• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahojky holky.Tak ta naše chudinka je nemocná.Má rýmu a kašlík.Naštěstí pořád spinká,tak ji to snad brzo pustí.Kyčličky máme v pořádku jen s tou hlavičkou má pořád problém.Už se jí deformuje zlehka na pravé strane,tak musí ležet jen na levé straně a pořád nám nechce otáčet hlavičku na pevné podložce.Pokud se to do 14 dní nespraví,tak budeme muset chodit na rehabilitace.Kdo to tady měl také takový problém a co ti doktorka řekla co s tím dělat?
1. čer 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Sisinka držím pěstičky ať se to vše brzo zlepší :wink:

Jo a s tím kojením, taky už tak pěkně nepije, jak před tím, dělá u toho taky scény a venku ho už taky odmítám kojit :sweat_smile:
1. čer 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, vida, tak včera jsme byli trochu zapařit a já si dala horkou čokoládu se šlehačkou - opravdickou, žádná ze spreje, ale byla asi taky tlačená co2, ze stroje. malá prděla celou noc a hrozně hekala, tak jsem jak po flámu:frowning2:

no, a nejlepší bylo, že michalovi kolegové z práce psali, že jsou v nekuřáckým salonku, no, a když jsme tam přišli, tak to nebyla pravda, seděli sice v prostoru trochu mimo, ale vlastně spojeným s místnostma, kde se hulilo, takže jsme taishu trochu vyudili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nadávala jsem na chlapy, že jsou to trubci, když prohlásej, že tohle je nekuřácký a pozvou tam mimino - tak jsem psala mámě, co jsme jako zažili a ona mi odpověděla:
"víš, jak poznáš mezi 11 chlapy idiota? namátkou." :grinning: :grinning: :grinning:

byli jsme tam jenom chvilinku, ale stálo to za to, teda, vyuzený a taisha s prdama na celou noc, a ještě dneska se kroutí...
1. čer 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri no jo chlapi, co bys chtěla :wink:

Jo a přeju všechno nejlepší k svátku těm naším miminkům :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky všechno nej našim dětikám :slight_smile:
1. čer 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno nej těm našim prckům! :slight_smile:
Byli jsme dneska na vítání občánků, tak malej dostal plyšovýho slona a bryndáčk s informací, že je občánek našeho města :slight_smile: A teda taky dostal velkou knihu o Hradci-historie, fotky...zatim neříkal, jak se mu líbí-slon má větší úspěch :grinning:
Jak jsem nadávala, že je spoustu věcí na holky a na kluky nic moc, tak jsme nakonec sehnali krásnou modrou košili, dostal k ní rifličky a s tátou byli jak modrá dvojka-ten měl skoro totéž, jen o pár čísel větší :wink:
Jen malinké faux-pas...malej byl celou dobu zlatej-zkoumal historické osvětlení obřadní síně :slight_smile: , ale když se mělo fotit, tak si chudák blinknul a poprskal nás všechny tři :sweat_smile: Ale musím to říct-byli jsme bezkonkurenčně největší :astonished: :grinning:

Karot-s těma bublinkama to chápu, to je fakt. Naštěstí malej si bolení bříška nějak moc asi nebere-prdí s úsměvem :grinning:
1. čer 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petasko a co foto? :wink:
1. čer 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš na vítání? :wink:
No uvidíme zítra v novinách...Ale snad to budou jen "mokré" fleky-i když i ty se na těch modrých košilích docela vyjímaly :unamused: Ale lepší než bílo-modrá kombinace :grinning:
1. čer 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj z vítání
1. čer 2007 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisinko2- Problém s hlavičkou máme my. Doktorka nám řekla ať si koupíme 2kg soli a podkládáme mu tím hlavičku-udělat pytlík a nasypat sůl.
Podkládáme věčně hlavičku a nijaké zvláštní zlepšení....Uvidíme, co řekne doktorka.
Ale pokud tu hlavičku umí obrátit na druhou stranu bez problémů, tak to není zas tak závažný problém....určitě to chce čas.
Neboj to bude v pohodě...musíme mít pevné nervy a trpělivost.
1. čer 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Mně malej zase nechce zvedat hlavu z podložky. Když ho přitáhnu do sedu tak tu hlavu nezvedne ani o 1mm :wink: je to lenoch línej :grinning: Ale dostala jsem sprda že málo cvičíme :wink:
2. čer 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady, zkoušela jsi cvičení ma míči? prý to děckám pomáhá - položit je tam na bříško a kolíbat

lusinta: přišla jsem na dobrý tip co se týká bamboo extra - jsou trochu tuhý a prkenný po vyprání, ale když se trošku přežehlí, tak jsou měkoučký a ohebný, příjemný jak vata, hrozně mě to překvapilo, tak jsem to musela hned napsat:slight_smile:
2. čer 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri to jsem nezkoušela. Ale vyzkouším :wink: a děkuji za radu
2. čer 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
kyri-dík za tip,vyzkouším:slight_smile: Paní z mamaje se ještě neozvala,tak snad to brzy přijde...už se těším..vzala jsem si abbylegs další,ty proužkovaný(široký pruhy).ale zvažovala jsem i ty co ty,jsou taky nááádherný(ty zase příště:slight_smile::slight_smile:

Dneska jsme byly s malou na pohotovosti!!! jeli jsme z návštěvy,dvouma autama (taťka se sěgrou jendím,tam byl i kočárek a moje kabelka) a Emily,mamka a já druhým(tatínka máme na víkend pryč)...A mě se najednou zdálo,že se malé o moc zhoršila prasknutá žilka v oku,co se jí stala včera-tak jsem začla bulet a začla se bát,jestli nemá nějaký krvácení v mozku..prostě amok:slight_smile: Tak jsme bez kartičky pojišťovny,dokladů,peněz,rodnýho čísla(ještě ho neumím) jely na pohotovost..naštěstí vše ok!!!
2. čer 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky a mimi,
byla jsem dlouho mimo,pač nám nešel net.Tak ani nevím co řešíte-musím to postupně dočíst.

Ale koukám,že jste řešily hlavičky.Verča taky točí hlavičku na jednu stranu,pořád v pravo a my teda chodíme na cvičení.A cvičíme i doma a zlepšuje se to.Tak nevím co na to vaší doktoři,ale mě říkala že podládání jen nestačí.Sice jí taky podkládám,ale fákt to cvičení pomáhá.

sisi: takže se neboj to cvičení je v pohodě.sice některý cviky Verča probrečí a já skoro taky,ale lepší než to nechat zajít daleko a pak se nervovat.

jinak my paseme koníčky perfektně a na bříšku se jí libí,ají na míči a je to perfekt na prdíky.Verča pak prdí jak starej chlap... :wink:
2. čer 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik111:Nám dala ještě 14 dnů šanci.Máme ji točit zadeček na opačnou stranu a ona se tam pak musí otočit sama a to řve jak tur.Podkládáš z obou stran?Jak často se tam chodí?
2. čer 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My cvičíme s takovýma molitanovýma míčkama.Jeden malej a velkej.A tenvelkej jí dávám mezi ramínlo a krk aby se nemohla otočit.I když už si taky dokáže poradit jak to obelstít.Ale dávám jí ho i v kočáru a dobrý.Ale stačí i polštářkem - ná té straně kam se ti víc točí- ji to nějak zafiksovat.
Jinak tam chodíme jednou týdně.a doma máme cvičit tak pětkrát za den.Né všechny cviky naráz,ale prostě se hejbat.Jo a ješte mamé takovej nafukovací balon a na tom malou koulím.A to je dobrý male se to moc libí :grinning: .Tak uvidíš určo to bude v pohodě.
Ono to cvičení je prý dobrý i pro posilení celého těla,takže my cvičíme i proto.Děti jsou pak aktivnější a všechno jim jde líp.lezení,sedění a pak i chození prý zvladají rychleji.Tak uvidíme.
Rozhodně to neuškodí,tak se tam těš!!!!! :wink: :wink:
Jo a jestli u vás někdo provádí plavaní s kojencema tak to je taky super!!! :slight_smile:
2. čer 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ma nekdo z vas problem pri pohlavnim styku?krvaceni?
3. čer 2007 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupě, takovej problém nemám, ale na tvým místě bych to asi probrala s gynekologem :unamused:
PS: když tak si uprav profil, máš tam, že jsi v 51. týdnu těhotenství :confused:
3. čer 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinka, monik: máme stejně starý děcka, ale naše mudr ani nezkoumala, jak malá pase koně (nepase, na břiše řve :grinning:) ani to, jestli se nějak otáčí apod. stačí jí, že přibývá jak divá a to je vše :sunglasses:
ale na plavčo se chystáme, už se těšim:slight_smile:

lusinta: tak to je drama :confused: ještěže je to ok:slight_smile: a krvácení je nepravděpodobný, ne? když všechny děcka do půl roku berou kanavit :wink:
namamaju jsem zvědavá, těšim se na bumhugger. jo, a asi si tam objednám tu denní sadu bamboozles, až střelim plínky, ze kterých už za chvíli vyrostem:slight_smile: jo, a znáš "stuffable lite"? na www.latkovky.cz už je mám objednaný a těšim se moc. s těma to bude umět i tatínek (je to kapsovka 2 v 1:slight_smile:)

poupě: my ještě nic, od porodu, dneska ráno byl pokus, ale taisha nám začla blinkat, zrovna když už to vypadalo, že něco bude. asi si nás hlídá, abychom jí neudělali sourozence moc brzy :grinning:
(i když ms u mě ještě nic, neb furt kojim jak divá :sweat_smile: )
3. čer 2007 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak jak se mají březňátka? Počasí nic moc, už by se to mohlo začít trošku vybírat :unamused:
4. čer 2007 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: taky kojim maximálně plně a ms mám podruhé. ten den co končilo šestinedělí a 14 dní nato zas. dětská mi řekla, že jsem chuděrka a výjimka. moje matka že je to normální :unamused: tak nevím, asi to bude dědičné :grinning:
děckařka mě stresuje s tím zvedáním hlavičky, chtěla páju ve středu poslat už na nějaké ty rehabky, tak jsem chtěla ještě 14 dní, že ty tendence má a že to každou chvíli příjde, dala mi týden, už se krátí do pozítří toho moc nenatrénujem. když jí položím na břicho unavenou tak usne, když čilou, tak se vztekne a když v extra dobré náladě, tak má hned po ní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sex? to bývalo něco příjemného někdy hoodně dávno, nemůžu si ani vzpomenout :slight_smile:
už by mi i chyběl, ale tatínek asi taky zapoměl, no prostě zatím vůbec nic, ani žádné jiné "aktivity" takže horší než před porodem :unamused:
4. čer 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mě na tom se+e, že na sebe nemáme s michalem vůbec čas, taisha nám ho celej vyplní svou svatou přítomností :grinning: což je super, jsme rádi, že ji máme, ale trocha prostoru i pro nás, kdyby byla, tak to bych si fakt užila. takhle si užívám kámoše a návštěvy apod, pouze, když je přicuclá, to je klid :rolling_eyes:

jo, ale musím říct, že včera to bylo boží, dopoledne jsem byla hoďku a čtvrt na floatingu - a michal celou dobu šátkoval a malá spinkala:slight_smile:
no, doporučuju, je to fakt dobrej relax pro utahaný matky :grinning:
4. čer 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta: už jsi viděla tohle?
http://www.mamaja.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=251
hned to musim zkusit :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám se učit a vysedávám!!!:frowning2:
kyri-ty mi teda taky dáváš!přemýšlet nad plínkama,když mám v pátek zkoušku z psychologie řízení:slight_smile::slight_smile:Ale mrknu na to!!!

my sice sexujem,ale opravdu vyjímečně..cca 1za 14dnů...mazec! Taky už bychom chtěli,ale kvůli malé nemůžem:frowning2: A když usne,tak většinou odpadnu s ní...A celkově máme krizi..Už jsem to jednou psala-a od té doby se to ještě horší...bojímbojím,jak to dopadne. Asi je to spíš kvůli mě,nějak jsem se děsně změnila a manžel zůstal stále stejný...a to mě sere:slight_smile: že on si dál má všechny ty koníčky,kamarády,čas..Ale není to samozřejmě jen tím,ani nevím,čím přesně...

Mudra nám taky nekontroluje koně,naštěstí:slight_smile: taky nepasem...stejně lottie jako ty...Když dobrá nálada,tak ji zakzím,když je unavená,nezvedne hlavu..jediné co ještě docela zabírá je pasení koní na baloně...to hlavu musí zvednout a jde to líp,tak zkuste aspoň takto.Až si ty svalečky posílí,tak to půjde i na posteli. Ale vaše malá je opravdu malinká,podle těch fotek-nejmenší mimčo tady z březnovek-tak třeba je to i tím,že jí to moc zatím nejde.
4. čer 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta: neke, že studuješ psycho! (hehe, já už mám ps. řízení za sebou, ale čeká mě psychometrie a hafo seminárek - se pos., ještě že až za rok :grinning: )
už máte tu hrací deku? a funguje to? :wink:

a manžela zkus zaměstnat malou, ne? ať ji tak 2hoďky denně šátkuje a další 2 hoďky vozí po venku, ty budeš mít čásek na sebe a on se začne měnit taky :grinning:

kámoška mi psala, má asi 2týdenní holčičku, grétu, a k tomu rok a půl chlapečka, je to prý hukot! (naskočila mi z tý sms husí kůže :grinning: :grinning: )
4. čer 2007 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie Dalík taky nechtěl pást a hlavičku moc nezvedal navíc na břichu řval jako blázen :slight_smile: ale našli jsme fígl dali jsme ho na stůl a já jakoby zpod stolu se na něj koukala a kousek po kousku se zvedala a on začal zvedat tu hlavičku a koukat na mě a i se smát a teď už mu to tolik nevadí ale stejně je to pěknej lenoch tak držím palečky :slight_smile:
4. čer 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak náš malej takynechtěl zvedat hlavičku abyla jsem z toho zoufalá. Na bříšku mijen jačel. No a pak začal úplně sám a vpohodě. Nenejvýš jsem ho dávala na svoje prsa na bříško a mluvila jsem na něj tak se snažil :wink: Ale teď už drží vpohodě. No jak říkám zase nechce držet hlavičku do sedu :wink: tak trénujeme :wink:

Jó my taky nesexujeme :frowning2: manžel se tam jednou juknul a řekl mi že tam mám obr díru a že tam byla před tím malounká. A pořád mi tam leze to maso a prostě mi to nejde překonat. Takže pořád nic :frowning2:
4. čer 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady, procvičuj si každou chvilku pánevní dno - já se taky vyděsila, když jsem to viděla a ptala se na to doktora, tak mi říkal - až pojedete s kočárkem, na chvilku zastavte, zatněte všechny svaly kolem pánve, zavřete oči a počítejte do deseti (já mu na to řekla - a ještě se mám tvářit, že se nic nedějě :grinning: ). Takhlě několikrát denně a slíbil mi, že za 4 měsíce to bude "skoro" ono. Jinak manža se dolů nedívá :dizzy_face: a asi je to lepší (nebojí se) - on toho dost viděl před, při a těsně po porodu. Dobrou!
4. čer 2007 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri-zrovna mě z učení vyrušil balíček s plínkama:slight_smile:tak to jdu nachystat a buď dneska nebo zítra pošlu. Ale napiš mi rposím do IP svoji adresu(na poštu bych šla okolo 3-pokud to nestihnem,tak zítra ráno).

psycho ne,ale soc.pedagogiku. Původně Bc,ale dostala jsem se dál,tak pokračuju:slight_smile: Tak já valím juknout na plínky a pokračovat,dost drsně nestihám!!!!
5. čer 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek