Termín porodu září/říjen 2017

bnovakova30
1. únor 2017

Ahoj holky ráda bych nasla maminky co čekají miminka září a říjen 2017 🙂💃

renmi
9. bře 2017

@linee Dekuji 🙂 jj musime byt silne. Me rikal pan doktor ze do dvou hodin po.. muzu domu, tak snad bude vse ok. Nejvice se bojom toho aby to nezanechalo nejake nasledky. Porad bylo vse ok, zadne potize a ze dne na den todle. Ozvu se jak jsem dopadla, dekuji za podporu, je to moc fajn.

linee
9. bře 2017

@renmi tak to mas skvele,mne pustili az na 2.den. hlavne se opravdu setri.
Dnes uz je to rutina jako slepak.Neslysela jsem o zadnych nasledcich. Jenom se opravdu setri aspon prvni tyden-dva. Dr.mi rikala nechat aspon jednu ms minimalne,dalsi 2-3 a ta co mne operovala 3-6,aby se sliznice opravdu dobre zhojila.a.dalsi mimi se.dobre zavrtalo a udrzelo.
Pokud te povzbudim,ja mela poprve revizi v prosince a v dubnu jsem nasla // a donosila zdravou a sikovnou holcicku.Co i znam pripady,hodne holek do 3 mesicu otehotnelo a vse bylo v poradku.

klaudyse
9. bře 2017

@renmi tak to mě mrzí :( že to ale proběhlo tak rychle??? Přeji ti hlavně hodně sil!!!

linee
9. bře 2017

@renmi A opravdu se neboj.Vse bude dobre. A uvidis,pristi Vanoce uz nebudete jenom dva,ale s potomkem,minimalne na ceste😉

renmi
9. bře 2017

@linee Děkuji, jsi moc hodná, jdu se trochu vyspat v 7 hod. se mám hlásit na příjmu, pry jsme k panu doktorovi dnes přišly 3 se stejným problébem a jdem hned po sobě

wemte
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petrazmetra1
16. dub 2017

Ahoj mám termín porodu 26.9

Sem začni psát odpověď...

Odešli