• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu - září 2013

3. listopadu 2013 
@susanitademacho no tak to bych si asi nechala napsat tu neschopenku když už ted máš mít klidový režim :wink:
6. led 2013 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@copinka když ona to řekla tak nějak mezi řečí... asi jen kvůli tomu lehkému špinění, které může být prý až do 12tt. Děs, když si vezmu neschopenku, už se kvůli penězům do práce nevrátím a vyrazí mě (jsem ve zkušební době:frowning2:
6. led 2013 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@susanitademacho no máš to těžký fakt nevím je to asi o tvém subjektivním pohledu :wink:
6. led 2013 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@wenulka aj mne to bolo divne :slight_smile:
6. led 2013 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
mě je jen občas "divně". Mám hlad, otevřu ledničku a vůbec nevím, co si dát. Občas mě bolí vaječníky, ale to minimálně a cítím prsa, ale taky žádná trága. Jen bych víc spala a jak naschvál prcek po o už nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to teda trpím.
@copinka : to se má určo mimčo fajn :wink:
@susanitademacho : tak hlavně, že je vše o.k. Tak to jsme těhu skoro nastejno, tak říkáš že až 11.1 srdíčko. To je hrozná doba :stuck_out_tongue_closed_eyes: No asi bych teď byla radši doma, až se to zlepší tak můžeš do práce. Určitě nezvedat nic těžkýho, žádná horká vana a odpočívat, když to jde
6. led 2013 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek děkuji za rady, ptám se raději tady, protože kdo jiný chápe moje pocity než vy, které prožíváte to samé... DOhodli jsme se s přítelem, že počkám doma, než začne srdeční akce a pak se rozhodne... díky
6. led 2013 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj, taky čekáme miminko v zari :slight_smile: .Mužů se Vas zeptat, mate už některá srdeční odezvy?Dle menstrace jsem 6+4tt ale podle ultrazvuku 4+5tt.Včera jsem musela zajet do nemocnice protože jsem začala krvacet, hrozne me to vylekalo :frowning2:.
Padla tam i možnost, ze může jít o zamlkly potrat, a uvidíme za dva týdny. Verim, ze to bude vše v pohodě, protože jsem mela hrozne nepravidelný cyklus ms, tak je vše jen opozdené.Mam mit klidovy režim, ale do prace budu chodit normálně, jen budu opatrnější.
7. led 2013 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska by jsem podle ovulky měla být 5+2 a myslela jsem, že k dr.půjdu až tak za týden, aby bylo už i srdíčko, ale nějak mně začíná vrtat hlavou, jestli nejít radši co nejdřív, kdyby ... nevím, něco:frowning2:
9. led 2013 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak jak je těhulky? Mě je občas tak divně od žaludku, našt. nezvracím ale žádnej zázrak. Prsa trochu bolí, ale jinak příznaky nula. Dneska jsem chtěla jít k dr., ještě jsem nebyla a musela jsem s prckem k dr. Měli jsme pěkný pozvdižení, v pondělí jsme volali záchranku. Měl febrilní křeče a do druhýho dne byl na jipce. Našt. je přes den už o.k večer má horečky, asi ze střevní virozy. Takže nebyl čas, tak v pá doufám to konečně klapne.
@isacek : tak se šetři holka, hlavně že to krvácení dobře dopadlo. To je možný, že jsi otěhotněla dýl a bude srdíčko až na další ko. V 7 tt už by mohlo být.
@natalka28 : já jdu radši v pá, budu 6+1. Taky jsem chtěla jít až bude srdíčko, ať mě zbytečně neplaší, ale prý mám přijít do konce týdne
9. led 2013 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek ježíš, to je teda zážitek...tak hlavně, že už je v pořádku!
Já jsem teď dle výpočtů na netu 6+1tt - poslední MS 27.11. a testík pozitivní 25.12., ale už od 21. místo ms špinění, bolest prsou a bylo mi to jasné - na štědrý den jsem si byla jistá :slight_smile: takže takový náš vytoužený dáreček :slight_smile: po mimoděložku v dubnu a roku a půl snažení se snad druháčka zdárně v září dočkáme :slight_smile:
Jinak mě prsa bolí jako čert, žaludek je tak nějak podivný - pořád bych jedla, ale ne to, co je doma v lednici :slight_smile:
na utz v pátek byl gestační váček ale plod vidět nebyl - jdu znovu 18.1. aby bylo jisté srdíčko :slight_smile:
jinak já učím ve školce, tak mě děsí ty bavily...tak dost uvažuju o neschopence...nechci absolutně nic riskovat...a navíc už mi taky pomalu nejsou kalhoty :slight_smile: takže břicho vylézá teď nějak rychle :slight_smile:
Všem přeji klidný večer a pohodové těhulkování :slight_smile:
9. led 2013 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ráda bych se přidala
o druhátko se snažíme 2 roky mám za sebou laparku tohle je 3 cyklus od ní
včera sem našla 2x na testu dušíky tak doufám že bude sílit a budem se moct s mužem konečně těšit
podlední ms 12.12 TP dle MS vychází na 18.9
jinak mě začali bolet prsa,už i podbřišek se hlásí jinak příznak žádný krom únavy
jinak s malým sem chodila na září 2010 tak snad i tohle září bude naše :slight_smile:
10. led 2013 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj holky,
Tak bych se chtela pridat do Vasi skupiny
O Silvestra jsem si zkousela udelat tehotensky test a byly tam dve carky :grinning: :wink: jedna sice slaba, ale menstruace se nedostavila, prsa byla velmi citliva a mela jsem nechutenstvi snad ke kazdemu jidlu.
V pondeli 7.ledna nam pani doktorka z moci potvrdila tehotenstvi a vcera jsem byla na UZ a na monitoru mi pak doktor ukazal ovalne vajicko merici 4,6mm :slight_smile:
V pondeli si jdu pro tehotenskou prukazku a za 14dni na dalsi UZ, ktery by mel prokazat vitalitu ;-
Jsem v 5+2tt. Vse mi sice prijde moc brzy, kamaradky dostavaly prukazku az kolem 10tt.
Snad vse bude ok :slight_smile: dle vlastniho intenetoveho vypoctu by mel byt termin porodu kolem 10.zari 2013, tak uvidime zda nam tento termin potvrdi pan doktor.
Miminko je planovane a vyslo nam to hned na podruhe :wink:
Mohu se zeptat, zda je tu nejaka maminka, ktera premysli o porodu u Apolinare ci v Podoli?
10. led 2013 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalka28
Ja byla vcera a bylo tam videt jen ovalne vajicko ale bez vitality. Zda je vse v poradku se pry da zjistit az kolem 8tt kde je slyset srdicko :slight_smile: ja byla vcera protoze jsem pred Vanoci mela bolesti v podbrisku a gynekolozka me poslala na UZ zda nemam zanet vajecniku ci mimodelozni tehotenstvi. Na nic neprisli. V ten den jsem otehotnela a vcera jsem tam sla jiz s tim, ze jsem tehu ale stejnak se delalo vysetreni na mimodelozni teh., ktere mi vcera pak doktor na 99,9% vyloucil.
Takze pokud pujdes pro dobrej pocit k doktorovi, tak na UZ sice bude brzy na poslech srdicka, ale zase ti alespon vylouci mimodelozni teh.a treba i cysty atd. :wink:
Takze je to na Tobe :slight_smile:
10. led 2013 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@liskovyorisek taky pracuji v mš a už od pondelka jsem radeji na neschopence. Pokud mas zivotko s pojistenim pr
i pracovni neschopnosti tak navic k tomu, ze budes doma v klidu, budes jeste brat od pojistovny penizky :slight_smile: u nas v mš se stale toci nemoci (spala, nestovice, rotavirus, nemoc spinavych rukou, chripky, atd.) a s mym imunitnim systemem na bodu 0 nechci nic riskovat. Za lonsky rok jsem byla 13x s chripkou a nekolikrat i antibiotika, takze u me jasna volna neschopenky minimalne do konce 3.mesice tehu :confounded:
10. led 2013 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak i já bych se ráda přidala do téhle skupiny. Těhotenský test jsem si dělala minulou sobotu a našla jsem dvě čárky :slight_smile: Podle kalkulačky na internetu jsme počali našeho svištíka 22.12. :slight_smile: a datum porodu 14.9. S manželem si miminko moc přejeme, tak snad všechno bude v pořádku. V pondělí jdu k panu doktorovi, na srdíčko asi ještě bude brzo, buu teprve 5tt a 2 dny, ale aspoň bych chtěla vědět, že je všechno zatím jak má být.
10. led 2013 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jé, koukám že jsme se krásně rozrostly, super :wink:
Já kdybych dělala v MŠ, tak taky neváhám a jsem doma. Navíc teď v době chřipek :wink:
@antana123 : ahoj :grinning:
já se chystám k dr. zítra, budu 6+1 tak srdíčko asi nebude, ale snad mě aspoň ujistí že je vše o.k.
10. led 2013 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem, tak po dnešní kontrole a vyloučení mimoděložního těhotenství se k vám také přidávám :wink:
Jsem 5tt+3, další kontrola za týden, tak snad bude vše v pořádku. TT který jsem si dělala na Silvestra bohužel ještě nebyl pozitivní..tak se slavilo.. :zipper_mouth:
10. led 2013 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek hele 6+1 třeba bude :wink:
10. led 2013 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@alimama : když to bylo takhle ze začátku, tak to neva. Já u prvního na to přišla až v 6 tt, takže jsem pár piveček taky vypila a navíc byl taky silvestr. A v pohodě, žádné následky nemá :wink:
@antana123 : no to bych byla příjemně překvapená
já jsem holky tak unavená poslední dny, jdu na kutě. Fakt jsem jak mimino, pořád bych spala :pensive:
10. led 2013 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
ahoj holky můžu se přidat, po včerejším testu odhaduji, že jsem tak v 5 tt a k dr jsem objednaná za týden na srdíčko, tak doufám, že vše bude v pořádku...po potratu v 5. měsíci a poté roce snažení ...všem nám tu přeji klidně probíhající těhotenství a hlavně v září vytoužené dárečky :slight_smile:
10. led 2013 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek ....teda takovy trapeni s prcek, tak snad uz je v poradku, tyhle decky nemoce jsou hrozny.
Mala ma oslabenou imunitu, takze vim, co je nemocne dite :(.

Taky jdu k doktorovi zitra a jsem uz uplne na mrtvici, hlavne at je vse v poradku.

Hezky se tu rozrustame :slight_smile: .
10. led 2013 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Jsem na tom stejně jako @ivankao počasi jsme 22.12.2012 a 2.1.2013 jsem měla na testu //, dokonce na silvestra jsem tam už viděla na testu dušíka, je možný že to bylo vidět tak brzo??? Jinak já zatím příznaky nějak nepozoruju, jen dnes mi bylo dopoledne trochu divně. K doktoru jdu až tak 21.1., tak snad už bude vidět srdíčko. všem Vám zatím přeju pohodový 1. trimestr a ať jsou miminka v pořádku :slight_smile:
10. led 2013 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj,
tak kontrola divná. Jestli jsem pila, že je všechno strašně špatně vidět. Gestační váček viděl, ale vzal mi krev, pozval mě už za týden na Uz a ve čt znova na krev :unamused:
vítám nové tváře :slight_smile:
@isacek : to musí být taky radost, takže vše hned chytne?
11. led 2013 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek a v kolikátém jsi tt?
11. led 2013 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek hele hlavně že je mimčo tam kde má :slight_smile: určo to mohlo bát tím že si málo pila za týden se pokocháš :dizzy_face:
11. led 2013 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek neboj to bude dobrý :slight_smile:
Také vítám všechny nové těhulky :D
11. led 2013 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarka88 : 6+1
@antana123 : díky :wink:
@copinka : díky :wink:
holky to je den, malej pořád není ve svý kůži, do toho doma pěkná hádka. Fakt jsem už na palici ze všeho dneska :pensive:
11. led 2013 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek tak mě se to u nepodařeného těhu minulý rok ukázalo na utz az v 7tt poradne, jinak nic, takže bud v klidu a tes se na příští týden :slight_smile:
11. led 2013 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek tak to jsi stejně jako já :D no u nás je to tady poslední dobou napjatý :/ no ale tak uvidíš bude to dobrý a příští týden bude srdíčko krásně blikat :D
11. led 2013 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@beru3nek tak doufám že to jsou jen erupce a bude brzo líp :wink:
11. led 2013 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek