• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu - září 2013

3. listopadu 2013 
@candynka joj ja jdu v patek na to trhání doufám že to stihnu...zubarka má nemocný dítě:-/ furt mi cpe antibiotika ale ja se bojím aby to zabralo nechci lítat po porodu k zubaři...na to mít nebudu se znám....no mě to bolí trochu pokaždé ono jak se otevreš tak je to citlivý víc ,ale záleží na doktorovi třeba dneska ok a minule jsem valila oči:slight_smile: mno co už se nám to krátí.....tvrdnuti mám furt už to ignoruju:slight_smile: ja předevčírem bolesti po 30 min. Tak šup do vany a nepolevili....trvalo to 4 hodiny a pak nic....takže už nevím co sledovat:slight_smile: asi nic až budu bolestí drhnout podlahu tak vyrazíme:slight_smile: ve výtahu budu škemrat o epi a pak se děj co má:slight_smile:))) jsem si dala čínu a teď tu funim .....
9. zář 2013 ve 20:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 právě ty komentáře nechci...první porod tak už tak mám nahnano:-/ a mám i strach oni se na tobě učí ...chápu ale ne u porodu:-/ už tak mám hrůzu....ale těším se hodně i tak! :slight_smile: jinak brecim taky...naposled dneska u monitorů ani nevím proč pak hned že mi nebude trhat zub až v pátek....pak že opravený auto bude až v sobotu a včera jsem bulela ani nevím proč :slight_smile: asi je to normální ....jinak ráda bych to už měla za sebou....jak píšeš mimis je už dopecenej...tak proč ne...stejně nás to nemine:wink:
9. zář 2013 ve 20:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 Tak doufejme, že nás to mine a budeme mít štěstí pouze na doktory a ne na učící se mediky :wink: Držím pěsti, ať to jde u porodu tak jak má!!! :wink:
13. zář 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 taky držím pěsti:slight_smile: u nás zatím nic nového zub vytrženy...takže mužem jít rodit:slight_smile: i když nebudu se zlobit když. tam ještě počká pac to bolí jak prase:-/ včetně ucha...navíc psala kamarádka a podolí má narváno takže jsem dala do zálohy motol....jinak už se i těším na malého jak na nic v životě:slight_smile: furt koukám na postylku kočárek....nějak tomu furt nevěřím:slight_smile:
14. zář 2013 ve 12:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, nedá mi to nereagovat na mediky u porodu a epidurál :slight_smile:
Já rodila dvakrát - pokaždé porodnice Podolí. Oba porody byly vedeny profesionálně, druhý byl samozřejmě díky tomu, že jsem věděla co čekat mnohem příjemnější, pohodovější. Ale chci se vyjádřit k těm medikům, píšete, že se jich " bojíte", že ať se učí, ale ne u porodu. Já je měla u obou - u prvního mladá holka a u druhého medička, co končila a už si odbývala si povinnou praxi a pak už nastupovala rovnou do Podolí. Obě holky byly staršně moc citlivé, mnohem citlivější a pozornější a vnímavější k mé osobě nez PA nebo DR - ty byly tak fajn, ale už to prostě braly jako rutinu, mysleli si - právem, že vědí vše nejlíp, tak co nějaké diskuze nebo konzultace se mnou. Holky jednak dělaly všechno pod jejich dozorem a jednak byly strááášně milé - vyšetření od doktora mě bolelo jako prase, kašlal na kontrakce - prostě si hupněte na kozu, ať už jste na pokoji mamko, medička počkala až mi kontrakce odezní - sama to navhla, máme čas, kdyby Vás to bolelo - říkejte, budu dělat to a to, prostě - to je asi k medikům.

A jinak k epidurálu - u prvního porodu jsem si ho vyžádala a už nikdy víc, zpomalil mi porod - dost často se to stává - jen se o tom nikde moc nemluví, pomůže jen na určitou dobu a na to nejhorší už Vám ho stejně nrdají, ptz potřebují, abyste tlačili do kontrakcí což by šlo dost těžko, když nic necítíte.

Držím moc palce, ať vše dopadne dobře, ať je porod rychlý a lidi kolem Vás u porodujsou na Vás milí.
15. zář 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak hlasim, ze uz to mame za sebou. Mame krasnou holcicku Terezku, narodila se 10.zari ve 12:55. Obe jsme v poradku, porod probihal hrozne rychle. Jsem na sebe pysna, ze jsem po prvni sekci mela moznost a porodila spontane!
Jinak beruska vazila 3180g a merila jenom 45cm :o) Je moc hodnoucka, vzdycky se napije a spi.. snad ji to vydrzi co nejdyl! :o)
Preju vam taky co nejpohodovejsi porod, at to mate brzy za sebou!
16. zář 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@candynka Velká gratulace!!! :wink: Paráda, že jste to takhle s malou zvládly a že to bylo rychlé...to bych si přála taky...ale pro hlavně, aby bylo mimčo zdravé, ostatní se vždycky dá nějak zvládnout :slight_smile: Přejeme hlavně zdravíčko a ať je dál tak hodná jak píšeš, to je pak paráda :slight_smile:

@esuska Díky za reakci, určitě je pravda, že se to ti medici někde naučit musí a kde jinde nejlíp než v praxi...jak jsem psala minule, když už žena rodí, podle mého to vše okolo moc už nevnímá, ale snaží se dělat vše pro to, aby porod zvládla a počet lidí moc neřeší, já to tak teda měla, pamatuju si jen něco...já měla štěstí i na asistentky i na doktory, byli příjemní všichni, nemůžu říct proti ani slovo a ani nechci...ale věřím, že ve větších nemocnicích je třeba ten rozdíl medik x doktor (který to bere asi určitě víc už jako rutinu) mnohem větší a mnohdy pro maminky nepříjemný. Přeci jen těm mladším záleží někdy víc na tom, aby mamince pomohli nebo prostě byli příjemnější, teď nevím jak to jinak napsat, ale třeba mě chápete i tak :slight_smile: Holt všechno je o lidech a nejenom u porodu, ale všude. :wink:
16. zář 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@candynka jejda velká gratulace k terezce....:slight_smile:
@jajapaja23 tak jak ty? U nás stále nic:slight_smile:....
@esuska děkuju za info....asi je to o lidech souhlasím nakonec jsem napsal že ano:slight_smile: tak snad budu mít štěstí:slight_smile: jinak epi je ale mého dobrý na odpocinuti ...jinak máš pravdu někomu pomůže někomu uškodi.....někdo se otevře rychleji a někomu to porod zastaví....ale nechám tomu volný průběh a uvidím....jjjj a že porod bolí mi je jasný:slight_smile: jen chci aby byl co nejklidnejsi...hlavně pro malého!
17. zář 2013 ve 12:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 Já zatím taky držím pohromadě :slight_smile: Dnes u dr. vše ok, prý se ale zatím nic nechystá, tak uvidíme, kdy si mimčo opravdu řekne "ven", protože jinak příští čtvrtek na vyvolání a to bych fakt nerada!!! Dnes jsem přímo vedle monitoru v místnosti vedle slyšela porod v přímým přenosu, tak mi z toho bylo dost ouzko jak ta paní křičela, ale prostě to snad nějak zvládnem... :wink:
17. zář 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 hustý to bych asi slyšet nechtěla....třeba ji to pomáhalo...kamoska řval taky ale ne prý bolestí spíš tim tlakem a taky ji to pomohlo vyburcovat se:slight_smile: mno jo no ....jo takže to jak u mě:slight_smile: ale vyvolavacka by byla prý v sobotu....mno taky nechci:-/....zítra má mít svátek prdelka moje takže snad se umoudří a půjde ven:slight_smile: má slíbený dárečky:slight_smile:
17. zář 2013 ve 20:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 Jasný, však je to každýho věc a asi to někdy od těch bolestí pomůže...třeba budu řvát taky :grinning: Teď jsem spíš jak na trní, když tak nějak nevím kdy to přijde, tak i hůř spím...ale už to máme fakt za pár, tak to nějak zvládneme...vidíš to, třeba ti to dopadne zítra na ten svátek, nedávno porodila známá taky přímo na svátek miminka :wink: Tak se drž a držíme pěsti!!!
17. zář 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 taky se drž:slight_smile: jinak spím taky na houby přesně jak říkáš čekání je běs děs....ufff mno ty alespoň už víš jaký to je:slight_smile: ja ne:slight_smile: trochu mě to děsí,ale už ho ukecavam...chci to mít za sebou a bez nějakých vyvolavacek:-/ brrr nedej bože císař...bych jim zdrhla:slight_smile: jsem srab ale když na to přijde vydržím dost,jen se modlim ať nezmatkuju...to je totiž moje oblíbené:slight_smile: přítel se už těší...tedy v uvozovkách:slight_smile: podle mě tam sebou sekne...chlapy mno:slight_smile: snad na něj nebudu hnusná...chudák:wink: zítra jdem pro nabytek jsem zvědavá jak to stihnem dát dohromady trochu bych brala porodnici do pátku...alspon bych se vyhla přesouvání atd:slight_smile:
17. zář 2013 ve 23:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 tak u nas to vypada ze dnes....:slight_smile:.....uz trpim 5 hodin a zatim to neustupuje ! Hura...
21. zář 2013 ve 03:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Stale trpime....furt po 40 min....ble...vidim to na dlouho...stahy potvrzene:slight_smile: jen slabe...ale neustavaji..tak doufam ze to vecer bude alspon v pulce...jupiiiii:slight_smile: teda zatim:slight_smile: planuju vanu sex prochazku:slight_smile:
21. zář 2013 ve 14:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec nic....:frowning2: 1.10. Nastup do podoli na vyvolani....snad se do te doby vyklube...uz mam nervy
23. zář 2013 ve 21:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 Ahojky, tak je "to" za námi. Tomík se nám narodila 20. září...52 cm, 3410g...jsme v pořádku, už i doma, tak se pomalu zabydlujeme ve čtyřech. Tobě dál držíme pěsti, drž se!!! :wink:
26. zář 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 je tak velka gratulace@-}--.....u nas stale nic>:slight_smile: v podoli jsem uz jak doma vcera krvaceni a zatka...dnes nic na vyvolavani jdu v utery docela se bojim....snad to bude rychle mno:-B
26. zář 2013 v 16:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 velika gratulace k Tomikovi! At jste zdravi a pekne rostete!

@kacenka1979 a u vas, at uz se mimi brzo rozhoupe a nemusi byt vyvolavacka!
26. zář 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@candynka dekujem.....holky ja vam fakt zavidim:slight_smile:....
27. zář 2013 v 00:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 Drž se, třeba to půjde ještě samo!!!! Pak dej vědět. :wink:
28. zář 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 tak v to stale doufam....ted jsem dostala rymu jak prase takze parada.....mno uvidim nejvic me desi ze tam pritel nebude az kdyz jsi na 4 cm tak te daji na sal...mam strach ze to nestihne...hrozne jsem se tesila jak to dame spolu a ted mam nervy:frowning2:
28. zář 2013 ve 20:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1979 Tak jak? Už máš určitě po porodu viď?
16. říj 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 masakr porod!! podoli uz nikdy vic mela jsem smulu na doktorku...mlada slouenka desny...ve ctvrtek prvni tableta....bolesti od 2odpo do rana a masakr po 3min.....v 6rano 2 tableta a bolesti hned nonstop bez pauzy nic nepomahalo...takze kapacky a lezet na monitoru bez jidla a piti!! uplne det krece a zimnice zvraceni....a stale na 2volne takze v 8 pichla vodu a oxitocin ...v 9 prisla ze nic takze roztahovala a dalsi tableta a oxi + kyslik to uz jsem ji fakt prosila...v 10 pokrok cca 3prsty pak jsem sebou dvakrat sekla takze opet kapacka na zavodneni jupi nekdo si vsimnul ze jsem den a pul nejedla a nepila:frowning2: pak uz zadny pokrok!! v 11 mi neco mlela jako ze to tatj ma byt!! ze porod boli a i asistentka ji rikala ze je to marny ze by mela udelat cisare ....ze pry ne kapacka to uz mi prepichla davku najednou mi bylo hodne zle tlak sel na 85/30 glikemicky sok jen vim ze letela pryc patj snad 6lidi na boxu rev doktora na ni co to ma znamenat....pak jen honem neni cas pichejte ja rezu ! pak okno zaplat buh pry dle kamaradky sem zarvala jak kdyz umiram:frowning2: a malej 2min. na to brecel pry to bylo za minutu dvanaat! jinak jsme zdravi!! uf meli jsme na male mam jizvu pres cele bricho holt nebyl cas...dva stehy na mocaku a jeden vnitrni....ale stal za to prdelka moje:slight_smile:uplne ho zeru:-*!!!!! tak to je muj zazitek ...pritel to nestihl:frowning2:ale alspon dorazil kdyz me odvazeli takze pochoval nasi prdelku za me:slight_smile: jinak celej tata po me jen vlasky meril 49cm vazil 2860:slight_smile: ted bojuju s umelkou bohuzel mlika mam malo ....mno hur pribira takze ho budim po hodce a pul a cpu ho:slight_smile: tak snad to vykrmime ted ma 3kg....
16. říj 2013 ve 23:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my měly termín původně na konec srpna,ale nakonec to máme 4.9. a narodila se nám holčička:slight_smile: ráda bych tu našla nějakou maminu z Kolina a okolí se kterou by jsme teď přes zimu někam mohli zajít a pokecat a přes zimu si psát a na jaře by sme už s těma našema prckama někam vyrazili :slight_smile: prosím ozvěte se. Jestli můžu poprosit,tak klidně i na email verukuc@seznam.cz díky budu se těšit.
3. lis 2013 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek