• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@anina32
@angelote_13
Páni, holky, já ani nevím, kdy mám na nějakou tetanovku jít :confused:
No asi se budu muset zeptat mé obvoďačky, teď jak si to každý hlídá sám, tak v tom mám tak nějak chaos, neřku-li bordel... :grinning:
5. led 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway no má to být 10 až 15 let od poslední injekce. Ale teď v našem stavu:wink: to asi nebude vhodné nechat se očkovat.
5. led 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Ja jsem sla na tetanovku myslim v 23 nebo tak nejak. Ale ono to rozpeti je velky a ja sla docelqa brzo, pac jsem jela do Indonesie, tak pro jistotu :slight_smile:
5. led 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a mate uz nejaky priznaky? Ja jo :slight_smile:
5. led 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Tak mě zatím bolí podbřišek, jakoby na ms a občas taková bodavá bolest, bolí mě prsa, zejména bradavky a sem tam mám takové lehké nevolnosti, ale zatím nic moc. :slight_smile:
A co Ty, pochlub se :wink:
5. led 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám příznaky jako blázen, je mi snad fakt ještě hůř než u Štěpíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nezvracím sice až tolikrát denně, ale zle je mi tak, že z v noci ani nemůžu moc spát :unamused: Sníst nezvládnu skoro nic a vypít už vůbec... Ale co , to se nějakej ten měsíc vydrží, doufám, že tak v březnu už bude lépe a to o hodně :grinning:
5. led 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Ja mam taky to pobolivani v podbrisku, prsa a hlavne unava.. Pri minulem tehu jsem usinala od nejakeho 7t v 9 u televize na gauci. Uz to zase zacina :slight_smile: Taky se mi udelalo nevolno rano po jogurtu, coz jsem minule vubec nemela. To jsem hodne trpela zacpou a z toho mi bylo fakt zle a nic nepomahalo, tak jsem zvedava, kdy to prijde tentokrat :slight_smile: A taky zacinam bejt pekne naladova, nedokazu se poradne ovladat a vsechno me bud nasere, rozbreci nebo rozesmeje :grinning:
5. led 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusinek Ty jo to s tim zvracenim ti nezavidim, snad se mi to vyhne i tentokrat..
5. led 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl To bych Ti fakt přála, aby se Ti nevolnosti vyhnuly :wink: Ale já si zas říkám, že když je mi zle, znamená to, že je něco jinak, tím pádem je snad prcek v pořádku :grinning: Ale vím, že je to jen taková moje samolibá obhajoba, v pořádku by to mohlo být samozřejmě i bez nevolností :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusinek Ja poznala, ze je necvo v neporadku, kdyz jsem misto zacpy mela najednou prujem.. No ale dneska jsem ten zaludek trochu citila, tak uvidime, jak se to vyvine :slight_smile: Jinak holky ja jdu zitra na HCG, mam porad hrozny strach, tak snad me to do prohlidky aspon trochu uklidni.
5. led 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš, mě bylo včera večer tak zle, jako snad ještě nikdy, spala jsem s kýblem :unamused:
6. led 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette
Holky tak jsem ted byla vyzvednout vysledek z krve. V 6tt by mela byt hladina HCG nejmin 1000, ja mam 873. Ale posledni vyklus trval 34 dni, takze dost mozna i ted to bylo posunuty a jsem teprv v 5tt, coz by odpovidalo. Taky jsem si spocitala, ze pokud by se hladina opravdu kazdy den zdvojnasobovala, tak v nedeli jsem mela cca 27,5. Coz by taky snad sedelo, kdy jsem delala test s citlivosti 10 a carka byla slanounka. Tak jsem si to jako spravny data analytik zanalyzovala a jsem relativne spokojena :slight_smile:
6. led 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikollita mě je dneska blbě celej den:frowning2: belík vedle gauče a co chvíli ho používám:frowning2: a to jsem si říkala jak dobře to tentokrát snáším, i když mi bylo slabo tak do dnešního dne jsem nezvracela, ale koukám že dneska to začalo a mám obavy že to hned tak neskončí:frowning2: při prvním jsem zvracela ještě týden před porodem.
6. led 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anina32 aspoň jsi 7.tt, já jen v 5.tt, zato ale nezvracím, jen mám pocit, že každou chvíli budu. Naštěstí ty chvilky chodí až večer :slight_smile:
6. led 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Myslím, že to je ok, není tak důležitá ta absolutní hodnota jako spíš trend... a jestli jsi měla v neděli slabounkou čárku na 10 testu, tak tos podle mě hcg bylo klidně i nižší, než jsi spočítala :grinning: Asi roste hezky :wink: Kontrolu máš kdy?
@nikollita Chuděrko :confounded: Já zatím ok, ale čekám to až tak za týden až čtrnáct dní... a už mi začíná zavánět lednička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita Tak tak, ranní nevolnosti :grinning: Typické :grinning: Já měla celodenní, do 6. měsíce jsem skoro nepřibrala :grinning: (Zato pak jsem to raketově dohnala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: )
6. led 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette Ted ve ctvrtek.. Uz se nemuzu dockat :slight_smile: Jen skoda, ze neni jiste, ze uz bude videt srdicko.. Ale ja se k nemu na UZ vecpu kdyztak hned dalsi tejden znova :sunglasses:
6. led 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrozně mě překvapilo, že tak brzy :slight_smile:
6. led 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita no já ten pocit že budu zvracet mám už dva týdny, takže to určitě není moc brzo:wink: to spíš já si říkám že jsem to držela dost dlouho, že to začalo až dneska:frowning2:
6. led 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jakože mi je teď blbě a za dva týdnu budu taky zvracet :grinning:
6. led 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita no jako ne že bych ti to přála:slight_smile: tak nemusí to být za dva týdny, jsou tady holky co začly i dřív, klidně to může přijít už zítra:wink:
6. led 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím :wink: trochu jsem doufala, že se mi to úplně vyhne...HAHA...ale bylo by to fajn, když ještě chodím do školy :wink:
6. led 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita No ono v prqaci by to bylo taky asi neprijemny :grinning: Ja to mam na wc pres pul kancelare a celou chodbu, ale nastesti jsem v tomhle ohledu zatim v pohode, tak snad to tak i zustane :sunglasses:
6. led 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl S tím záchodem daleko to máme podobný - já bych musela běžet asi 100 metrů přes celou chodbu (máme kanceláře ve velké budově a záchody jsou vždy jen jedny na každém patře :unamused: ). Takže po dobu nevolností bych zřejmě musela být buď na neschopence nebo pracovat z domova. No, zatím mám jen lehké náznaky, spíš jen nechutenství, ale tak teprve začínám 6tt, takže to opravdu možná teprve přijde :confused:
7. led 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway To ja mam opacny problem nez nechutenstvi.. desne zeru :grinning:
7. led 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, myslim ze pokud bude vse ok mela bych mit termin jako vy...:slight_smile: Neni nahodou nejaka tehulka z Prahy?Jsem tu sama jak kul v plote, ac tu bydlim asi 5 let, vzhledem k tomu ze mi je 30 tak tech tehotnych moc neni...:( Diky moc a preju kazde hodne stesticka a hlavne zdravicka...:slight_smile:))
8. led 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicicinka Ahojda. Vitej a gratuluju :wink: Ja jsem z Prahy. Tedy taky jsem pristehovalec :slight_smile: Puvodne jsem z Benesova. Muzem dat klidne nekdy spicha ;)
8. led 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicicinka Jéé, ahoj, tak už jsi tady ? :wink:
8. led 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska jsem si udělala poslední testík, co mi zbyl, a pořád nemám čárku stejně silnou jako kontrolní :unamused:
I když je silnější a tlustší než minule.
Tak už na to prdím :slight_smile:
8. led 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek