• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahoj děvčata! Najde se tu některá, která má termín ke konci března či začátkem dubna?
27. črc 2006 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj verosku, já mám termín 25.3.2007....:wink: ale to se ještě neví jistě, protože první řádná prohlídka mě teprve čeká... minule bylo moc brzy...:wink:
28. črc 2006 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj , my jsme to vypocitali na 10.3.2007, taky me ceka vetsi prohlidka az v srpnu , tak pak se uvidi, snad bude vse ok
28. črc 2006 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

ja jsem sice taky jeste nebyl na prohlidce, ale melo by to byt asi 31.3.
28. črc 2006 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata!
Vypočítala jsem si termín na 28.3.2007. Prohlídka mě čeká 8.8. a potom se uvidí.
Jsem ráda, že nás tu bude víc.
31. črc 2006 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte já ho vypočítala na 29.3. 2007 nebo pak vyšel 1.4. 2007 ale kontroly a vyšetření mám až 7.8.2006 tak pak uvidím vic no ještě přesně nevím
31. črc 2006 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky,mám předběžně termín 20.3.2006,ale vzhledem k tomu,že jsem těhotná poprvé,předpokládám spíš až přelom března a dubna.Další kontrola mě čeká 10.8.2006,tak uvidíme,jak obřík vyrostl.
31. črc 2006 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé budúce mamičky, ja mám síce termín už 20.2.2007, ale rada sa zapojím do vašej diskusie so svojimi skúsenosťami, lebo toto bude už moje 5. :dizzy_face: dieťa. Dokonca mi lekár hrozí i genetickými testami z dôvodu môjho veku.Mňa zaujíma, koľko ste zatiaľ pribrali.Čauko.
1. srp 2006 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj!!!
Gendolino: včera jsem stoupla na váhu a řekla bych, že zatím nic. Mám pořád stejně. Možná tak půl kila- max kilo vlivem obědů na které jsem začala chodit.
Hodně záleží kdy se vážíš, já většinou až po večeři :frowning2:
1. srp 2006 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se taky hlásím, já myslím termín 17/3, pan doktor říká 15, ale super by bylo 24 :slight_smile:.
Mám na Vás jeden dotaz - co se týká nevolností - nezvracím, ale je mi divně těžko, klidně celý den, strašně mě honí chutě - co s tím děláte? Já měla problémy s váhou odjakživa, loni o svatbě jsem měla 63 kilo, ted mám 75 a nedovedu si představit, že to bude hooodně horší (víc než 90? :confounded: ) Co s tím děláte?

PS: může se cola a káva? Pan doktor říká že si mám dát, mám nízký tlak :frowning2:
1. srp 2006 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veľa piť ( hlad je zamaskovaný smäd),radšej ovocie a zeleninu. Ono sa to dobre hovorí a ťažšie splní.Ja som sa pri svojej výške 180 cm pri treťom tehotenstve blížila k magickej hranici 99 kg.Postupne sa mi to podarilo zhodiť. Najviac až teraz pred najnovším tehotenstvom.
1. srp 2006 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky a jak s tou kavou - nebo lepe s tím, co obsahuje kofein?
1. srp 2006 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Slonik: četla jsem, že kofein je nebezpečný a to i sladidlo. Takže se dívám do vod a štáv jestli něco z toho neobsahuje. Např. od dobré vody zelený čaj obsahuje kofein.
1. srp 2006 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, a na co si mám ještě dát pozor? Já marně hledala na etiketách upozornění - nevhodné pro těhotné a kojící matky, nebo něco takového. Oni nemají povinnost takové údaje zveřejňovat? díky moc
1. srp 2006 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
řekla bych, že ty 2 faktory jsou nejhorší, ale když ti doktor doporučil trošku kofoly, tak je to dobrý. Já mám např. vyšší tlak, tak se snažím kontrolovat co piju. Ale nikde na etiketách není uvedeno nevhodné pro těhotné a kojící ženy, nevhodné pro děti, to jo, ale jinak ani ň. Nevhodný je ještě černý čaj a nějaké bylinky, ale jaké tak to přesně nevím.
1. srp 2006 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za každou informaci
1. srp 2006 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. S tím kofeinem nevím. Moje dvě kamarádky nedávno porodily. Celý těhotenství si dávaly kafe, někdy i dvě denně a mají nádherný a zdravý holčičky.
3. srp 2006 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To môžem potvrdiť, ani v jednom tehotenstve som si neodriekala kávu. Pijem 2 denne tak ako mimo tehotenstva. Nepijem silnú ani veľa.Mám štyri zdravé deti.
3. srp 2006 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To máte těžký každý doktor říká něco jiného a i články se liší. Chce to projít více druhů materiálu. Já kafe nepiji, tak je mi to jedno. Jestli kofein ano či ne.
4. srp 2006 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hlásim se do klubu březnovek..jsem teprve v 6tt ale mimísek už si se mnou pěkně zahrává..jsem utahaná jako kotě a pořád bych spala a dobře mi taky moc nejni :confounded:
4. srp 2006 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Tynko vítej do klubu :wink:
7. srp 2006 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem zvědavá kolik červnovek z beremese se tu objeví :slight_smile:
7. srp 2006 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak já mám vypočítaný termín na 18.3.2007 :wink: no mimísek si se mnou taky dělá co chce :wink: dokonce jsem měla riziko potratu a ležela jsem týden v nemocnici ale zdá se že je vše zatím v pořádku :wink: už mu tluče srdíčko :wink: no těhu kartu zatím nemám ale díky té nemocnici chodím často na ultrazvuk. Jinak sice nezvracím ale houpe se mi žaludek klidně celej den :wink: nic příjemného :slight_smile: Jó k té váze já už teď mám 90kg :frowning2: a mám šílený strach jak to po porodu zvládnu zhubnout když jsem doteď to nezvládla. :frowning2: Dnad mi pak pomůžete. Jó a jsem z beremese ale květnovka :grinning: zadařilo se nám brzo po svatbě a poprvé jsme šli na ostro právě o svatební noci. No možná se teď odmlčím ale brzy se opět objevím. Přestavujeme byt a mám vyplej net :wink: takže se budu brzy těšit :wink:
7. srp 2006 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Já se taky hlásím do "klubu". Můj termín je 17.3.2007. Těhu kartu taky nemám. Počítám, že ji dostanu 24.8., kdy jdu poprvé do poradny.
7. srp 2006 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si předběžně vypočítala datum 10.3., ale do poradny jdu poprvé za 14 dní to už by měl být i ultrazvuk, tak uvidíme. Zatim se u mě piňda pěkně zabydluje, pobolívá mě břícho, jsem nafouklá, ospalá, točí se mi hlava a je mi zle od žaludku celý den..jak jste na tom vy???
7. srp 2006 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslední dva týdny se mi to zlepšilo, jsem v pohodě, i když ospalost ještě zůstává, skoro se bojím, jestli je všechno OK, občas zabolí bříško, ale už se mi nedělá celý den špatně, tak uvidím, na prohlídku jdu ve středu, třeba dostanu průkazku, nevím, pak poreferuju :confused:
7. srp 2006 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlásím, hlásím. Kontrola o.k. Srdíčko tluče, průkazka nachystaná k vyuvednutí. Musím ještě počkat na výsledky krevních testů. Ale spadl mi velký kámen ze srdce. Ptala jsem Dr. prý můžu konzumovat vše, ale s mírou.
8. srp 2006 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
verosek gratuluju, jak probíhá první velká kontrola? Mne to čeká zítra ráno, tak abych věděla :slight_smile:.
8. srp 2006 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No v podstatě v tom, že si Tě doktor prohlídne na křesle, vezme Tě na ultrazvuk, podívá se na plod a pošle Tě na krevní testy a pozve si tě na další kontrolu, a to se myslím opakuje pokaždé. Nic nového
8. srp 2006 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, to už mi udělal minule, jen ne tu krev a ultrazvuk mi dělal vnitřní. Takže ted už ho i uvidím? A co fotka z ultrazvuku? Koukala jsem, že někdo ji má. Před odběrem krve nesmím nic jíst, viď? A dostala jsi průkazku? (díky moc za odpověď, omlouvám se za zvědavost)
8. srp 2006 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky devcata...koukam ze se vas tu seslo...ja jeste ne kontrole nebyla, az pristi utery 15.8....blbe mi zatim nebylo ani chvilku, z coz jsem moooc rada:slight_smile: jen dneska tak trosku cosi...mejte se zatim krasne a drzte se! :wink:
8. srp 2006 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek