Termín porodu - září 2013

Pod stromečkem jsme našly // a v září se můžeme těšit na "příchod" toho nejkrásnějšího dárečku 😉 😉 🙂 Přidejte se "maminky"...
beru3nek
11. led 2013
@copinka : taky taky, asi mají krámy za nás teď chlapi 😃
@antana123 : taky doufám
@jarka88 : člověka to tak vystresuje, co. Já si říkala, že půjdu až v tom 7 tt, ale u nás bude teď problém asi hlídání. No kdyžtak tam půjde prcek s ním, třeba nás vemou dřív, když tam bude dělat lotroviny 😃
sukuba1
11. led 2013
@beru3nek ahoj, omlouvám se, že jsem vám vstoupila do diskuze, ale psaly jsme si v diskuzi snažení o miminko na podzim a teď koukám, že ti to vyšlo ! a následuješ nás srpnovky 🙂 Takže velká gratulace a ať se mimískovi jen a jen daří 😉
jarka88
11. led 2013
@beru3nek taky se mě dnes ptala sestra, zda mám hlídání nebo ne, že bychom šli přesně na čas 🙂 vše bude ok, ten stres a strach k tomu na jednu stranu patří, jinak bysme si toho zázraku asi tolik nevážili 🙂
natalka28
11. led 2013
@beru3nek to je přesně ten důvod, proč jsem se snažila vydržet s 1.návštěvou u dr.co nejdýl. nakonec jsem objednaná na čtvrtek 17.1., tak doufám, že to bude dobrý a že budou je samé dobré zprávy. Říct mně co tobě, tak se tak stresuju, že... Ale to jsem celá já. Ty buď v klidu, určitě je vše O.K.!!!!!
markytaj
11. led 2013
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. U mne ovulace proběhla kolem 18.12., dušík byl 28.12. TP vychází na 10.9.
@natalka28 první ko mě také čeká 17.1. - to budu 6+2, tak uvidíme, snad bude vše v pořádku.
jarka88
11. led 2013
@markytaj vítej, krásně se to tady rozrůstá 🙂
rudlinkaa
11. led 2013
@markytaj jee ja budu 17.1.taky v 6+2tt 🙂 tak jsme na tom obe uplne stejne. Ja jdu kolem 23.1.uz na druhy UtZ kde by melo byt slyset srdicko a dostanu prvni snimek mimca 😉 tak snad bude vse Ok 😎
copinka
11. led 2013
@markytaj @rudlinkaa vítejte holky je radost kolik bude zářijových dětiček 😃
isacek
11. led 2013
@beru3nek tak drzim palecky, at je za tyden vse v poradku a urcite bude vse v poradku, hlavne se nestresuj, stres je fakt previt.Ale vim jak ti ted je, ja po nedelnim krvaceni a navsteve Motola, mela snad ten nejhorsi tyden v zivote.A dneska rano kontrola a blikalo na nas srdicko 🙂 ....uplne necekane i doktor po precteni zpravy a nasledujicim ult koukal 😃 .
Jeste teda pry nemame vyhrano, dal mi Ultrogestan na udrzeni a jsem uz na neschopence, ale ja verim, ze je to maly bojovnicek a bude vse v poradku.Tak tfuj tfuj a at je i u vas vse ok.

Holky vsem moc gratuluju k mimiskum a at jsou ty nase zarijove deticky zdrave 🙂 .Ja uz jedno zarijove dite mam, tak se nam obe povedly celkem stejne 🙂 .
liskovyorisek
11. led 2013
@rudlinkaa jeee, tak to je náhoda, že obě učíme 🙂 já o PN dost uvažuju, po těch všech peripetiích...no uvidíme, jdu na kontrolu příští pátek, tak se s doktorem snad domluvím - ale to životko nemám, to je asi škoda...
Jinak vítám všechny nové těhulky a zejména @antana123 a budu moc držet pěsti, aby bylo maminkám i miminkům dobře 🙂
lucie777
12. led 2013
Ahoj holky,tak se k vám potichounku přidávám,z rodiny to zatím ví jen manžel,tak snad mě tu nikdo nevyhmátne.. 😉 V pondělí jsem objevila ducha a dneska už je to sice slabší ale čárka,k doktorovi se zatím po loňským neúspěchu neženu,chci tam jít až 28.1. A ještě vám musím říct,podívejte se všechny na Tajemství,nebo je i knížka,je na youtube-Tajemství The secret,má to 1,5 hodiny,vysvětlí tam,že člověk musí myslet pozitivně,protože na co myslí,to si k sobě přitáhne,takže koukejte myslet jen na to,jak v září držíme zdravá malá miminka a všechno je v pohodě! 🙂
lucie777
12. led 2013
Ještě bych asi mohla dodat,že poslední ms byla 9.12. a TP podle ní vychází na 15.9.,k doktorovi se teda chystám někdy v 7tt,utrogestan stejně nechci,kyselinu listovou zobu,takže prostě nespěchám,není důvod. 🙂
beru3nek
12. led 2013
ahoj, já se byla včera odreagovat. Kolegyně měla 50tiny a pozvala asi 60 lidí z práce. Bylo to fajn, našt. jsem nemusela ani kecat, řekla jsem že je malej nemocnej a proto jsem autem kdyby něco. 🙂 Tak nikho ani nenapadlo, jeslti nejsem těhu
@sukuba1 :díky a co ty, jak je? Vše o.k.?

@jarka88 : já na krev půjdu asi s prckem, to bude hned. Na Uz snad bude moc hlídat muž. Já chodím do FN a nejlepší je tam jít hned na půl 7, začínají sice po čtvrt na 8, ale většinou jsem první. Pak je tam hrozná fronta, akutky berou do toho dřív a včera paní před dr. to jsem vždy vytočená :-p Neobjednávají tam :-|
@natalka28 : díky, jo jo taky jsem chtěla jít dýl, ale sestřička ať dorazím kvůli potvrzení těhu a teď jsem na nerva. Jen je mi divný, že vždy to bylo vidět a pila jsem tak něják stejně =-)
@isacek : to jsem ráda, že je vše o.k. tak ať je to tak i nadále 😉
vítám nově příchází 😉
lucie777
12. led 2013
@beru3nek Tak 6+1 je docela málo, navíc si říkám, že se srdíčko přece může objevit za chvilku, co člověk vyleze z ordinace, tak se neboj, bude to ok! 😉 Ale i to je důvod, proč chci jít co nejpozději. A co čárka na testu, sílí nebo už je maximálně tlustá?
beru3nek
12. led 2013
@lucie777 : já jsem testovala jen jednou, ale je mi pořád tak divně od žaludku. Tak si říkám, že to musí být o.k.
lucie777
12. led 2013
@beru3nek tak to seš dobrá,já testuju skoro každý den,ale nejdřív byl jen duch,tak čekám,by bude pořádná čára,tak pak už taky přestanu. 🙂 Když je ti divně,je to určitě ok,mně je dobře,tak dělám ty testy,no.. 😃
lucie777
12. led 2013
Jinak navrhuji tabulku! 🙂 Jestli jsem na něco zapomněla nebo vám naopak přijde něco zbytečný, dopište to, řadila bych to dle TP, tak se dopisujte, holky!

Nick...jméno...věk...bydliště...děti...kontrola...TP

Lucie777.....Lucka/ 27/ Říčany (stř.Č.).....Karolínka 9/2012........?.......15.9.
jarka88
12. led 2013
@lucie777

Lucie777.....Lucka/ 27/ Říčany (stř.Č.).....Karolínka 9/2012........?.......15.9
jarka88........Jarka/24/Teplice ( sev. č.)....Robinek 11/2010.....16.1....17.9
copinka
12. led 2013
@lucie777 ahojky koukám že jsem se zase sešly 😃
beru3nek
12. led 2013
Lucie777.....Lucka/ 27/ Říčany (stř.Č.).....Karolínka 9/2012........?.......15.9
beru3nek....Bára/34/Hradec Králové......Adámek 07/2010.....................5.9
copinka
12. led 2013
copinka........Eva/29/Písek (již. Č)..... Sárinka 12/2009........ 22.1....5.9.
antana123
12. led 2013
@liskovyorisek děkuju 🙂
@lucie777 Ahojky nemáš fotečky testů jak ti to sílí????já mám zatím taky jen duchy tak mám obavy mě TP vychází na 18.9
jarka88
12. led 2013
@antana123 a ty máš fotečky těch duchu? a zkusila jsi ten digi, kolik tak jsi týdnů od početí? a kolik jsi po ms??
antana123
12. led 2013
@jarka88 jj nevím kdy byla ovu nesnažili jsme se zrovna jinak jsem 32DC mešká mi 4dny dneska sem netestovala
tady je foto ale nevím zda něco uvidíš
jarka88
12. led 2013
@antana123 ten poslední typuju na poslední testovaný, tam je už krásně vidět a je to vidět i na těch předešlích ale sííílííí 🙂 u dr jsi byla nebo teprve pujdes? já si snad taky radeji udelam jeste normální zda budu silnou čárku, začíná mě tu děsit, zda hcg bude stoupat...ale drzím pestičky 🙂
antana123
12. led 2013
@jarka88 děkuju k dr. se zatím nechystám čekám zda čárka zesílíí udělám test v pondělí a podle toho jí zavolám nemám žádný léky na udržení
jarka88
12. led 2013
@antana123 no tak snad zesílí 🙂 a ty léky si kdyžtak vyběhej pro jistotu co nejdřív 🙂
antana123
12. led 2013
@jarka88 takže myslíš že se můžu trochu uklidnit???
jarka88
12. led 2013
@antana123 určitě na té fotečce je vidět, že sílí, takže bych si s tím velkou hlavu nedělala, hlavně to chce být v klidu, stres ti vůbec nepomáhá...a hlavně pak dej vědět, jak jsi dopadla 🙂 byl by další krásný zářijový dáreček 🙂
lucie777
12. led 2013
@antana123 Píšu z mobilu a fotka mi sem takhle dát nejde,ale měla sem to stejně,možná ještě míň,takže můžeš být v klidu,i včera vylezla čárka až asi za 5 minut,byla silnější než předtím,ale pořád nic moc,dneska už byla do minuty a už se fakt dá nazvat čárkou,i když ještě pořád slabší než testovací. Já už žádný utroš nechci,radši věřím už přírodě,ale vím,že teď je a bude vše ok!

Začni psát odpověď...

Odešli