• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu - září 2013

3. listopadu 2013 
@beru3nek Abych tech vitmainu nemelo zase moc :grinning: Nejdriv se tam male libilo ale potom uz tam nechtela chodit a rano plakala.Ted si ji necham doma a budu si ji uzivat :slight_smile:))Skoda,ze bydlis tak daleko :frowning2:
3. led 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my je pěkně zle strašně mě bolí hlava a má pocity na zvracení na břiše už ležet skoro nejde no fakt záhul hned takhle od začátku :slight_smile:
3. led 2013 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@copinka A já taki ráda lezim na brise :grinning: já mam zase problem s necim jinym.Mala usina ve sve postylce ale kazdou noc se probudi a prijde k nam.Jak sebou v noci mrska tak me pokazdy aspon 3 krat kopne do bricha tak to budeme muset nejak vyresit.Budu se muset otocit asi zady.
3. led 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se mezi Vás, jsem na začátku 5tt. // jsem našla už v pátek před Vánoci, ale pak jsem začala lehce krácet, tak se konala tragédie, ale ejhle, čárka sílila a na Štědrý den přestalo špinění a čárka znovu zesílila a 27.12. HCG 206:slight_smile: Tak hlavně, aby nám to všem klaplo a hrášci přečkali tohle rizikové období:slight_smile:
3. led 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beru3nek a ještě břicho jak tlusťoch :slight_smile:) a jsem nějaká málo nervózní, taková hodná a v klidu:slight_smile:
3. led 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka : to je škoda, by si prťata vyhrála :wink: Já beru zatím jednu denně a pak koupím něco lepšího. To mi povídej. U nás taky usne ve svý a kolem 10 už je v naší a hrozně rád chodí ke mě na bříško usínat v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky fajn.
@copinka : hlava mě bolela taky už asi 3x, já na to přitom vůbec netrpím. Tak to bude mimčo jak rybička, se říká že jak jsou nevolnosti, tak se mimčo drží zuby nehty :wink:
@susanitademacho : ahoj, tak super že vše dobře dopadlo a čárka sílí :wink: Já jsem jak kdy, někdy plaším někdy jsem v klidu, ale u druhýho už není tolik času na obavy mě přijde
3. led 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek hlavně už člověk ví, že jednoho prcka má:slight_smile: za týden jdu na ultrazvuk srdíčka, obtíže se stupňují (nevolnost, motání hlavy, bolest prsou), tak si říkám, že je to na dobré cestě:slight_smile: Jediné, co mám dilema je, jestli chodit do práce nebo ne. Teď jsem v práci, měla jsem neschopenku jen od ET do konce roku a pak si říkala, že budu chodit do práce. Vzhledem k tomu, že mám jednorohou dělohu, rizikové to mít budu, říkala jsem si, že až ale od třeba třetího měsíce. Jenže teď mě trápí, jestli se na to raději nemám vykašlat úplně a jít domů načerpávat síly. Nemám náročnou práci, dělám u PC (i když v nemocnici, ale je to na ředitelství), takže se ve mě pere čert a anděl - zůstat doma, i když mi nic není nebo neriskovat (přece jen další IVF nemusí vyjít hned na poprvé jako toto a stojí to kolem 70.tisíc) a hezky v klidu být doma v bezpečí... Moje doktorka z CAR je laxní, i když je těhotenství po IVF klasifikováno jako rizikové, ona mi nic nevnucuje a řekne, že je to na mě. Možná bych mohla zkusit ještě moji gynekoložku... Dilemaaaa:slight_smile:
4. led 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mě je opět solidně zle bolest hlavy a pocity na zvracení jsem z toho taková slušně hotová jen bych spala :( ale snad je to známka že je všechno ok už aby tohle přešlo nemám na nic sílu :slight_smile:
4. led 2013 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tiez sa hlasim . Vy v Cechach ste nejaki septembrovi, nikoho s terminom september/zari som na Slovensku nenasla, teda okrem mna :grinning: . Ja posledna ms 28.11.2012. 6tt. Ale je vidno zatial len vak. Nie plod :angry: . Ako ste na tom vy? :confused:
4. led 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanitademacho : Tak to babo raď, záleží nejvíc na tobě. Jestli budeš doma víc v klidu a bude ti to vyhovovat, asi bych byla doma. Jestli jsi riziková, kvůli děloze o to víc. Co to znamená, já o tom nikdy neslyšela? Já se snažím šetřit jen že nechci moc tahat malýho a dneska byl chudák tak hotovej, že mě málem usnul ve stoje. Takže jsem ho skoro půl km nesla, má 15 kg. Břicho mě bolí ještě teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad to mimi ustojí.
@copinka : mě dneska taky bolí hlava a jak píšeš, nechce se mi dělat vůbec nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@janin26 : vítej :wink: a kdy jsi byla u dr. já ještě nebyla a MS jsem měla 29.11
4. led 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek jednorohá děloha má jen jeden vejcovod, druhý nemá dovyvinutý a je nakloněná na jednu stranu. Je mi to strašně divný, protože při laparo před několika lety jsem měla, že pravá strana dělohy je v pořádku (odstraňovali mi levou stranu). Pak jsem šla na vyšetření průchodnosti vejcovodů a tam mi řekli, že nevidí pravý roh (tekutina se zarážela pouze o levý zašity roh) a dali diagnozu uterus unicornis. Kdoví, kdo má pravdu, každpádně mám díky tomu velikost dělohy, místo rozměrů normální dělohy cca 8x5x3,5 mám 6x4x2cm. Tak doufám, že je sice menší, ale já i přítel jsme taky menší a prcek by nemusel být velký a žádné potraty by se konat nemusely... Snad... S malým prckem je jasný, že v klidu člověk nebude, ale takhle brzo to podle mě nemá vliv, jen si odpočni:slight_smile:
4. led 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanitademacho : já si dala hodinku šlofíčka. JO takhle, tak to budete mít drobečka. :wink: Třeba ti řeknou něco jinýho, až půjdeš na UZ. Někdy jsou dr. popletové a jeden řekne něco jinýho než druhý :wink:
4. led 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek dakujem, bola som v stredu. ;) . Cize si mala dostat cca 26.12 . To si v 5tt + nejake drobne :wink: :slight_smile:
4. led 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janin26 : 5+1 o den míň než ty :wink: a kdy jdeš na další kontrolu?
4. led 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek idem v stredu. Si v 5? Ako sa to potom rata. Mne v stredu povedal, ze som 5+6 tt. Cize dnes by som mala byt 6+1 nie? ci ako.. :unamused:
4. led 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem 5+2.To jsme skoro stejně:slight_smile:))
4. led 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janin26 : já si to dala tady na netu na těhotenský kalkulačce. Asi na 3 dokonce a všude mě vyšlo termín porodu 5.9. No jestli ti to nebral podle stáří plodu podle UZ? Mě to u dr. počítaj taky podle MS a mají na to takový kolečko. Tak jsem zvědavá, co mi dají za datum tam. Mám datum poslední MS přesně stejný jako před 3 lety s Adámkem a to mě vypočítali TP až 16.9. Tak jsem zvědavá. Podle toho, co ti řekl dr. tak 6+1, ale ze začátku je vývoj ve skocích, takže asi tak. Prostě zmatky :wink:
@wenulka : a vůbec to neutíká, co :grinning:
4. led 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Ne hrozne se to vlece.Ja to taky pocitala na kalkulacce na netu.Posledni menstruaci jsem mela 28.11. a podle te kalkulacky byla ovulace 15.12. ale neni to presne je to jen odhad.Termin porodu mi to vypocitalo na 4.září.Doktorka zatim jen rekla,ze plod presne odpovída 5+1 když mi vcera delala ultrazvuk.Vsechno ostatni se dozvim az 31.ledna.Zejis to je az za mesic...hruza.
4. led 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka : to je hrozná doba, já právě zvažuju zda jít ten př. týden nebo až ten další. Chtěla bych aby bylo už srdíčko. Tak tam budu asi zase volat př týden :grinning:
4. led 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Já právě přemýšlím.Že kolem 15. tam zavolám a řeknu,že mam bolesti v podbrisku aby me vzali a kdyz udelaji utrazvuk tak mi urcite reknou jestli vidi srdicko :grinning: Mám to promysleny.
4. led 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka : taky dobrý :wink: Já se taky právě bojím, že když tam půjdu př. týden, srdíčko nebude a řeknou ať přijdu kdo ví kdy. To bych taky nevydržela. No uvidíme, možná už př. týden půjdu. Jsem nedočkavá a vůbec nevím :confused:
4. led 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka ja som mala tiez poslednu 28.11 a vypocitalo mi to na 1.9.2013
@beru3nek praveze som pocitala sama na tej kalkulacke, lebo on mi sice povedal, ale v tych zmatkoch som si to nezapamatala :grinning:
4. led 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janin26 Dava se tam termin posledni menstruace a delka periody byla natavena na 28.U tebe take?Ze mně to vyslo na 4.zari a tobe na 1.Pocitala jsem to na tehle kalkulacce. http://www.babyweb.cz/Termin-porodu.aspx
4. led 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tedy mela posledni MS uz 13.11ale ovulka byla az v prosinci mela jsem hrozne dlouhe cykly takze my to posunul az na zari jinak bych mela byt v srpnu :grinning:
4. led 2013 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wenulka jaj ospravedlnujem sa , 25. som mala poslednu :sweat_smile:
4. led 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janin26 Já se jen ptala.Prislo mi divny,ze to nevychazi stejne :wink:
5. led 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono treba jde i ze to vypocita jiny termin i kdyz menstruace byla ve stejny den.Kdyz se perioda nastavi treba na min nebo na vic dni :sunglasses: Pak se zmeni i termin porodu.
5. led 2013 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky tak jak se cítíte já docela dobře jen prsa bolí a mám návaly že si myslím že půjdu zvracet ale zatím se my to podařilo pokaždé rozdýchat :D a už se teším na ko doufám že bude všechno OK ale zase když my je takhle tak snad se miminku u mě líbí a roste :D
6. led 2013 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já se ráno vzbudila a měla jsem světle hnědý výtok, tak jsem se vyděsila a hnala na pohotovost. Tam ze mě samozřejmě neměli moc radost, ale můj první UZ udělali a dle http://www.address.cz/data/www.sanquis.cz/articles/files/57_68-73__trimestr.pdf jsem přesně šestý gestační týden, což odpovídá, páč jsem 38DC. vaječný žloutek 2,2mm a gestační váček přes 6mm. Srdeční akce ještě být nemůže. Poslední MS 28.11. Zkuste kouknout, myslím, že je to docela dobrý podklad pro srovnávání...:slight_smile: jinak žádné krvácení se nezjistilo, klidový režim mám mít a v pátek 11.1. snad už bude srdíčko... Klidový režim znamená být doma a ležet? Pořád bojuji s tou nschopenkou jestli ano nebo ne...
6. led 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@copinka mě zvýšila doktorka utrogestan na 2x2x2 z původních 2x0x2. Takže teď jsem už totálně k nepoužití a když to nejsou nevolnosti, je to Utrogestan... Prsa bolí ale nijak mě to neomezuje, ale dva dny už nespím kvůli bolestem kyčlí, nemůžu ležet na boku, ale kvůli naražené kostrči ani na zádech, achjo:frowning2:
6. led 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek