• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

no, ráno jsem si přečetla příbalový leták k té hexa a trochu mě to uklidnilo, ale nadšená teda nejsem... :unamused:
ten černý kašel prý může vyvolat dost blbý stavy, dřív to bylo i bezvědomí... :frowning2: teď by to mělo být šetrnější, ale sami přiznávaj, že nemusí být všechny vedlejší účinky a komplikace známé...
a přítel prý po očkování jako mimino míval čtyřicítky, tak se bojim, aby to Taisha neměla taky tak :frowning2: :frowning2: :frowning2:

lusinto, jsou nějaký dobrý argumenty pro ty odklady? mimo to, že dítě je starší a může se (teoreticky) s tou zátěží líp vyrovnat... (pokud teda nezvyšují dávku úměrně těles. hmotnosti...)
22. čer 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri-to nevím jestli i další argumenty, ale my to nedali proto, aby se s tím nemusel ahnedka prát po příchodu na svět, když ještě nebyla srovnaná s jinýma věcma...A aspoň to TBC nedávali víc.
Určitě bys o tom někde na netu našla. Některý lidi nedávají očkování vůbec.
A v zahraničí taky nedávají takto brzo,jako v ČR.
22. čer 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no já nevím, ale očkování je povinný ze zákona :confused:
jinak my dnes slavíme :dizzy_face:
22. čer 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik, jj, je to povinný ze zákona, ale jsou i blbý zákony, nejenom ty užitečný. a pokud jde o zdraví dítěte a rizika s očkováním spojená, myslim, že vůbec není namístě rodiče tlačit zákonem nebo vyhláškama k tomu, aby nechávali očkovat děti povinně, a to hned po narození. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsou i lékaři, kteří tvrdí, že by se s tím mělo začít třeba až v 7 měsících - a když to tvrdí nejen nespokojení rodičové, ale i odborníci, tak na tom asi něco bude.
no, jdu psát číňanovi, jestli se dá něco dělat s těmi nežádoucími účinky. těch možných vysokých teplot se fakt bojim, jsem ráda, že je taisha zdravá a nemusíme kromě prdíků a krkanců nic jinýho řešit :rolling_eyes:
22. čer 2007 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,právě jsou nějaký stránky,ale nevím přesný link,protože jsem se až do takové míry o to nezajímala(ale můžu zjsitit),kde je popsané vše o očkování i o tom,jaks e dá obejít..Ve všech zákonech josu trhlinky...
Ale vážně nevím víc,já určo očkovat nechám,ale později....Ale chápu rodiče, který se pro očkování enrozhodnou.Všechny nemoci jsou psychicky apokud to někdo umí tak skvěle zvládat jen v mysli,nepotřebuje pak očkování..
malá mi tady celou dobu řve co píšu,tak musím valit:slight_smile::slight_smile:
22. čer 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi máme očkování za sebou a v pohodě. Jsem na malým žádný změny nepozorovala, žádná zvýšená teplota, ani víc unavenej nebyl a ani umrčenej, měla jsem z toho taky obavu, ale proběhlo to skvěle :wink:
22. čer 2007 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem na 10dní osiřela :confused: A hnedka první den je Emily opravdu výstavní,už dlouho nebyl tak protivný den...Jsem zvědavá jak to sama zvládnu,všechno to uspávání,noční uspávání,protože se začla v noci budit a zírá a kňourá apod.

Taky včera proběhl "rozluškový"sex, ale já nevím,ale od toho porodu to nějak není ono... :unamused: Ani ne tak fyzicky, ale hlavně psychicky. Vůbec se nedokážu uvolnit a nemyslet..pořád mi hlaovu lítají myšlenky na plínky,co všechno s eještě musí udělat apod. Bude to vůbec někdy ještě jako dřív????!!!!
Po každým sexu propukám v pláč,protože s e stím prostě nedokážu smířit...
22. čer 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku je strašná bouřka..1.nemám mít zaplé PC,ale jediná chvíle volna,tak toho musím využít:slight_smile:
2.zmoklo mi všechnooo prádlo venku,protože jsme hygienovaly a já to nestihla posbírat
prostě super den:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

PS:ty moje překlepy jsou opravdu strašný!!nejsme žádný dis,ale prostě tak rychle píšua jsem líná si to pos obě číst..
ne rozluškový sex,ale samozřejmě rozlučkový...

Kyri-a laskavě se vrať sem a nezdrhej do jiné diskuze!!!
22. čer 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, a co na to manža?
zajdi si na nějaký relax - do bazénu, nebo do sauny nebo tak. já si dám co nejdřív aspoň hodinovou vanu, až to půjde. hlavně na sebe nezapomínej, to je nejhorší, když člověk nemá z čeho by dával...

my sexík ještě nedali a jsem ráda, jsem vždycky hrozně unavená, takže to prostě po pár pusách a něžnostech zabalim :grinning:

janica: jo, někde tu je téma hexavakcína a maminy tam píšou, že děcka ok. tak to asi nebudu tak hrotit... ale stejně, první dávka nám vychází zrovna v době, kdy jsou nejvíc takový ty letní angíny a střevní problémy...

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža se mě snaží pochopit,naštěstí to nijak nehrotí a chápe,že to není kvůli němu apod. No ale asi mu to ani nedává moc motivace se snažit začít...Ale neříkám,že by to nebylo hezký..Je,ale většinou až ve chvíli,kdy už by se ani myslet nedalo :zipper_mouth:

jak můžeš být unavená,když už spíte celou noc?
22. čer 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já taky zírám, co vydržíš - mně úplně stačí to, co máme my:slight_smile:

celou noc nespíme, občas se zadaří, že spí 7 hodin v kuse, ale já chodim spát déle než ona, tak to mám tak 5,5hod. max, a dneska zrovna spala "jen" od 10 do 3, vzbudila se na kojení, pak byla přebalovací after party, jelikož jí tekla plína, při tom přebalování vždycky ještě kadila, když už jsem myslela, že je všechno venku, nakonec jsem jí skusila dát ten "hambagr" - abych ho vyzkoušela, a jakmile jsem dopla poslední patentek, tak si T. ho luxusně pos...

jó, ale ta vkládací plínka ella's s flísem je naprosto boží... je suchá, i když je durch:grinning:

...a moje bezplenkovací ambice končí u toho, že jí občas nechám prokopat nožky na podložce a dám pod ní froté čtvercovku :sunglasses:
22. čer 2007 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme dělaly 3měsíce:slight_smile:A říkaly u toho čč a tak jendou az den se odvážily jít nad wc:slight_smile:a vidíš,úspěchy jsou:slight_smile::slight_smile:Tak vydrž!

vkládačku jsem si taky objednala,tak se na to těším!!!:slight_smile:

my kadíme ztěží přes den,takže v noci to nehrozí už vůbec!!! možná by ale bylo lepší půlhodiny přebalovat a ona by kadila,než celou noc nářek,protože ji bolí pupek:frowning2:
22. čer 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, máš recht. a piješ fenyklový odvar? ten na to zabírá dost. a prý mohou tak 4 lžičky při bolení i mimina - píšou číňani :grinning:

koukám, změna fotky:slight_smile: a ten šátek do postýlky asi zkusim taky, už jsem o to m slyšela...
22. čer 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,změna:slight_smile:už jsem se na sebe nemohla dívat:slight_smile:
šátek zkus:slight_smile:Ale mě to 1.nešlo nějakd obře uvázat,protože jsem ji v tom houpala a ono to jelo dolů a dolů pomaloučku,až dřela zadkem o postýlku:slight_smile: 2.nebyla tam o nic spokojenější než normálně v postýlce a už vůbec tam nespala...Tak jsem to zase zrušila:slight_smile:

Holky taky máte takový špekatý kůžovitý břicho? Já už vážím stejně jako před těhu(o 1kg víc,ale to jsou prsa:slight_smile: Ale to břicho mi zůstalo:frowning2: Asi vážně budu muset začít cvičit...
22. čer 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, kůžovitý, vytahaný a zjizvený :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co, za chvíli (v červenci) jedem na taneční seminář, 10 dní pojedem impro a kontakt a všechny možný techniky, tak pak budu mít bříško a nožky výstavní :grinning:
23. čer 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, koukejte, jak krásně paseme! jsem si to včera musela vyfotit i natočit :dizzy_face:
23. čer 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri Taisha je šikula :wink:
A s tím břichem je to taky špatný, zhubla jsem už všechny kilča, ale potřebovala bych břicho zpevnit, ale nějak není čas a když už je, když malej spí, tak nějak už nemám sílu :frowning2:
23. čer 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica-já myslela že napíšeš zase ve 3 a nic:slight_smile:Chtěla jsem tady na Tebe počkat..nééé,tak dlouho jsem tady nebyla,ale je fakt,že mám PC sama pro sebe a nemohla jsem se nějak odtrhnout:slight_smile:

Místo nových témat stejných měsíců by spíš měl být založen pokec matek,který tady tráví nejvíc času..závislačky...
Já ani nevím,kde ten čas beru:slight_smile: Třeba vytrhat si obočí,na to už čas nemám,ale skočit na koně,to vždycky:slight_smile:

Mě se právě taky nechce cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na to čas taky není :wink:
No ale ve vlatsním zájmu bych docela i mohla,do těch plavek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a kvůli manžovi....
23. čer 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,ještě jsem se chtěla opítat-dáváte ten Vigantol poctivě každý den??? A do kdy se to vlastně bude dávat???Někdy se nám totiž stane,že malá už je tak uzuřená nebo naopka usne nečekaně dřív,že ho nedám:frowning2: A pak další den 2kapky...A stává s emi to docela často :astonished: Může to nějak vadit?
23. čer 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, vigantol, já už ho nedala snad týden!!! :astonished:
no, ale křivici z toho taisha mít snad nebude :grinning:
dává se to, myslím, do půl roku (nebo do 4 měsíců?)
23. čer 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak koukám, že jsem jediná, komu admin smazala fotku, prý kvůli tomu, že tam mám dítě a ne sebe... :angry:

s Vigantolem jsem na tom stejně :sweat_smile: zapomínám neskutečně a pak jí kapnu dvě kapky

a s břichem jakbysmet (píše se to dohromady?? :confused:) mám o 2 kila míň než před těhu, ale vůbec se tak kvůli toho břicha necítím, houba, houba, houba... a to jsem celý život aktivně sportovala... ale dneska jsem si koupila knížku o pilates, tak snad začnu něco dělat :sweat_smile:
23. čer 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem se chtěla zeptat - koukají vám prckové taky na televizi?? já se tomu snažím bránit, ale Aduši to pořád stahuje oči kdykoliv je v obýváku a televize hraje, může si hlavu ukroutit, aby na ni viděla...
23. čer 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, tak mně asi před měsícem psala, že si tam mám dát jiný foto, ale že může být i společný s dítětem. tak jsem jí napsala, že je společný, že dítě visí v šátku na mně :wink:
no, a od tý doby čekám, co se bude dít - a nic :sweat_smile:
tak možná jsem další na řadě :sweat_smile:
jenže já žádnou společnou nemam - leda takový, který sem dávat nechci...

leda, že bych si tam dala foto svý tety, jak jsem avizovala, to nikdo nepozná, jestli to jsem já nebo ne - ale hlavně, že bude spokojenost :angry: :angry: :angry:

anebo napíšu provozovateli koně, ať upraví pravidla :grinning:

televize: ve čtvrtek u mudr. se mohla v čekárně ukoukat... to jsme čuměli oba, s přítelem, doma to nemá, tv. si stíháme pouštět tak 1x za měsíc :grinning: :grinning: :grinning:
ale až bude zralá na večerníčky, tak to se těšim, si je taky užiju!
23. čer 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinta tak dnes ve 3hod jo? :grinning:

S tím vigantolem mi doktorka říkala, že když mám malýho venku jen v bodýčku, že ho nemusím dávat :unamused: A dává se myslím do půl roku :wink:

Taky malej začal čučet na telku, to má asi po manželovi :sweat_smile:. Ale nejvíc mě fascinuje, že si chce furt sedat, pořád zvedá hlavičku a chce si sednout :sweat_smile: a když mu dám palce tak se jich chytne a sedne :sunglasses: Hrozně ho to baví, protože má výhled, ale myslím, že je to brzo, jenže on se vzteká a chce sedět :angry:
23. čer 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mně absolutně bez varování rovnou smazala!! vrrrr....

já právě nechci, ať si kazí očička takhle od mala... ale když to vyhodnotím, které pořady jí přitahují, tak je mi jasné, že buď je to rozená hudebnice nebo rozená poběhlice, většinou se totiž otáčí když je tam hudba nebo nějaký sport a běhají tam chlapi :grinning: :grinning:
23. čer 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, to máte dobrý, já když taishe podám palce na přitáhnutí, tak se chytne, ale dělá mosty... :unamused:

á už je vzhůru, zlato moje, zachrupla po procházce, tak dneska to vidim na uspávání do jedenácti...
23. čer 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarka, ale nové foto dobrý :wink: :sunglasses:
23. čer 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak my už spíme:slight_smile:jupí!začíná se to nějak upravovat-včera usla v 8,dneska ve čtvrt na 9..jen tak dál:slight_smile: Pokud teda nezačne ještě řvát:frowning2:
Na TV se kouká taky:slight_smile:schválně dám na chvíli do laba jednu fotku! Ona je totiž taky vždycky fascinovaná a přiznám se, ačkoliv jsem to od sebe teda vůbce nečekala-když chci aby neřvala a chci se dívat na Ulici(od té doby,co jsme v tu dobu pravidelně kojily,se na to čumím každý večer :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ) tak se koukám s ní:slight_smile: I když ji otočím třeba na bok,stejně zaklání hlavu a čumí taky...

Tak já dju vložit tu fotku,rpo zasmání,ale omluvte ten bordel co tam mám na stole:slight_smile:

S tím Vigantolem jste mě uklidnily:slight_smile::slight_smile:že v tom nejsem sama:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
23. čer 2007 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
na co se dává Vigantol? My dáváme Infadin - vitamín D a nic jinýho :confused:
23. čer 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik - vigantol a infadin je v podstatě to samý
23. čer 2007 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek