• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu září 2012

24. září 2012 
@sonicicinka Jojo, já jdu na UTZ zítra, takže ofiko budu mezi zářijovkama taky až poté a konečně si změním údaj ve fotoblogu :dizzy_face:
Nepředpokládám, že bude srdíčko, budu teprve 5tt+2, ale aspoň se konečně začne něco dít :sunglasses:
8. led 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarusinek Chuďátko, Ty si to teda fakt "užíváš" :unamused: . Ale neseš to statečně, to se musí nechat :wink: .
Tak to nějak zvládni, když je to "pro dobrou věc"! :grinning:
8. led 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway držím palečky:slight_smile: jsi o jeden den mín:slight_smile:)) já jsem 5+2 dneska:slight_smile:
8. led 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123
@flyaway
Ja jsem dneska 5plus3. Jdu na kontrolu ve ct, to budu 6plus0. Tak jsem zvedava, jestli srdicko uz bude videt.. Ale minule bylo mimi o tyden mladsi a je dost mozny, ze je to zase podobne, tak asi tezko.. No uvidime :slight_smile:
8. led 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl jééé tak to jsme tady skoro všechny nastejně:slight_smile: tak ty jsi zase den kepředu:slight_smile:
8. led 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@twistinka123
@martinakl
Tak abychom pak spolu nestály frontu v porodnici, když máme ty termíny takhle stejný :grinning:
8. led 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak já jsem dneska 5+2 :grinning:
8. led 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway odkud jsi, kde chceš rodit? já bydlím v praze ale jsem jihočeška a tak rodit chci v čb, chceme se tam vrátit :slight_smile:
8. led 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita jéééé jsi jako já:slight_smile:
@flyaway Nooo to zas nevim, do Vyskova asi rodit nepojedu :grinning:
Já jsem tady jediná z Moravy? Resp. Ostrava a okolí? Zatím sleduju, že převážně vede Praha?
8. led 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Já jsem z Vyškova, ale rodit tu nechci - gynekologa mám v Brně, takže s největší pravděpodobností v Bohunicích, ale ještě to musím všechno vystudovat, nejdřív ty těhotenské radosti :grinning:

@martinakl :grinning: To asi ne :slight_smile: . Koukám jste tady samá češka, doufám, že se budete se mnou moravandou bavit :sunglasses:
8. led 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway no jasně co bysme se nebavili:slight_smile: jak se těšíš na první UZ?
8. led 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 No těším, mooooc! :dizzy_face: Sice se zároveň i trochu bojím, ale tomu se asi člověk neubrání :slight_smile: . No prostě jsem napnutá jak guma od trenýrek :grinning:
8. led 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway Ja mam Moravu rada. 3 roky jsem tam studovala :slight_smile: A i kdyby ne, tak se s tebou bavit budu :grinning:
8. led 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway jo to já taky:frowning2: a cejtíš něco? mě pobolívá podbřišek chvilkama a jinak že nesnáším své oblíbné latte tak nic:slight_smile:
8. led 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Podbřišek mě taky bolí, chvilkama je to poměrně nepříjemný, takový ten bolestivý tlak jako při rozjeté ms a občas do toho ostré píchnutí. Pak nechutenství, respektive hlad by byl, ale chuť absolutně žádná. No a příšerná, ale opravdu příšerná únava a motání hlavy, ale to mám možná po utrogestanu, který beru. Jinak zatím nevolnosti v pravém slova smyslu se nedostavily, ale nepochybuju o tom, že se brzy ohlásí :slight_smile: .
A Ty chodíš normálně do práce nebo jsi (či plánuješ být) na neschopence?
8. led 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Morava fajn, ale chlapa jsem si musela "dotáhnout" z Vysočiny :grinning:
No a co Ty, jaký plánuješ režim po konečném potvrzení těhu?
8. led 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway no já jsem sestřička na gyndě:slight_smile: a nááááhodou chodím k té mojí:slight_smile: no ted jsem doma, páč mám angínu. ale v úterý jdu na KO a ve středu do práce. pokud to půjde,neschopenku nechci :unamused:
8. led 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway No tak ja doufam, ze diky tomu hcg uz to tak nejak potvrzene je. Takze uz ted jsem najela na "tehu" rezim. Takze se dost valim, nekourim, nepiju a jim :slight_smile: A vymejslim, jak se mito podari az do vysledku NT screeningu utajit.. Co ty?
8. led 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já jsem se ve čtvrtek dozvěděla, že jsem těhu a dnes jsem 6+0. Můžu se k vám přidat :wink:
@twistinka123 Jééé, tak to máš super :slight_smile: . A to je taky Tvoje první mimčo?
Já jsem teď taky na neschopence, akorát nevím, zda na ní už nezůstat, protože těhu jsem po IVFku a to je přeci jen už samo o sobě o dost rizikovější - alespoň ten první trimestr. Ale uvidím, až co mi poví doktor - pokud nebude žádná komplikace, tak to v té kanceláři asi přežiju (pokud si teda při té své únavě nerozbiju hlavu o klávesnici :grinning: )
@martinakl Já myslela práci versus neschopenku. Ale když to chceš utajit, tak předpokládám, že plánuješ normálně chodit do práce, že?
Jo a s tím válením souhlasím, já jsem jak tuleň, věčně v horizontální poloze :grinning:
8. led 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway jo to mám super:slight_smile: jj moje první, na první pokus, přirozeně:slight_smile: takže se modlím aby mimísek byl ok a nic se nestalo :wink:
8. led 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dask jasně přijde se:slight_smile: ahoj:slight_smile: kdy jdeš ty k dr?
8. led 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway No ja na sebe po tech 2 potratech fakt davam bacha,.. Ale do prace urco chodit chci. Samozrejme, pokud to pujde. Pri komplikacich bych zustala doma. Ale ja to mam do prace busem 5 min a cely sedim u PC, zvednu jen, kdyz jsu na wc nebo pro caj. A pracuje tam manzel, tak pro ten caj mi pripadne muze chodit on :grinning: Nemam tam ani skoro zadny stresy.. Ja mam spis stresy, kdyz musim bejt dyl doma. Jak jsem byla na rizikaci a pak po revizi, to jsem byla v kuse doma 2 mesice a fakt mi z toho hrabalo, coz by bylo pro mimi urcite horsi nez sedet v praci na prdeli...
8. led 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že jsem těhu mi řekl Dr. při preventivní kontrole, na kterou jsem šla, a protože jsem měla cyklus 5 - 6 týdnu, tak jsem byla mile překvapena :slight_smile: Na další kontrolu jdu 26.1., tak snad bude vidět srdíčko a bude vše v pořádku :dizzy_face:
8. led 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dask tak to dostaneš už i průkazku ne?:slight_smile:
8. led 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 snad ano :slight_smile:
četla jsem, že jsi s angínou doma, jak se v těhu léčí?
8. led 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dask no jako normálně, antibiotikama, ale penicilinové řady, které mimi nevadí. horší by bylo kdyby se to neléčilo, to by uškodilo více
8. led 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek