• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu - září 2013

3. listopadu 2013 
@natalka28 Na srdicko pujdu az tak za dva tydny.Chtela bych vedet jestli je tam aspon vacek at vime na cem jsme.
2. led 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile: ,
moc Vám držím pěsti a hlavně blahopřeji k hezké novince.
Byla jsem v tématu Září 2007 a byly jsme dobrá parta...tak vám přeji, ať se tady máte fajn a hlavně ať jste v pořádku a vše dobře dopadne :wink: .
2. led 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@wenulka : já zítra 5+0 :wink: a je ti špatně? Mě vůbec zatím.
2. led 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Tak to jsme skoro stejne:slight_smile: Jen o jeden den.Obcas mi trosku spatne je,ale zadna hruza.Pri natalce mi bylo docela dost spatne,ale nezvracela sem.Bylo to spis tim,ze jsem brzo rano dojizdela do skoly autobusem a to se mi delalo vazne hodne spatne.Co ty?
2. led 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalie77 Moc děkujeme :slight_smile:
2. led 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka : já jsem u Adámka měla po vysazení HA nepravidelnou MS, takže jsem na to přišla až v nějákým 6-7 tt a u dr. bylo rovnou srdíčko. Mě bolely hrozně prsa a bylo mi divně od žaludku, ale nezvracela jsem. Taky mě bolelo břicho, to zatím vůbec. Tak už ať je ten 7 tt a jdu na kontrolu, ať jem v klidu. Příznaky krom trochu bolestivých prsou jsou pořád nulový
@natalie77 : díky :wink:
2. led 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka : ale břicho mám teď večer jako ve 4. měsíci, ale asi po pizze :grinning:
2. led 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Já musim rict,ze mam taky dost bricho :grinning: Ale to bude asi z toho prezirani.Nebo,ze sem ho driv automaticky zatahovala a ted mi proste leze ven :grinning: :grinning: :grinning: Také nemám žádné příznaky.Prsa nic,nevolnosti dobry,jen ted dost jím :grinning:
2. led 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka : to je přesný, a teď moc zatáhnout nejde. Večer už vůbec ne. Tímhle tempem za chvíli budu potřebovat nový kalhoty :grinning: Já jak kdy, ale občas mám hroznej hlad :slight_smile:
2. led 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Ja jim tak,ze si vzdycky reknu-no a co vzdyt sem tehotna :grinning: a nez porodim budu mit sto kilo :grinning: :grinning: :grinning: Ani to moje nejde zatahnout.Uz to ani nezkousim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka : já se chci trošku krotit, kdo to pak má schazovat ty kila :stuck_out_tongue_closed_eyes: . I když kojením, nespaním a kočárkováním to šlo hezky :grinning:
2. led 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek No u pocitace to urcite neschodíme :grinning:
2. led 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ráno,
tak jsem volala k dr. kdy mám přijít a sestřička říkala, že tenhle týden má můj dr. dovču a ať přijdu ten příští, ať se mimčo zkontroluje. To budu ale teprve 6+1 a srdíčko určitě nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po týdnu mě poženou určitě znova. Tak já nevím. A už mám nahoře půl kila, to brzo :grinning:
3. led 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek tak to jo, ty to máš komplikovanější, to já jsem rodila bez problémů a těhu taky bez komplikací, pokud nemluvím o zvracení
3. led 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Ja jdu dnes v 11 hodin.5+1 by uz mohlo byt neco videt tak potom napisu :slight_smile:
3. led 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka určitě bude něco vidět já byla včéra a byl krásně vidět až jsem byla fakt sama překvapená protože u první jsem jí s panem doktorem našly až v 8tt :D
3. led 2013 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@copinka Ahoj tak bylo videt :slight_smile: Rikala,ze velikost presne odpovida 5+1.Prukazku dostanu az 31.1. To je za straaasne dlouho :slight_smile:
3. led 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka tak gratulka já jdu na kontrolu 22.1 tak už bude srdíčko nějak už si ale nepamatuji co následuje potom jen aby bylo všechno v pořádku :D
3. led 2013 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@copinka Tak to uz urcite bude srdicko.Ja mam triletou princeznu a musim se priznat,ze sem toho uz hodne zapomela :grinning: Jen sem nekde cetla,ze se da zaplatit nejaky screening v prvnim trimestru.To mi u Natalky doktorka vubec nenabidla.Delala jen jeden na vyvojové vady a to bylo asi ve 14 týdnu.Tak se na to musim zeptat.
3. led 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka tak to máme holčičky stejně staré :D a já byla na vyšetření ve 12tt kvůli tomu že nám vyšla špatně už ta první krev tak se obávaly downova syndromu naštěstí se nepotvrdil
3. led 2013 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@copinka Tak to sem rada,ze to dobre dopadlo.Nkedy ty testy vyjdou a spatne a pritom je treba vsechno v poradku.Snad nase miminka donosime v pohode.A narodi se nam krasna spokojena miminka:slight_smile:
3. led 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak dneska se mi poprvé udělalo pěkně šoufl. Asi, že jsem se nestihla najíst, tak jsem málem omdlela jak jsem přišla domů. Pak jsem se nadlábla a dobrý. Jen se mi chtělo hrozně spát a to mě dítě nenechalo :grinning:
jak jste na tom s bříškem?? Já dneska zjistila, že mi už není velikost 38. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám ho hrozně nafouklý. Takhle to moc dlouho neutajím :grinning:
@wenulka : gratulace a k dr. jdeš až toho 31. nebo dřív na srdíčko? U nás je možnost screeningu, jen mě minule objednali moc dlouho a výsledky jim pak z toho nevyšly. Takže mě řekli, že snad to bude o.k. Tentokrát jim řeknu, ať mě objednaj dřív :grinning:
@stopobezite : tak to zvracení nic moc, ale co by člověk nevydržel, že :wink:
3. led 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek A kdy se dela ten prvni screening?Rekla mi jen at prijdu toho 31. jinak nic tak nevim.Mam tam zavolat.Do kdy se dela ten screening?Mně dneska taky bylo pekne soufl kdyz sem jela k te doktorce.
3. led 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka : ve 12 tt, ale já byla mám pocit 13 + něco a už to nešlo vyhodnotit. Takže nejdeš dřív na srdíčko? No tak to tam půjdu snad až po tom 7 tt, aby už bylo. To je furt čekání, co. Jo a platí se za něj, ale lepší než triply.
3. led 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Já tam zavolam,31. mi prijde za dlouho.To uz budu 9+1.Za ty testy si rada zaplatim:slight_smile:Dr. mi toho moc nerekla.Jen ze je tam fazolka,pogratulovala mi,rekla ze presne odpovida 5+1 a ze to vypada dobre.Jinak nic.At si koupim listovku a prijdu 31.1.
3. led 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka : kolik bereš tý listovky? Já mám 400 mg, beru jednu ale koukám že píšou dvě. tak nevím. No mě to taky přijde hrozně za dlouho, ale chodí se každý 4 tt a to budeš v kterým? 10 tt?
3. led 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Já bedu taky jednu 400 mg ale to proto ze k tomu jeste beru GS Mamavit s prefolinem a DHa a tam je taky listovka.Jinak samotny listovky se berou dve denne.Dr. rikala,ze ji neni nikdy dost.Ted sem 5+1 a za 4 tydny budu 9+1.Tak to doktorka asi naplanovala spravne.Ale ja tam stejne pujdu driv.
3. led 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka : ta listovka se můžou brát najednou nebo jedna ráno, druhá večer, nevíš? Vaše holčička chodí do školky? Mě tady dítě asi za chvíli usne u maxipsa fíka :grinning:
3. led 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Mala chodi,ale nelibi se ji tam.Jestli uz nepujdu do prace tak si ji necham doma.Ja nevim ja beru dopoledne listovku a vecer mamavit abych to nebrlaa najednou.
3. led 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka : aby nebylo mimčo předávkované, co :slight_smile: Já jsem zvědavá taky na školku, snad ho v září vezmou a bude se mu tam líbit :confused:
3. led 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek