• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu - září 2013

3. listopadu 2013 
Ahoj,mohla bych se k Vám přidat? :wink: Termín mi vychází na konec září. MS mi vynechala teprve teď, nicméně pozitivní test jsem měla již pár dní :wink: Na KO se musím objednat, ale ráda bych počkala na srdíčko :sunglasses:
18. led 2013 v 08:28  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukujda jé tak to je pěkné :slight_smile: jak dopadla kontrola? Já vyfasovala Utrogestan. Viděla jsem jen bublinu a začínající pupečník. Dnes jasem podle všeho 5+6tt .
31.1. jdu na další kontrolu - prý bude už i :hearts: .
18. led 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se přidat? Dneska jsem přesně 8+0tt a minulý týden už na nás blikalo srdíčko :dizzy_face: Jednu opičku už doma máme :slight_smile: Nějaká mamča z jižní moravy?
18. led 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak vidím, že už jste se přesměřovaly na soukromou diskuzi, tak snad mě zakladatelka taky přidá :slight_smile:
18. led 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@avokacar No, kontrola docela fajn, odpovídám tomu dneska asi 5+5tt. Akorát nemáme ideální genetický profil a paní doktorka straší s postiženým miminkem. Prý tak asi 10% možnost. Je to hodně nebo málo? Kolik je vlatně pravděpodobnost postižení miminka (myslím jako průměr u všech těhotenství). Jsem z toho trochu spařená a navíc po 1 samovolném, tak nevím no. Včera jsem byla v pohodě a dneska mi to nějak přeleželo a straší mě to...
18. led 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukujda to ti dělala už genetiku? Ničeho se neboj, na to že je 50% možnost potratu 10% možnost genetické vady je proti tomu nic. Myslím, že se tvá doktorka ráda poslouchá. Tu genetiku ti dělala jak?
18. led 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@avokacar Jsem na soukromé diskuzi, jsi tam taky :slight_smile:
18. led 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se přidávám :slight_smile: nalezeny dvě čárky 30. prosince v pátek jdu na utz :slight_smile: prý už bude vidět i srdíčko :slight_smile:
23. led 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mohla bych se se prosím přidat do soukromé diskuze? :wink: Termín mám cca 20.9. :wink:
23. led 2013 v 19:11  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky mohla bych se přidat do vaší soukrome diskuze termin porodu mi vychází 6.9.2013..testík už mám za sebou dokonce ne jeden:Da už sem prošla dvouma prohlídkama...první byla před 14 dněma a nic tam nešlo vidět tak mi pan doktor řekl ať přijdu za 14 dní že to pujde krasně už vidět..a taky měl pravdu byla jsem předevčírem a šlo krásně vidět mímí i jak tlouklo srdíčko tak jsem si nechala hned udělat fotečku..a další navštěvu jdu 7.unora kde budu mít odběr krve a dostanu těhotenskou průkazku tak doufam ze do te doby bude vse v pořádku...jinak je to naše druhé miminko mam 3 letou slečnu a hodně se bojím že bude žarlit takže maminky dystak raddte jak to bylo u vas...Příklad měla jsem kamardky detátko v ruce a mala zacla tak plakat kdyz me videla a když jsem ho dala zpátky k mamínce tak byl klid..Dekuji moc přeji klidné těhotenství:P :wink:
25. led 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tu nova, termin mam cca v pulce zari. Je tu nekdo z Plzne? Take bych chtela do soukrome diskuze. :sunglasses:
25. led 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@delisaaa ahoj gratuluji k těhotentsví koukám že moc do soukromé diskuze nepřibílaj:P...čekáš první mimí? :slight_smile:
26. led 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kdyžtak napište přímo nebo označte @adelkav ,ať vás přidá do soukromé,přidá vás určitě,jen sem třeba zrovna nekoukla.. :slight_smile:
27. led 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se sem už nedívám...holky v soukromé diskuzi jsou tak ukecaní, že na ostatní už nezbývá čas:slight_smile:)) Přidala jsem koho sem našla. Pokud bude někdo chtít přidat, prosím piště do IP nebo mě aspoň označte, když tam chcete pustit. Děkuji za pochopení
27. led 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelkav Ahojky ráda bych se přidala do viší soukromé diskuse:Pmuj termin je 6.9.2013:Pmomentalne jsem v 7+4tt:Ptak budu moc rada kdyz se budu moct k vám zapojit:P :wink:
27. led 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanuska22 napiš přímo @adelkav ona tě k nám hodí:slight_smile:)
27. led 2013 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj děkuju
27. led 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelkav Ahoj mohla bych se k vám přidat? 20. ledna jsem objevila // na testíku, za týden mě čeká návštěva u dr. Je to naše první mimčo. Termín mi vychází na konec září :slight_smile:
27. led 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikafi napiš @adelkav aby tě přidala mezi nás :slight_smile:
30. led 2013 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikafi Ahoj, já tě přidávala už před 3 dny, můžeš se dostat do té soukromé diskuze nebo je něco špatně?
30. led 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den dámy, mohla bych se k Vám přidat? jsem z Brna a mám termín 25.9...
2. únor 2013 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @matfyz napiš @adelkav aby tě přidala do soukromé diskuse. Gratuluji k těhotenství :wink:
2. únor 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, můžu se k vám přidat, před 14 dny jsem byla u dr., tak zatím nic neviděla, takže jdu zítra, tak snad bude něco vidět.. :slight_smile:
4. únor 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja424 jsi tam:slight_smile:
5. únor 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já sice už mám dvě princezny doma a v říjnu 2012 jsem zjistila že čekame dalši dětátko sice termin mam už v květnu ,ale máme dalši princezničku,jsem štastná.
11. únor 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelkav ahoj holky, taky bych se ráda přidala do soukromé diskuse. Máme termín koncem září (snad na tatínkovy narozeniny 24.9 :slight_smile:
12. únor 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margot_ka Ahoj, jsi tam:slight_smile:
12. únor 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
15. únor 2013 v 10:36 • alenavy
@adelkav ahojky, taky bych se prosíííím chtěla přidat :slight_smile: jsem až teď zjistila od @rudlinkaa že něco takovýho existuje :slight_smile:
15. únor 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek