• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

jejda, lottie,to musí být strašný!!!Fakt je mi vás líto!Chudák malá..Já bych ji beztak taky měla celou dobu vybalenou...A to je to opravdu tak strašný,že by nestačilo mega tlustý balení plínek? Aspoň na tu noc? To je jasný,že si v tom nemůže ani prdnout..Naše nemůže ani tak,kroutí se vždy jak žížala,než se jí to povede...

Dneska jsem ji naučila na dudlík :astonished: :astonished: :astonished: Ve 3apůl měsících:slight_smile:SPinká s ním v kočárku vedle mě tady u PC..Ale je na zádech,takže s ní musím pořád drndat,protože hází rukama. Jindy ji dávám pořád na břicho,to spí i 3hoďky v klidu. Tak doufám,že nám ten dudlík třeba pomůže večer při usínání:slight_smile::slight_smile: Strašně ji sluší :wink: jsem pako,že? :grinning: už jsem ji ho neměla dávat vůbce, když tak statečně celou dobu odolávala,holčička moje :sweat_smile:
30. čer 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta: s dudlem jsem začla taky až asi před týdnem, jenom na usnutí, ale je to pohoda, když ho nemá taky se nezblázní. sjíždím furt net, našla jsem nějaké abdukční kalhotky, nevypadá to tak děsně, nohy drží dost od sebe, tak nevím, zkonzultuju to s ortopedem, ale nevím jak a kdy, zkusím to v pondělí po telefonu, snad mě neodbudou, bylo to tam totiž jak na běžícím páse, tisíc mimin a mamin, nějak se s tím nepárali a paní co šla hned po mě tu peřku dostala taky! nic mi k tomu neřekli, prý přijdte za měsíc. třeba jsou fakt takoví šulini, že to dávají každému druhému.
30. čer 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemohla bys ještě někam jinam? jen tak pro kontrolu? Je divný,že by to dostaly dvě mimina po sobě,když se říká,že to nosí jen asi 5% (psala to myslím beja)
30. čer 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, zkusím v týdnu nějakou tour po doktorech, plzeň zas není taková díra. tohle bylo přímo v porodnici a jsou fakt přetížení..
30. čer 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lottie: že se tady vypisuješ z tý peřinkový depky, za to se vůbec neomlouvej! Chtěla jsem to napsat už včera, jak jsi o tom psala, ale nějak jsme všichni tři vytuhli jak koťata asi v půl desáté...počítač zapnutý, tv taky...:sweat_smile:
Myslím, že Koník tu neni jen kvůli předávání zkušeností a šíření nejrůznějších informací a mimíscích a těhu, ale taky hlavně proto, aby se tu všichni mohli ze všech těch starostí (a taky radostí) vypsat! Kolikrát to doma není komu říct, anebo když jo, tak to kolikrát nemá moc tu správnou funkci...
Taky se tu občas emočně vyleju :wink:
A určo zkus to, co radí Lusinta-ještě jiného doktora! Ne každýmu se dá věřit...
30. čer 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zdravím nové březňátko a jeho maminku-Markul,vítej na Koni :wink: Piš a piš, ať se o vás něco dovíme!
30. čer 2007 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
se tady vykecáváme všechny:slight_smile::slight_smile:
Já se například teď jdu vykecat z toho,jak mě malá už sere!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished:
Už od čtvrtka je pořád děsně protivná!Já už nevím co s ní....Mám klid jedině když spí..Jinak pořád vymýšlím,co na ni bude zrovna zabírat...A dudlík už dneska nechtěla,tak to byl ráno asi jen nějaký omyl:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
a taky pořád blije...Děsný várky.Nevím,jestli se přežírá,asi jo.Ale ona prostě chce po hodině a půl pít a pak to všechno letí ven.A když ji nedám,jako například teď,tak řve a řve ařve:frowning2:
Takže jí jdu dát....
s o s!!!! :angry:
30. čer 2007 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík měl podobný období minulý týden-hrozný řvací záchvaty, hlad měl, ale přisát se díky řevu ani nemoh :unamused: , nošení nepomáhalo :angry: prostě se vždycky vykřičel z podoby a po deseti minutách se nasosal a chvíli spal. a pak zas dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Ale zas ho to nějak přešlo a teď už tak neřičí :wink: Tak to třeba taky bude jen krátkodobá záležitost...
A s tím neustálým papáním mi to teď asi začíná-zdá se mi, že má furt hlad-sice neřve, ale jakmile má něco poblíž papulky, už se po tom sápe div si neukroutí hlavu :unamused: furt si myslím, že mlíka mám dost-teče a teče, ale třeba fakt není tak výživný a tučný, jak už tu někdo z vás psal :fearful: Tak zatím papáme častějc a uvidíme. I když včera podla mudr vše ok... Asi si půjdu koupit meltu-ať to kojení nějak podpořím a mám co střídat s kojícím čajem a gravimilkem pro kojící.

Jo a napadá mě-holky co máte chlapečky-jak jste na tom s předkožkou? U mudr jsme to nějak zamluvili a všude čtu jiný názory... :unamused:
30. čer 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
petaska: jasan
lusinta: a tatka ještě na horách? po hodce a půl se napít a poblít, to je u nás taky normal :sweat_smile: někdy se mi zdá že chce jíst snad z nudy.
odpo hodná i v krunýřku, dlouhá procházka, pohoda. po koupání mírně rozzuřená, že ji zas šněruju, ale oblíkání jí taky občas vadí, tak to neřeším. uvidím jak dopadne uspávání a noc. od včerejška co to má ještě nekadila a normálně i 3krát denně a zdá se mi že jí roste bříško! je to vůbec možné, že by byla vidšt hromadící se srajda? vyčkám do zítřka a kdyžtak rektál trubka první pomoci :astonished:
30. čer 2007 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je sice normální, že kakáme jednou za tři-čtyři dny a pak to teda stojí za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale jestli ti byla zvyklá kakat několikrát za den a teď jí roste bříško, určitě bych to dlouho nenechávala a trošku jí pomohla. Ale hlavně bych to řešila s doktorama-jak zkombinovat krunýřek a kakání :unamused:
Ať ti malá pěkně usne a když ne, tak tobě pevné nervy :wink:
30. čer 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petaska: dík. už spí :slight_smile: jestli se vzbudí s brekem, tak ji "vykadím" třeba o půlnoci. Ted vypadá docela spokojeně, po tom prořvaném dopoledni si fakt snad zvyká na balíček..a zlatý koník, akorát mě překvapilo, že se toho nechytlo víc lidí, nemyslím tady u nás v březnodubnovkách, ale vůbec. hodila jsem téma a těch 5% novorozenců nikde. akorát beja.
s předkožkou neporadím, ale okolo rozvírání těch pysků holčičích mě zas šokovala dětská. že jí to prý mám rozvírat a vytřít olejíčkem na vatičce :astonished: :astonished: má to v pohodě, žádné špínky, tak to nedělám, všude píšou nerozevírat, ne? normálně koupu, teplá voda při každém přebalení, někdy ubrousky..
jo, mám o hodně mladšího bráchu, starala jsem se o něho kdzž byl mimi a při koupání jsem mu tu předkožku lehce stahovala, ale ne aby to bolelo, fakt jenom trochu.
jeste petaska: to s výživností a tučností mlíka mi připadá jako blbost. pokud jíš ty normálně a mlíko teče, tak by to mělo být prostě mlíko. mi zas dětská říká, jak ho mám výživné, že jím určitě tvaroh, ale nejím, jsou to kecy starobabské
30. čer 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidiš-třeba když si na to malá zvykne a budete to fakt poctivě nosit, tak se toho krunýřku rychle zbavíte :wink:
Jinak s tím prckovým prckem to dělám tak jak píšeš-malounko a opatrně. ale o tom čištění olejíčkem jsem četla i pro kluky...no nevím :unamused: Snad nic neprošvihnem :sweat_smile:
A o tom mlíku-taky myslím, že když jím tak nějak normálně-bez diet a jiných nezdravostí-mělo by to být v pohodě...Třeba jen hůř odtýká :sweat_smile: On se u toho malej taky furt kroutí, tak toho třeba tolik najednou nevypije...
30. čer 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Lotiie malé přeji vše nejnej k 3 měsícům a hlavně ať chudinka co nejdřím nemusí nosit tu peřinku :wink: Nás čeká kontrola za 14 dní, tak doufám že to bude dobrý, když u vás se to objevilo z ničeho nic :unamused: Jo a jak píše Lusinta, určitě bych taky zašla ještě k jinýmu doktorovi :wink:

Petaska s tou předkoužkou je určitě ještě čas :wink:
30. čer 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,snad je to jen období..asi se jís týská po taťkovi:slight_smile:Dneska v noci nám přijede,tak se těším!Snad ani neusnu!!!

S tím mlíkem je to vážně blbost..neexistuje "slabý"mlíko. Naopak-při každým kojení je mlíčko úúúúúplně jiný,přesně podle toho,jak potřebuje mimi.Když by třeba mimi mělo v pusině nějaký boláček,tak už u příštího pití na něj dostane protilátky. Je to skvěle zařízený:slight_smile:Takže se neboj a koj v pohodě dál...

Lottie-s tou trubkou je to blbý:frowning2: Taky jsme dávali,ale až po 5dnech...Ale pokud vážně dřív kakala tak často a teď nic,tak teda nevím...Asi bych to taky dala.Ale zkus vydržet až dokud nebude mít bříško vyloženě bolavý.Naše malina si an tu trubku zvykla a MĚSÍC se sama pak nevykadila...

Já ji teda pipku neroztahuju.Jen když tam má pokaděný,tak utřu,ale jinak ji to nechávám.A říkala mi to i Mudra. I v porodnici mudra.Ale ptala jsem s epro jistotu i mojí,protože jsem nevěděla,jetsli ji mám oddělávat to bílý a prý nemám...Tak neoddělávám..trošku nechutné téma:slight_smile:Ale u miminek nic není nechutné:slight_smile:
Jsem ráda,že máme holčinu a nemusím žádnou překdožku řešit:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Tak to petasko hezky zvládněte...
30. čer 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky, je tu někdo? :slight_smile: taťka vzal malou do parku, tak mám vegáč :sunglasses:

když čtu lotti tak mi to trhá srdce, jsem teď hrozný měkkoň a hrozně vám držím palce ať je to brzo dole a nám ostatním ať to nezažijeme jaké to je... k jinému doktorovi určitě utíkej a zítra brnkni na ty kaťata a určitě nás informuj co jiný mudr na to

jinak taky teď máme nějaké protivné období, dneska v poho, ale minulé 2 dny, než se vždycky vykadila, tak už jsem vážně myslela, že na ni hodím deku :sweat_smile: furt kňourala a chtěla se nosit, 3 měsíce málem ani nezaplakala a teď začíná haprovat. no doufám ji to přejde, když má DNES ty čtvrtnarozeniny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jooo, pipinu vytírám opatrně po každém posrání a místo rybilky, která jí dělala uvnitř "tvaroh" používám pudr nebo olejíček, to jí nezanechává žádné stopy a je čisťounká i tam. ale furt je to lepší než řešit předkožku, to bych byla marná :confused: chvála bohu za chlachulinu :grinning:

jaká neděle u vás holky?
1. črc 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, já jsem tu :sunglasses: všechno nejnej Adélce a ať ju bříško netrápí, ale nás taky pobolívává, třeba dnes ráno :sweat_smile:
1. črc 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jani, děkujem :dizzy_face:

pořád čekám, kdy to přejde, to trápení s břichem, myslela jsem, že až bude mít 3 tak už bude pohoda, ale furt je to občas bolavé.. no nic, musíme ještě vydržet :sweat_smile:
1. črc 2007 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem čekala na 3 měsíc a nic, už jsem se s tím smířila, jsem se těšila, že už se tak nebudu muset hlídat v jídle, ale ještě to budu muset pár měsíců vÿdržet :unamused:
1. črc 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kluci to prý mají ještě horší a dýl než holky většinou :sweat_smile:
1. črc 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky jsem to slyšela :frowning2: Ale když se hlídám, tak je to v pohodě, jen jsem si včera dala čerstvou sýrovou bulku :pensive:, jsem na ni měla hroznou chuť :pensive:
1. črc 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic mizím, malej se opět nudí, tak si s ním jdu hrát, zatím zdarec
1. črc 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky občas něčemu neodolám :pensive: a občas si neuvědomím, že něco nemůžu, jako třeba bublinkové nápoje, piju minerálku a po litru si uvědomím, že piju bublinky, což bych neměla :cry: a už je pozdě...

my jdeme zítra na očkování, tak doufám bude všechno ok... taky jsem zvědavá na vážení, naše bábovka už bude mít určitě minimálně šest a půl :sweat_smile: ale teď hrozně porostla hlavně do délky, vždycky to poznám na oblečení, odkládám toho čímdál víc a obleče věci, co před pár dny měla velké...

na kyčlíky jdeme taky za 14 dní, no z toho mám hrůzu, snad to bude už ok
1. črc 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...
K nám přijeli-optě nečekaně!!!! :angry: :angry: :angry: -manželovi rodiče,tak mají malou venku.Jsem ráda,že je vidím,ale jsem děsně nasraná,že nikdy neřeknou předem!!!prostě se objeví ve dveřích,my zrovna obědváme a mylsí si,že budem jásat...Navíc když v noci manža konečně dojel z hor...

Moje mamka zítra nastupuje v nemocnici, min,na 14dnů..Chtěli si ji tam nechat už v sobotu,když jela s ledvinou na pohotovost.Ale usmlouvala to,že kdyžji to nebdue bolet,přijde až v po,na vyšetření...Má tam nějaký problém. Tak se teď bojím,co to bude..Skoro jsem celou noc nespala...Navíc mi bude doma děsně moc chybět,protože mi každý den pomáhá. Teď budu mít na starosti vše já :fearful:
1. črc 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarka-gratulace ke 3měsícům!!!
Taky nás pořád trápí prdíky:frowning2: taky jsem se těšila na 3měsíc a téměř žádný zlepšení teda není...Hlavně v noci pořád heká a pravidelně o půl6 kadí a pak už většinou neusne,takže paráda :astonished:

Holky četly jste o tom dvojčátku od kili? Je to strašně smutný!I proto jsem nemohla v noci spát....Snad to dobře dopadne. I když spíš asi ne...Chudák!
1. črc 2007 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky lusi :slight_smile:

s tou nečekanou návštěvou tě chápu, vytáčí mně to taky, zvlášť teď když člověk nemá čas pořád uklízet, takže doma není nonstop zrovna vybílíno :sweat_smile: mamči držím palce, určitě to bude v pořádku! moje mamča nedávno taky absolvovala milion vyšetření, ale nakonec zjistili, že to není naštěstí až ledvina, ale nějaký problém už v močáku, tak jí sledují, ale do nemocnice naštěstí nemusí... s tím kaděním to máme stejné, akorát že u nás se v půl 6 nekadí, ale od půl 6 se začne snažit o kadění... takže samozřejmě taky od té doby nespíme :rolling_eyes:

a jinak nevím co to je, ale malá už 4. den děsně hapruje :angry: tři měsíce jsem nevěděla, že děti umí i plakat a teď z ničeho nic je ukňouraná, ubrečená, chce se pořád nosit, pláče... no paráda :unamused:
1. črc 2007 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
o Adámkovi vím :pensive: vzpomenu si na něj a na kili vždycky když chci malé "nadávat", že je protivka a hned mně to přejde, dám jí pusinku a v duchu poděkuju, že mám zdravou holčičku... :pensive:
1. črc 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já si taky říkám, že jsou horší věci než peřinka...aspoň že Samka už má doma :fearful:
dneska byl u nás můj otec, sice očekáveně, ale i tak mě zprudil :confounded:
díval se na pavlínu, jak kdyby byla mimimálně invalida, mluvil na ni taky soucitně a ona to pozná(!) a celé odpo se s Pavlem vesele opíjeli, totálně nerespektovali její režim a ještě se divili, že si snima při kojení nepovídám. no maso, už odjel zpátky do prahy, prý neboj, až zas za 3 týdny, cha. pavlínka spí v naší posteli, pavel vytuhl na gauči, no nadávat mu budu až ráno, možná ani to ne, do rána mě to přejde :slight_smile:
s tou peřkou, je to furt děs, ale holt zvykačka, brečet nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kyri: ??takové dlouhé áčko?? ty jsi určitě někde mimo civilizaci :grinning:
1. črc 2007 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chci se zeptat o čem se to bavíte s tou KILI?A kde se to dočtu?Dík
1. črc 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lotti, obdivuju tě, jak to s tou peřkou bereš, jsi super, Pavlínka potřebuje, ať jsi v pohodě, alespoň před ní, vycítí to...

kyri tuším tancuje na tanečním semináři :slight_smile: ale myslím, že to byla jen víkendovka, tak zítra snad přitančí k počítači :grinning:

krejcirice - je to diskuse Máme dvojíčky http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=24086&vGroupOffset=0&vOffset=3090

a k tomu patří diskuse Pre najmenšieho člena koníkovskeho fóra Adamka - http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=30521&vOffset=150&vGotoLast=1#end
1. črc 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, šarko, my jdeme na naušničky v úterý, moc vám slušej :wink: , očkovali nás před 14 dny, tak snad to malá zvládne a ve středu jdeme na kyčle, po tom, co psala lottie, se začínám docela bát :frowning2: takže držím pěstičky, ať to zvládnete. Ještě k tomu čištění holčiček - taky jenom při přebalování lehce, ničím ji to nemažu a zbytečně "nešťourám" :confused: :dizzy_face:
Jo, svíčku za Adamka jsem taky zapálila, proč myslíte, že to nedopadne? Utekla mi nějaká nová info? :confused:
1. črc 2007 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek