Termín porodu září 2012

Pod stromečkem jsme našly // a v září se můžeme těšit na "dodání" toho nejkrásnějšího dárečku 🙂)) Přidejte se "maminky"... Znáte to... Víc hlav, víc ví a víc paniky způsobí.....
flyaway
5. led 2012
@anina32
@angelote_13
Páni, holky, já ani nevím, kdy mám na nějakou tetanovku jít =-)
No asi se budu muset zeptat mé obvoďačky, teď jak si to každý hlídá sám, tak v tom mám tak nějak chaos, neřku-li bordel... 😃
anina32
5. led 2012
@flyaway no má to být 10 až 15 let od poslední injekce. Ale teď v našem stavu😉 to asi nebude vhodné nechat se očkovat.
martinakl
5. led 2012
@flyaway Ja jsem sla na tetanovku myslim v 23 nebo tak nejak. Ale ono to rozpeti je velky a ja sla docelqa brzo, pac jsem jela do Indonesie, tak pro jistotu 🙂
martinakl
5. led 2012
Holky a mate uz nejaky priznaky? Ja jo 🙂
flyaway
5. led 2012
@martinakl Tak mě zatím bolí podbřišek, jakoby na ms a občas taková bodavá bolest, bolí mě prsa, zejména bradavky a sem tam mám takové lehké nevolnosti, ale zatím nic moc. 🙂
A co Ty, pochlub se 😉
sarusinek
5. led 2012
Holky, já mám příznaky jako blázen, je mi snad fakt ještě hůř než u Štěpíka :-p Nezvracím sice až tolikrát denně, ale zle je mi tak, že z v noci ani nemůžu moc spát :-| Sníst nezvládnu skoro nic a vypít už vůbec... Ale co , to se nějakej ten měsíc vydrží, doufám, že tak v březnu už bude lépe a to o hodně 😃
martinakl
5. led 2012
@flyaway Ja mam taky to pobolivani v podbrisku, prsa a hlavne unava.. Pri minulem tehu jsem usinala od nejakeho 7t v 9 u televize na gauci. Uz to zase zacina 🙂 Taky se mi udelalo nevolno rano po jogurtu, coz jsem minule vubec nemela. To jsem hodne trpela zacpou a z toho mi bylo fakt zle a nic nepomahalo, tak jsem zvedava, kdy to prijde tentokrat 🙂 A taky zacinam bejt pekne naladova, nedokazu se poradne ovladat a vsechno me bud nasere, rozbreci nebo rozesmeje 😃
martinakl
5. led 2012
@sarusinek Ty jo to s tim zvracenim ti nezavidim, snad se mi to vyhne i tentokrat..
sarusinek
5. led 2012
@martinakl To bych Ti fakt přála, aby se Ti nevolnosti vyhnuly 😉 Ale já si zas říkám, že když je mi zle, znamená to, že je něco jinak, tím pádem je snad prcek v pořádku 😃 Ale vím, že je to jen taková moje samolibá obhajoba, v pořádku by to mohlo být samozřejmě i bez nevolností :-p
martinakl
5. led 2012
@sarusinek Ja poznala, ze je necvo v neporadku, kdyz jsem misto zacpy mela najednou prujem.. No ale dneska jsem ten zaludek trochu citila, tak uvidime, jak se to vyvine 🙂 Jinak holky ja jdu zitra na HCG, mam porad hrozny strach, tak snad me to do prohlidky aspon trochu uklidni.
nikollita
6. led 2012
ježíš, mě bylo včera večer tak zle, jako snad ještě nikdy, spala jsem s kýblem :-|
ameliejulliette
6. led 2012
@martinakl Tak jak hcg?
martinakl
6. led 2012
@ameliejulliette
Holky tak jsem ted byla vyzvednout vysledek z krve. V 6tt by mela byt hladina HCG nejmin 1000, ja mam 873. Ale posledni vyklus trval 34 dni, takze dost mozna i ted to bylo posunuty a jsem teprv v 5tt, coz by odpovidalo. Taky jsem si spocitala, ze pokud by se hladina opravdu kazdy den zdvojnasobovala, tak v nedeli jsem mela cca 27,5. Coz by taky snad sedelo, kdy jsem delala test s citlivosti 10 a carka byla slanounka. Tak jsem si to jako spravny data analytik zanalyzovala a jsem relativne spokojena 🙂
anina32
6. led 2012
@nikollita mě je dneska blbě celej den😞 belík vedle gauče a co chvíli ho používám😞 a to jsem si říkala jak dobře to tentokrát snáším, i když mi bylo slabo tak do dnešního dne jsem nezvracela, ale koukám že dneska to začalo a mám obavy že to hned tak neskončí😞 při prvním jsem zvracela ještě týden před porodem.
nikollita
6. led 2012
@anina32 aspoň jsi 7.tt, já jen v 5.tt, zato ale nezvracím, jen mám pocit, že každou chvíli budu. Naštěstí ty chvilky chodí až večer 🙂
ameliejulliette
6. led 2012
@martinakl Myslím, že to je ok, není tak důležitá ta absolutní hodnota jako spíš trend... a jestli jsi měla v neděli slabounkou čárku na 10 testu, tak tos podle mě hcg bylo klidně i nižší, než jsi spočítala 😃 Asi roste hezky 😉 Kontrolu máš kdy?
@nikollita Chuděrko :-S Já zatím ok, ale čekám to až tak za týden až čtrnáct dní... a už mi začíná zavánět lednička :-p
ameliejulliette
6. led 2012
@nikollita Tak tak, ranní nevolnosti 😃 Typické 😃 Já měla celodenní, do 6. měsíce jsem skoro nepřibrala 😃 (Zato pak jsem to raketově dohnala x-) x-) x-) )
martinakl
6. led 2012
@ameliejulliette Ted ve ctvrtek.. Uz se nemuzu dockat 🙂 Jen skoda, ze neni jiste, ze uz bude videt srdicko.. Ale ja se k nemu na UZ vecpu kdyztak hned dalsi tejden znova 😎
nikollita
6. led 2012
Hrozně mě překvapilo, že tak brzy 🙂
anina32
6. led 2012
@nikollita no já ten pocit že budu zvracet mám už dva týdny, takže to určitě není moc brzo;-) to spíš já si říkám že jsem to držela dost dlouho, že to začalo až dneska😞
nikollita
6. led 2012
Jo jakože mi je teď blbě a za dva týdnu budu taky zvracet 😃
anina32
6. led 2012
@nikollita no jako ne že bych ti to přála🙂 tak nemusí to být za dva týdny, jsou tady holky co začly i dřív, klidně to může přijít už zítra😉
nikollita
6. led 2012
Já vím 😉 trochu jsem doufala, že se mi to úplně vyhne...HAHA...ale bylo by to fajn, když ještě chodím do školy 😉
martinakl
6. led 2012
@nikollita No ono v prqaci by to bylo taky asi neprijemny 😃 Ja to mam na wc pres pul kancelare a celou chodbu, ale nastesti jsem v tomhle ohledu zatim v pohode, tak snad to tak i zustane 😎
flyaway
7. led 2012
@martinakl S tím záchodem daleko to máme podobný - já bych musela běžet asi 100 metrů přes celou chodbu (máme kanceláře ve velké budově a záchody jsou vždy jen jedny na každém patře :-| ). Takže po dobu nevolností bych zřejmě musela být buď na neschopence nebo pracovat z domova. No, zatím mám jen lehké náznaky, spíš jen nechutenství, ale tak teprve začínám 6tt, takže to opravdu možná teprve přijde =-)
martinakl
7. led 2012
@flyaway To ja mam opacny problem nez nechutenstvi.. desne zeru 😃
sonicicinka
8. led 2012
Ahoj holky, myslim ze pokud bude vse ok mela bych mit termin jako vy...🙂 Neni nahodou nejaka tehulka z Prahy?Jsem tu sama jak kul v plote, ac tu bydlim asi 5 let, vzhledem k tomu ze mi je 30 tak tech tehotnych moc neni...😞 Diky moc a preju kazde hodne stesticka a hlavne zdravicka...🙂))
martinakl
8. led 2012
@sonicicinka Ahojda. Vitej a gratuluju 😉 Ja jsem z Prahy. Tedy taky jsem pristehovalec 🙂 Puvodne jsem z Benesova. Muzem dat klidne nekdy spicha 😉
nikollita
8. led 2012
@sonicicinka Jéé, ahoj, tak už jsi tady ? 😉
nikollita
8. led 2012
Jinak dneska jsem si udělala poslední testík, co mi zbyl, a pořád nemám čárku stejně silnou jako kontrolní :-|
I když je silnější a tlustší než minule.
Tak už na to prdím 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli