• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu - září 2013

3. listopadu 2013 
@blanuska22 Ahoj,díky :slight_smile:
6. bře 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rnika jj ze začatku je to tezke si na to zvyknout ale jak zacne brisko rust a miminko kopat tak pak je to uplne jine:P
6. bře 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanuska22 Tak s růstem bříška problém nemám - spíš naopak ... byla jsem vyděšená, že mám bříško takhle brzy - ne nějak extrémní, ale moje normální oblečení mě škrtí .......... no doktor mě uklidnil, že je to normální - tak snad :slight_smile:
6. bře 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanuska22 tak to je paráda že jste takovýhle vytální, už cítíš pohyby tak to je krásné :slight_smile: na to se těším. Já byla dneska taky na kontrole a pěkně sme mrzkaly ručkama a pořád nám ukazoval obličejík, taky jsme se nasmáli paní doktorka povídala: "tak tady většinou vede pupečník, ale vidíte něco tam je :slight_smile: " tak uvidíme že by klučina je to hodně předběžné, ale zasmáli jsme se. zítra screening tak snad to bude také OK.
rnika: tak bříško mi taky už pěkně roste, jj vše poprvé taky to znám,ale zatím samé příjemné věci a ty nákupy to bude teprva paráda :grinning: ty už také cítíš nějaké pohyby?
užívejte sluníčka holky :wink:
6. bře 2013 ve 14:04  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka89 Tak zatím si pohybů vědomá nejsem ..... myslím, že je ještě dost brzo :slight_smile: teda doufám... a nebo je to pěknej lenoch..... :grinning:
6. bře 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rnika taky mám asi lenocha :slight_smile: , ale taky jsme četla že prvorodičky pohyby cítí déle, však uvidíme :wink: jediný co hodně cítím jsou prsa :slight_smile: jinak je zajímavé jak mluvíme v mužském rodě, tipuješ si kluka?
6. bře 2013 ve 14:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka89 No asi bych ho raději ( vždy jsem chtěla nejdřív kluka a pak holku...) ale po pravdě ... vědět to nechci .... :wink: já se rozhodla, že budu mít radost, že je to zdravé a nebudu řešit co to je nebo není.....i když teda přítel je z toho "značně rozladěnej" že bude ještě takovou dobu čekat :grinning: já argumentuju tím, že největší radost je ze zabalených dárků .... to těšení a tak :slight_smile: a stejně se to nakonec dozví....
Jinka osobně si myslím, že pohyby jsou cítít až po třetím měsíci - ne? takže relativně je ještě čas... :dizzy_face:
6. bře 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rnika jůůů tak to jste u mě frajeři, my jsme děsně zvědavý a už se těšíme do jaké barvy budem kupovat věci, ikdyž je pravda že zelená, která se mi líbí je braná jako univerzální tak to máš jedno :slight_smile: jj přesně tak, my by jsme taky asi raději chlapečka (tak trochu že má chlap splníno,jako že nositel jména) ale čert vem co to bude hlavně ať je to zdravé. po třetím měsíci tak to máš co by dub :slight_smile:
6. bře 2013 v 16:20  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka89 No nevím jestli frajeři :slight_smile: ale já to tak chci...tak snad odolám případnému nátlaku z venčí :wink: jinak jsem tak koukala na nějaké info a pohyby - až tak kolem 20tt - takže času ještě moooooře :slight_smile:
6. bře 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky tak dnešní screening dopad na výbornou prcek je zdravý vše dopadlo jak má :slight_smile: Pěkně jsme si ho prohlídli a přeměřili. A co vy nového?
7. bře 2013 v 19:29  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelkav ahoj..můžu taky k vám na soukromou?? :slight_smile: děkuji
7. bře 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladus89 Jsi tam:slight_smile:
7. bře 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2013 ve 20:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladus89 tedy vítej :slight_smile:
Koukala jsem že jsi řešila zda se vdávat či ne, my to odložili na příští rok,nevím bála jsem se jak mi bude tak až příští rok a co ty jak ses rozhodla?
7. bře 2013 ve 20:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka89 děkuji.. rozhodli jsme se tak, že svatba bude.. máme toho dost zařízeno a oběháno a i dost zaplaceno, ale hlavně jsme si řekli, že to prostě není překážka a bude to krásné i tak :slight_smile:
8. bře 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladus89 to máš určitě pravdu, mě první tři měsíce nebylo nejlépe a únava děsná, tak ani nálada na zařizování nebyla tak až příští rok, ale aspoň nám to výjde na toho 6.6. :slight_smile: zase si ale budem muset vyběhat příjmení mimča,jinak prý bude automaticky po mě a to nechcem. a kdy vás to čeká?
8. bře 2013 ve 20:13  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka89 čeká nás to 14.6 a nejhorší na zařizování je restaurace.. Vybrat je jednoduchý, ale když nekomunikují, tak mají smůlu :slight_smile:
9. bře 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladus89 juu ty tu jsi taky jo:P :wink:
9. bře 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanuska22 no jo... taky jsem se vetřela :slight_smile:
9. bře 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladus89 tak držím palce ať komunikují a je dobrá dohoda a ať to vše klapne :wink: jinak včera jsme to konečně oznámili rodině že bude v září přírůstek do rodiny :slight_smile:
10. bře 2013 v 10:12  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka89 no doufám, že to klapne.. už jsme vybrali úplně jinou restauraci..včera jsme tam byli a slíbil, že emil odpoví... naštěstí to není tak daleko, takže když nebudou komunikovat, tak tam dojdu :slight_smile: díky díky.. ještě je toho dost na zařízení, tak to musí klapat.. jak na to rodina reagovala? Byli nadšení? :slight_smile: Z mojí strany to už rodina ví.. z přitelovo ne.. Nejvíc se bojím pátka.. to jdu na kontrolu a když bude vše ok, tak jim to jdu říct do práce.. to budu potřebovat aby při mě stáli všichni svatí :grinning:
10. bře 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladus89 to věřím že je okolo lítání no nás to čeká příští rok tak musíme včs začít aby měli volo když nechci hýbat s termínem. Jo měli radost můj taťka to nemohl nějak pobrast,ale nakonec dobrý :grinning: my jim to řekli všem najednou když měl zrovna přítel narozeniny. Jo já jim to musím říct také tento týden v práci a vůbec se mi do toho nechce dělám na tři směny a hodně přesčasů tak nevím jak se na to budou tvářit když jim řeknu že na noční a přesčasy chodit nebudu to nebudou nadšení :frowning2: my také čekali po důležitém vyšetření u nás to byl ten screening tam řekli že OK tak jsme to oznámili, taď už jen ta práce :frowning2: tak dej vědět jak si dopadla, když se odhodlám tak jim to řeknu hned zítra,ale nevim nevim
10. bře 2013 v 11:01  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka89 my práve máme termín už rok vymyšlený :slight_smile: Já jsem sice teď na neschopence, ale úplně s něčím jiným než je rizikové těhu a trošku se bojim tý reakce v práci, až jim řeknu, že se nejspíš nevrátím.. :frowning2: Tak dej vědět, jak jsi dopadla ty a já pak napíšu taky.. to čekání je zničující :slight_smile:
10. bře 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladus89 taky přemýšlím o rizikovém, protože si myslím že budou v práci dělat naschváli a já budu pořád chodit na odpolední :frowning2: a hlavně že budou jiný dělat za mě noční a nebude si moc nikdo vzít dovču, protože u nás to funguje že když si jedna veme dovču tak zbylé dvě dělaj 12cky i 3 týdny v kuse to hlavně v létě, tak jim to musím říct, aby si včas našli náhradu za mě na to léto. Mrzí mě že je rizikové s vycházkama a již nejsou neomezené. ty marodíš? nebo ti je zle? já dnes poprvé zvracela :frowning2: vzala jsem si na lečno vitamín a už jsem hnala. čekání je uděsné, ale říkej si že to nejhorší ty tři měsíce máme za sebou :wink:
10. bře 2013 ve 13:36  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka89 marodím s něčím úplně jiným už od konce listopadu.. já právě dělán na 12 a 14tky standartně a protože mi není dvakrát dobře a vzhledem k anamnéze mojí si myslím, že to s návratem nevypadá.. ale to bohužel nikdy není jisté :frowning2: Tak pak dej vědět, jak jsi dopadla... :slight_smile:
10. bře 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladus89 to souhlasím, nic co by vás mohlo ohrozit, za to žádná práce nestojí :wink: dám určitě
10. bře 2013 ve 13:54  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak zase marodim chytla jsem to od Simonky ta mela 39 horecky vcera a me dneska taky naskocily teda jen 38,3 ale pro miminko je to nebezbecne tak pritel sel do lekarny a tam mu rekly ze muzu paralen 3 krat dene tak uz ho beru tak mi drzte palce at uz jsme ze Simonkou zdrave moc tu nebudu budu se potit v postely :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: pa pa pak vam pisnu
10. bře 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanuska22 Tak se hlavně opatruj ...... tyhle choroby v těhotenství jsou na nervy ..........( hlavně postel a horký čaj...... zkus třeba i čerstvý zázvor - někde jsem si hledala, že těhotné můžou cca 4g denně.... to akorát na nějaký ten čajík vyjde ) - já měla 14dní zpět příšernou angínu (pořád se mi vrací...) teď jsem se jí zbavila a zas je jen klepu, aby mi to opět nezačalo....
11. bře 2013 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanuska22 tak to se drž a potit se a potit se ať jste brzy fit, meda, zázvor, citrón a jestli bolí v krku tak kloktat slanou vodu :wink: mě zase celé tři měsíce bylo maximálně těžko od žaludku a teď když mám 13+2 tak jsem i zvracela není to divné???
11. bře 2013 v 09:15  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky holky..uz se citim mnohem lip vzala jsem si paralen a vylezela to..dneska jsem byla rano na krvi na tripple testu ak 18 budou vysledky tak jsem nervozni jak to dopadne.... :confounded:
@blanka89 divne to neni ja jsem celou dobu citila jen zaludek nazvracela jsem nic a tedka sem tam se mi zvedne zaludek ale teda nezvracim
@rnika
13. bře 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek