• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Adusum ohromá gratulace, jak k výsledkům, tak i ke klukovi. Až tady je slyšet ta rána od balvanu :grinning:
4. říj 2006 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adusum-moc moc gratuluju. Doufám že za tři neděle budu moct oznámit stejně dobrou zprávu :confounded:
4. říj 2006 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám novinku-dneska jsme byli na velkym ultrazvuku a bylo krásně vidět že budeme mít KLUKA! Taťka je hrdej...
5. říj 2006 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlinko...gratulace k chlapeckovi...uz mate jmeno?
6. říj 2006 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
janus-děkuju. Manžel mu říká Dunga-podle nějakýho fotbalisty či co :sweat_smile: Ale to je jen pracovní jméno. :wink: měli jsme vybráno pro holku, pro kluka---možná Ondra, ale ještě to neni jistý
6. říj 2006 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlina___ gratulaceeeeeeeeeeee, včera jsme na Tebe myslela.... :wink: tak hodně odpočívej, uvidíš, že to bude dobré, já už na výsledky budu čekat jen týden, ale bude to asi týden nejhorší v životě....
6. říj 2006 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonepka_Děkuju moc. Musíme to nějak zvládnout...Ale když jsem viděla malýho na tom ultrazvuku...Tak nějak jsem věděla že všechno bude dobrý... Je tak krásnej... :dizzy_face:
6. říj 2006 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,moc gratuluju vsem! My porad jeste nevime co to bude a dozvime se na UZV az 30.10. to uz budu v nejakem 25.tydnu...do ty doby asi zvedavosti prasknu ;) jo a docela mi behem tohoto tydne narostlo brisko,opravdovy tehotensky,jak jste na tom vy???
7. říj 2006 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo mám špek :grinning: místo těhotenského bříška a na UZV jdu někdy jako ty. A taky jsem hrozně zvědavá, jestli to bude ta holčička.
7. říj 2006 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucija_ mě se zdá, že mi bříško už taky statečně vylezlo. je to vidět, protože na váhu jinak ne a ne přibrat. Zatim jsem nepřibrala ani deko. Už z toho začínám být nervózní, jestli to neni špatně :unamused: Jinak s tou zvědavostí vám to věřim-taky jsem se nemohla dočkat :slight_smile:
7. říj 2006 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdy bych nevěřila že budu řešit, že nemůžu přibrat-zatím jsem vždycky řešila spíš opačný problém... :sweat_smile:
7. říj 2006 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bodlino prý je normální když do 4 měsíce nepříbíráš. Taky jsem vůbec nenabírala a najednou hup a 2 kg byla nahoře. Váhový přírůstek je hrozně individuální, takže bych to vůbec neřešila.
7. říj 2006 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja taky nic...jen brisko jde videt, dokonce jsem shodila...pred tehu 59kg, okolo 13 tt 63kg, ted 61kg...ale myslim, ze bych snad mela pribirat na vaze, protoze to brisko co leze vic ven, musi snad neco vazit, ne?
7. říj 2006 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mě doktor říkal že je to dobře, že když se na začátku začne hned hodně přibírat, tak se to usazuje jenom na matku, tak že mám být spíš ráda...No, ale mě se zdá, že mám břicho snad každej den větší, tak je mi prostě divný že to neni vidět na váze. Já jsem do osmého týdne přibrala kilo a od tý doby ani ťuk. Asi se moc pozoruju :slight_smile:
7. říj 2006 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,teda holky, to mě jako neštvěte :slight_smile:Já už přibrala 6,5kg!Je pravda, že jsem měla včera výbornej segedín a k tomu 6 knedlíků, ale když mi (nám)tak chutná :slight_smile:....
Chtěla jsem se zeptat, je tu některá AKTIVKA, která už pokukovala po kočárku?Slyšela jsem chválu na velkou prodejnu kočárků a kojen.zboží v Kolíně.Můžete něco doporučit?Já jsem poprvé rodila před 6 lety, takže si chceme koupit nový kočárek,ale jde mi z toho hlava kolem...Bydlíme v kraji s přízviskem "Česká Sibiř" :slight_smile:,takže počítám s něčím bytelným s velkými koly (kolem 10 000,-)
Jinak, vám řeknu,že vybrat klučičí jméno, to bude u nás docela oříšek.Prvního syna jsme pojmenovali Matěj (líbilo se mi víc Matyáš,ale máme v příjmení š).Teď se trochu s Matýsky roztrhl pytel, ikdyž u nás ve městě znám jen 2 a 1 Matouše,takže to celkem jde...Holčička se mi líbila Dora (Dorotka),ale jestli jsem teda slyšela správně z telefonu HOCHA a ne HOLKA,tak se s culíčky loučím :slight_smile:A klučičí jméno ne a ne vybrat.Sestra rodí za měsíc a má vybráno Ema nebo Tobiáš.A vy?Už máte jasno?Mějte se.
13. říj 2006 ve 03:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já sem tedy moc nepatřím ale už jsem tu myslím taky něco psala.
Adumus, to je dobře že ti chutná.
Mně moc nechutná, proto jsem ještě jedno kilo v mínusu, ale snad už se to brzy obrátí a dostanu zase tu svojí žravou:slight_smile:))
Já už pokukovala po kočárku hned od začátku těhu, přijde mi to normální.
Koukala jsem jen v malém městě zatím a pak na netu.
Asi pojedeme do Prahy, mají tam stejný kočárek třeba o 1000,-levnější než tady u nás:slight_smile:
Zkus juknout na www.babydracek.com:-)
13. říj 2006 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to jste mě teda uklidnily-myslela jsem si že nejsem normální když už teď koukám po kočárkách... :confused: Přistihla jsem se že jdu po městě a zkoumám jaký má kdo kočárek, co je to za značku a tak... já to mám trošku složitější-manžel chce mermomocí tříkolku, takže mám zůžený výběr :unamused: Docela se mi líbily kočárky QUINNY. Jinak jsem slyšela že je super velkej bazárek s kočárkama a spol v Českých Budějovicích, že tam maj obrovskej výběr a super ceny, tak se tam určitě chystám zajet aspoň kouknout, ale počítám nejdřív tak okolo vánoc. Ale nevim jestli to pro vás neni trochu z ruky-koukala jsem že tady moc jihočešek neni...
13. říj 2006 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodlina..já už taky koukam, navíc mi paní v obchodu řekla, že se na některé kočárky čeká až dva měsíce když nejsou skladem..takže já kolem vánoc chci mít vybráno :wink:
13. říj 2006 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyna_tak to jsem ráda, to jsme na tom stejně. U nás ještě ke všemu strašej tim, že budu rodit pravděpodobně dřív, jelikož u nás v rodině všichni rodili minimálně čtrnáct dní předem tak chci mít jistotu... :wink: nějak nám to utíká-vánoce jsou už za dva měsíce :unamused: Pořád si říkám času dost...a ono se to pěkně krátí :slight_smile:
13. říj 2006 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodli..přesně do vánoc to uteče, protože bude pořád co dělat a potom už půjdeme pomalu na mateřskou chodí se dva měsíce před nebo dýl..teď nevim..každopádně lepší mít tři měsíce zařízený pokojíček a komplet výbavu pak už tě nepřekvapí ani dřívější porod :wink:
13. říj 2006 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když už tu řešíte kočárky. Včera jsem si povídala s maminkou 2 malých dětí - 3 roky holčička, 14 dní chlapeček. Má úplně obyčejný 4-kolový hluboký kočárek, žádnou kombinaci. A je maximaálně spokojená. Když byla Petruška větší, koupili golfky a bylo to.
Takže hodně uvažuju o koupi pouze hlubokého kočárku s velkou korbičkou. Jen by se mi líbilo, kdyby na podvozek šla přidělat autosedačka. Naši mimísci totiž budou příští zimu už pořádní cvalíci, tak si říkám, proč se tahat s těžkou kombinací, když si můžu na zimu koupit lehkou sedačku.
13. říj 2006 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru, ale ty kombinace nejsou těžké..dělají se odlehčené konstrukce a vždycky si tam nacvakneš co zrovna potřebuješ..na hloubku korbičky se dívam jako první, v zimě ty chudánky nemůžeme posadit do golfek :grinning: . stejně tě ta kombinace vyjde stejně jako když to koupíš každý zvlášť..potřebuješ tři věci..korbičku,golfky a autosedačku a tam je výhoda, že ji nacvakneš na konstrukci a nemusíš se s ní tahat v ruce pak to jenom odepneš a dáš na sedačku.
13. říj 2006 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě jsem docel na vážkách. Moc se mi líbí Patron Fenix F4, ten snad váží jen 14 kg, ale fakt ještě nejsem rozhodnutá. Přemýslela jsem i nad tím, teď koupit jen podvozek, korbičku a autosedačku a na zimu se uvidí.
Jo a na mateřsku budeme holky nastupovat v druhé pol. února - tedy alespoň já - termín porodu 23.3.07
13. říj 2006 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já budu nastupovat o pár dní dýl ..takže ještě celej leden bude pracovní.. :cry: :cry:
13. říj 2006 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,. to je fajn, ze koukate uz po kocarkach, ja se v nich vubec nevyznam... :frowning2:
13. říj 2006 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se byla zatim kouknout jenom v jednom obchodě-v Brně vedle Ikey a měli tam fakt výběr...no, ale já jsem si nevybrala-všechny se mi zdály buď hrozně těžký-budu muset nosit kočárek do schodů, tak ho musim unést a nebo se s nima špatně jezdilo...Prostě nevim, možná jsem moc náročná. Líbil se mi jenom jeden-nevim co to bylo za značku, ale byl super-jenomže stál 20 000a to už se mi zdá trochu dost přehnaný. No, ale z jednoho obchodu nemůžu dělat závěry...
13. říj 2006 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja koukam po vsem uz nejakou dobu,jednak na to mam cas,a taky bych chtela mit do vanoc vse pod strechou, kdyby neco :wink: kocarky okukuju,libi se mi hlavne ty drahy kombinace,jsou krasne lehky,dobre se skladaji...no ale 20000 za kocarek se mi taky davat nechce. Tak obhlizim internetovy obchody,nekdy maji fakt dobry slevy, tuhle jsem natrefila na kombinaci chicco trio ct 0.1, normalne stoji 17-19 tis, byl na tyden v akci za necelych 12tis,jenze jsem zavahala,a taky doma mi rekli jestli nejsem blazen,uz ted kupovat kocar... a za dva dny byly vyprodany :rolling_eyes: Pak jsem si taky vybrala postylku a komodu s prebalovacim pultikem v Ikee,jenze tu postylku uz tady u nas dva mesice nemaji skladem a nevi kdy a jestli vubec bude,nemam proste stesti :frowning2:
Ale hadriky, hracky a takovy to nechavam az na posledni chvili :slight_smile:
13. říj 2006 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,to uz jsem ve 21tt ???? To to leti... :grinning: :grinning:
13. říj 2006 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, přidám trochu do mlýna....
Nakupuju už věcičky pro malou, mám už plnou krabici (dupačky, body, ponožky... čepičky...šatičky)... už i hrací deku, osušku, deku a tak.... za chvilku jsou tu Vánice, tak se penízky budou hodit jinde a po Vánocích??? To už uteče jako voda... takže pomalu a jistě nakupuju... kočár máme asi vybranej, ale ten koupíme až po Vánocích.... :slight_smile:
13. říj 2006 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Sonepko jsi dobrá. Já nemám vůbec nic. Ještě jsem si nekoupila ani těhu oblečení.
Ale kamarádky - zasloužilé maminy - mi radí nic moc nekupovat. Jen nějaké oblečení do porodnice a na prvních 14 dní, že pak všechno dokoupím podle potřeby. A hlavně podle toho, jak bude miminko velké při porodu a jak rychle pak poroste.
A jaký máš vybraný kočárek?
15. říj 2006 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek