• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu - září 2013

3. listopadu 2013 
@jajapaja23 ahoj občas tu někdo pisne:slight_smile: máme stejný termínek:slight_smile: já teda vím že kluka...
29. črc 2013 ve 12:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacenka1979 jinak jsem poslala žádost o přidání do té soukromé tak snad to klapne:slight_smile: tak to zkus taky
29. črc 2013 ve 14:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iveeetkaaa jee,ja mam termin 18 a budu rodit v Hk :grinning:
1. srp 2013 v 11:27  •  čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 @draxa Tak to máme dost podobně :slight_smile: My bychom chtěli zase rodit v ÚO, máme to nejblíž a byli jsme maximálně spokojeni :wink:
2. srp 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjj paráda tak to to tu mužem oživit,zkusila jsem se přidat na tu soukromou diskuzi ale už neberou....prý je tam někdo prudil:frowning2: takže jsem tady :slight_smile: jak vám je? Ty vedra fakt nedáváme..hnus ble:slight_smile: podolí je podle mě dobrá volba...teda hodně mamin chválí:slight_smile: hele máme hodně stejný termíny:slight_smile: paráda víte kdy jste otehotneli? u nás to vypadá 27-28.12...celkem mě to zajímá mám to totiž stanoveny dle ultra
2. srp 2013 ve 12:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 jupi konečně někdo píše:slight_smile:
2. srp 2013 ve 12:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 A ta soukromá diskuze je jako proč? To se nemohly už holky scházet tu nebo nechtěly...my se máme fajn, vedra mi úplně nevadí, hodně se chladíme v bazénu, což mi pomáhá a držím se ve stínu nebo doma, takže dobrý. :slight_smile: Vyhovuje mi, že vezmu jen tílko a kraťasy a jdu :grinning: Kdy jsem přesně otěhotněla nevím, ani jsem se na to neptala, podstatný pro nás je, že se miminko povedlo :slight_smile: Ale tipujeme to okolo Vánoc :slight_smile:
2. srp 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostě si založili diskuzi a přesunuli se tam skoro všichni....prý brali maminy do té doby než se tam dostala nějaká co je prudila tak jí uzavřeli a už nechtěj brát nový:frowning2: sem občas někdo ještě pisne ale minimálně....jo a u nás se zadarilo po 7 letech snažení takže radost veliká:slight_smile: a ještě vytoužený kluk :slight_smile: prostě paráda...teda musím přiznat že to hrozně uteklo! Jinak bazén nemáme a do toho se stehujem takže furt něco balim a vybaluju:slight_smile: ale konečně máme velkej byt a klidek od tchýně:slight_smile: to mě těší ...5 let v jednom baráku stačilo:slight_smile:ažaž...včera jsem dostala epino tak jsem zvědavá jak to dopadne:-/ nemáš nahodou zkušenost?
2. srp 2013 ve 23:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 To nevadí, tak si určitě vystačíme s těma maminkama co chodí sem :slight_smile: Gratuluju k miminku, ještě k tomu, když je to po tak dlouhé době!!! :slight_smile: Já jsem za bazén fakt obzvlášť letos hooooodně vděčná, máme starší po známých, co ho chtěli vyhodit a nám dělá fakt maximální službu, tak proč toho nevyužít :wink: Jinak bych ty vedra těžko zvládala...takhle zchladím celý organismus a hned je mi líp. Jak píšeš, není nad vlastní bydlení, my máme s oběma stranama fajn vztahy, ale nechtěli bychom být ani u jedněch, takhle nám to vyhovuje, člověk má svoje soukromí :wink:
3. srp 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo hlavně soukromí...to mi moc neuzili:slight_smile: bazén závidím..a určí si vystačíme:slight_smile:
3. srp 2013 v 16:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dobalila několik krabic....vyzehlila asi 4 pračky uf ještě vytrit a s pejskem na prochajdu:slight_smile: jako dneska bouřka masakr:slight_smile: dokonce nám to vyvratilo šípek:-/ a prádlo jsem našla u sousedů na zahrádce takže znova peru uf:frowning2: alspon že tchýně dnes neprudi...
4. srp 2013 ve 21:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draxa jinak ahoj:slight_smile: HK je prý taky supr porodnice....koukám že taky první mimco:wink: u nás máme teda v péči pritelovu dceru je jí 14....takže se nenudime:slight_smile: puberta je jak má být:slight_smile: co čekáte kluka nebo holcicku:slight_smile:?
4. srp 2013 ve 21:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, taky bych byla pro oziveni:slight_smile: Termin porodu mam 25.9. Bude to me druhe ditko:slight_smile: Jak se citite holky? Me prijde, ze brisko zaclo rust silenym tempem a sem tam mi prijde, ze se snad uz ani neunesu:slight_smile:. Uz jsem nastoupila na materskou, tak si to hezky uzivam. Uz nekde pere vecicky a chysta tasku? Respektive, co vsechno mate uz doma pripraveno?
5. srp 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nnnadja ahojky mno mi se stehujem takže zatím mám vše koupené krom odsavacky tu asi poridim po porodu....jinak vyprano zabaleno....postylka vyčištěná už jen kočár a lehátko:slight_smile: břicho mám prý malé ale připadám si jak mamut:slight_smile: čekáme první takže trochu obava jinak ok....no začínám pomalu trénovat s epinem...jsem zvědavá jestli to ve finále pomůže...joj tašku mám tak na půl ještě košile dokoupit a ty super vložky:-/ a kalhotky....a co to bude víš?
5. srp 2013 ve 20:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 Ahoj, termín máme skoro stejný koukám - už začínáš s epinem? že už bych se taky na to vrhla?
6. srp 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cirrusa ahoj jojo teda žádná slast nevím nevím jestli to dam jsem dobrá:slight_smile:)...kdy máš termin? Já snad za týden do porodnice na kontrolu se těším...dnes opět teplicko s bouřkou :-/ počasí mě fakt neba....snad nám to epino pomůže:slight_smile: a budem happy:slight_smile: zatím začínám na 4 cm a při nafouknuti na 10 jako hustý mno dám do toho vše a uvidime...:-/...:slight_smile: kde budeš rodit?
6. srp 2013 ve 22:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 jsem z Ostravy, ale zatím mám v plánu rodit v Krnově, abych mohla rodit do vody. U prvního porodu mi epino hodně pomohlo, porod sám sice skončil taháním zvonem, ale měla jsem jen vnitřní stehy a dostala pochvalu zato, že hráz byla tak pružná, že ji nastřihávat nemuseli. Takže za mě epino pomůže. Termín mám cca kolem toho 20. 9., ale minule jsem rodila o tři týdny dříve. Popravdě bych se tomu moc nebránila ani teď, to hodko mi moc nepřidává. U vás bouřka? Aspoň něco, tady ani kapka a dneska zase další horký den
7. srp 2013 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cirrusa tak upřímně kleště a zvon fuj obdiv! To jsi dopadla dobře:slight_smile: co čtu....jinak upřímně taky bych to už raci měla za sebou dřív už to na mě padá+ to počasí hrůza navíc se těším na malého:slight_smile: ještě bojuju za přirozený porod císaře nechci a furt mi ho cpou:-/ já chci vidět malého hned! Takže jsem to ukecala že to zkusíme a kdyby komplikace tak holt císař mám blbou kycel tak proto snad se to nezhorsi....obdivuju holky co chtej císaře jen tak jako porod asi hodně bolí ale to k tomu patří a ten pocit po musí být krásnej.....fakt se těším a bojím ale to asi každá...bereš si někoho k porodu? Já furt nevím ten můj kolabuje jen vidí jehlu ,jsem na něj zvědavá ale nevím jestli mi to pomůže :slight_smile: přepíná i tv když tam vidí jehlu...hroznej srab..když mi brali krev na cukrovku tak se tam skoro složil a to čekal venku:slight_smile: ale k porodu se hrne ....jdu vařit a balit věci zítra nás čeká půlka stěhování:-/ bleee snad bude alspon zima
7. srp 2013 v 10:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 jeee,ja uz cekam druhy,jen se to tozobrazuje.Cekam dalsiho kluka,ale hlavne ze je v poradku.no ja doufam ze Hk porodnice bude otevrena,vzdycky gtam v srpnu malujou.:slight_smile:jinak pubertaka mame take v rodine a je to dost narocny,vsechno je nuda a opruz :slight_smile:
8. srp 2013 v 11:18  •  čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 Jojo, není nad svoje soukromí a když nikdo neprudí :wink: Koukám, že jsem trochu pozadu, já nemám připravený téměř nic, co se týče přeprání věciček, kočárku, to abych už začala. Tašku do porodnice sbalím měsíc předem, to snad stačí, jen tak pro jistotu. Rodit dřív bych moc nechtěla, jen ať se mrňousek v bříšku pěkně dopeče :slight_smile: Jinak dobrovolného císaře taky nechápu, pro mě je to prostě operace a nevím proč by se to nemělo zkusit nejdřív přirozeně, vždyť to k tomu prostě patří, ale je to každýho věc, to jo...

@nnnadja @cirrusa Ahojky, tak to máme hodně podobný termín. Mně teď v týdnu na kontrole dr. upravil termín ještě o den dřív, takže 19.9. :wink: Jsem zvědavá, kdy si mimčo řekne na svět.

@draxa Gratulujeme k chlapečkovi a i když bude druhý, jak píšeš...hlavní je, aby byl zdravý, v dnešní době je to podle mě snad nejdůležitější...!!! :slight_smile:
8. srp 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
děkuju moc.Ja uz pocitam dny,to vedro me uplne nici,mam tu kos pradla na zehleni a totalni nechut něco dělat..Se stydim uplně,je tu jeste taky nekdo kdo ma spoustu pradla na zehleni???? :slight_smile:
8. srp 2013 v 15:20  •  čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draxa ja som zehlila cele dopoledne - niekolkotyzdnova kopa pradla. A po zehleni rovno do sprchy ;)
8. srp 2013 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@draxa Jsem na tom podobně. Ale nechávám to teď fakt být, to bych pak asi v tomhle vedru rovnou zkolabovala :unamused: Prádlo počká :slight_smile:
8. srp 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nnnadja naš mimis podle včerejší kontroli je prcek je o týden po zadu...prý je to ale ok:-/ tak nevím hlavičku máme zatím 31 cm a odhad váhy je v 34+0 2050g.....jinak císař snad nebude ještě tam jdu na 1 vyšetření a pak se prý uvidí....
9. srp 2013 ve 13:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 hlavně termin by už upravovat nemněl ne??? Prý je to nejvíc přesný v tom 12 tt podle toho to mám já sestra mi to chtěla upravit taky dr. ji řekl ani omylem ,že se to nedělá když půjde dřív tak půjde ale kdyby mi to změnila i týden tak by mi zbytečně vyvolavali....řekl že od cca 15 tt rostou dle genetických předpokladu a.prostě jedno je věcí a druhé menčí:slight_smile: jo a žehlení to je maso já furt něco peru....děsně mě to baví:frowning2: :slight_smile:
9. srp 2013 ve 13:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ted na dovci, tak nepisu, ani nestu. Nas prdol mel v 32 1780g a nikdo nic nerikal. Ja nachystano nemam nic:slight_smile:ani tsku,a ni postylku. Ale vecicky to jo. Jinak ja byla na KO ve ctv a dr. rikala, ze uz se to chysta, cipek se povoluje. A taky to pekne citim! Takze jsem zvedava, jestli tentokrat budu prenaset, nebo kdy to doopravdy bude..Zatim se mejte hezky
10. srp 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nnnadja jojo mi na ko zatím v pohodě zase jsme prý o týden menčí žádnej čahoun :slight_smile: čekáme kol 20.9. ve 20 tt tvrdil že spíš dřív kolem 16 tak uvidím každopádně mě se už 3 krát zdálo že 11.9. tak máme doma sázky....přítel tvrdí že 27.9 ja toho 11.9 a verca 17.9..... Jinak je mi to upřímně jedno hlavně ať je tady a v pořádku....máte taky otoky nohou ? to je jako velká paráda:slight_smile: dnes jsem splhala do 4 patra a od 2 jsem chtěla jít po čtýden:slight_smile: nám teď delaj výtah:cry: ještě měsíc ....asi se naučím lítat:slight_smile:
10. srp 2013 ve 22:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 No, upravil mi ho jen o den, tak v tom nevidím nějakou extra změnu, stejně se většina holek do termínu "netrefí"...hlavně, aby to nebylo o moc dřív na světě a aby bylo zdravý, to je pro mě nejdůležitější. :wink: To s těma patrama ti teda nezávidím...radši moc nechodit sem a tam ať se nenalítáš...mně občas stačí výlézt denně 3x do prvního, kde spí malej a jsem hotová :wink:

@nnnadja Taky nemá připravené ještě nic, ale příští týden začnu asi aspoň věcičky, ať toho pak nemám tolik. Kočárek trochu přeperu a snad to bude ok, postýlku připravím jak malému dojde objednaná postel a snad to bude v pohodě. Doufám, že se mimčo nebude chystat na svět o moc dřív :grinning:
10. srp 2013 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 jj ja překoukla ten 1 den tak to joo:slight_smile: jinak souhlas...máme tady tp skoro stejne tak jsem zvědavá kdo první:slight_smile:já se doma vsadila o novou sušičku tak snad :slight_smile: už mě nebadí věšet a čekat až to uschne:frowning2: hlavně v zimě ....
10. srp 2013 ve 23:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 Tak sázky ještě neuzavíráme, ale možná by to nebylo do věci :slight_smile: :slight_smile: U nás teď okolo spíš všichni řeší, jestli to bude chlapeček nebo holčička. Ale už to nekomentuju :wink: Ty jo, sušičku bych taky brala, jenže my ji fakt nemáme v koupelně kam dát...přes léto mi to nevadí, to jsem ráda, když to proschne na sluníčku, ale v zimě, to je teda něco, to trvá i několik dní než to proschne :unamused: Známi sušičku mají a jsou max. spokojení!
11. srp 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek