• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@ja.na81 Asi neměli, ono v životě vše přijde v tu pravou chvíli, aspoň já na to věřím :slight_smile: A na nočníček máte 9 měsíců :slight_smile:
Můj Štěpán sice chodil sám od 7 měsíců a v mnohých věcech byl zrychlenej, ale úplně bez plínek je až od 2 let (nočník teda ignoroval, takže rovnou na WC) :slight_smile: Tvůj mrňousek má ještě spoustu času :dizzy_face:
3. led 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka super, uz jsem v tabulce :dizzy_face:
3. led 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!! Tak vidím, že jste se pěkně rozepsaly, ani nestíhám dočítat resty:slight_smile:. jinak hlásím oficiálně potrvzené že jsme těhotní:slight_smile: Dneska ultrazvuk. Byla tam taková bublinka:slight_smile: Prý jsme v šestém týdnu,ale to je podle těch jejich lékařských tabulek, tak za dva týdny znova a to už snad bude tlouct srdíčko :slight_smile: Manžel byl nadšený ,že příště hned musí se mnou...no to teda nevím.
Ještě prosím o radu, poprosila jsem o přidání do soukromé skupiny,ale teď tak nějak nevím jak se tam dostanu:slight_smile:
3. led 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja.na81 Gratuluju! Já jsem na tom byla stejně, když jsem to zjistila, celou noc jsem skoro nespala, jak se mi to v hlavě motalo:slight_smile:
3. led 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja.na81 Ahoj, vítej, gratuluju :slight_smile: Malý není moooc malý, já teď jsem vášnivou čtenářkou diskuze Děti narozené brzy za sebou a tam jsou takové supermatky, že mají třeba 3 děti během 3 let :wink: Prý se to zvládnout dá :wink: Zvládnem to taky :wink:
@angelote_13 Tak supeer, bublinka je, kde má být, a srdíčko bude bít příště, na to je čas :wink: Soukromá skupina by se Ti měla zobrazit, když dáš Fórum, tak ve sloupečku vlevo.

No právě mi dítě rozebralo klávesnici :grinning: Tak tu mám díry místo písmenek...
3. led 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, to byla fuška :grinning:
3. led 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette děkuju:slight_smile: A jak tobě dopadlo včera měření HCG? Nějak jsem se to v diskuzi nedopátrala:slight_smile:
3. led 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky, sen se rozplynul... Dnes odpoledne ze mě začaly jít "cucky" krve. Teče ze mě krev, jako kdybych čůrala a dost bolí břicho. Zítra půjdu k doktorovi, ale vím, že je konec. Drže se holky, jsem teď sot špatná, ale za čas se za vámi přijdu podívat...
A DOUFÁM, ŽE FUNKCI MATRIKÁŘE PO MĚ NĚKDO PŘEVEZME :slight_smile:
3. led 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelote_13 Díky, hcg vypadá ok, kolem 234 nebo 238. Ve čtvrtek jdu znovu, abych viděla, jak roste.
@rehonka Holka, drž se, to je jasné, že jsi z toho špatná :frowning2: A nebudu otravovat žádnýma klišé, všechno to určitě víš. Držím pěsti, aby aspoň v rámci možností to dopadlo dobře (je ještě dost brzo, tak snad se tělo vzpamatuje samo).
3. led 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka To je mi moc líto :frowning2:
3. led 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky myslíte, že bude stačit běžně odmenstruovat?
3. led 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka Také je mi to moc líto....bude stačit běžně odmenstruovat, příroda si obvykle takhle na začátku poradí sama (vlastní zkušenost)
3. led 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem zase nahlizim a ono je tu tak smutno... je mi to lito, @rehonka... :frowning2:

@ameliejulliette haha na tu diskuzi "deti narozene rychle za sebou" taky obcas kouknu... jsem totiz od porodu nebrala zadnou antikoncepci, takze to mohlo teoreticky prijit kdykoliv, tak jsem chtela vedet, jak to zvadaji ostatni :wink: Ale teda jsem rada, ze nasemu Honzikovi budou v dobe narozeni mimca "uz" 2 roky :wink: Vy ten vekovy rozdil taky nebudete mit nijak velky :wink: Ale jasne, zvladnem to, o tom nepochybuju :wink:
3. led 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka taky jsem o drobečka brzo přišla...bolelo mě břicho a hrozně jsem krvácela...a to stačilo, žádný zákrok nebyl potřeba...jen mě čekala projistotu kontrola a další cyklus byl anovulační.. :-/ a ted se snažíme znovu.
Takže držím palečky ať vše proběhně bez komplikací a at si vás miminko brzo najde :slight_smile:
3. led 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka To me hrozne mrzi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Asi bude stacit odmenstruovat, ale k doktorovi bych urcite zasla, muj dr mi dokonce vzdy tloukl do hlavy, ze v jakemkoliv stadiu tehu pri jakkoliv velkem krvaceni jet okamzite na pohotovost..
3. led 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka Určitě si zajdi k doktorovi, nejlíp tam třeba zítra zavolej a domluv se :wink:, minimálně až to krvácení skončí, tak na ultrazvuk, kdyby bylo divné (silné, bolestivé moc), tak bych šla hned. Další cyklus bývá poměrně veliká šance na otěhotnění, ale vy to máte komplikovanější... :frowning2:
3. led 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja.na81 No a to původní rozdíl měl být jenom rok a tři měsíce :sweat_smile: Myslím, že v květnu si sice trošku postestknu, ae kouknu na toho raubíře a budu celkem ráda, že ještě bude moct o ty 3-4 měsíce "dospět" :wink:
3. led 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ameliejulliette: na registraci do Podoli nemusis osobne. Staci manzel nebo kdokoli jiny, kdo to tam vystoji a ukaze tvou tehotenskou prukazku.
3. led 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bl4nche :wink: Díky. V našem případě skutečně musím já, manžel musí do práce (volna si nechává, abych mohla chodit do školy) a nikoho jiného nemáme.
4. led 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka
Ty naše malá zakladatelko a matrikářko,co to čtu? vůbec nevím,co ti mám napsat,nebo jak tě politovat,už je to jisté?nemohl to být třeba hematom,nebo nějaká sraženina?bylas už u doktora?moc mě to mrzí,opravdu :frowning2:
4. led 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka já tady dlouho nebyla a co to najednou čtu? Na nic nečekej a okamžitě do nemocnice. Ještě to nemusí nic znamenat! Já jsem to zažila když jsem čekala syna asi v 15 týdnu, a normálně jsem se z toho složila. Odvezli mě rychlou, myslela jsem že je konec ale nebyl:wink: týden jsem ležela v nemocnici, závaděli mi nějaký čípky, už nevím co to bylo, ale po týdnu mě pustili domů že mám brát ascorutin a železo. A pak už všechno probíhalo v pořádku, malej se narodil přesně na den a úplně zdravej. Prý to byla jenom prasklá cévka, jako když se ti spustí krev třeba z nosu. Ale mě to tenkrát moc vylekalo protože to pořád teklo, do tý nemocnice sem jela s ručníkem mezi nohama protože vložka to nestačila brát. Hlavně na nic nečekej a šup k doktorovi, všichni ti držíme palce:wink:
4. led 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, do soukromé diskuze jsem písla podrobnosti z dnešní kontroly :slight_smile:
4. led 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se právě vrátila z nemocnice... Tak je to zamlklé těhotenství. V pondělí půjdu na kontrolu a uvidíme, jestli pak na revizi, nebo jestli to takhle bude stačit.... Uvidíme...
Moc děkuji za podporu holky...
4. led 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka to mě mrzí, myslím na tebe a držím palce aby to vyšlo příště :wink:
4. led 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rehonka je mi to moc Líto!!!!! Drž se a všichni přejeme aby to rychle přebolelo a povedlo se příště. Je to smutné. Já ale věřím, že vše co se děje má nějaký důvod. Tak hlavu vzůru a držím pěsti aby bylo líp.
4. led 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rehonka Ach jo, po nějaké době jsem sem nakoukla a takový šok :cry: .
Moc mě to mrzí, přeju spoustu sil k překonání bolesti a k dalšímu boji!!!
4. led 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rehonka To je mi moc líto :frowning2: Přeju, ať se tělíčko vyčistí samo a nemusíš na zákrok!
4. led 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den, já vím, že je tady teď trochu smutná atmosféra,ale chtěla bych se vás zeptat. Před dvěma lety jsem se přestěhovala a od té doby jsem jaksi nepotřebovala obvodního lékaře. No mám pocit,že teď bych si asi nějakého najít měla. Je prosím nějaká povinnost jít v těhotenství i k obvoďákovi? A druhá otázka, odpověď sice tuším, měla jsem letos mít tetanovku. To asi v těhotenství nebude moc vhodné, že? Děkuju předem za odovědi.
5. led 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelote_13 No já myslím že toho obvoďáka by si si měla zařídit v každým případě, néjen kvůli těhotenství. s tím by snad neměl být problém, zkus jít k tomu co chodí tvůj manžel, tam by si tě mohli zaregistrovat a o tvoji kartu zažádají do původního bydliště aby jim ji poslali. Tu tetanovku teď řeším taky, měla bych jít letos v dubnu to bude deset let. Ale někdo říká že deset až patnáct let, tak by to snad chvilku počkalo :confused: Asi to není vhodný ani teď v těhotenství, ani potom při kojení :unamused: Ale když už se půjdeš zaregistrovat k tomu obvoďákovi, tak by si to mohla zjistit a dát mi vědět? :grinning: Taky jsem někde četla že od letošního roku se bude tetanovka platit, ale nevím kolik tak doufám že to nebode majlant :fearful:
5. led 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anina32 no asi to tak dopadne, že půjdu k lékaři co mám manžel, akorát že on ho mám mimo naše město bydliště.Ale tak snad to nebude moc problém s dojížděním potom. No já mám právě taky obavy, že ani teď ani pak až budeme kojit to nepůjde. Tak kdybys byla ochotná dej pak vedět:slight_smile: S tím placením mě to nepřekvapuje (dneska se fakt platí všechno). Asi s tím nic nenaděláme...No na tu částku jse celkem taky zvědavá.
5. led 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek