• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

ahojky:slight_smile:
mě se sny ani nestihnou zdát...
S tím spurtem je to možná pravda,i když máme víc než 3měsícemprotože i v noci jsem kojila zase aspoň 5krát...Přes den naopak ale moc jíst nechce. Míň než dřív.
Sloník-když dali naušnice naši mě,tak jsem z toho měla děsný problémy,půlroku mi to hnisalo,a doteď můžu jen zlatý:frowning2: Takže i proto jsem malénechtěla dávat. Tak ať ot máte v pohodě!!!!

Lottie-co peřinka? je to lepší?

trpaslicka-jen nečti a přispívěj častěji!!!!:slight_smile::slight_smile:Stejně tak i Krejcirice-taky beztak jen čte a nic nám skoro nikdy nenapíše :astonished:
4. črc 2007 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, ty sny... no, mně se zase asi před měsícem zdálo, že malou koupu ve vaně plný vody (jako na plavání), ale ona se mi tam pořád potápí a já ji nemůžu ani uzvednout a vylovit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj. ale jinak mívám i sny bez ní :grinning:
a dneska třeba o tom, jak mě sestřička (podobná PA, co nás rodila) ostříhala vlasy - bez zeptání, prostě si mě postavila před zrcadlo a stříhala mi ohromný dlouhý kusy vlasů - a já se na ni pak vrhla taky a šmikla jsem jí pár:wink:
ale musim říct, že mě ostříhala dooost dobře, asi si to tak nechám udělat i v reálu :grinning:
4. črc 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, na krejcirici jsem si taky vzpomněla, asi jak jsem v nějakém fofru přemýšlela, jak to dělají lidi, co mají 2 děti :grinning:
k ortopedům se nedá ani dovolat, peřku má šestý den a že by si zvykala se říct nedá.. :angry: spíš jí dochází čím dál víc, co jí vlastně ty nožičky drží.
když slyší ten zvuk rozepínání suchých zipů, hned se kření, ví že si bude moct zakopat. a naopak, sotva ji na to položím, že jdem "do balíčku" tak natahuje. ach jo. mno, je to dočasné, dočasné, dočasné, říkám si to furt.
jinak pohoda, chytá všechno co vidí a cpe si to do pusy :slight_smile:
včera večer mi neběžel kůň vůbec, tak jsem to vzdala a přestěhovala se na mojedite.cz, celkem dobré stránky, akorát trochu přereklamováno a přesponzorováno výrobcema dětských výživ
4. črc 2007 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri:jsem se nechala po 100 letech ostříhat a hned si připadám jak člověk a děsně mi to slušíí :grinning: :grinning: já sem nějakou tu fotku i se sebou snad fláknu :wink:
4. črc 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Lusi:napíšu večer... :wink: přes den nemám času na psaní jen letmo přečtu a zase pádím k Honzíkovi, ale teď momentálně spinká- jenže jdeme na nákup, tak zase musím chystat věci baštu ať můžeme rychle vyrazit.... :sunglasses: Zatím přeji všem krásný den
4. črc 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se taky sny nezdaj, jen dnes se mi zdál erotickej :grinning: :grinning: Kyri máš dobrý sny
:grinning: :grinning:

Lottie tak hoď fotku se pochlub :wink:
4. črc 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hlásím mezi dvěma návštěvama :dizzy_face: na kyčlích nic moc, musíme zase dávat široký balení :confounded: nevím, jestli ji ještě do něčeho s tím balíkem nacpu :angry: a krejcirice se tu objevila - něco hodila do alba, ale že by napsala, to ji ani nepanapadne :zipper_mouth:
4. črc 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, já už se úplně bojím jít na tu druhou konrolu na ty kyčle :confused:
4. črc 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,já už se tam taky bojííím!!!!
4. črc 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
už chápu tu polohu z Americké krásy,kdy má ta ženská nohy úplně nahoře na pelesti postele...Je to jediná poloha,která se dá po porodu praktikovat!!!! Takhle vysoko je teda nedám,ale musím je mít takto nahoře,protože jinak to děsně bolí!!!Snad ještě víc,než před měsícem :frowning2: :frowning2: Už jsem z toho nešťastná,chtěla bych i jiný polohy,sakra!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá je s bábi venku,tak jsem ji mezitím nachystala mlíčko do lahve,odstříkaný,3.8.se blíží a já na tus vatbu prostě chci bez ní!!tak se to musí naučit!!!
Jinak jsem vám ještě chtěla napsat o hygieně bradavek:slight_smile: Chystám se na to už celý týden a ještě nebyl čas...
Mělo by se to tak 1za měsíc,max za 2 udělat,protože se můžou minisraženinkama ucpat nějaký vývody a pak třeba teče mlíčko míň a mimča s emůžou vztekat,že jim to nejde. Má se namočit bradavka(prso)tak min na půlhoďky,čím díl tím líp,do co nejvíc teplé vody,jak snesete. Je to teda akrobatické číslo,pokud dělám obě zaráz,ale fakt to pomáhá. Pak plavou v té misce mini drobečky...
4. črc 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě naposledy já,vedu tady monolog :astonished:
vy co odstříkáváte,jak hygienicky pečujete o ty nástroje :grinning: :grinning:
Vyvařujete po každým použití?nebo jen opláchnete a necháte uschnout a vyvaříte třeba jednou zatýden? A máte ty sterilizátory do mikrovlnky nebo v hrnci? Dík!!!

Lottie-čekáme na tu fotku!!!:slight_smile:
4. črc 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinta, taky mám vození, tak sjíždím internet :wink: Já teď už neodstříkávám, ale před tím jsem to vše vyvařovala v hrnci. Tý jo tak dnes pěkně bradavky pročistím :grinning: :grinning:
4. črc 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata máte pravdu jen čtu ale to též moc nestíhám :angry:
Je to celkem zápřah 2 děti,naštěstí ten starší je ted u moře do neděle s babičkou tak mam nastarost jen jedno zlobidlo :grinning:
No ted momentálně opravdu nestíhám nic,předěláváme pokoj(teda spíš já přítel je v práci,maluju,dali jsme novej koberec a ted prostě dělám velký úklid.) :wink: :frowning2:
U nás nic ted nového není na vážení a druhé očkování jdem 13.7tak pak uvidíme jak rostem.Už se mi zas mrnous budí tak zatím pa :wink: :wink: :wink:
4. črc 2007 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica-ale připrav se psychicky,je to opruz:slight_smile:Namočit prsa do misek,aby s enic nevylilo:slight_smile:Ale zase budeš mít půlhoďky jen pro sebe a můžeš čumět na telku:slight_smile:
Taky si to dneska udělám.

Krejci-my jsme tě odhalily,co?:slight_smile: Ale máš můj obdiv,2děti a ještě malovat a velký úklidy...K nám do baráku chodí paní na úklid(uklízí hlavně našim,ale zeměi v našem patře)a i tak nestihám ten zbytek...

Pití z flaše opět nevyšlo..Malá s enejdřív vehemntně smála,kecala,brala to jako hru,všude jí to teklo...pořádně nesála...Tak teda nevím,jestli je tak chytrá nebo tak blbá:slight_smile::slight_smile::slight_smile:Pak jsem ji dala prso,to bylo přisátí rychlostí blesku a papala zase z prsa...
Teď opět zuří na hrací dece,protože ji nejdou ty hračky narvat do pusy,když visí:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
4. črc 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
poprvé zkouším jestli malá usne v postýlce sama...zatím řev,ale střídavě i ticho,tak možná to zabere...Už tak je chudinečka moje milovaná 5minut..ale já na to uspávání dneska nemám nervy:frowning2:A chlap se zase někde toulá...
řekla bych,tak mi držte pěsti,jenže tady stejně nikdo není...Tak zítra napíšu výsledek,beztak zase nevydržím:slight_smile::slight_smile: Už tam asi jdu teď:slight_smile:
4. črc 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vydrž :wink:, se mi to říká, co? Taky dlouho nevydržím :sweat_smile:
4. črc 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu, uspávání zdar, už bojoju taky půl hodiny :grinning: a taťka taky na pochůzkách :wink:
4. črc 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám tátu v rachotě a malej chrupká, tak to taky půjdu asi zalomit :sweat_smile:
4. črc 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta: písni jak to dopadlo, já si odložim uspaný balíček a jdu konečně něco zežrat. sem dneska měla rohlík a 2 jabka. v břiše mi dělá krůůůů :slight_smile:
4. črc 2007 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Lottie to bych asi umřela hlady :pensive:
4. črc 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
však jsem taky skoro umřela :astonished: neboj se nic, už si ohřívám královskou večeři. jo a taky doufám, že pájule pospí jak včera v noci. od půl osmé skoro do čtyř, to byl asi rekord. :slight_smile:
4. črc 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ti Pavlínka taky pěkně spinká, já jsem zvědavá dnes na mojeho prďolu, jak bude spát, byl tak unavenej, že u kojení úplně usínal, tak se ani moc nenajed :unamused:
4. črc 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica: je v práci tak dlouho, nebo na odpolední? pavel chodí na směny a pája se to furt snaží pochopit :grinning: hlavně proč někdy tatka spí až do odpoledne. už se těším až povyroste a bude ho budit a skákat mu po hlavě :grinning:
4. črc 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, má odpolední, on nedělá vyloženě na směny jen když se mu nechce vstávat, tak si zajde na odpo, ale to mi s malým taky nemáme moc rádi, protože jsme zvyklý si ráno v klídku spolu pospat a když má taťka odpo, tak mu furt někdo z práce volá a nás to samozřejmě budí :angry: :angry:
4. črc 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jí přecpala v sedm a v osm ještě dokrmila pro zichr, tak uvidím. máte někdo nějakou laktační krizi? prý kolem třech měsíců bývá a já mám furt mlíka tak pro dva kojence. neodstříkávám, aby se ho nedělalo víc, ale někdy jsou to tlaky :unamused:
4. črc 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás taky zatím laktační krize nehrozí
4. črc 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tatínci by měli mít taky pevný režim :grinning: pavlína už ale moc dopo nespí, je akční už od půl osmé ráno a já ne, ukecávám ji ukecávám, ale málokdy to vyjde. vzít ji k sobě, jak někde radili nepomůže, páč spí se mnou celou noc :slight_smile:
4. črc 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nevydržela,samozřejmě:slight_smile:ale aspoň se tak vyřvala,že to pak bylo rychlejší:slight_smile: Na břichu a plácat po prdelce,jako vždy:frowning2:Zlaté časy kdy hodinu pila u prsa než usla...To jsem aspoň mohla koukat na telku a nemusela se vůbec hýbat:slight_smile:
a kde máš tu fotku s novou hlavou?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek