• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu - září 2013

3. listopadu 2013 
Zdravim, termín nám vychází na 17.9., tak se rada přidám k vam :slight_smile: nevím, jestli existuje i nějaká uzavřena diskuze, v Zarijovkach 2011 jsme si ji tenkrát udělaly a mohly rozebírat víc veci, než takhle "verejne" :wink:
13. bře 2013 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi vítej, tak v tom ti neporadím nevyznám se v tom tady :slight_smile: . Takže druhý prcek a vyšlo to zase na září :slight_smile: ? máte termín cca2 dny po nás, první byl klučina?
13. bře 2013 v 08:57  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Vsechny srdecne zdravim, jsem na diskuzi poprve, cekame prvni miminko, termin 28.9.2013, je tu nekdo z Prahy? :slight_smile:
13. bře 2013 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blanuska22 uvidíš bude to OK, ale veřím taky jsme na screeningu byly nervózní :slight_smile: no už nezvracím bylo to jen jednou teď jsem jen s žaludkem na vodě :slight_smile: a jak už je líp?
13. bře 2013 v 09:07  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi @blanka89 @yahoodka84 Holky, soukromá diskuze tu je, jestli se chcete přidat, tak napište @adelkav, ať vás přidá! :slight_smile: Z Prahy a okolí je nás tam docela dost!
13. bře 2013 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie777 Jak to mam udelat, jsemv diskuzich uplny novacek :(
13. bře 2013 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanuska22 :grinning: Tak to je přesný - mě do teď bylo dobře......... teď asi 3 dny je mi pořád zle..... taky nezvracím, ale čekám kdy to příjde :unamused:
13. bře 2013 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanushka @rnika @lucie777 @blanka89 Holky, taky mate porad nevolnosti, nebo uz presly? Mne je spatne hlavne vecer, vzdycky od 17:00, minuly tyden jsem mi bylo na 3 dny dobre, tak jsem jasala, ale pak to zase prislo. Jak to mate vy?
13. bře 2013 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@yahoodka84 Stačí jí takhle označit, @ před jméno, @adelkav, ale ona už sem nakoukne, když sem jí označila já. :slight_smile: nahoře pak klikneš na soukromé diskuze a už ji tam uvidíš, až budeš přidaná.
@spaghi @blanka89 @yahoodka84 holky, přidala jsem vás do soukromé diskuze. Když kliknete na forum, objeví se vám možnost soukromých diskuzí a tam nás najdete, myslím, že se to jmenuje Termín-září 2013.
Tak už jsem i v soukromé diskuzi :slight_smile:
13. bře 2013 v 09:32  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@adelkav diky za přidání :wink:
13. bře 2013 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka89 první je kluk František, druhe zatím nevíme, no stejně rodit asi budeme o něco dřív, pravdepodobne opět budeme rodit císařem, takže to vidím na začátek září :slight_smile:
13. bře 2013 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@yahoodka84 jsem z P6, je tu i hodne diskuzi pro maminky z různých částí Prahy, já se tady seznámila s par Maminka má a občas chodíme na procházky :wink:
13. bře 2013 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@spaghi to Vám závidím já jsem z vesnice koudek od MB a nikoho tu bohužel nemám takže i prochzky budu praktikovat sama nebo s drahou polovičkou :slight_smile: mi plánujem pro kluka Martínek po taťkovi a pro holčičku se nám líbí Vanesska,ale mrzí mě že není v kaledáři, slaví to 24 května na Janu. Už aby jsme věděli jestli růžovo fialové nebo modro zelené :slight_smile: kdy jste se to dozvěděli?
13. bře 2013 v 09:46  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka89 zkus tady napsat krátkou zprávu na hlavni teď, zda někdo tady na MK není kousek od vás, určitě se někdo najde :slight_smile: mě pohlaví řekli na 100% v 18. tt (teda, na 100% to neni az do porodu)
13. bře 2013 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@spaghi To bych take rada, jsem z Krce a puvodne ani z Prahy nejsem, takze tu nikoho moc neznam, natoz abych tu mela nekoho do paru na kocarkovani:slight_smile:
13. bře 2013 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@yahoodka84 Tak mě je špatně celodenně .... bohužel - zvracení se naštěstí nekoná - snad to tak zůstane, al zle mi je..... ale až teď celý začátek mi bylo dobře - začalo to pozvolna tak před týdnem :frowning2:
13. bře 2013 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka89 Teda tak já mám opačný problém - tím, že to vědět nechci se pomalu připravuju jak to na doktora budu křičet už od dvěří :grinning: až budem na velkém ultrazvuku :grinning: On je prý takový aktivní a říká to rovnou - aniž by se zeptal .... NO a věcičky budu mít žluté a fialové :wink:
13. bře 2013 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@rnika nemůže ti to říct když nechceš tak to budem napnutý všichni až do září :slight_smile:
13. bře 2013 v 11:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@rnika To jo, ja mam taky takovou celodennni "kocovinu", ale vecer je to nejhorsi, ale nekdy pomuze hermankovy cajik
13. bře 2013 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@blanka89 , yahoodka84 , No právě, že může ... tenhle pan doktor je od rány - takže se neptá :grinning: kamarádce, která čeká v květnu to jednoduše řekl jen tak mezi řečí..... u ultrazvuku . všechno je v pohodě - vše se dobře vyvíjí a vypadá to na holku ..... no naštěstí to chtěla vědět.... :slight_smile: Ale já chci raději překvápko - spíš se radovat z toho, že je to zdravé.... a tak:slight_smile:
Jinak čajík určitě vyzkouším .... třeba to pomůže - no zatím doufám, že j to chvilkový a že ot přejde :slight_smile:
13. bře 2013 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@rnika vysloveně mu řekni že si to nepřejete vědt tak ať to respektuje :slight_smile: jj hlavně ať jste zdravý a pak budete překvapení co to je za poklada :slight_smile:
14. bře 2013 ve 22:57  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka89 Tak zítra kontrola - už jsme zas trochu nervózní........ snad bude vše v pořádku ... :slight_smile:
20. bře 2013 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
držím palce zítra se ozvy
20. bře 2013 v 18:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
tak co kontrola už ji máš za sebou? Já jdu dnes na odpolední :frowning2: nevím ty jsi taky na těch soukromých stránkách zářivek? psla jsem tam že mám te´d problémy v práci, abych nemusela chodit na noční tak mě šoupnou na jiné místo kde prý budu ve stresu tak mi doporučili ryzikové, které mi doktorka nechce napsat prý mi napíše tak max změnu práce, ale tu mi změnili ale na prd tak nevím jak to zmáknu.
21. bře 2013 v 10:14  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka89 A jé - nejsem .... nějak mě tam nikdo nezval :slight_smile: a já se nerada někam cpu :wink: jinak kontrolu mám za sebou .... byl oto teda trošku drsný - řešial jsme krevní skupinu - po 28 letech jsme zjistila, že mám jinou než si celý život myslím... ale byla jsme vynervovaná takže jsem dneska naháněl znova odběry krve, aby mi potvrdili co je pravda :slight_smile: Jinak vesele rostem - celým 7 cm :grinning: no a ultrazvuk... tak aktivní dítě snad ještě v nemocnici neviděli :slight_smile: :slight_smile: pořád se mlelo ...
Jinak - z prací to mám taky tak podobně veselý... :frowning2: mě to rizikový doktor napíše, protože jsem v laborce.... a už v ní dělat nemůžu .... Co zkusit nějakou rozumnější doktorku.... něbo to téhle pořádně vysvětlit????
22. bře 2013 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
a výsedky jinak dobré? no hele nakonec se šéf taky umoudřil a zatím si mě nechaj na dosavadním místě tak uvidím jak to půjde,ale příští týden jdu na kontrolu 4.4. tak začnu si stěžovat na záda, které mě začínají bolet, aby kdyby to v práci nešlo tak aby neřekla že s čista jasna mi není dobře :frowning2: jééé tam tě všichni uvidí moc rádi je tam mnohem větší diskuze,ale nevím jak se tam přihlásit mě tam přihlásila jedna z holek,ale můžu se ti zeptat. Takže dnes už jsi doma? já mažu na odpolední :frowning2: zítra nám nejde celé dopoledne proud tak se sem nedostanu chjo
25. bře 2013 v 10:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka89 já jsme v práci ještě asi měsíc......... jsem přeřazená papírovat ... takže to celkem jde.....
JJ- jinak jsou výsledky OK - a fotka z ultrazvuku - super... takovej malej mimozemšťan :slight_smile: někde jsem četla, že se má jíst před ultrazvukem čokoláda, aby se mimi nabudilo - tak jsem to prubla- no a mrskalo sebou ... až jsem nevěřila očím :slight_smile:
Jinak poptat se můžeš - nějak jsme nestudovala jak to funguje :slight_smile:
Jo a pokud dělááš noční a odpolední - tak bych se asi na toho doktora fakt zaměřila - mylsím, že to bude jen horší - já jsem teda pořád děsně unavená a noční bych nedala ani omylem ...
25. bře 2013 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
noční už nedělám,ale mášpravdu že i o té odpolední už to není to co to bývala a klimbla bych si klidně i v 18hodin, tak to je paráda gratuluji k dobrým výsledkům,takže pohlaví vám neprokecli?
25. bře 2013 ve 22:52  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek