• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu - září 2013

3. listopadu 2013 
@jajapaja23 tak dej sázky:slight_smile: já ji asi dostanu tak nebo tak...maj kombinované s prackou:slight_smile: jako mi máme 4+1 cca asi 90 m takže místo na sušaky je ...ale tohle je fajn jsme čtyři - skoro teda:slight_smile: fakt se na ní těším jak malá škoda že to i nežehli:-/ tak snad něco vynaleznou...to by bylo času navíc jj
11. srp 2013 v 10:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 Známá právě téměř nic ani díky sušičce nežehlí, protože prý jak to vytáhneš rovnou z ní, stačí to trochu vyklepat a jakoby natáhnout a je to :slight_smile: Viděla jsem to na vlastní oči a nechtěla jsem věřit, fakt super. Kombinovanou s pračkou moc nedoporučovala, prý jak se ti rozbije jedno, těžko se to spravuje, ale na druhou stranu to fakt ušetří dohromady místo no...
11. srp 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 to by byla paráda:slight_smile: už se těším....jinak dnes u zubaře:frowning2: zánět 8 na hoře fuj vycistila a doporučila homeopatika tak snad to přejde maso....:frowning2: fakt raci rodit...zuby jsou nejmíň:frowning2:
12. srp 2013 v 11:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. muzu se k vam pridat jeste takhle mesic pred porodem? :o) Termin mam 14. zari, dle UTZ 10., tak uvidime, kdy to bude. Uz mame dvou a pul leteho Vojtiska a u neho jsem prenasela 6 dnu, potom porod skoncil akutnim cisarem, tak doufam, ze se to nebude opakovat.. Zatim pry neni duvod, takze jsem v podstate prvorodicka..
Jinak nachystano uz jakz takz mam.. minuly tyden byl Vojti u babicky s dedou na prazdninach, takze jsem se na to vrhla.. jenom jeste ta taska do porodnice chybi :o)

Muzu se zeptat, kdo uz jste na materske, prisel vam rodicak? Ja ted budu asi nejakou dobu bez penez, protoze jsem ho pozastavila, aby se v jednom mesici nekryl rodicak s materskou.. jako o penize bych asi prijit nemela, jenom ted bude dyl trvat nez se to vsechno vyridi.. penizky chybi..
Na druhe mimi jsem zatim jeste nic nenakoupila, asi i tim, ze cekame prekvapeni, tak se spatne nakupuje, kdyz je vetsina veci bud ruzovych nebo modrych.. Zlutou moc nemusim a mit zase vsechno bile.. Asi si pockam a pak nakoupim pres web :o)
13. srp 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@candynka Ahojky, tak to máme termín jen cca týden od sebe :slight_smile: Taky máme první dítko Vojtíška. Jak píšeš o akutním císaři, úplně mě mrazí. Hlavně, že to dobře dopadlo a Vojtík byl v pořádku! My měli malýho o pár hodin na termín, tak uvidíme jak si vzpomene to druhý, taky čekáme překvapení, i když máme tušení spíš na chlapečka :slight_smile: Připraveného nic nemám, ale už musím začít, ten čas tak letí a já si to říkám každý týden, že už musím začít, kdyby to náhodou přišlo dřív, ale stále věřím, že nepřijde, že to přijde relativně tak akorát :wink:
S tou mateřskou ti neporadím, mně totiž teď při druhém ani nárok na MD nevznikl, kvůli tomu, že nemám už zaměstnavatele, měla jsem tenkrát smlouvu na dobu určitou, takže mám smůlu a budu muset prý rovnou na rodičák....
14. srp 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, též se hlásím... TP mám 16.9. Tak uvidíme, kdy se bude chtít Matyáškovi ven... Je tu někdo, kdo má stejný termín a je z Kladna? :slight_smile:
14. srp 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@torenc Nejsem z Kladna, ale budu tam rodit, termin mam 14.9. :o) Jsem z Noveho Straseci :o)

@jajapaja23 To je skoda s tou materskou, ja uz se ji nemuzu dockat, az si na pul roku trochu prilepsime.. rodicak je bida..
15. srp 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@candynka Tak to ti přeju, že ti to dopadlo, protože až teď vidím, že když jsem předtím MD měla, jak jsem se měla vlastně dobře!!! :wink: Ale nějak to budeme muset zvládnout i tak.
15. srp 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@candynka

Tak se tam třeba potkáme... :slight_smile:
15. srp 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@torenc a kdy chodis do poradny? Ja byla zrovna dneska rano.. dalsi mam opet pristi pondeli..
19. srp 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@candynka

jdu příští pondělí... mám tam být v 10:30... a vůbec se mi tam nechce... :unamused: tam je to vždycky na dlouho.
20. srp 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@torenc Na dlouho to bude asi všude :unamused: Já byla na kontrole dnes, příští týden jdu na první natáčení pásů a prý tam bývá strašných lidí, právě v úterý, takže fakt supr. To tak zkejsnu asi několik hodin...ale prý mě možná vezmou spíš až ve ST, tak uvidíme, to by s tou frontou mohlo být snad lepší.
20. srp 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@torenc ja jdu na pul devatou.. vcera jsem tam byla "jenom" hodinu a pul :o) Zacali mi natacet monitor a asi po peti minutach me odpojili s tim, ze jeste nejsem 37tt, na Kladne driv nenataceji.. tak hold az to pristi pondeli..
Bylas na nejakym tom predporodnim kurzu?

@jajapaja23 kam chodis do poradny? do Usti? Ja tam odsud kousek pochazim.. ne teda uplne - z Opatova u Svitav, do Usti jsem jezdila se stitnou zlazou na kontroly..
20. srp 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@candynka

Na předporodní kurzy jsem nechodila... Ani u prvního dítěte. Přijde mi to zbytečné, ale to je asi věc názoru. Ven musí tak jako tak. :D

Tak uvidíme, jak to bude probíhat. Malýho mi bude hlídat babička... tak to snad zvládnou.
20. srp 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@candynka Mně právě ještě teď neposlali, i když to původně říkali, protože si pak dr. uvědomil jaký jsem vlastně týden a pak říkal, že od toho 37. týdne no...takže tak jak řekli tobě. My na předporodním kurzu byli u prvního a vůbec nelituju, hlavně ta část první pomoci u miminka mi něco dalo. Jojo, jinak chodím do poradny do Usti. :wink:
21. srp 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, rodí některá z vás v Motole?v pondělí tam jdu poprvé do poradny a nevím jak to tam chodí. díky
22. srp 2013 v 10:33  •  čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@torenc my byli s manzou na tom druhym predporod. kurzu, ale spis kvuli tomu, ze soucasti byla prohlidka porodnice, tak jsem chtela vedet, jak to na Kladne vypada.. poprvy jsem rodila v Praze u Apolinare..
Je to tam moc hezky po ty rekonstrukci.. 15. zari maji otevirat i zrekonstruovany oddeleni sestinedeli, tak treba to uz stihnem :o) I kdyz je mi to fuk, jde jenom o par dnu..
22. srp 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vsechny.....zas tady...nejak nebyl cas..trhani moudraku....prvni navsteva podoli atd...prostě bezva týden.....malej už nachystaný hlavicku narvanou na kosti...otevřená na skoro dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad tam jestě chvilku vydrží :sunglasses: jsme malinký....tp mám 20.9.....chjo se trosku bojim...co vy....ale teda v podolí strasně hodní :slight_smile:
26. srp 2013 v 16:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas zatim nic, jsem zabetonovana :o) jenom mi vysel pozitivni streptokok..
26. srp 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@candynka tak ja cekam na výsledky....můj dr.má dovcu a nemá záskok tak buď dnes nebo až 6.9. Docela mě pobavil v podolí na mě koukali že je jako nemám no udělal mi je pozdě i mě pozdě předal takže jsem tam byla za trotla:frowning2: furt mi tvrdej že malej půjde ven dřív už mi hrabe 2 den v noci mám křeče jako když má přijít ms....tak nevím si holt mi ty antibiotika dají tak nebo tak....doufám že tam vydrží alspon do 4.9. to mi začíná 38 tt+-
29. srp 2013 v 15:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjj tak streptokok tam není výsledky pošlou poštou do čtvrtka:-/ ale prej tam našli něco jiného ale přesně neví co ....chápete to ja ne prý mi to řekne v pondělí až ji zavolám ....nechápu a jsem naštvaná:frowning2:((( asi prej mikoza ale má tam prý zmatek takže snad v pondělí a když prý půjdu rodit mám to zmínit ale co že?? Nevím doufám že ji sežere medvěd na dovoleny:slight_smile:) jdu raci uklízet protože jinak se zblaznim....
29. srp 2013 ve 20:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak se přidávám k vám měla jsme mít prcka teď v srpnu ,ale on si to rozmyslel a zítra jdeme na vyvolání , takže budeme mít zařiátko :slight_smile: už teď sem na nervy jak to zvládnu :(
31. srp 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskaberuska11 to zvladnete, drzim palecky! Kde budes rodit?
1. zář 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miskaberuska11 Ahojky, taky držíme pěsti, DRŽTE SE a ať je porod co nejrychlejší!! :slight_smile:
1. zář 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak po dnesni kontrole 38+5tt stale zabetonovana :o))
2. zář 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holky, tady uz se rodi nebo neni cas psat? :o))
Ja uz se tesim, az to bude za mnou, uz sotva chodim, bricho porad tvrdne, bolest do kycli.. v noci uz se neda spat ani na jednom boku..
Drzte se!
7. zář 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@candynka ahoj ne u nás se ještě nerodi:slight_smile: ještě musím tento týden na trhání již 3 osmičky:-/ prostě zánět....asi je to prý oslabením....nevím přitom mám zuby zdravé takže prcka ukecavam ať tam ještě chvilku je,zatím poslouchá:slight_smile: jinak to mám jako ty špatné spaní...únava děs....stále otevřená skoro na dva....a ze steru nějaká bakterie takže taky budu dostávat u porodu kapacku....ale prý je to půl hodka takže to zvladnem:slight_smile: teď jsem dobalila tašku do porodky v podolí trvaj na sál jen věci k porodu a zbytek pak až na 6 neděli....tak mám holt dvě tašky....papíry vyplním zítra...moc nechci mediky u porodu co ty ?? Nevím trochu se bojím a navíc nechci mít u porodu moc lidí....tři chápu ale na kamarádku jich teď cucelo asi 6 a prý u toho popisovali co a jak budou dělat a proč a upřímně to vědět ani nemusím.....máte porodní plán??? To je zase sloh co?:slight_smile:
7. zář 2013 ve 23:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@candynka @kacenka1979 Ahojky, my taky ještě držíme pohromadě, ale ani nevím, jestli už bych chtěla rodit dřív...no, máme to za pár, tak je to asi už jedno, mimčo je vyvinutý...čekám to každým dnem, spaní mám taky jak vy...i když spíš ob den..někdy spím, někdy ne, dneska jsem noc zase probděla :unamused: Ale jinak jakž takž ok...spíš se mnou teď hodně cloumají hormony a nevím si s tím rady, je mi někdy ouzko, hodně na brečení a přitom nás čeká taková veselá událost...ale nemůžu si pomoct. Snad to pak přejde a bude to zase v pohodě!!! :pensive: Já jdu k dr. na kontrolu a na pásy zítra, tak uvidíme, co mi řekne. Občas mám takový slabý stahy, ale nic víc, tak budeme rodit asi okolo termínu, těžko říct. Ale všechno mám už připravený, takže dobrý! :slight_smile: Taky bych teda nemusela mít u porodu hodně lidí, ani nevím jak to je v Ústí, ale posledně tam bylo asi 4-5 lidí a upřímně, mně to tenkrát bylo asi jedno, ale že bych nějak jásala, to teda ne...u vás to bude asi jiný, je to větší nemocnice, tak ty mediky tam asi musí brát, že? Ale komentář bych taky teda zrovna nemusela.
9. zář 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 chudaku, tu osmicku ti nezavidim, tak at to s mimiskem prezijete ve zdravi.. taky jsem musela jeste v osmem mesici tehu k zubarce na vrtani, ale nebylo to nakonec tak hrozny.. hned jak se ale doma srovname, ceka me dalsi navsteva zubarky, to ted ale pocka..
Ja jsem zatim zadne papiry k porodu nevyplnovala, budu rodit na Kladne, tak nevim, jak to probiha tam.. na mediky se me nikdo neptal.. ale kdyz jsem poprve rodila u Apolinare, tak jsem je tam nechtela.. Nakonec jsem stejne rodila akutnim cisarem v celkove narkoze, takze by mi asi nejaci medici byli jedno, ale v ty rychlosti tam asi ani nestihli byt.
Porodni plan nemam.. prijde mi to asi nejak zbytecny, clovek si neco naplanuje a stejne je to ve finale jinak, aspon mam takovou zkusenost z prvniho porodu..

Po dnesni kontrole: CS 2, prostupna na spicku prstu, tak uvidime.. kazdopadne dnesni kontrola od doktorky byla celkem neprijemna, rekla mi, ze muzu i lehce krvacet, tak nevim, jestli mi nahodou neudelala nevedome Hamiltona.. podle vahoveho odhadu ma mimi kolem 3,5kg, tak moc nadsena nejsem, protoze pred par tydny rikal doktor,ze bude spis mensi kolem terminu tak 3kg.. A pry mam dost malo plodovky, ze je to hranicni, ale snad jeste ok.

Ted mam cely vecer asi po 10min. co to tak sleduju pravidelny tvrdnuti bricha, ale zatim tomu moc nevenuju pozornost..
9. zář 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Drzte se holky!
9. zář 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek