• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu - září 2013

3. listopadu 2013 
Pod stromečkem jsme našly // a v září se můžeme těšit na "příchod" toho nejkrásnějšího dárečku :wink: :wink: :slight_smile: Přidejte se "maminky"...
25. pro 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@rehonka tak já se také přidávám :slight_smile: Dnes jsem našla na testíku // :slight_smile: Zatím se s manželem radujeme hooooodně tiše, ale tady se radovat můžu...v dubnu jsme zažili mimoděložní těhu, takže jsem o vejcovod lehčí...a snažíme se už přes rok...měsíc jsem se teď léčila s vyskokou hladinou prolaktinu a následně potvrzeným prolaktinomem, tak jsem ráda, že léčba zabrala během měsíce a hned se "podařilo" :slight_smile: Nebudu se teď moct dočkat ledna, až budu volat doktorovi :slight_smile: Držím moc pěsti, ať je vše ok a tak, jak má být! :slight_smile:
25. pro 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj holky, taky se přidávám, minulý týden // na dvou testíkách :slight_smile: po novém roce k dr, tak doufám, že vše dopadne dobře...přeji krásný sváteční den :slight_smile:
26. pro 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky jak ráda bych k vám konečně patřila a mému muži bych dala ten nej dáreček :slight_smile:v září k narozeninám, ale s mým štěstím :frowning2:

Holky gratuluji a at vše dopadne dobře moc vám to přeji:slight_smile:)
26. pro 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 jj můj manžel má plus mínus na termín narozky :grinning: takže by to byla bomba :slight_smile: první dcera je o den před narozeninama mého taťky a navíc o 50 let to tenkrát bylo :slight_smile: tak kdyby se to podařilo i na podruhé bylo by to super...přeji pevné nervy a brzké krásné // a neboj brzo se zadaří...my tomu dali volnej průběh, žádný plánování, měření, nic a vyšlo to...tak ti budu držet pěstičky....
27. pro 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se také přidávám.25.12.2012 jsem si jen ze zvědavosti koupila test.Byla jsem si temer jista,ze nemuzu byt tehotna,ale nejak mi nebylo dobre.A k memu prekvapeni sem na testiku ukazaly dve ruzove carecky.Podle internetove kalkulacky jsem ve 4.tydnu.Termin porodu je na 4.září 2013.Dnes jsem byla u doktora,ale jeste tam nic nevidel:(Říkal,že je brzy tak snad za tyden.Doma už máme tří letou princeznu:slight_smile:
28. pro 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka ahojky, tak to veliká gratulace, koukám, že se nás tady docela hodně kupí s TP začátkem září :slight_smile: bude to silnej ročník :slight_smile:
29. pro 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tavia Dekuju.Bude to nejspis babyboom :slight_smile:))
29. pro 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojky!!!! tak se nám to tu pěkně "rozmnožilo" :slight_smile:)) Všecky vás tu vítám :slight_smile:)))))))))))
Kdy jdete na první kontrolu k doktorovi? já si říkám, že půjdu po dvacátém, ale uvidíme, jestli to vydržíme :slight_smile:
30. pro 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si dělali testík 27.12. a máme //
31. pro 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže u mě to bude vycházet na konec srpna/ začátek září
31. pro 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám take konec srpna-zacatek zari :slight_smile: Prvni dcera se narodila cisarskym rezem,myslim ze i druhe porodim cisarem.I kdyz bych mnohem radsi rodila normalne,ale nejspis to bude tvarem delohy jak tenkrat rikala dr.Ja jdu na ultrazvuk 3.1.
31. pro 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky se hlásím, termín 5.9. :wink:
máte holky nějáký příznaky? Mě občas bolí prsa a motá se mi hlava někdy, jina nic
@wenulka : první byl taky CS a taky bych moc chtěla zažít normální porod. To jdeš brzo na UZ, já bych chtěla vydržet až tak do toho 7 tt a to mi přijde hrozně za dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@stopobezite : taky 27.12. jsem testovala :slight_smile:
1. led 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Já vím,že jdu brzo,ale proste uz se nemuzu dockat.Chci jen vedet jestli tam tedy je :slight_smile: Mam cystu na vajecniku tak nevim jestli to muze zpusobit nejake komplikace.Jsem proste strasne nedockava :slight_smile:))
1. led 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka : já jsem teda taky nedočkavá, hlavně člověk pořád plaší, co :confused: Jestli je vše o.k a tak. Já si připadám prostě něják netěhotně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Já si taky nepřipadám těhotně.Zatim mi neni spatne,obcas me trosku poboli v podbrisku ale jinak nic.Jen mozna vic jím,ale to se přežíram že sou svátky a všude spousta jídla :grinning:
1. led 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka : tak s tím jídlem to taky sedí. Přijde mi, že mám najednou vlčí hlad. Teď mě začly bolet víc prsa, tak to snad je o.k. :slight_smile:
1. led 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beru3nek Mě zatím prsa nebolí.Ale musim říct,že mě ten podbřišek bolí nejvíc po sexu tak bysme asi asi měly dát pauzu aby bylo vše v pořádku.
2. led 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Ahojky, koukám, že jsi z HK? je možné, že se sejdem v porodnici hi hi :slight_smile:
2. led 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stopobezite : no snad to nebude jako u prvního, ten přišel na svět už 33+5, to bychom se minuly :grinning: . Koukám, že máš 3 letou holčičku :wink:
@wenulka : mě břicho vůbec, až je mi to divný. Dneska ho trochu cítím, asi jak jsem tahala prcka do vozíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Já mám cystu na vajecniku tak me asi spis boli ta cysta.Mam triletou princeznu.V kvetnu ji budou 4 roky:slight_smile: To se malý narodil trosku driv.A vse v poradku?Jak koukám tak ano :slight_smile:
2. led 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, asi se k Vám taky přidám. Podle bazální teploty jsem ovulku mĕla 16.12. a první pozitivní tets 29.12. Udr.jsem zatím ještě nebyla a nevím na kdy se objednat. Mám strach, že mĕ pošle domů s tím, že ještě není nic vidět - to by jsem mĕla strašný strach, jestli je vš ok.
2. led 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalka28 Ahoj tak to jsme na tom skoro stejne.Ja mela ovulaci 15 prosince a pozizivni test 25:slight_smile: To budeme mit skoro stejne terminy porodu :slight_smile:Ja uz sem u doktora byla minulý tyden ale nic nevidel tak jdu zitra znovu :slight_smile:
2. led 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak taky jsem v září dnes ko u doktora a viděl už na utz tak za tři týdny na kontrolu:D
2. led 2013 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka : našt. ano, ale ty začátky byly krušný. Vojtovka do 10 měsíců, ale vše krásně dohnal. Tak to budeš mít doma velkou pomocnici :wink: Já měla ovu asi kolem 12.12. zatím teda nevím, kdy k dr. Asi až kolem 20.1. aby bylo už srdíčko
@copinka : gratulace a srdíčko asi ještě nebylo, ne?
2. led 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek ne nebylo ale já to měla tak trochu komplikované podstoupila jsem nedávno laparoskopii na profuky a otěhotněla hned po tak jsem se bála jestli to není třeba mimoděložni tak jsem si tam dneska zaběhla aby mě ujistil a opravdu váček viděl :D další KO 22.1 to už bude srdíčko doufám :slight_smile:
2. led 2013 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@copinka : jo takhle, tak super, že je tam kde má být :wink:
2. led 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Malá se narodila o 3 tydny driv.Taky jsme cvicili vojtovku.Tak ted snad porodime v terminu :slight_smile:
2. led 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wenulka zítra ti budu držet pĕsti - miminko se už určitě ukáže, ale na bití srdíčka je ještě moc brzy, to až tak nejdříve za 14 dní
2. led 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka : a kolik tt budeš zítra? Já bych šla taky nejdradši hned, ale ještě je brzo. Taky vás trápili vojtovkou, jo. Nám teda moc pomohla.
2. led 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Zítra budu přesne 5+1.Poslední menstruaci jsem měla 28.11..Test jsem si delala 25.12. jeste sem nemela ani mit menstruaci ale bylo mi nejak spatne.Minulý tyden jsem byla 4+1 a jeste nic nevidel.Podle kalkulacky ovulace ktera je na netu jsem mela ovulaci asi 15.12. tak nejak sem nejspis otehotnela.Snad zitra uz neco uvidi.Chci jen vedet jestli je tam kde ma byt.Na srdicko je jeste brzy.
2. led 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 15
Tvůj příspěvek