Termín porodu září/říjen 2017

bnovakova30
1. únor 2017

Ahoj holky ráda bych nasla maminky co čekají miminka září a říjen 2017 🙂💃

apollena
10. únor 2017

@pat_risha
ahoj, já jsem zatím prospala jedno odpoledne, ale taky jsem unavená, jinak nemám žádné příznaky a už bych aspoň jeden chtěla :D teda kromě vynechání ms a potvrzení těhotenství z krve.

Jdu v pondělí k dr., myslíte,že v 5+0 už bude vidět aspoň něco? Dutinka s plodem by mohla, ne? Jsem napnutá a nedočkavá 🙂

misulinka44
10. únor 2017

@apollena v 5+0 jsi teprve týden od vynechání ms... To si myslím,že vidět nic nebude... Max prázdný váček...Dutinka...Ale nic víc. Já byla až 6+5a to už krásně bilo srdíčko... Cca od 6+2uz je to srdíčko většinou ;) u prvního jsem byla jako ty,brzo... A dr mi řekl že to nejspíš dostanu.. ale kdyby náhodou ne ,tak za 14dni kontrola... Tak jsem si tentokrát tohle chtěla ušetřit.

lovely_creature
10. únor 2017

@apollena Plod se to nazývá až od 10tt. V 5tt jestli něco uvidíš tak jen malou černou tečku. Od 6tt možná srdíčko ( já ho viděla až později.

calette
10. únor 2017

Ahoj holky,
i já jsem teď chvilinku těhotná termín pokud všechno dopadne dobře by měl být někde v půlce října. Jinak teda unavená jsem jen lehce zatím, potvrzené těhotenství mám z krve tento týden, nebylo to plánované takže pro mě docela překvápko. Samozřejmně jsem moc ráda a katastrofické scénáře mě také napadají. Ale musíme věřit že všechno dobře dopadne 🙂 jinak na kontrolu jdu až příští úterý, tak to bude dlouhé čekání 🙂

pat_risha
10. únor 2017

Já při 6+3tt na UTZ srdíčko ještě neviděla, příští týden jdu na kontrolu a budu už o dva týdny více,tak doufám, že už to tam bude! 😗
Je to takový vzrůšo na gyndě,nevíš jak bude velké atd...
Holky, to vám docela závidim,ty žádné příznaky,já jsem úplně nemožná.

apollena
10. únor 2017

@pat_risha
já ti zase závidím příznaky, ale třeba za dva týdny budu mluvit jinak :D

leniiid
11. únor 2017

Holky zajímalo by mě jestli jste si některá měřily teplotu a když jo kolik dní jste ji měly zvýšenou než jste testly? Mám ji už 11 dní zvýšenou.. 37,0 a nechci at to je brzo když budu testovat tak nevím jestli jeste počkat?

clare379
11. únor 2017

@leniiid ja den před testováním měla 37,3 🙂

leniiid
11. únor 2017

@clare379 a kolik dní jsi měla vyšší? No já mám 37.. to je taky dost ne? Každá to máme jinak

pajushak
11. únor 2017

Tak já si před týdnem udělala těhotenský test a vyšel pozitivní, k dr. jdu až 27.2., ale termín podle kalkulačky je 14.10. Snažím se moc nestresovat, jsem naštěstí teď na neschopence a tak mám doma klid, hodně spím a tak, občas je mi špatně, ale nic strašnýho. Na neschopence budu asi celý těhotenství, kvůli práci, kde nemůžu zůstat (teď jsem na neschopence s něčím jiným).

clare379
11. únor 2017

@leniiid nevím přesně kolik dní jsem to tak měla, bylo víc příznaků... ja třeba kolem 37 mám normální teplotu, takže to opravdu máme každá jinak. Záleží kdy jsi to měla dostat?

leniiid
11. únor 2017

@clare379 no to prave nevim ... nemam pravidelné cykly.. dnes jsem 31.DC nekdy to mam 32 34 nebo i kolem 38.. ale vzhledem k tomu ze mi ovulaci vyvolavali pregnylem tak si myslim že kdyby se nepovedlo tak uz bych to mela dostat.. nevim no.. dnes to je 11 den od ovu

clare379
11. únor 2017

@leniiid tak to bych ještě asi pockala, aspoň do toho 14-15 DPO

leniiid
11. únor 2017

@clare379 však nemám v plánu testovat.. pokud teplota neklesne tak nejdriv v utery testnu..

clare379
11. únor 2017

@leniiid jasný, tak držím palecky 😉

pat_risha
12. únor 2017

Holky,od šesti od rána zvracím a mám šílenej průjem, mám z toho blbý pocit, že se děje něco špatného.... doufám, že to mám vsugerováno z těch všech článků na netu. Ve středu jdu na kontrolu, už aby to bylo...

leniiid
12. únor 2017

Tak jsem to nevydržela 😀 co myslíte ?

leniiid
12. únor 2017
clare379
12. únor 2017

@leniiid to je ovulacni test? Ale něco se tam rýsuje 😉

clare379
12. únor 2017

@pat_risha ja teda nemám vyloženě průjem, ale když jdu, taky to mám ridssi, prý to je tema hormonama nebo i kyselinou listovou to může být a zvracela jsem zatím jen 2x ale žaludek na vodě mám pořád. Držím palecky, určitě bude vše v pořádku, pokud neboli břicho a nespinis 😉

leniiid
12. únor 2017

@clare379 neee 😂😂 těhotenský... tuž když jsme se vcera bavili ze cekam jestli to vyslo nebo ne a ty reknes ovulacni.. kdyz jsem dnes 32.DC

luska__
12. únor 2017

@anyts Ja taky nejak tak ❤

clare379
12. únor 2017

@leniiid jo bylo mi to divný ale to jen moje nezkušenost, ja měla za to, ze tyhle zelený jsou jen ovulacni, proto se ptám 😂 tak uvidíš později, něco tam je 🙂

soda365
12. únor 2017

Ahojky holky, tak se k Vám velmi opatrně přidávám.. Měla bych asi mít termín koncem října (těhu-kalkulačka to tipuje kolem 22.10.2017).. Dneska večer jsem si udělala test - uvidíme co řekne gynekoložka (chtěla bych se objednat na konec měsíce).. Pořádně ani nevím v kolikátém jsem týdnu (díky dlouhým menstručním cyklům).. Ale tak nějak je to z toho testu asi jasný a není třeba o tom moc dumat 🙂 Doma už máme jednoho chlapečka (16 měsíců), menstruaci mám od konce listopadu 2016 a druhé mimi bylo plánované.. Moc nám všem držím palce ať nám vše dobře dopadne.. Posílám foto testíku 🙂

blackhole
13. únor 2017

@pat_risha ahoj, sice mám termín 12.7., takže se sem úplně nehodím, ale rodit budu v Praze na Bulovce, pokud bys potřebovala nějaké info 🙂

evik_svistik
13. únor 2017

@pajushak jééé, máme stejný termín, já jdu na první kontrolu 9.3., nemůžu se dočkat!

novamamina
14. únor 2017

Ahoj holky, smím se přidat? Já mám termín 15.9. 🙂. Je tu někdo s podobným? Zatím jste tu samé s říjnovými 😎

viiny
14. únor 2017

@novamamina Ahoj, já 26.9. takže to je kousíček! 🙂

luska__
14. únor 2017

@novamamina já, podle ms 13.9 podle ultrazvuku 17. 🙂

novamamina
14. únor 2017

@viiny
@luska__ juuu, tak to je kousek 🙂 A kdy jdete na krev a kdy na ultz kvůli vývojovým vadám?

Sem začni psát odpověď...

Odešli