• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu - září 2013

3. listopadu 2013 
@copinka : taky taky, asi mají krámy za nás teď chlapi :grinning:
@antana123 : taky doufám
@jarka88 : člověka to tak vystresuje, co. Já si říkala, že půjdu až v tom 7 tt, ale u nás bude teď problém asi hlídání. No kdyžtak tam půjde prcek s ním, třeba nás vemou dřív, když tam bude dělat lotroviny :grinning:
11. led 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek ahoj, omlouvám se, že jsem vám vstoupila do diskuze, ale psaly jsme si v diskuzi snažení o miminko na podzim a teď koukám, že ti to vyšlo ! a následuješ nás srpnovky :slight_smile: Takže velká gratulace a ať se mimískovi jen a jen daří :wink:
11. led 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek taky se mě dnes ptala sestra, zda mám hlídání nebo ne, že bychom šli přesně na čas :slight_smile: vše bude ok, ten stres a strach k tomu na jednu stranu patří, jinak bysme si toho zázraku asi tolik nevážili :slight_smile:
11. led 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beru3nek to je přesně ten důvod, proč jsem se snažila vydržet s 1.návštěvou u dr.co nejdýl. nakonec jsem objednaná na čtvrtek 17.1., tak doufám, že to bude dobrý a že budou je samé dobré zprávy. Říct mně co tobě, tak se tak stresuju, že... Ale to jsem celá já. Ty buď v klidu, určitě je vše O.K.!!!!!
11. led 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. U mne ovulace proběhla kolem 18.12., dušík byl 28.12. TP vychází na 10.9.
@natalka28 první ko mě také čeká 17.1. - to budu 6+2, tak uvidíme, snad bude vše v pořádku.
11. led 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@markytaj vítej, krásně se to tady rozrůstá :slight_smile:
11. led 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markytaj jee ja budu 17.1.taky v 6+2tt :slight_smile: tak jsme na tom obe uplne stejne. Ja jdu kolem 23.1.uz na druhy UtZ kde by melo byt slyset srdicko a dostanu prvni snimek mimca :wink: tak snad bude vse Ok :sunglasses:
11. led 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markytaj @rudlinkaa vítejte holky je radost kolik bude zářijových dětiček :D
11. led 2013 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek tak drzim palecky, at je za tyden vse v poradku a urcite bude vse v poradku, hlavne se nestresuj, stres je fakt previt.Ale vim jak ti ted je, ja po nedelnim krvaceni a navsteve Motola, mela snad ten nejhorsi tyden v zivote.A dneska rano kontrola a blikalo na nas srdicko :slight_smile: ....uplne necekane i doktor po precteni zpravy a nasledujicim ult koukal :grinning: .
Jeste teda pry nemame vyhrano, dal mi Ultrogestan na udrzeni a jsem uz na neschopence, ale ja verim, ze je to maly bojovnicek a bude vse v poradku.Tak tfuj tfuj a at je i u vas vse ok.

Holky vsem moc gratuluju k mimiskum a at jsou ty nase zarijove deticky zdrave :slight_smile: .Ja uz jedno zarijove dite mam, tak se nam obe povedly celkem stejne :slight_smile: .
11. led 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rudlinkaa jeee, tak to je náhoda, že obě učíme :slight_smile: já o PN dost uvažuju, po těch všech peripetiích...no uvidíme, jdu na kontrolu příští pátek, tak se s doktorem snad domluvím - ale to životko nemám, to je asi škoda...
Jinak vítám všechny nové těhulky a zejména @antana123 a budu moc držet pěsti, aby bylo maminkám i miminkům dobře :slight_smile:
11. led 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak se k vám potichounku přidávám,z rodiny to zatím ví jen manžel,tak snad mě tu nikdo nevyhmátne.. :wink: V pondělí jsem objevila ducha a dneska už je to sice slabší ale čárka,k doktorovi se zatím po loňským neúspěchu neženu,chci tam jít až 28.1. A ještě vám musím říct,podívejte se všechny na Tajemství,nebo je i knížka,je na youtube-Tajemství The secret,má to 1,5 hodiny,vysvětlí tam,že člověk musí myslet pozitivně,protože na co myslí,to si k sobě přitáhne,takže koukejte myslet jen na to,jak v září držíme zdravá malá miminka a všechno je v pohodě! :slight_smile:
12. led 2013 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě bych asi mohla dodat,že poslední ms byla 9.12. a TP podle ní vychází na 15.9.,k doktorovi se teda chystám někdy v 7tt,utrogestan stejně nechci,kyselinu listovou zobu,takže prostě nespěchám,není důvod. :slight_smile:
12. led 2013 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já se byla včera odreagovat. Kolegyně měla 50tiny a pozvala asi 60 lidí z práce. Bylo to fajn, našt. jsem nemusela ani kecat, řekla jsem že je malej nemocnej a proto jsem autem kdyby něco. :slight_smile: Tak nikho ani nenapadlo, jeslti nejsem těhu
@sukuba1 :díky a co ty, jak je? Vše o.k.?

@jarka88 : já na krev půjdu asi s prckem, to bude hned. Na Uz snad bude moc hlídat muž. Já chodím do FN a nejlepší je tam jít hned na půl 7, začínají sice po čtvrt na 8, ale většinou jsem první. Pak je tam hrozná fronta, akutky berou do toho dřív a včera paní před dr. to jsem vždy vytočená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neobjednávají tam :unamused:
@natalka28 : díky, jo jo taky jsem chtěla jít dýl, ale sestřička ať dorazím kvůli potvrzení těhu a teď jsem na nerva. Jen je mi divný, že vždy to bylo vidět a pila jsem tak něják stejně :confused:
@isacek : to jsem ráda, že je vše o.k. tak ať je to tak i nadále :wink:
vítám nově příchází :wink:
12. led 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek Tak 6+1 je docela málo, navíc si říkám, že se srdíčko přece může objevit za chvilku, co člověk vyleze z ordinace, tak se neboj, bude to ok! :wink: Ale i to je důvod, proč chci jít co nejpozději. A co čárka na testu, sílí nebo už je maximálně tlustá?
12. led 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie777 : já jsem testovala jen jednou, ale je mi pořád tak divně od žaludku. Tak si říkám, že to musí být o.k.
12. led 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beru3nek tak to seš dobrá,já testuju skoro každý den,ale nejdřív byl jen duch,tak čekám,by bude pořádná čára,tak pak už taky přestanu. :slight_smile: Když je ti divně,je to určitě ok,mně je dobře,tak dělám ty testy,no.. :grinning:
12. led 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak navrhuji tabulku! :slight_smile: Jestli jsem na něco zapomněla nebo vám naopak přijde něco zbytečný, dopište to, řadila bych to dle TP, tak se dopisujte, holky!

Nick...jméno...věk...bydliště...děti...kontrola...TP

Lucie777.....Lucka/ 27/ Říčany (stř.Č.).....Karolínka 9/2012........?.......15.9.
12. led 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucie777

Lucie777.....Lucka/ 27/ Říčany (stř.Č.).....Karolínka 9/2012........?.......15.9
jarka88........Jarka/24/Teplice ( sev. č.)....Robinek 11/2010.....16.1....17.9
12. led 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucie777 ahojky koukám že jsem se zase sešly :D
12. led 2013 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Lucie777.....Lucka/ 27/ Říčany (stř.Č.).....Karolínka 9/2012........?.......15.9
beru3nek....Bára/34/Hradec Králové......Adámek 07/2010.....................5.9
12. led 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
copinka........Eva/29/Písek (již. Č)..... Sárinka 12/2009........ 22.1....5.9.
12. led 2013 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liskovyorisek děkuju :slight_smile:
@lucie777 Ahojky nemáš fotečky testů jak ti to sílí????já mám zatím taky jen duchy tak mám obavy mě TP vychází na 18.9
12. led 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 a ty máš fotečky těch duchu? a zkusila jsi ten digi, kolik tak jsi týdnů od početí? a kolik jsi po ms??
12. led 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 jj nevím kdy byla ovu nesnažili jsme se zrovna jinak jsem 32DC mešká mi 4dny dneska sem netestovala
tady je foto ale nevím zda něco uvidíš
12. led 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@antana123 ten poslední typuju na poslední testovaný, tam je už krásně vidět a je to vidět i na těch předešlích ale sííílííí :slight_smile: u dr jsi byla nebo teprve pujdes? já si snad taky radeji udelam jeste normální zda budu silnou čárku, začíná mě tu děsit, zda hcg bude stoupat...ale drzím pestičky :slight_smile:
12. led 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 děkuju k dr. se zatím nechystám čekám zda čárka zesílíí udělám test v pondělí a podle toho jí zavolám nemám žádný léky na udržení
12. led 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 no tak snad zesílí :slight_smile: a ty léky si kdyžtak vyběhej pro jistotu co nejdřív :slight_smile:
12. led 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 takže myslíš že se můžu trochu uklidnit???
12. led 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 určitě na té fotečce je vidět, že sílí, takže bych si s tím velkou hlavu nedělala, hlavně to chce být v klidu, stres ti vůbec nepomáhá...a hlavně pak dej vědět, jak jsi dopadla :slight_smile: byl by další krásný zářijový dáreček :slight_smile:
12. led 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 Píšu z mobilu a fotka mi sem takhle dát nejde,ale měla sem to stejně,možná ještě míň,takže můžeš být v klidu,i včera vylezla čárka až asi za 5 minut,byla silnější než předtím,ale pořád nic moc,dneska už byla do minuty a už se fakt dá nazvat čárkou,i když ještě pořád slabší než testovací. Já už žádný utroš nechci,radši věřím už přírodě,ale vím,že teď je a bude vše ok!
12. led 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek