• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Mady, zkus na to padani vlasu uzivat JOD. Nam to radila laktacni poradkyne v predpor. kurzu a ja se podle toho ridim a fakt super
26. čer 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri gratuluju ke kamarádce, já jsem na tom podobně, takže se vžívám! :slight_smile: moje nejlepší kamarádka čeká vánočňátko, takže se děsně těším, je to super.

jo a se sexíkem jsem na tom taky úplně stejně :unamused: 2 pokusy a ani jednou se do mně nedostal, jak to bolelo. už jsem přemýšlela, jestli mi to tím šitím po císaři tam nějak nezdupali... no děěěěs, nevím jak to vyřešit. doufám, že se to poddá a není to nafurt!!! :fearful:

vlasy mi nepadají, ale moje kadeřnice mi říkala, že to přijde až přestanu kojit, že dokud kojím je to v klidu, ale pak to bude mazec... :unamused: taky teď beru vitamíny pro kojící matky, tak to možná pomáhá...
26. čer 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie: tak na to očkování nechoďte, prostě jí zavolej, že malá je nachlazená, což je důvod, aby se neočkovalo, nebo jí brnkni, že jste mimo plzeň, třeba u rodičů, neplánovaně, kvůli něčemu ("rodinné důvody" :grinning: ) a že se jí ozveš, jak to půjde - no, a pak čekej, až tě sama vyzve. anebo změň mudr. já to taky zkusím asi takhle zaflikovat, anebo jí rovnou řeknu, že buď počká, anebo jdeme rovnou jinam - protože povinný očkování sice je, ale povinně u týhle mudry být nemusíme...
26. čer 2007 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta, lottie: vlasy mi nepadají VŮBEC - sama se divim, protože dřív stačilo, abych měla horečku a padaly jak divý, ale pravda, že někomu po porodu hned, a někomu až za 3 měsíce, takže ještě mám 14 dní čas :grinning:

k sexíku: no prostě se mi tam NEVEŠEL, jak jsem psala. mám tam nějaký hrozně těsný místo, který bolí, kam se hrabe "poprvé", to jsem ani nemrkla - bolest žádná, krev taky ne, zato teď je to hustý.
přišlo mi to jako kdybych tam měla nějaký nervy úplně na povrchu a prostě takovou "soutěsku" - heh. anebo přítel za tu dobu vyrostl :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
26. čer 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady, a jíš pribináčky? :grinning: :grinning: :grinning:
(no, prču si nedělám, jsou na to dobrý, mlíčko je pak šlehačkový :dizzy_face:)
26. čer 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri, přesně :confused: u mně je prvních pár cm v poho, ale jak se dostane do jednoho místa, je konec :unamused: taky jsem se ho ptala, jestli mu nějak nenarost a on mi odpověděl, že to je docela možné s tím, jak je za těch ehm hodně měsíců nadržený :sweat_smile: :sweat_smile:
26. čer 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus baby...tady konečně někdo je live! jupí!:slight_smile: S tím sexem vám teda holky nezávidím:frowning2:
26. čer 2007 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jódu mám asi málo,tak taky začnu nějaký jíst, když je na ty vlasy..mám z toho už docela hrůzu!
lottie- přesně jako psala kyri,tak tam prostě nejděte. nemůže Tě nutit. Chápu, že se všechny těch doktorek třeseme,ale pokud to nechceš říct na rovinu,tak zalži,jak píše kyri...A oddálíš to aspoň o 2-3týdny.
26. čer 2007 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: je to nádhernej pocit, což? úplně jak kdybych se těšila na svý nebo tak... a hrooooozně jim to přeju (její chlap je o trochu starší, za pár dní má kulatiny, nemohl dostat lepší dáreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: )
- no, ve mně včera taky hrklo, jestli nebudu nadosmrti celibátnice :grinning:
- a jaký to, prosím tě bereš vitamíny? je v nich i E a železo? toho bych trochu potřebovala - mám blbou kůži, po tom těhu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to železo bacha,já brala a malá z toho mívala ty zácpy. Tenkrát měsíc nekadila, jens trubkou,kdy jsme jí to museli už po 5dnech vrazit. A to bylo železo přírodní.
26. čer 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie-a hoď zase do alba nějakou fotečku,Takový pravý miminečko malinký tady nikdo jiný myslím nemá!!! Samý macci:slight_smile:
Mady-to je docela blbý, s tím sunarem.A kolikrát za 24hod.kojíš? je to víc než 8? A změřila ho i? Nemohlo to být tím,že měl rpostě víc růstový období než přibírací?A plakává ti hladem?
26. čer 2007 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru mamavit od GS... a musím říct, že zatím žádné problémy nemám... ale nevím jistě, jestli je to těma vitamínama... taky jím hodně pribiňáčků :grinning: miluju je

k sexíku - já si nejdřív myslela, že jsem nějak nemocná, tak jsem byla u pitkaře, dal mi prášky, ale vůbec nic se nezměnilo, takže je to asi vážně z porodu, přitom jsem byla císařem... leda by mi se šitím dělohy přibrali i konec pochvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ke kámošce: no ta moje to má úplně super, snažili se poslední rok, má problémy s ovulací a když už jim řekli, že musí zkusit jedině umělé oplodnění, že jinak není šance, otěhotněla v dubnu přirozeně! takže radost veliká :dizzy_face:
26. čer 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já železo taky přestala brát kvůli malé!!! a to mi ho naordinovali v porodnici, protože jsem neměla dobrou krev... ale já se na to vykašlala, než aby měla myška problémy s kaděním, to ať raději strádám :sunglasses: ale to byla ještě miminečko, teď už by to možná snášela dobře...
26. čer 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem teď četla diskusi "pomoc-nezvládám svoje dítě" a docela mám z toho mindrák, diskutuje se tam, jestli je "humánní" strčit dítě pod studenou sprchu když má hysterický nebo vztekací záchvat... no potěš, jestli budu mít takové problémy s malou :confounded: doufám, že se nám to vyhne :confused:
26. čer 2007 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já brala železo ještě měsíc po porodu a pohoda - kakance 10x zaden minimálně:grinning:

ty studené sprchy nejsou tak hrozný - když je amok, tak zabírají. já to jednou zažila na sobě a brácha asi 3x. příjemný to teda nebylo, ale následná péče už jo :grinning: ale sama bych to asi nedělala, máma byla drsoň. prý na vztek pomáhá fouknout děcku do tváře, ono se nadechne, a pak už jen brečí, ale nemodrá. už jsem to zkusila a dobrý, někdy to používám i v autosedačce za jízdy, když jí nemůžu vyndat a pochovat, lehounce foukám a taisha se přestane vztekat.
26. čer 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to moje dítě dneska pořád spí:slight_smile::slight_smile:

třeba ten sex je proto,že máte hodně dobrý svaly, který se tam nějak stáhly, když jste tak dlouho nesexovaly...Asi to chce co nejvíc tréninku... :unamused:
26. čer 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já teda taky beru Mamavit od GS, pribináčky tedy ne, jen jogurty a kefír. Vlasy mi nepadají (a už jsme za 3. měsícem kyri :wink: ) a sexík byl vpohodě i bez lubrikáče :confused: ale my teda používáme kondom, tak to bude možná tím. Jo, železo jsem brala dva měsíce od porodu a malá kadila normálně, jak píše kyri :dizzy_face: zato teď je to tak jednou za tři dny.
26. čer 2007 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně dneska konečně volal manža z těch hor-není tam vůbec signál,jen dneska byli na nějaké hodně vysoké,tam tam trokšu byl,slyšela jsem tak každý 3slovo...A včera viděli medvěda!!!Tak jsem se začla víc bát, než kdyby nezavolal vůbec. S těma lidma je tam kromě manžela i moje ségra,takže to je strach dvojnásoný!!!Už aby byla neděle a oni doma!!!!
26. čer 2007 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a před chvilkou jsme se vrátily z desetiminutový procházky :grinning: - v sobotu u nás byla moje nej kámoška a taky budou mít vánočňátko, švagrová bude mít na moje narozky, to se nám to krásně množí :dizzy_face:
26. čer 2007 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem četla knížku děti jsou z nebe(od autora Muži jsou z Marsu,ženy z Venuše) a skvělý! Budu se snažit vychovávat podle toho. Hrozně skvěle tam vše popisuje a perfektní rady. Je to teda až od 2let,tak si to pak přečtu znovu,abych si oživila paměť. Studenou sprchu tam teda nedoporučuje,ale když je záchvat,tak dát do jné místnosti,na tolik minut,kolik mu je let. Ale hlavně jak vůbec těm záchvatům předcházet.
Teď čtu ještě Jazyky lásky pro děti,taky skvělá knížka.
Obě doporučuju. Budeme mít děti, který se budou cítit milovaný a nebudou mít takovou potřebu zlobit :grinning:
26. čer 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik-dneska jsem si na Tebe vzpomněla:slight_smile:malá v kočáru řvala.Ale víš co nám pomáhá,dát na břicho. Chvíli bručí a pak usne. V kočárku spí zásadně na břichu.Smuchlá si tam k sobě plínku nebo nějakýho plyšáka,až se někdy bojím,jestli má kudy dýchat:slight_smile:Ale je to bojovnice, znám ji z šátku...Když někdy náhodou nemůže,hned odtáhne hlavu,strašně se nadechne a uvelebí se jinak:slight_smile:
26. čer 2007 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta - tak já to zkusím
kyri - pasení lachtanů je fakt hezký :dizzy_face:
26. čer 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tady to dneska frčí - nestíhám dočítat
chtěla jsem ven, že nakoupim matroš na šití pracích přebalovacích podložek, ať můžu taishu nechávat často rozbalenou, nějak teď řve na plíny... :angry:
ale jsou tam drsný přeháňky...
26. čer 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky řveme na plíny...Já objevila doma vestu z pravýho berana,tak přemýšlím,jak ji využít:slight_smile: Už o tom přemýšlím měsíc:slight_smile: jestli taky na nějakou podložku(když by se na to dal ještě ručník,aby to neškrábalo).
26. čer 2007 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik: dík :wink: deka má fakt úspěch
26. čer 2007 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taishadlo je pěkný kus ženský:slight_smile::slight_smile:
Deku máte taky skvělou!
Já taky vyfotím,ale teď má foťák Honza:frowning2: Tolik krásných fotek mi uteklo...Akorát jsem myslela,že přijede a Emily už se bude otáčet,ale zatím je to pořád stejný už 14dní...Zavazí ji tam jedna ruka. Ale jinak teda cestuje pěkně. V noci spí se mnou ve velké posteli,ještě pořád, a někdy ji najdu úplně podél polštáře...Tak ji musím pořád hlídat,aby byla zakrytá:slight_smile: Ten spací pytel by se nám asi šikl
26. čer 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to snad není možný, už spí 2,5hodiny!!!Jdu ji zkontrolovat,už se bojím...
26. čer 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vše ok:slight_smile:Jen se asi probudí,protože mi děsně praská v nártech nebo kotníkách či co to je...A začla se trošičku vrtět...Předtím spala hoďku v kočáru a dopoledne hoďku po kojení... Asi zase roste nebo co,že tak moc spinká, mě to teda vyhovuje:slight_smile: Vymýšlet neustále rpogram,když je pořád vzhůru už je někdy náročný:slight_smile::slight_smile:
26. čer 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta: :astonished: ten medvěd... tak to bych se bála asi taky :confused:
jé, a dík za ten tip "v kočáru na břicho" - to mě nenapadlo, taky to zkusim...
26. čer 2007 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,zkus. Nám na to přišla mamka:slight_smile: Kdysi ji tak dala,když ji řvala na rpocházce a byl klid.Tak od té doby pokud je unavená a vypadá to jen trochu na spaní,tak dáme na břicho.
Dokonce jsem tak začla uspávat i večer, protože s eněkdy stane,že neusne u prsa.Balon už nemá ráda. Tak ji dám do postýlky na bříško a plácám po zadečku a většinou usne. Ještě že jsou ty monitory dechu:slight_smile: Bez toho bych se asi bála ji nechat spinkat na noc na bříšku.
Taisha je moc pěkná!!!Nemyslela jsem to nijak škaredě, že je kus ženský:slight_smile:
26. čer 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek