• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@nikollita No joooo jsem tu a vypada to ze minimalne do zari budu...:D pak uz to vypada ze budeme rocive...:slight_smile:))Porad tomu nemuzu uverit...:D

@martinakl Marti supeeeer...ja uz se bala, sice mam kolem sebe kupu deti, ale jsem z toho sama trosku zmatena a musim se priznat ze mam i trosku strach, ale je to podle me prirozeny...:D Rada pokecam a sejdu se na caj nebo neco...:slight_smile: To by bylo super...:slight_smile:
8. led 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita Tak me to podle me jde taky pomaleji ale myslim, ze vzhledem k priznakum tehotna rozhodne jsem..:D mas ty nejaky priznaky? A bylas uz u lekare?
8. led 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicicinka Né, já se chystám až koncem ledna, jinak mi bývá občas špatně, ale bez zvracení, prsa mě bolí pořád, a ráno mě bolí hlad :grinning:
8. led 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita Nikuuuuus dyt ty ses v toooom...:D ja uz bez podprdy nejdu ani spat...des...:D a ms neprisla...:D ja tam jdu ted v utery...chtel abych prisla i driv jsem ale rikala ze urcite jeste pockame...:slight_smile: nooo ja myslim ze neni pochyb...:slight_smile: na konci ledna budes uz v jakym tydnu tedy?
8. led 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita Z te carky si nic nedelej.. Mne moc nesilila, byla videt, ale porad o dost svetlejsi nez kontrolni (posledni ve ctvrtek). No a po dvou potratech jsem uz vysilovala.. Tak jsem sla v patek na krev a HCG bylo 872, takze ve ct muselo byt nejmin kolem 400 a test mel citlivost 10 :slight_smile: Uz jsem slysela, ze barva carky nic moc nevypovida...
8. led 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sonicicinka Nooo ja bych sla nejradsi na pivo :grinning: Ale to az tak za rok.. snad :slight_smile:
Tak se nekdy urcite domluvime :slight_smile: Ja kolem sebe tehulek taky moc nemam - moje kamaradky se deli na dve skupiny. Na ty, co uz dite (deti) maji a na ty, co ho jeste ani neplanuji..
8. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl jojo vcera jsem si dala jedno nealko..:D Ja mam ten samej problem, tm ze jsme naplavenina tak jsem tu sama a i kdyz mam spoustu kamaradek zadna bejt tehotna nechce a nebo nemuze...:( odkud jsi z Prahy?:slight_smile:
8. led 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicicinka Ja si dala vcera taky nealko :grinning: Ja mam pivo mooooc rada, chodili jsme s manzelem tak 2-3x tydne na tankove, to mi dost chybi ted :slight_smile: Ja mam stesti, ze Benesov je kousicek, takze tam dost casto jezdime, ale i spousta lidi z Bene tu bydli, protoze sem sli studovat a uz tu zustali..
Pracuju i bydlim na Chodove. Co ty?
8. led 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Nooo tak ja bydlim na Hurce a makam na Budejarne...:slight_smile:)) coz neni tak daleko...:slight_smile: Ja pivo moc nemusim ale kolikrat na nej mam takovou chut..:D ted jsem cetla ze bys v tehotenstvi nemela vubec zadny alko...jakoze vuuubec zadny...:D to bude dobra ocista...:D:D:D:D
8. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicicinka Heled ono kazdej rika neco jinyho.. Nekde jsem cetla, ze obcas decka nebo dve cervenyho naopak prospiva, pivo ma zase hodne Becek a je slaby.. Znama si pri obou tehu davala skoro kazdy den male cerne a obe deti jsou v pohode.. Coz neznamena, ze to je spravne. Ale myslim, ze kdyz si jednou tydne odleju dve deci pivicka od manzela, nic se nestane :slight_smile:
Tak to bychom se mohly sejit na budejarne. Nebo na smichove, to mam taky celkem kousek.
8. led 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já na konci ledna budu 7-8 tt., dříve u Dr. nechci strašit, jsem ráda, že tam nemusím :grinning: Jako čárečku mám krásnou, ale asi už to moc hrotím. Taky jsem zažila 2x spon. potrat, takže tak...V okolí taky žádnou těhuli nemám, dělám poslední rok na VŠ, letos státnicuju (denní studium) a pochybuju, že by tam byl někdo, kdo je nebo brzy plánuje těhu, všechny jsou nažhavené do pracovního procesu. Navíc většina z nich nemá ani stálého partnera :grinning: Praha je pro mě moc daleko :wink:
8. led 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita No mne minule Dr objednal taky az na 8t, ale tentokrat driv. Asi pro jistotu.. Ja mela jedno mimodelozni a jeden potrat na zacatku 16t. Asi to ted chce vic hlidat. Jdu ted ve ctrtek, kdy bych mela byt podle MS prvni den 7t.
A kde studujes? Ja byla 3 roky v Budejkach a pak 3 roky v Olomouci :slight_smile:
8. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem se neobjednávala, můj Dr. ani neví, že jsme se snažili :grinning: Uvidíme, když to nebduu moct vydržet, tak půjdu dřív :slight_smile:
Já studuju v Ostravě, sociální práci, ale už toho mám až nad hlavu, nemůžu se dočkat konce :angry:
8. led 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita Ten muj to taky nevi, jelikoz nam doporucoval pockat po poslednim potratu pul roku, my do toho vlitli po 3 mesicich a podarilo se napoprve :slight_smile:
Teeda..a chces se tomu venovat i v praci?
Ja studovala matiku..
8. led 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Ani ne, respektive uvidím, co se vyskytne, ale původně jsem zdr. sestra, takže bych se nejspíš vrátila do zdravotnictví :slight_smile: No uvidíme
8. led 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita No ted to nejakou dobu resit nemusis :slight_smile:
8. led 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl no právě, hlavně teď je taková divná doba :unamused:
8. led 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky muzu se pripoit???POsledni ms jsem mela 21.11 pozitini testik 2.1 a hcg 2500, sla jsem k dr. ta mi rekla ze vidi v deloze jen malou 6 mm dutinku,plodove vejce, ale jestezadne emryjko ani srdicko, ze jsem sotva asi v 5 tt, tka nevim a na ko jdu az 25 ledna. 4.1 jsem mela hcg 3925, jsem nervozni, myslim ze pri takovem hcg by uz melo jit videt mimi ne??co si tom myslite??
8. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je mi celodenne blbe od zaludku,jinak nic....
8. led 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita No ja mam super praci, to jediny me stve, ze tam par let nebudu. Ale myslim, ze pak radi uvitaji zpatky a ja se rada vratim..
8. led 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik Ja nevim, jake hodnoty maji odpovidat urcite velikosti plodu a viditelnosti srdicka..Jediny, co vim jiste je to, ze tyhle veci jsou hroooozne moc individualni :slight_smile: A dulezite je, ze hcg krasne roste. A kdyby si dr myslel, ze neco neni ok, urcite by te objednal driv! :wink: Neboj se, myslim, ze to vypada dobre, takze zadny strachy a rychle ti to utece do toho 25...
8. led 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl dekuju za podporu,moc.... jsem plasan,kdyby alespon dr videla emryjo,bylo bych klidnejsi,ale ono nic....musim pockat....ale zle od zaludku je mi dost....
8. led 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peprlik Vubec neni zac. Fakt si myslim, ze pokud by mel dr nejake pochybnosti, pohlidal by si te vic :wink: Tak preju pevny nervy a hlavne bud v klidku :slight_smile:
8. led 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také si přidávám :slight_smile: jéžíšek nám nečekaně nadělil // a v září máme termín ,,dodání "našeho dárečku :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mencanda Super, blahopřeju a vítám Tě. :slight_smile:
8. led 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mencanda Taky gratuluji :slight_smile: To bylo jakoze uplne neplanovane?
8. led 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonicicinka
@peprlik
@mencanda
Ahoj holky, vítám Vás mezi zářijovky! :slight_smile:
Koukám se nám to tu začíná hezky rozrůstat - tak jen tak dál... :sunglasses:
8. led 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@peprlik ahojky:slight_smile: bud naprosto v klidu, srdíčko je vidět 6-7tý takže bud v poho...dřív je to opravdu vyjímečné! možná jsi měla ovu později a tak to je menší. HCG máš pěkné. držím palečky!!!

jinak holky zdraví,. jsem 5+2 a termín mám 7.9.2012:slight_smile: první kontrola ve středu :slight_smile: a šári: tak jsem tady:slight_smile:
8. led 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway v utery si ti jdu nechat potvrdit a pak uz budu oficialne zarijovkla...:D dekuju za uvitani...:slight_smile:
8. led 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucinko a další nové holky :slight_smile: Já se omlouvám, že se tu teď moc nevyskytuji, ale je mi fakt pekelně zle, takže buď ležím a a snažím se nehýbat, nebo dřepím u mísy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@peprlik Ahoj, já jsem měla poslední MS taky 21.11, a taky jsem byla u Dr. teď 3.1. a srdíčko zatím nikde, nicméně vím, že ovulka byla později a Dr mi říkal, že srdíčko v této fázi ještě nebývá vidět naprosto běžně :wink: Taky jsem se trošku divila, protože u malého už bylo vidět v 5+4, ale to jsem zase věděla, že ovulka byla dřív, takže ono to asi tak nějak odpovídá :slight_smile: Na KO jdu až 1.2., takže z toho je jasný, že doktorovi to divné nepřišlo vůbec a mně vlastně taky ne :slight_smile: Bleju tak, že je snad jasný, že se tam něco děje :grinning:
8. led 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek