• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahoj maminy,tak dneska jsem byla na UZ v Pardubicích, kde mi dělali před měsícem amnio.Viděla jsem krásně srdíčko, páteř, žaludek a i ty dvě kuličky, které mi potvrdily toho druhýho chlapáka :slight_smile:
Termín mám zhruba o týden posunutý později, tj.cca na 13.3.to má narozky moje mamka - to by byla legrace, kdyby to vyšlo...Sestra má termín 8.11. a já slavím narozky 7.11.,takže uvidíme, jak to nakonec vyjde...a jestli budu moct nakupovat když ne pro dceru, tak alespoň pro neteřinku - teda jestli naši nebudou mít 3 vnuka :grinning:
Kamarádka čeká 3.3. dvouvaječná dvojčátka (ale pravděpodobně porodí dřív)a v pondělí jde na UZ.,kde se snad dozví, jestli budou mít 2 holky, 2 kluky nebo od každého po jednom.. :slight_smile:
Já věcičky moc nenakupuju - však jich mám po tom našem 6 letém kryšpínkovi snad dost. Asestře jsem půjčila dost těch malinkých věciček, které mi pak za 4 měsíce zase vrátí zpět.Nakoupím si akorát kosmetiku,nějaké drobnosti a hlavně ten kočárek... :frowning2: Známá si teď koupila X-lander a je s ním mooooc spokojená.Vím, že jsem teprve v půlce těhotenství, ale po Vánocích se mi asi už nebude chtět s břichem cestovat a ťapat po obchodech..A co vy?
19. říj 2006 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Sice pozdě, ale třeba přece se přidám do klubu? :grinning: Zrovna brouzdám po kočárcích a narazila jsem na Vás.
19. říj 2006 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adusum - taky chci mít všechno na mimi koupené a zařízení do vánoc. Po novém roce mi nastane děsná honička v práci, takže to už nevyřídím vůbec nic.
Petpet - vítej do klubu. Kdy máš termín?
19. říj 2006 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem! Tak konečně máme zapojený net! Takže čekáme chlapečka Viktora a kromě toho mám nakoupený veškerý oblečení :grinning: v sobotu jedu do POlska a tam dokoupím spoustu dalších věcí. Chci to mít taky do vánoc v cajku. Pak se mi v zimě nebude chtít nikde jezdit a hledat :grinning:
22. říj 2006 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady to je super :slight_smile:gratuluji ke klukovi :slight_smile: :dizzy_face:
22. říj 2006 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalerat moc děkuji! Já jsem chtěla holčičku :wink: ale manžel od začátku tvrdil že to bude kluk a kartářka to řekla mojí mamce taky a v tom čínském kalendáři mi to vyšlo taky a prstýnkama taky takže jsme s tím počítala na 99% :grinning:
:grinning:
22. říj 2006 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady no super, vidíš to sis ani nemusela nechat říct :grinning:
22. říj 2006 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,v jakym tydnu vam uz rekl doktor,pohlavi detatka?
23. říj 2006 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mě by taky zajímalo kdy už by to mělo být vidět.U prvního těhotenství to nebylo pořád jakou dobu vidět až kolem 8měsíce mi na jisto řekli že to bude kluk.Ale stejně do porodu sem tomu na 100%nevěřila
23. říj 2006 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
mne říkal doktor že až půjdu ve 20tt na ultrazvuk tak by mi mohl už říct pohlaví.
23. říj 2006 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normalne by to melo byt krasne videt uz kolem toho 20tt,a jak jsem si vsimla u ostatnich breznovych holek,vedely to i driv. My teda stale cekame,nemam zadne zdravotni potize,a tak ultrazvuk jsem mela ve 12tt a ted bude az ve 23tt.A pak zalezi jestli se nam mrnousek predvede se vsim vsudy nebo ne :slight_smile:
23. říj 2006 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. já jsem byla na velkym ultrazvuku v 17.týdnu v ČB na genetice a pohlaví už tam bylo krásně vidět.my teda máme exibicionistu, takže nám krásně roztáhl nohy, ale stejně-když se jde ve 20 týdnu na ultrazvuk a když je mimi dobře otočený tak to je už poznat určitě
23. říj 2006 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky já jsem včera byla na UTZ 20. týdne + 3D UTZ a švoncek byl hezky vidět ale jina mi to doktorka řekla už v 18. týdnu. :wink:
26. říj 2006 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,zeptam se jsem ve 20 tydnu a doktorka me poslala na srdicko detatka,ale ona to sama na ultrazvuku nedela,musim do nemocnice,jak se to zjistuje?Diky
27. říj 2006 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No přesně nevím. Posledně když jsem byla u doktora na UZ, tak se díval na srdíčko a zapnul zvuk, tak jsem slyšela a viděla jak bije.
A to byl klasický UZ přes břicho. Třeba nemá doktorka reproduktory.
27. říj 2006 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to srdicko mi taky delala u ni v ordinaci,tohle je asi jak se rika velky ultrazvuk,tak by me zajimalo jaky je mezi nimi rozdil
27. říj 2006 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poupě, já ti nevím ale kamarádka jela tenkrát z Litoměřic a do Ústí nad Labem na nějaký srdeční ultrazvuk miminka.
Prý tam ale všechny nejezdí, ona snad má nemocnou maminku na srdíčko tak aby se to snad nepřeneslo geny, nebo tak nějak.
Máte někoho v rodině, kdo má něco se srdcem?
27. říj 2006 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemame,dala mi zadanku a hotovo,pry se posila ve 20 tydnu,taky jdu v Usti,tak nevim,a co to je velky ultrazvuk,nechapu,maly,velky????
27. říj 2006 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe: nepatřím k vám ale taky jsem byla ve 20.týdnu na echu srdíčka, dělají to kvůli vývojovým vadám, v podstatě je to normální UTZ ale doktor prošel celý miminko od hlavičky k patě :slight_smile:) zabarvoval nám jak mu portéká krvička a jak funguje srdíčko, ledviny, počítali jsme prstíčky, kontorloval mozek a centrální nervovou soustavu, roštěpy... a bylo to moc fajn protože jsme zjistili, že je úplně v pořádku, mě tam poslali protože je mi 34, doktor můj říkal, že mi to doporučuje, že to není povinné ale že se z toho fakt zjistí skoro všechno, krevní testy mi vyšly v pořádku ale tohle že je ještě taková větší jistota...byla jsem tam s manželem a na konci nám oznámil, že čekáme kluka :slight_smile:) tak držím palečky
27. říj 2006 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba mne tam taky pošle jak říká Draga.
Nebo že by měl v ordinaci kvalitní ultrazvuk?No uvidím v úterý jdu na kontrolu, tak budu chytřejší.
Jinak velký ultrazvuk je kolem 14tt na vývoj.vady(projasnění šíje)kolem 20tt taky tedy na ty vývoj.vady jak píše Draga tak asi hlavně na to srdíčko a pak je snad ještě velký utz ve 32tt.
27. říj 2006 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dekuju za odpoved,je mi skoro 30 ták asi proto,diky,ahoj
27. říj 2006 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste se zeptam,je tu nekdo kdo necitil pohyby ditete po 20 tydnu?
27. říj 2006 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až budu po 20tt tak ti napíšu, budu to určitě já já je totiž poznám až tak týden před porodem:slight_smile:
27. říj 2006 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:taky se hlásím:slight_smile:mám termín 10.3.
27. říj 2006 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinto vítej v klubu :grinning: Už víš co budete mít a jména?
28. říj 2006 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ultrazvuk jdu až v úterý-nemůžu se dočkat:slight_smile:jméno máme jen pro holčičku(neprozrazujem:slight_smile:Bojíme se, že by nám to všichni rozmlouvali:slight_smile:Každopádně chceme jména dvě. Ale na kluka je to horší..Taky máme tip, ale není to úplně ono...Snad nám v úterý řeknou, že je to holčička:slight_smile: Podle mýho obličeje by to i odpovídalo:slight_smile:Vypadám hrozně!:slight_smile:
28. říj 2006 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dej v úterý vědět. Heč já už to vím od čtvrtka - budeme mít holčičku. A jestli se to má poznat podle obličeje, tak já těď nemám jediný pupínek a vůbec prý vypadám dobře :wink:
A nám tady jména říct můžeš. Neboj rozmlouvat ti to nebudeme. :grinning:
28. říj 2006 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se mate?
Tak holciku baru? Gratuluju. My asi taky,byli jsme ve ctvrtek na ultrazvuku a pindika tam pry pan doktor nevidel,nicmene s velkou jistotou nam to netvrdil,takze s tim prozatim nijak moc nepocitame :wink: A taky mam ted plet v pohode,celkove si pripadam stejna jako predtim az na ty kila nahore :grinning: Lusinta,jen se nam sver!!! :slight_smile:
28. říj 2006 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobře:slight_smile: Emily Agnieszka :slight_smile:s tím, že bychom hlavně používali to první jméno..ale to druhé je sice praštěné,ale tak nějak od začátku nás oslovilo:slight_smile: mě sice taky všichni říkají,že vypadám líp,ale já si teda připadám strašně:slight_smile: hned v pondělí volám na kosmetiku:slight_smile:je pravda,že jsem tam teď dlouho nebyla..nějak nebyl čas:slight_smile:(mylsím stále na nějaké mimi záležitosti)a jaké máte jména vybrané vy? Asi jste to tady už psaly,ale nechce se mi to celé číst:slight_smile:
28. říj 2006 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ale mě se to docela líbí :wink: Lusinto, kde žijete? Podle výběru jména to na Čechy nevypadá :slight_smile:
My jsme měli pro kluka jméno Matyáš, ale bude to holka a jméno ještě není vybrané. Mě se moc líbí Rozálie (Rozárka), ale vůbec nevím, jak bychom jí říkali až bude velká.
Jo a na kosmetiku zatím chodím docela pravidelně - a fakt mi to teď hodně pomáhá.
29. říj 2006 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek