• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
Ahoj, jj já mám taky spotřebu intimek jak blázen to asi není v tomhle stavu nic divnýho, ale pokud ti není dobře na nic bych nečekala doktorce minimálně zavolala a pak se tam rovnou rozjela.
7. zář 2012 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Přenášení zdar :slight_smile:
12. zář 2012 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem, tak podle toho jak je tu prázdno už to mají některé z ná zdárně za sebou :wink: . My máme před sebou ještě týden do termínu a táhne se to tedy neuvěřitelně. A podle toho jak to vypadá nevypadá se toho přenášení taky dočkám. Snad si to rozmyslí :wink: .
13. zář 2012 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky, dlouho jsem se neozvala, ale to proto, že jsme dělali úpravy na domečku a nebyl na počítač čas. Termín mám v neděli a nemám pocit, že by se cokoliv chystalo... Z případného přenášení radost nemám, protože manžel má nahlášených 14 dní dovolené, aby mohl být s náma doma, tak bych to nerada prošvihla :unamused: Nachystané je už snad všechno, teď už jenom čekat a doufat :wink:
14. zář 2012 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajtinka
@oliv257
@lump
ahoj holky, také jsem ještě celá, mám 6dní do termínu, vše mě bolí a pošlíčci každou chvilku a břicho jako kámen, ale zatím nic kvuli čemu spěchat do porodnice :slight_smile: tak se tady aspon můžeme vzájemně podpořit... taky vás štvou lidi v okolí?už si připadám jak exot že nerodím dřív...
17. zář 2012 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mojsha, tak u mě je to každý den několik telefonátů... Termín za náma a já jsem pořád celá, byla jsem ráno v nemocnici na monitoru a na kontrole a prý to ještě nevypadá, docela mě to začíná mrzet, asi tu manželovu dovču prošvihnem a já pak budu doma sama :frowning2: .
17. zář 2012 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lump nj člověk tomu neporučí..ach jo, máme to těžký
17. zář 2012 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak já do termínu 3 dny a stále spolu. Po dnešní kontrole vše připraveno, ale musí se mui chtít. Ovšem mu se jaksi nechce už jsem taky za exota budu snad jediná v okolí kdo bude snad i přenášet :grinning: . Fyzicky to ještě jde, ale v hlavě už mi straší teda solidně. :wink:
17. zář 2012 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak maminy, já už se hlásím z porodnice :wink: Včera ve 12:10 h se nám narodil Toníček, váží 3010 g a měří 49 cm. Porod jsem si "užila" se vším všudy, byly nějaké malé komplikace, takže jsem rodila skoro 12 hodin a teď trpím slušně pozašívaná, ale stálo to za to. Malý je nádherný, všichni se shodli, že je to celý tatínek
21. zář 2012 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Véélká gratulace oběma - tedy všem třem :slight_smile: . A trošičku závist, že už to máte za sebou. Malý je úžasný.
21. zář 2012 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem, moc se omlouvám, že Vám sem lezu, ale maminky novošků (tak do 14-ti dnů věku), nemohla byste mi prosím některá změřit, kolik cca má miminko dlouhou nožku od kotnku ke kolenu a pak celou od kotníků k tříslům? a ještě průměr přes koleno?
děkuju moc nějaké dobré duši!!!!
24. zář 2012 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek