• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu - září 2013

3. listopadu 2013 
@rimmet no vidis jaka jsi sikula, ja ti mezitim psala do zpravy a ty uz sis zazadala :wink: superr
15. únor 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se přidávám k zářijkám 2013 :slight_smile: kdy jdete holky na scrining? já 7.3. snad bude vše OK a budem se moc o naší radost podělit i se zbytkem rodinky. Mohli by jste sem napsat jak scrining probíhal?

krásný večer a přeji pevné zdraví Vám i mimčům
25. únor 2013 ve 20:45  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka89 ahojky Blanko vítej:P ja osobně srenening neměla ani teď ani v prvním těhu:Pv jakym si týdnu? :wink:
26. únor 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelkav Ahoj, mohla bych se k vám přidat do soukromé diskuse? Termín mám 4.9. Díky
26. únor 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milhauz Ahoj, jsi tam:slight_smile:
26. únor 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tp 6.9.2013, tou dobou budu mit dceru 3r3mesice, jsem na to zvedava :slight_smile:
26. únor 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
v sobotu to bude 12ctý týden, Nenabídli ti ho nebo jsi ho nechtěla? Příští týden jdu i na gyndu tak jsem děsně zvědavá jak jsme se změnili,ale zároveń doufám že bude vše ok :slight_smile: jak se cítíte holky? mě už je líp oproti začátku ufff :slight_smile: Byla jste některá na tom scriningu? dokonce jsme četla o některých co se tam dozvěděli pohlaví,příjde mi to brzy,ale vím já? :grinning: zvědavý jsme jako blázen :wink:
27. únor 2013 v 16:27  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka89 Ne nenabidly ani jednou porad jsem si to pletla s triple testem...tak jsem se ani nejak na to neptala...na začátku mi také bylo dost zle ale také to přešlo a teď bych jen jedla:P :slight_smile:
1. bře 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanuska22 koukám jsi ve 14 týdnu už přibíráš?je něco vidět? já mám nahoře 2 kila ze začátku jsme měla děsné chutě na buřty, klobásy a tak :grinning: na věci které jsme normálně moc nejdela když jsem chvíli nejdela tak se mi dělalo zle, to už je taky lepší :slight_smile: popravdě se bojím že hodně přiberu a neschodím to, ale hlavně ať je prcek v pořádku tak doufám že je u mě vše OK když mi to nabídli snad jen rutině a ne s podozření. Kolik ti je, že čekáš druhého prcka? vypadáš na fotce mladě! Jsem ráda že si tu s Vámi můžu popovídat.
1. bře 2013 v 15:03  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelkav ahoj, mohla bych se také přidat?
1. bře 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettas jdu tě tam přihodit...
1. bře 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka89 nee ja sem 13+1 na konikovi to musim zmenit :Djj brisko uz jde trosku videt je malinke ale uz roste :slight_smile: me zase bylo ze začátku dost špatně nic jsem nemohla pořádně sníst..takze jsem ze zacatku zhubla asi 1kg..ale tedka uz asi 2 tydny me to preslo a jen byc bastila tak to kilco jsem nabrala zpatky no v utery jdu do poradny tak uvidite jestli na vaze bude nejaka zmena...u prvniho tehu jsem zacla tloustnout pozdeji a taky jsem nabrala jen 10kg a to jsem nechala zase v porodnici jen 3 kg mi zustaly tak jsem zvedava take tedka kolik priberu :confounded: mě je 22 a první holčičku jsem měla v 19 :slight_smile:
2. bře 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanuska22 aha tak proto blanuska22 :slight_smile: mě bude v červnu 24, tak to jsi mladá mamina a jak si to užíváš?to jsi asi ještě na mateřské že? odkud jsi? jestli to není tajné! Já se těch kil celkem bojím celý život jsem se tak nějak musela hlídat :confounded: a teď mám rozjedýno :slight_smile: já jdu do poradny ve středu a ve čtvrtek na ten scrining tak kdyžtak napíšu co jsme se dozvěděla, doufám že samé pozitiva :grinning: v kolikátém měsíci jses dozvěděla že čekáte holčičku? kolem 20tého týdne? my jsme děsně zvědavý :fearful:
2. bře 2013 v 10:11  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markettas určitě čím víc tím líp :slight_smile: :wink:
2. bře 2013 v 10:12  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka89 užívám si to moc jsem ráda že mám tu cácorku a teď si vše můžu prožít znova:P..jj mám ještě na Simonku mateřskou ale až se narodí druhé tak mi hned skončí...jsem z Teplic:P jj určitě dej vědět jak to dopadlo..já mám v uterý poradnu tak také jsem zvědavá kdy pujdu na nějaké vyšetřeni čeka mě triple test tak se b udem domlouvat kdy na něj pujdu:P Pohlaví jsem se dozvěděla ve 20tt ale bylo mi řečeno že budem mít chlapečka no a pak jsem ve 32tt jsem se jeste jednou zeptala na pohlavi a tam uz zretelne sla vidět holčička:Pjá jsem také teďka zvědavá co budem mít mohl by vyjít ten chlapeček:D
2. bře 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulkýýýý, jsme 11+4 ve 4+kk :slight_smile:
2. bře 2013 v 19:03  •  čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanuska22 tak to ti to pěkně navazuje, no tak to je tedy pěkné já myslela že dnes to řeknou jistě,tos měla už modrou či zelenou výbavičku a pak tradá do růžové :slight_smile: tak koukám že by jsme měl vymýšlet jména jak pro klučinu tak pro holčičku, aby jsme nakonec nebyli překvapený, Co dělaj na tom tripl testu? Mě o tom zatím doktorka neřekla jen o tom scriningu. Tak nezapomeň písnout co nového u paní doktorky jak rostete :wink:
2. bře 2013 ve 21:29  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka89 jj presne tak nakupovala jsem hlavne neutralni ale vecicky na chlapecka modle s autickama a tak jsem mela :grinning: no tak ale mela jsem stesti mela jsem kamaradku ktera to mela uplne obracene tak jsme si vecicky vymenily :slight_smile: jj my uz jsme tak nejak premyslely o jmenech ale jeste to neni jisty....na triple testu jen odeberou krev a zjistojou jestli miminko nema downuw syndrom a takove te nemoci..jj urcite pisnu jak to dopadlo u doktora uz zitra me to ceka tak se moc tesim jak uvidim miminko a hlavne jak roste:P
@t3hu1ka Ahojky vítej:Pbude první mimínko? :wink:
4. bře 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanuska22 ahojky :slight_smile: tak teď jsem koukala na sama doma a zítra tam budou probírat screening, ale ve 30tém týdnu to mám čas :slight_smile: tak to mě brala doktorka na gyndě i před 14dny na tom před screeningu. Tak to nám napiš co nového jak je velký ať vím na co se těšit ve středu :slight_smile: Dnes se narodil známím chlapeček, nenechali si to říct tak překvápko :grinning: je to tu u nás samí klučina takže by se princezna měla :wink:
4. bře 2013 ve 14:06  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se přidávám :slight_smile: termín mám 3.9 :slight_smile: :slight_smile: a začínám 14tt :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinkaxd ahojky vítej :slight_smile: teda to je paráda to bude dětiček v září :wink: jsem pořád zvědavá na ten screening a ty jsi o dva týdny na před byla jsi na něm? jak to probíhalo? ať vím do čeho jdu. krásný slunečný den
4. bře 2013 ve 14:39  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanka89 tět nevím co ten screening je :slight_smile: byla jsem jen na ultrazv. :slight_smile:
4. bře 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka89 tak už koukám co to je a né nebyla na to jdu dalsi prohlídku :slight_smile:
4. bře 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinkaxd ten se dělá do 14ctého týdne ne? a pak až ve 30tém týdnu zase.??? nevím tedy jistě, dám vědět co mi tedy dělali v ten čtvrtek můžu si sebou i někoho vzít tak jdem s přítelem děsně se těšíme až ten náž zázrak uvidíme, mělo by to být vidět ještě líp než na obyčejném ultrazvuku. teda to je velký otazník :fearful: který se ve čtvrtek rozluští. Ještě otázečka ve středu jdu poprvé do poradny,chodila jsem normálně na kontrolu to bylo ultrazvukem vnitřně poradny probíhají jak? děkuji
4. bře 2013 ve 14:50  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka89 Já do poradny nechodim :slight_smile: nevím.. řekli mi že mi tohle udelaji 22.3 tak uvidime :slight_smile: my s pritelem jsme slyseli už srdicko jak mu/ji bije
4. bře 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já viděla jen ten pohyb srdíčka,tak uvidíš co ti budou dělat,nechodíš do poradny?
4. bře 2013 v 15:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se :slight_smile: termín 19.9 :wink:
5. bře 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky holky tak dneska poradna dopadla velmi dobre zjistilo se ze mimi je vetsi nez jsme myslely takze mame tyden starsi takze tedka 14+2 termin porodu mi zustava na 6.09.2013 :slight_smile: miminko uz dokonce kope:P takze uz o sobe dava vedet:Pna UZ slo krasne videt jak ma prekrizeny nozicky a rucicku jednu melo v pest pod bradickou a druhou natahlou u hlavicky :slight_smile: jinak 13.3. mam odbery na triple testy a dalsi kontrola v poradne mam 26.3 tak me ceka jeste tendle mesic ..jo a miminko ma vse v poradku a srdicko taky...dnes rano jsem vstala a miminko se apechalo do predu a vystoupla boulicka :slight_smile:
@majinkaxd ahojky taky tě vítam :slight_smile:
@rnika zdravím v jakém si týdnu? a bude první mimí? :slight_smile:
5. bře 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blanuska22
Děkuji ... jj - první - zatím se ještě rozkoukávám a snažím se si tak nějak uvyknout na tu myšlenku :slight_smile: Týden 11 podle PM, ale uvidíme na ultrazvuku jestli mi to ještě nějak nepřepočítají :grinning:
6. bře 2013 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek