• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

aha, já si to myslela, díky kyri :wink:
23. čer 2007 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my už jsme vzhůru - někteří nedobrovolně :grinning: Dnes razíme k babičce a dědovi na návštěvu.
24. čer 2007 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,my od 6..taky někteří nedobrovolně... :unamused: :unamused: :unamused:
24. čer 2007 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozřejmě jsem tady zase jediná,takže nepokecám:frowning2:
sloník,hezky si to tam užijte:slight_smile: ?my máme babi a dědu v jendom baráku,takže si užíváme pořád:slight_smile:A rodiče od manžela zastak moc vidět nemusíme :astonished: :grinning:
24. čer 2007 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slonik:taky máme Infadin...
Janica: Honzík taky miluje to přitahování do sedu. Je tak rád až se kolikrát směje nahlas :grinning: -to jsme pak všichni vysmátí :grinning: :grinning: :grinning:

Holky máte nějaké zkušenosti s cestovní postýlkou? Potřebujeme si nějakou koupit na cesty, tak jestli máte nějaký tip hoďte ho do placu prosím prosím :wink:
24. čer 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... trpaslicko, my jsme kupovali před pár dny, objednala jsem na www.bobecek.cz úplně suprovou, ale dívala jsem se a už ji tam nemají :unamused:

v Ostravě mám dobré zkušenosti se Sam Baby, jedna prodejna je vedle Kauflandu na bývalém ÚANu...
24. čer 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak už se nám krásně stabilizovalo spaní - malá usíná kolem 8 (sama, bez uspávání :dizzy_face:), kolem 3 si dá jedno krmení a spí do 6, půl 7...
24. čer 2007 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka- tak to máte hezké, ty krajní hodnoty máme stejné, akorát od sedmého týdne si naše Verunka přidala kojení o půlnoci :confused: a zatím jí to baví :grinning:
24. čer 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik, nám se taky ještě semo tamo stává, že mezi 1 a 2 si malou svačinku dáme :dizzy_face: ale už je to čímdál vyjímečnější...

tak máme další týden, taky Vám ty dny holky strašně splývají? pondělí nebo neděle... vždycky se musím hooodně zamyslet, co je vlastně za den, kterého je a tak... :sweat_smile:

co ta dovča - máte někdo odvahu jet třeba k moři??
25. čer 2007 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
malá dneska vstávala už o pl 6,protože měla po dlouhé době bolení bříška a plakala...tak jsme se vykakaly a pak jsem ji dala na hrací deku a ONA TAM USLA!!!SAMA!!!To je u nás úplně poprvé,co usla někde sama bez uspávání!!!!!
To je teda legrace..škoda,že zrovna nemám tento týden foťák:frowning2:Taková sváteční chvíle:slight_smile:

sarka-jo,my asi pojedem.Slyšela jsem už od víc lidí,že se to s mimčama dá. Tak vyrazíme. Je fajn,žepojedou i naši,takže to bude odpočinek i pro mě,protože se budou o E.určitě taky starat.

já ty noční kojení nějak přestala sledovat,ale myslím, že už je to taky jen 2krát.Ale usíná stále v 9 a budíme se v 6:frowning2:((Ty rána jsou děsný!
25. čer 2007 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak u nás dovolená letos nehrozí, manžel povýšíl, tak furt trčí v práci :frowning2:

Lusinta tak na to se taky těším, až Damiánek usne sám z únavy :sweat_smile:, třeba při hraní :sunglasses:

Jo a kojení je u nás jak u Sarky a už jsem si zvykla, tak doufám, že už mu to tak vydrží, to jedno vystávání, je pohoda, když si vzpomenu, jak jsem na začátkách vstávala po hodině, no hrůza :sweat_smile:
25. čer 2007 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusnta: to je super, že máš mamku doma ve stejným baráku. já bych tu svoji taky brala, kdyby byla blízko - třebas včera už jsem z taishy s...la maggi v kostkách - to byl den, pořád bečela, prděla a nechtěla se přisát. teď u toho kojení vůbec často dělá scény, ach jo... :unamused: :angry: :angry:

jo, taky mívám ráno krizi - nebyla jsem vstávací nikdy, natož teď, naštěstí taisha spí aspoň do 7, někdy 7,30.

a ráno nám přišel balík s hrací dekou, teď mažu pro porodný a do drogérky pro sodu (vyzkouším instantní sliz :grinning: ) a pak to rozbalíme.

sarka: tak tu osmou ti fakt závidim - taishu většinou před desátou do postýlky nedostanu. ale zase se budí až třeba ve 4, v 5 (ale někdy taky ve 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mně naštěstí malá usíná fakt sama v postýlce už asi měsíc... a s ranním vstáváním jsem na tom stejně, nevadilo mi vstávat desetkrát za noc, ale odrovná mně být od půl 6 vzhůru... v životě jsem tak ráno nevstávala a nejsem na to zvyklá... ale musím říct, že třeba jako dneska, my sice vstáváme v půl 6, ale nejpozději v 8 si jdeme obě znovu zchrupnout, dneska do 11 :dizzy_face:

joo ale vyvádění u kojení, toho si užívám teď taky - z nepochopitelných důvodů se rozčiluje, přitom mlíko teče, hlad je... tak nevím, četla jsem na kojeni.net, že je to kolem 2 měsíců normální, tak snad to nic není
25. čer 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky važte si toho kojení....co já bych za to dala. Ať je to v noci nebo ráno.....
Mě Honzík papá pravidelně 5x denně a to asi měsíc a půl. Spí mi taky celou noc stejnou dobu. Usne sám bez uspávání i večer a taky přes den hoď. po jídle. Sem tam se zadaří a zlobí a nechce usnout, ale to tak jednou do týdne nebo do dvou. Jak ráda bych koljila!!! Vždyť to je tak nádherná věc když se mimčo s matkou spojí....

Jinak s tím jídlem mě taky Honzík hraje divadlo při krmení...a to je z flašky! to nebejvalo. Točí se u toho a dělá samé vylomeniny. Tak nevím čím to už asi týden.
25. čer 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, vztekání při kojení máme taky, ale mně nic nerozhází :grinning:
jinak malá taky vstává kolem té šesté, dřív jsem tak vstávala do práce, ale teď se mimoc nechce :sweat_smile: tak si ji beru k sobě do postýlky a přemlouvám ji, aby ještě spala :dizzy_face: většinou to dopadne a vstáváme tak v devět :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale taky není každý den posvícení. A přes den mi sama neusne :confused: ale večer už usíná v postýlce sama. No a kočár, to je kapitola sama pro sebe. Když už mám venkovní absťák, tak ji spící šupnu do kočáru a vyjedeme ven - je to záležitost 20 minut, pak prohlédne lest a zpravidla do 10 minut začne brečet :fearful: Už jsme víc jak týden nebyly pořádně venku - jen 3x na půl hoďky, z toho jednou u doktorky.
Holky co máte holčičky a budete dávat naušničky - je lepší nastřelení nebo píchání? U nás je píchaj a ještě musíme mít kroužky - což teda nemáme, Veru bude mít do začátku naušničky po mně. Kde se nastřeluje? Udělali by to na ušním? Díky.
25. čer 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda slonik, ten kočár to ti teda nezávidím... to je zvláštní, jak je každé mimčo absolutně jiné... to my kočár milujem a ven chodíme každý den na několik hodin...

jinak naušničky máme už 3 týdny :dizzy_face: a byli jsme nastřelovat. došla jsem k názoru, že je to rychlejší a méně bolestné než píchání jehlou. měla jsem co dělat, abych se udržela a nechala jí to nastřelit, představa, že by mi na ni někdo šel s velkou jehlou... ale nakonec jsem z toho měla větší trauma já než malá, malá se zazlobila a byla v pohodě, ani nezačla brečet. já osobně doporučuju nastřelení. nastřelovali jsme v kosmetickém salonu u paní, která dělá hlavně mimina, takže má zkušenost. před tím jí ty ouška znecitlivěla anestet. sprejem a mastičkou. zatím máme pořád ty nastřelovací naušničky, ale tento týden už jdeme vybírat s mamkou pořádné a vyměníme je.
25. čer 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, já se zkusím tady poptat po nastřelování
25. čer 2007 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Koukám problémy při kojení nemáme sami-malej poslední tři dny taky docela prudí :rolling_eyes: hlad mu kouká z očí, ale furt se kroutí jak žížala a ne a ne se přicucnout. A řve u toho jak tur :angry: Ale většinou je to večer, takže to přičítám únavě-přes den opravdu moc nespí-po čtvrthodinkách nejvýš dvě hoďky dohromady...Ale už tak ti neděle chrupká od desíti do šesti-sedmi :slight_smile: a usíná sám vlastně od porodnice... Tak mu to večerní křičení odpuštím :wink:

Jak jsem se obávala, že nepřibírá, tak jednak během asi dvou dnů vyrost asi o dva cm, takže vel.62 už je passé a přešli jsme na 68 :grinning: A dneska jsem ho vážila a od minilého pátku přibral 40dkg-tak už máme 66cm a 6,5 kg :slight_smile:
25. čer 2007 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne "ti neděle" ale "tři neděle" :sweat_smile:

Dneska jsme byli na té neurologii, tak mě mudr docela uklidnila. Byla fakt milá a Honzíkovi se taky evidentně líbila, protože se na ní furt culil a ani skoro nebrečel :slight_smile: akorát když si ho ve vzduchu přendavala z boku na bok-to by se mi taky nelíbilo :confounded: Ale hlavně nás vpodstatě pochválila, jak je malej pozornej, jak sleduje, co se kde šustne a jediný co musíme cvičit je to opírání o packy-no ale to jsem čekala-prý musím vydržet i trochu toho křiku, aby si malej nezvyk, že když na břiše začne plakat, hned ho máma zvedne... Asi to bude jen ta lenost :zipper_mouth:
25. čer 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak t malej spí kolem osmé každej den a usíná sám. Pak kolem 12h až 1:30 vstávý (jak kdy) a pak kolem 4-5 no a pak až kolem 7:30-8:30 no a pak si jdeme samo ještě lehnout. Dneska do 12h :grinning: Samozřejmě ho taky přemlouvám a beru si ho z postýlky do postele :wink: přes den moc nespí a u kojení taky kňourá. A nejlepší je když ho položím na kojící polštář tak okamžitě začně vyvádět :grinning:

Jinak už se konečně zvedá za ruce a koníky pase taky pěkně. Akorát slintá tak že už musí nosit pořád bryndáček :frowning2: a zítra jdeme na očkování. Doufám že nebudu brečet sním. Jó a je pořád o pupínkovanej. Jsem fakt zoufalá.

No jinak každej den cvičím :grinning: břicho 90 lehů sedů a teď ještě zadek :wink: Už 3 týdny a není to moc vidět. Ale je fakt že mám o 7kg méňě než před těhu. Ale závidět mi nemusíte. Jsem totiž trošičku přo těle :grinning: teda trošičku více takže mě ještě čeká dolů aspoň 11kg :frowning2:
25. čer 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó jo, cvičení...snažím se, ale ne každý den mi to vyjde-rotoped a pak posilování té pneumatiky co bývala břichem :sweat_smile: Když stojím, je to docela ok, ale jsk sednu, nějak to teče :confounded: Váhově jsem sice na svém a zdá se, že pořád ještě jde něco dolů (což je jedině dobře), ale to posilování to chce jak sůl-ať jsme zase kočky :wink:

V pátek jdem k dětský, tak jsem zvědavá, jestli malýho naočkuje-budou mu přesně tři msíce...Sice posledně říkala, že s tím počká, když půjdem na tu neurologii, ale tam nám dnes řekli, že ho klíďo naočkovat může, a prý kort když se vyskytuje černej kašel :confounded: Tak uvidíme, jak to dopadne :unamused:

A Mady: malej je taky skoro pořád opupínkovanej-nejdřív měl jen tváře, ale teď už se flekatí i na nožičkách a ručičkách. Sice mu to vždycky na chvíli mizí, ale pak se to zas objeví. Tak už se smiřuju s tím, že holt bude mít atopickej ekzém po mě. Zatím to mažem Holtovkou smradlavkou a chce to pořád hodně promašťovat. Snad se to časem zlepší...

A víte co ten můj poklad začal dělat? Koně sice zatím nepase, ale předvčírem když jsem ho dala na bříško, začal strkat nožky pod sebe a vzpírat se jakoby do kleku :dizzy_face: a jak to furt zkoušel, tak se chudinka sunul a sunul, až se mi odsunul po tom čumáčku asi půl metru :sweat_smile: Nijak mu zřejmě nevadilo, že ryje bradou po posteli a byl na něj fakt úžasnej pohled :grinning: :grinning:
No ale už aby radši pásl ty koníky, s přesunem vpřed kmůže ještě počkat! :wink:
25. čer 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

petaska máš úplně úžasnou fotku v pase, to je tak roztomilé, jak ti Honzík leží na rameni, je úplně miláček :sweat_smile: :dizzy_face:

mně Aduša udělala tento týden to samé, akorát na zádech. přikryla jsem jí v noci nožičky, protože je měla holé, zapla peřinu po stranách ať se neodkope a za pár hodin když jsem se vzbudila na kojení koukám a ona byla sesunutá úplně dole, držela se za okraj peřiny ručičkama a čouhal jí jen nos a zoufalé očka. nevím, jak se tam dostala lumpík, ale byl to legrační pohled :sweat_smile:

no a na břiše se sice zvedá, ale úplně celá - plave, zvedne hlavu, ruce, tělo až po bříško a tak se šponuje, že se jí dotýká podložky jen bříško. nemůžu ji přinutit položit ručičky, aby pásla koníky :confounded: a to máme příští týden prohlídku, jestli to mudra bude chtít vidět jak pase... jsme v pr...i :sweat_smile:
26. čer 2007 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík, tak Taisha dneska spala 10 hodin v kuse!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a já tedy nějakých 7,5-8, jupí.

a včera dokonce pokus o sexík, neb byla chuťka i na mojí straně, jenže to nešlo :frowning2: asi mě nějak natěsno zašili nebo co :angry: :angry: :angry: - prostě se mi tam přítel nevešel :sweat_smile: bolelo to jako svi+ě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hrací deka má úspěch (možná ta novinka Taishu tak unavila, že to musela řádně v noci zpracovat, tak se ani na to kojení nevzbudila:slight_smile:
co nevidět bude v albíku.

taky jsem včera potkala známou - kadeřnici s kočárkem a měsíčním miminkem - to je žížalka, přišlo mi to tak dávno, že byla Taisha taky tak malinká.

no, a hlavní a největší bomba nastala, když přišla na návštěvu moje nejlepší kámoška a po chvíli z ní vylezlo, že je těhu!!! to jsem koukala, ale je to čerstvý a zatím tajný, tak to píšu jenom tady :slight_smile: a hroooozně tichounce se raduju, ať se mimís nelekne (je 5tt).

tak to byl den, včera, úžasný

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2007 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
kyri-tak to je super,že je těhu. T.bude mít kamarádku:slight_smile:nebo kamaráda.
Pamatuju si,jak jsem se první 3m+síce bála, že o mimi přijdu....Ani jsem to nikomu neříkala, žejsem těhu.

Sloník-s tím kočárkem jsme měly taky takový období,ale už je to ok. Musela jsem chodit jen když spala-nenápadně přenést do kočárku a když se začla budit,honem domů.Tak jsem raději nosila v šátku.Teď to tam má obskládaný hračkama avčera tam vydržela celý den!!byly jsme v Brně, nakupovat něco a s kámoškou a u mudry(6,7kg a 63cm).

Petaska a spol-vás obdivuju,že tak cvičíte!!!!Fakt!!! Já s enemůžu dokopat :frowning2:
26. čer 2007 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky jsem si počkala,než jsem to někomu řekla, ale tahle kámoška zrovna, se zeptala, když jsem byla v 7tt, tak jsem jí to řekla:slight_smile:
a máma to na mě hned poznala, takže to věděla taky skoro od začátku, ale pak až pěkně po 12tt:slight_smile:

... a přítel hned: tak nedáme další? že bychom jako Taishe udělali bratříčka :grinning: :grinning: :grinning: no, je fakt, že to člověka tak hezky naladí a rozněžní, že by do toho šel hnedle zase :dizzy_face:
26. čer 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
wau, tak to my teda ani za nic! Hned...Manža nechce už nikdy a já už jo-už jsem trochu pozapomněla na ty strašný začátky, ale stejně až minimálně za 3roky a spíš ještě dýl...

A jakto,že vám to nešlo? (ten sexík)...To se může stát? Bylo to ještě horší než poprvé?
U nás to totiž bylo podobný jako poprvé,ale za chvilku už se to zpravilo :wink: Ale lubrikační gel,který jsme nikdy nepotřebovali,teď musíme :unamused:
26. čer 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra se jdu ostříhat a obarvit vlasy(poprvé,protože dřív jsem si barvila jen henou-jenže už mám nějaký šedý,tak jsem raději koupila barvu).
Tak bude mít manža překvápko,až se vrátí z hor..Doufám,že příjemný:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Existují nějaké web stránky,kde by měly účesy?

Taky vám teď tak děsně padají vlasy? Já snad budu za chvíli plešatá:frowning2:
26. čer 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, já nějak nemám čas se tady moc angažovat, pája má vrcholnou protivnost, celé dny se kroutí, prdí, chce se nosit a jinak s ní není žádná řeč..dneska jdem na kontrolu po 14ti dnech cvičení a motivování, mno pokrok velký, docela pase, opírá se ale spíš o jednu ruku a tou druhou odhání mouchy :astonished:
s tím očkováním, naše mudra je nekompromisní. bude to ted v pátek. a to ještě nebude mít 3 měsíce a asi ani 5 kilo! sakra, jsem myslela že bude aspon nejaký váhový limit a tím se vykroutíme a posunem. taky nejsem moc pro, takhle brzo do nich ty chorůbky rvát. a jak říkám, nějak není ve své kůži. zas jsem doktorce volala, vyplašená, že má vopička rýmu a průjem a ona prý: nastříkejte jí do nosu mateřské mlíko a když to do rána nepřejde, jedte na pohotovost. no já se z ní fakt zblázním..z mudry.
sex zatím stále nic i když "chuťka" by byla (kyri, to je tak sradnovní slovo, že mi to nedá),ale dělala jsem malý průzkum a je mi jasné, že ten gel bude taky nutný... :unamused: :wink:
vlasy humus, pleška do roka a do dne jistá.
bez bratříčka bych se asi obešla ale to jí nemůžu udělat, jedináčci jsou děsné paka. ale za dlouho, až si řekne :grinning: :grinning:
26. čer 2007 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak náš malej sice pase ale taky jen bříšku :wink:
Tak jsme po prohlídce a očkování. Ani moc nebrečel za to za měsíc přibral pouze 370g takže má 5740 :frowning2: takže musíme pdokrmovat 3x denně sunarem. Jsem z toho moc nešťastná. Jsem chtěla plně kojit. A to piju jak duha karo a gravimilk a ty kojící čaje. Ach jo! Prý by potřeboval aspoň kilo navíc. Nemá na sobě vůbec žádnej tuk.
Jó a vlasy mi padaj úplně šíleně. Prostě každou chvilku skoro pramen vlasů. Mám to všude po bytě :frowning2: A vitamíny prý dokud kojím tak brát nemám.
26. čer 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě bych chtěla poprosit o radu zda je sunar nejlepší? Doktorka říkala že ho prý snášejí prckové nejlépe. Máte někdo jiné zkušenosti? Předem moc děkuji za rady :wink:
26. čer 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek