• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@ameliejulliette No ja testovala poprve vcera a doma mam jeste jeden test, tak to zkusim zitra hned rano, tak se uvidi, jestli sili :slight_smile: Ted jsem 34DC nebo o kousek min. Posledni MS zacinala 2dennim spinenim, tak nevim, jestli to pocitat jako zacatek :slight_smile: Ale vypukla asi 1.12., takze TP by vychazelo podobne jako tobe :slight_smile:
2. led 2012 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinakl Jéje, vidíš, budem spolu pěkně kynout a kynout :wink: Rodit budu doufám o malinko dřív, než Ty :slight_smile: Jé, Ty jsi z Prahy, kde bys chtěla rodit?
2. led 2012 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinakl Ach jo, to sis taky zažila nepěkný věci :frowning2: Moc vám, holky, přeju (vlastně nám všem), abychom v téhle diskuzi nebyly náhodou a opravdu se nám všem narodila zdravá zářijátka nebo srpňátka :dizzy_face:
2. led 2012 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ameliejulliette Bydlim v Praze asi rok a pul - na Chodove. Takze nejbliz to je do Krce. Nejradsi bych rodila v Benesove, odkud pochazim, kde znam porodnici, je krasna, navic hodne kamaradek ma odtamtud zkusenost. je to kousek, ale porad muze byt na dlanici nehoda nebo zacpa a rodit tam se mi nechce :grinning: Tak jeste uvidim.. Co ty?
2. led 2012 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinakl :grinning: Rodit na dálnici :grinning: Jo, o Benešově jsem slyšela pozitivní ohlasy. Já budu rodit v Podolí, ať už mě vemou nebo ne :grinning: Rodila jsem tam i Benjaminka, byla jsem tam i na revizi a vůbec, jsou tam super profesionálové a jsou na všechno připravený. Kromě oddělení šestinedělí jim nemám co vytknout. Jen se budu muset jít zas jak v blbákově registrovat 14+0tt a to chci vidět, jak dítě budím tak, abychom tam byli na šestou, a pak tam s ním přes dvě hodiny čekám :confounded:
2. led 2012 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ameliejulliette to stesjné se stalo mé známé... myslela, že má bolesti od endometriozy a místo toho začala rodit :slight_smile:
na kontrolu jdu 13.1.
2. led 2012 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Pojďte taky někdy do soukromé, jo? :wink: :grinning:
2. led 2012 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@rehonka To je prostě hustý :wink: Jsem si říkala, že takový bezproblémový těhotenství bych si přála :grinning: O ničem nevědět a najednou začít rodit :dizzy_face:
2. led 2012 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ameliejulliette Ja uz byla minule zaregistrovana v Krci. Nejak behem 14t jsem tam zavolala, tak mi jen rekli, ze si me pisou a ze se mam do konce 2. trimestru stavit osobne :slight_smile: Jinak ja taky byla uz v Krci na te laparoskopii a i na revizi a celkem mili lide. Par veci mi tam vadilo, ale to je asi vsude..
O tom podoli jsem slysela, to je des ty fronty :slight_smile:
2. led 2012 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ameliejulliette Ty jo, tak takový těhotenství, to je sen :slight_smile: O tom si můžu nechat zdát :grinning: Dneska celý odpoledne ležím, skučím, že umřu, a Tom mě uklidňuje, že určitě ne :grinning: A Štěpánek mi nosí mokrý hadry na čelo, miláček můj :dizzy_face: Hrozně hezky se o mě stará. Vždycky za mnou přijde do postele, řekne: jsem tu s Tebou, budu o tebe pečovat, buchne do postele vedle mě a do 2 minut chrápe :grinning: Takže včera tu strašil ještě ve 22 hodin, jak byl přespanej, i když je zvyklý usínat už v 19 :slight_smile:
2. led 2012 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@sarusinek No to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takovej malej pečovatel :grinning: Mně ještě blbě není, ale je mi jasný, že až začou mé telefonní hovory přes wc mísu, tak Beník se tomu bude srdečně smát :grinning:
2. led 2012 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ameliejulliette :grinning: Tak ty máš ještě malýho broučka :slight_smile: To ten můj rozumbrada už hlásí občas neuvěřitelný moudra. Dneska jsem mu říkala, že ve středu půjdu k panu doktorovi a ten se přístrojem podívá na miminko, jestli je v pořádku. Tak si donesl kleště, pilu a lupu a že prý ho zkontroluje sám už dnes :grinning: ale pořád mi chodí hladit bříško, drbe mě ve vlasech a říká mi "ty můj miláčku" :dizzy_face: je to úžasnej věk, když už prcci mluví a začínají rozumovat :dizzy_face: Ale on úplně každej věk dítěte má něco do sebe a je to čím dál lepší :slight_smile:
2. led 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem dnes volala na gyndu abych se objednala a ona má dovolenou:frowning2: Prý mám zavolat až příští pondělí, a to je teprve domluvíme na termínu vyšetření...:frowning2: ach jo, tak to snad nevydržím:frowning2:(((( ale jinak koukám, že Štěpánek @sarusinek je fakt číslo, s těma kleštěma a lupou jsem se zasmála:grinning:
2. led 2012 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarusinek To je prostě borec :grinning: No jsem zvědavá, co bude padat z toho našeho prvorozeného za perly...
Holky já doktorovi budu volat až nejdřív na konci týdne, on mi minule řekl, když jsem volala asi 29 DC, že jsem těhotná, nadával Lumpíku :grinning: že jako testuju brzo :grinning: Tak počkám a stejně chci, aby mě objednal na co nejpozději...
3. led 2012 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@rehonka ahoj, zas sem lezu, ja totiz obcas musim juknout jak se ma Stanka :wink: @ameliejulliette
a zahlidla jsem tve stesky o spineni, tak bych te rada uklidnila. jesltli jsi po kontrole, tak spineni byva, protoze dolejsek je prekrveny, a staci malicka praskla cevka a dela toto. navic hneda=stara krev, ta nevadi, takze si dej klidovy rezim, nozky nahoru a ver drobinkovi!!! vim, ze se to lehce rika, ale ja spinila a krvacela asi do 19tt kvuli hematomu, uzila jsem si svoje, a mam dva uzasne rostaky :slight_smile:
omlouvam se za vpadnuti ..... :wink:
3. led 2012 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vecernice My Tě snad bueme muset přidat i do soukromé skupiny :grinning: :wink: Jsi zlato, že mě tak sleduješ, a @rehonka je určitě ráda, žes jí napsala svou zkušenost s dobrým koncem :wink: Pozdravuj žížaláky.
3. led 2012 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@vecernice moc děkuji za uklidnění... :slight_smile:
3. led 2012 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@rehonka
@ameliejulliette ja slibuju, ze prestanu lezt, kam nemam :wink: jen vim, jak se clovek o toho cipiska boji ... a zkusenost s dobrym koncem je dobry lek, vsak ja jich hledalal ... a nasla :grinning: tak krasny den holky :slight_smile: a hlavne krasnych dalsich 8 mesicu a na konci ten nejhezci darecek!
3. led 2012 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@vecernice Však tu není vstup zakázán :wink:
Přiznám se, že mě jímá i trochu hrůza při představě těch 8 měsíců i toho konce :grinning: No druhý porod bude samozřejmě bezbolestný, ale stejně :sweat_smile: Nějak bude, hlavně za ten dáreček to bude stát :wink:
3. led 2012 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ameliejulliette ja vim, ale nepatrim sem :_D jen mi asi trochu chybi vidina tehuleni a dokonce mereni teploty a analyzovani grafu :grinning: a to ne, ze bych se s klukama nudila, navic Stepik ma nespave noci ... takze ja mam trosku dost ..... :wink:
3. led 2012 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
nowinky ze špindírova - ležím, nic nedělám a musím říct, že to asi ustává... chce to asi vážně klid... děkuji moc za podporu!!! :sunglasses:
3. led 2012 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@rehonka No vidíš :wink: že ze špindírova :grinning: Tak dál v klídku a všechno bude hej :wink:
3. led 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak se k vam asi pridam... sice planovane a chtene... ale stejne jsem trochu v soku.. :wink:
3. led 2012 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@rehonka No vidíš, to je moc dobře :dizzy_face: určitě to přejde :wink:
@ja.na81 Vítáme Tě :dizzy_face:
3. led 2012 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ja.na81 Kdypak jsi našla //?
3. led 2012 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@all to se mi líbí, začíná se nám to tu pěkně množit :slight_smile:)))
3. led 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sarusinek diky za privitani :dizzy_face:
// jsem nasla asi pred 10 ti minutama :wink: Teda jako protoze jsem "uz" 34 DC a normalne mi cyklus trva tak 28 - 29 dni, tak uz jsem si to myslela, navic jsme se v prosinci snazili i ve spravne dny (no jo, manza mel konecne dovcu :wink: ) ale jak rikam, i kdyz jsme to planovali, jsem ted zrala na panaka (kteryho vlastne uz zas nemuzu) :wink:
3. led 2012 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ja.na81 Tak to moc gratuluju :dizzy_face: Vidím, že máš doma taky už jednoho prcka, teda o dost mladšího než já :slight_smile:
3. led 2012 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarusinek no prave, ja si ted akorat rikam, jestli prcek neni jeste moc prcek, jestli jsme prece jen nemeli pockat az mu bude vic... no asi nemeli :wink: Ted abych ho konecne zacla aspon poradne ucit na nocnicek, at se z tech plenek pak nezblaznim :wink:
3. led 2012 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
anubis - TP 18.8. 2012 - 14.DPO - hcg 879 - 2.1. UTZ - potvrzené jedno srdíčko
Anina 32 - TP 25.8.2012 - 18.DPO - hcg 310 - 2.1. UTZ - potvrzené jedno srdíčko, KO 16.1.
sarusinek - TP cca 28.8.2012, KO 4.1.
rehonka - TP 2.9.2012 - 16.DPO - hcg 155, 19.DPO - hcg 762 - 2.1.UTZ - potvrzený jeden terčík, KO 13.1.
ameliejulliette - TP 6.9.2012 - hcg cca 238
flyaway - TP 8.9.2012 - 13.DPO - hcg cca 400
nikollita - TP 9.9.2012

martinakl - // 1.1.
mihamau - // 25.12.
angelote_13 - // 22.12.
ja.na81 - // 3.1.
3. led 2012 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek