• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

kili se od včerejška nehlásila, tak už jsem měla strach, ale teď už napsala, tak je to dobré. pevně věřím, že to dopadne dobře, ale už má bobik 3 měsíce a stále neroste :frowning2:

na náušničky držím palec :slight_smile: my jdem zítra očkovat a na kyčlíky ten další týden, taky jsem to brala jako pohodu dokud nenapsala lotti tu peřku :unamused: to nevím jak bych zvládla
1. črc 2007 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babizny:slight_smile:
My taky máme doma nějaký "změny":slight_smile:Ale ne moc dobrý..Malá s ezačla nějak vztekat...Pořád tak vykřikuje,tak nevím,jestli jen nacvičuje nový zvuk nebo se vážně vzteká..A včera večer chytla úplný hysterický záchvat.Takto žu dlouho neřvala.Vůbec nevím proč,jestli to mělo důvod,nebo je jen už rozmazlená...Teď tady na mě taky z deky pokřikuje,nechce tam být sama...Tak budu muset za ní,protože nechci,aby vzbudila ségru a Honzu,kteří ještě dospávaj hory.

Kyri je na tanečním semináři:slight_smile: už nám czhybí,co?:slight_smile:

S tím adámkem si mylsím,že to asi nedopadne dobře.A když,že už to bylo moc dlouho a byl by postižený.Jenže nejhorší na tom je,že už mu jsou 3měsíce. Kdyby umřel hned po narození,tak je to sice taky strašný,ale čím jsou ty děti dýl s náma,tím je to horší. Nedovedu si představit,že by se Emuši něco stalo...Achjo:frowning2:((( Ale myslím na ně dál...A taky si jdu přečíst,co psala nového.Třeba se to už zlepšuje.
2. črc 2007 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusi, ten můj malej Honzulánek je taky pěknej mezulánek-včera ho chyt taky pořádnej raplík a ne a ne se utišit! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi to bude nějaká tříměsíční řvací nemoc :sweat_smile: :grinning:

A o Adamkovi jsem taky četla-je to síla, je mi z toho úplně do breku a jsem šťastná za toho našeho ořvance :pensive:
2. črc 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přidávám se k tříměsíční řvací nemoci, to je neuvěřitelné, jak se malá za poslední týden otočila, místo stále se usmívajícího andílka k zulíbání teď mám stále kňourající (v lepším případě) věčně nespokojeného čerta, co se neustále domáhá pozornosti, pochování... dokonce i v kočáře, který doteď milovala.

přemýšlela jsem nad tím a obávám se, že už si ti naši malí vyčůránci :grinning: začínají uvědomovat, jak se domoci pozornosti, a že v náručí maminy je to nejlepší :sweat_smile:
2. črc 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sari, stoprocentní souhlas :angry: :grinning:
Nám byli tři měsíce v pátek a přesně jak píšeš-z andílka je ďáblík, když je chvíli sám, začne se vztekat, ale stačí k němu přijít a otevřít pusu a je po pláči (teda když nemá vyloženě řvací záchvat...) a z ďáblíka je zas culící se zlatíčko :dizzy_face: no prostě už jim to asi v těch maličkých mozkovničkách začíná docházet, jak na nás vyzrát :slight_smile:
2. črc 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: taky mně překvapuje, jak dokáže přecházet během sekundy ze smíchu do pláče a naopak! to jenom svědčí o tom, že nepláčí pro to, že by je něco bolelo... to neeee, jsou to mršky, ale naše a zlaté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinta taky nesnáším nenahlášené návštěvy, kor teď ,když máme malýho. A nejlepší je když dojedou, když mám kojit, nevím co mám dělat dřív :unamused:

No teda to jste mě uklidnily, protože malej taky teď pěkně vyřvává :angry: a jak píše Šárka chviličku pláče a pak se zas směje, no jo pěkně to už na nás zkouší, ty naši profíci :grinning:

Jo a taky jsem zapálila svíčku, je to hrozný a doufám v dobrý konec :pensive:
2. črc 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdárek, copak se děje adámkovi?
nejdřív jsem se lekla, že je to ten karotky, ale ono je to vlastně fuk, čí je... mimi jako mimi

taky jsem se divila,když jsem dneska u někoho v albíku viděla zapálenou svíčku... :confused:

tak jdu dočítat

...jo, holky, ten seminář se jmenoval "umění žít, umění zemřít", byly to tance a meditace sufijské tradice, končilo to smrtí, spálením vlastního těla a znovuzrozením, měla jsem zážitek obrovský - i když to teda byl chvílema výplach, byla tam i ta kámoška, co je teď čerstvě těhu, no, daly jsme si to s plnou parádou, všechny mamky, co jsme tam byly, ale za ty objevy to stálo!:wink:
(a taisha tam byla vždycky odpoledne a večer s námi, bylo to krásný :slight_smile:)
2. črc 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme během posledních pár dnů Honzíka přejmenovali z andílka na Sirénu :grinning:
Ale teda dneska asi dohání včerejší spánkový deficit a už přes hodinu spí :dizzy_face: To jsem dlouho přes den nezažila :wink:

S těma návštěvama je to fakt děs :confounded: ne že bych nebyla společenský typ a kor teď, když skoro nikam nejdem, jsem vděčná za každé rozptýlení...ale musí to být plánované! Ale jak jim to všem vysvětlit, že je slušnost ohlásit se aspoň pár hodin dopředu, co? :angry:
2. črc 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska mi Verunka taky spinká dobře, kromě dopoledne spala už tři hodiny od oběda :slight_smile:
2. črc 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě teda neee, malej od deseti spal 2xpo půl hoďce, jsem teď chtěla jít ven, že by se prospal v kočárku a nějak se to tam kaboní :angry:
2. črc 2007 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ono je to taky historicky asi po měsíci - jinak mi spí tak 5x 20 minut za den
2. črc 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nás už je zase docela pěkně, i sluníčko bylo... tak frčíme na nákup

jo, malá už se občas pokouší stavět na kolínka, když je na bříšku... babi jí přes víkend nějak vytrénovala :slight_smile:
2. črc 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slonik:tak to jsme na tom stejně :wink:

Kyri:jak se tancovalo? Honzík pod sebe nožky strká už týden, ale s tím aby se postavil na ruce má furt hoňky, takže ryje čumáčkem po zemi-teda po plíně na dece :sweat_smile:

Jdem taky nakoupit, snad nezačne lejt! :unamused:
2. črc 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky:slight_smile:
Tak koukám,že je to asi všude stejný, stěma sirénama..Asi je fakt, že už si to uvědomují...Někdy když ji položím a ona začne hystericky brečet a já odejdu, tak se za chvilku u nějaké hračky uklidní:slight_smile:Jen to tak zkouší a když ji nevezmu tak buď pořvává dál,než ji vezmu, nebo si začne hrát sama.

Jo,ty návštěvy děs!nejhorší je,že oni nám to děljaí takto pořád!!!!Dřív nepřijeli vůbec, za cleých 5let,co bydlíme s manželem spolu nedojeli,jen 1. Nebo měli přijet,my měli vše nachystaný a pak voláme,kde jsou a oni že nedojedou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co je malina na světě,tak jezdí tak každých 14dnů až 3týdny,ale zato neohlášeně.Nevím,co bylo lepší...
2. črc 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
se dívám zrovna,že má malá nějaký pupínky na ksichtíku a říkám,že to bude z té rybízové buchty,co jsem měla ráno...A manžel se nenápadně přišourá a říká, za to můžu já, dělal jsem s ní letadýlko do trávy :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik-to je neuvěřitelný,že jsme měly takový pupky :grinning: :grinning:
2. črc 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta - no jo, dneska rodí kamarádka z Broumova u nás v Náchodě, tak jsem jí to tam ráno pro radost šupla na chvilku, a ona na to, ať to tam nechám, že je to hezký ... mi už přijde, že to bylo snad loni a ne před čtvrt rokem :cry: :dizzy_face:
2. črc 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo je to mazec jak to letí :unamused:
2. črc 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer maminy :grinning: tak my byly dnes na první dávce hexa a malá mně zase překvapila, když jí to sestra píchla (do stehýnka!!! které jsem jí musela vší silou držet já! :astonished: ), tak na ni dvakrát zakřičela jakoby jí chtěla vynadat a to bylo všechno, vůbec nezačla plakat :sweat_smile: a reakce zatím žádné, je v pohodě... akorát teda tříměsíční anarchie pokračuje :angry: dokonce jsem se snad po dvou měsících musela uchýlit k večernímu uspávání, to ať si teda nezvyká brouček... ale dneska jsem ji kousala do krku a tak a tak náááádherně se smála na plné pecky, že jsme z toho byli hotoví... no jo, plánuju si jak ji budu vychovávat a pak na mně hodí jeden úsměv a jsem marná :sweat_smile:

s tím břichem souhlas! přijde mi, že mám malinkou odjakživa a ne teprve 3 měsíce... vůbec nechápu, jak jsem kdy mohla žít bez ní, co jsem dělala?? :grinning: :sunglasses:
2. črc 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a máme dnes aktuálně naváženo 6890g :sweat_smile: trochu kusbab :sweat_smile:

délku nevím, ta moje ignorantská mudra ji jen poslechla, pohmatala fontanelu a to bylo celé vyšetření :angry: měla jsem hrůzu, že ještě neumíme pást koně, že budeme mít průser, ale ji to vůbec nezajímalo, ani to nezkoušela... :unamused:
2. črc 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Adélka je šikula :wink: a ty měla takový strach, co? Tý jo taky pěkně přibíráte :slight_smile:
2. črc 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: tak to je úplně přesné, taky se mi zdá, že ji mám odjakživa. a když se mi něco zdá o mě, že jsem někde, nebo jakákoli kravina, tak tam vždycky je všude se mnou. někdy mluví, někdy chodí, někdy taková jaká fakt je zrovna ted, ale v každém snu je.
lusinta: tatík tu taky nebyl rok a co je pája na světě tak potřetí. no jo, jsou z toho hotoví, příbuzní, bandajedna :slight_smile:
2. črc 2007 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY....
dlouho jsem tu nepsala, ale sleduji a čtu.... :dizzy_face:
četla jsem, že od 4 měsíců miminka vyžadují pozornost!!!! a máme to asi všechny už tady...i já už se moc ke compu nedostanu :unamused: :confounded:
dnes jsme měli pištěcí den...hrůza. ještě teď mi piští v uších... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpaslička: od 4 měsíců,jo? tak to jsme asi napřed :grinning:
ale fakt je, že zatím dobrý - pokud ji netrápí bříško nebo není přetažená, tak ok - vystačí si opicí a ananasem na dece :grinning: :grinning: :grinning:

a návštěvy ok - tatík je moc zaměstnanej a maminka taková "uzemněná" (nechci říkat pohodlná :grinning: ) takže nezvaní nechodí - ale tu mamku bych teda občas ráda, povozila by mi a tak... je takový pečující typ (co jinýho, když má 4 děti :grinning: )
2. črc 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
O snech mi ani nemluvte! Nedávno se mi zdálo, že na mě malej volá z postýlky :sweat_smile: Tříměsíční mimino-už mi hrabe :rolling_eyes: :grinning:
A taky mám sen co se mi opakuje-mám jít k maturitě a nějak nevím, jak to s tím prckem zvládnu-sedm předmětů, něco ústně, něco písemně...Blázen, co? :grinning: :grinning: :sweat_smile:
3. črc 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, na minulý stránce jste psaly, jak vám mimina teď baštěj častěji a jestli to není mlíkem - ale on přeci ve 3 měsících přichází růstový spurt, ne? tak by to mělo být normální, že ví papkaj... možná jsou i proto tak protivný, že mají častěji hlad...

jo, a my měli včera první "narozky" od početí! :grinning:
tak už jsme s taishinkou spolu celý rok:wink:
3. črc 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
petaska - tohle přesně se zdálo mojí kamarádce po celou dobu co byla těhu :grinning: teď je těhu podruhý a zase se jí to zdá :slight_smile:

my jsme dneska dávali naušničky a byl to fakt mazec :confused: (já měla průjem už od včerejška) Utahalo ji to tolik, že usnula v autě a spinkala nám v sedačce ještě půl hodiny. Pak se jí z toho jednoho spustila krev, ale fest, ale pak už to bylo dobrý - jsem pro jistotu volala panu doktorovi, když se jí to spustilo podruhý, a říkal, že kdyby ještě do hodiny, tak ať znovu zavolám, ale pak už to bylo OK. Večer jsme to opatrně umyli, ale ještě to není dokonalý, ráno ji musím dodrhnout, jdeme na kyčle, tak ať si nemyslej, že jsme ji od porodu nemyli :grinning:

kyri - my jsme jeden rok slavili minulý týden :wink: úplně stejně jako loni :grinning: teda úplně ne, teď by to nemělo být mimčo :wink:
a co se týká růstovýho spurtu, tak to jsme měli asi čtyři dny kolem 3 měsíců, teď už má 15 týdnů a řekla bych, že to je zase tady :confused:

sarkabrezen - tak to pěkně přibíráte :wink:

Uf, tak se tu mějte, zítra budeme mít šrumec - ráno ty kyčle, pak nákup, a pak po sobě dvě návštěvy, tak se tu asi neukážu. No, jestli ten kůň poběží jak dnes a včera večer, tak to se tu asi neukáže nikdo :confused:
3. črc 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri má pravdu, kolem třech měsíců je další růstový skok. taky jsem si říkala, jestli malá nezlobí proto, ale často když jí dávám prso, tak řve ještě víc :rolling_eyes: musím ji dlouho přemlouvat, než začne pít. nedělá to takhle pořád, ale přes den často. no ale ať ji pořád nepomlouvám - dneska byla moc hodná :sunglasses:

kyri všechno nejlepší, my máme taky "narozky" tento týden! nevím přesně který den, ale kolem těch dvou dnů volna, plus minus 2 dny :sunglasses:

a o snech mi ani nemluvte, posledně se mi zdálo, že se malá topí ve vodě plné krokodýlů, já jsem pro ti skočila, ale nemohla jsem plavat kvůli tomu, že jsem měla na prsou odkapávací mušličky na mlíko, to byla taková hrůza, že ji nemůžu zachránit, že jsem se z toho vzbudila... no magor. :grinning:
3. črc 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik, vážně takové trable s naušničkama? :fearful: ty jo, tak to ještěže nám to vyšlo tak super, že jsme nic takového neměli, to bych šílela, tak přeju ať už je to všechno ok!
3. črc 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek