• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Lusinto,ale jo to je hezky a originalni :slight_smile:
My meli vybrano pro kluka Tom,ale vzhledem k tomu ze to bude nejspis holcicka,tam ten vyber bude horsi,libi se nam asi 20 jmen :grinning: :grinning:
Mimochodem Emilie je mezi nima taky,jen je blby ze ve francii se vyslovuje Emili (to se mi libi!)kdezto v cechach by ji asi rikali Emilka,a tim uz nadsena nejsem. Jinak taky Nathalie, Anna, Emma, Elisabeth, Julie, Juliette, Lea, Lena.... atd atd :wink: Jo a mne se libi Nikita :grinning: :grinning: :grinning: ale pritel je zasadne proti, ze by z nasi holcicky byl masovej vrah :grinning: :grinning:
29. říj 2006 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak Rozárka je nádherný!!!!to jsem taky chtěla, nebo Dorotka..ale manžel nesouhlasil:slight_smile:bylo docela těžký se na něčem shodnout:slight_smile: Taky Johanka se mi moc líbila,hodně by se to hodila k příjmení...taky neosuhlas:slight_smile: A od Tebe lucijo se mi zase hodně líbí Lea.Ale to už mají známý..ale je to taky moc moc pěkný!I Julie a Emma.
A z Čech jsme:slight_smile:z Brna..jsme jen takový trošku šílenci:slight_smile:Takže i jméno jsme chtěli trošku jiný než se obvykle dávají...Ať pak neoslovují naše dítě-a jakej Honza,ten tlustej,ušatej,vysokej,od toho a toho apod. Ale stejně se nedá odhadnout co zrovna bude moderní...teď se tak nikdo nejmenuje,ale najendou si všichni uvědomí,jak je to pěkný jméno a bude celá generace místo Honzů třeba Matějů (to se mi mimochodem taky líbilo,ale právě se mi už teď zdá, že je jich čím dál víc).
29. říj 2006 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje to mi zas trvalo než jsem se na net dostala.
To baruna: první 24.3.,dle menses, ale spíš dle UZV už od začátku až kolem 3.4. Taky nějak nechápu to počítání tady, ale jsem tak o 2 tt mladší. Kolem 18tt a ne 20 ba ještě víc. Nebo jsem blbě zadala údaje? No to je jedno. :grinning: Hlavně ať je vše ok!
29. říj 2006 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás vyhrávají vcelku česká jména ...jelikož máme ale příjmení na "š", tak bohužel neprošla ta co se nám líbí nejvíc, jako Lukáš, Matyáš, Tomáš...takže po volbě David, Adam, Vojta to vypadá na Vojtu, a pokud holka, tak to vybral otec čekatel, který nepřistoupil na mou Terezku a Markétku, byla by to Anetka. za 2 týdny jdu na kontrolu, tektokráte i s mánžou, tak pokud půjde vidět co to je, tak se to dozvíme. I když já bych se klidně nechala i překvapit. :grinning:
UZV je super vynález, člověk se pokaždé tak trochu uklidní, jak vidí, že to mímo roste :wink: Nemůžu se dočkat!!! Měsíc je děsně dlouhá doba!
29. říj 2006 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lusinto, tak koukám, že máme podobný vkus na jména - já měla pro holčičku Barbora, Dorotka,Rozárka, ale i Berenika, Debora, Tea - Teodora,Lea..Ale musím vybírat z těch klučičích :unamused: :wink: Mě oslovila jména jako Mikuláš, Jonáš,Bartoloměj,Ondřej,Jakub - ty jsou už v rodině a Matěje už máme...Vojtěcha dává teď hodně lidí a mně se nějak přestalo líbit..Manžel chce Jáchyma, ale já furt ne a ne to přijmout...Máme na to ještě pár měsíců :slight_smile: Snad něco vybereme.Jo, máme české příjmení,které má š a mně se zrovna líbí jména se Š... :frowning2: Aby se náš syn neušišlal,až se bude představovat :grinning:
30. říj 2006 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jsem dneska byla na ultrazvuku(na genetické vady,vše ok),ale pohlaví mi neřekli...nejspíš holčička,ale mimísek byl tak moc schovaný a zachumlaný do svých nožiček,na jedné si i seděl,takže nebylo nic vidět..škoda..když už jsem se rozhodla,že to chci vědět a těšila se,tak budu muset ještě vydžet minimálně měsíc...Ale koupili jsme si dvd na památku:slight_smile:roztomilý:slight_smile:už se těšíme, až se v březnu narodí!!!:slight_smile:
31. říj 2006 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Dorotka je úžasný jméno. Když jsem doma nadhodila, že by se malá mohla jmenovat Dorota, tak všichni unisono dodali - Máchalová :grinning: :grinning: . A pak že neznáme pohádky.
Lusinto gratulace k výsledkům :wink:
31. říj 2006 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru - já když jsem rodila před cca 6lety v Havlíčkově Brodě, tak tam byla jedna maminka a měla holčičku Dorotku a příjmení měla VÁCHALOVÁ :grinning: .Ty to asi neřešili.
Holky, nevíte co je se Sonepkou? Příjde mi, že se dlouho neozvala.Naposledy čekala na výsledky amniocentézy...Doufám, že je u ní vše v pohodě...?!
31. říj 2006 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem se dívala - naposledy tu byla 13.10.,čeká holčičku.
31. říj 2006 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U sonepky všechno OK.
Adusum a jak se ti v HB v porodnici líbilo? Půjdeš tam zase, nebo budeš rodit v Chrudimi?
31. říj 2006 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baru,
s Brodem jsem byla celkem spokojená.Bydlím mezi Chrudimí a Brodem, tudíž mám na výběr.Chrudim si taky teď celkem chválí - pochopitelně záleží na vlastní zkušenosti každé maminy.Prý v Chrudimi nenechávají tak trápit...
Já přijela do porodnice o půl 10 dopo a malý se narodil ve 22:30.Byla jsem od rána do 19. hodiny otevřená na dva prsty a nic se nedělo, o půl sedmé mi píchli injekci, vodu a dali čípek. Od 19.hodiny se "TO" rozjelo a ve 22.00 mi řekli, že si můžu jít na sál.Malý se narodil bez komplikací o půl jedenácté večer.Jela jsem do Brodu, protože tam byla ve třeťáku na Zdrávce moje ségra, takže mohla být u porodu ještě spolu s mým manželem.Teď mám v Brodě na Zdrávce bráchu - je ve druháku, tak si z něj utahuju, že je řada na něm :grinning: .Ale Brod má v době mého porodu prázdniny :unamused:
Každopádně tam pojedu porodit i našeho druhého kulíška.Rodil mě MUDr.Čtvrtečka(doufám, že jsem nezkomolila jméno)a byl moooooc hodnej, klidnej,ráda na něj vzpomínám.Vyšetřoval mě ještě jeden - takovej Krakonoš,ale nesympatickej, hrubej a ten kdyby mě rodil, tak asi uteču :frowning2: .Prostě na porodníkovi taky záleží.Měj se.
1. lis 2006 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adusum díky za info. Chci do HB jít rodit taky. Ale já mám termín až koncem března, to se tam asi nepotkáme :wink:
1. lis 2006 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu, holky, já sice teď bydlím v Brně, ale pocházím z HB, takže se tam v porodnici (mimo mě :grinning: ) narodily i dětičky mé sestry a mého bráchy. Na všechny jsem se byla podávat hned ten den, co se narodily, a musím říct, že porodnice je to úžasná. I podle slov sestry a švagrové fakt doporučuju.
2. lis 2006 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magda27:To jsou věci.Moje sestra bydlí taky v Brně - Královém Poli.8.11.má termín, tak si voláme každý den, jestli UŽ!A furt nic.... :confounded:
Baru: Bydlíš přímo v Brodě?

Já jsem teď ve fázi nakupování vánočních dárků - mám zatím 2....
Chtěla bych už konečně zajet někam na kočárky - ne ho hned kupovat, ale aspoň osahat a vytipovat si favorita,abych už konečně věděla,co koupit.
Ještě chci zajet před Vánocema do mé oblíbené Ikey pro komodu - přebalovák.
a co vy?
4. lis 2006 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adusum - přímo v HB ne, bydlíme na rozhraní okresu Chrudim, Kutné Hory a HB - prostě bermudský trojúhelník :grinning: . Do HB to má cca 25 km.
Dárky už jsou nakoupené, teď už se soustředím jen na nákup věcí na mimi. Přebalovák mi bude dělat manžel, ale musíme natřít postýlku po mě a dát do kupy bydlení.
4. lis 2006 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj adusum:slight_smile:taky máme z Ikei přebalovák..zatím jediná věc:slight_smile:pokud nepočítám oblečky..Na vánoce bych taky šla nakupovat,ale není za co..Musím počkat do výplaty,12 a ani pak si nejsem jistá,jestli na ty dárky vůbec něco zůstane.. Musíme přestavovat celý byt..dělat kuchyň apod. a do prosince jsem to chtěla mít hotový...A máte někdo už koupený kočárek?nebo aspoň favorita?
4. lis 2006 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zase po delší době,dnes sem byla na podrobném ultrazvuku(vyšli mi špatné krevní testy)a vše je nakonec dobré.A hlavně čekáme kluka.Tak sem doufala v holku když už jednoho kluka máme ale už mi to nevadí hlavně že je mimčo zdavé.Měla sem mít porod 19.3.ale nakonec mi řekli že je mimčo malí a termín mam až 29.3.tak uvidíme.zatim pa
7. lis 2006 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice: Tak to jsme na tom stejně - bude u nás mužská přesila :wink: Někde uvnitř jsem si tajně říkala, že by to mohla být holčička...Jenže pak jsem čekala na výsledky plodové vody a upřímně jsem se modlila a prosila Boha, ať je to cokoliv, ale ať je to zdravé - zní to jako klišé,ale kdo to zažil pochopí..Prostě budu mít doma 3 chlapy (i s manželem)a je to!Starší syn je podobou celý manžel, tak se v duchu směju, jestli aspoň ten druhý bude trošku na mě.. :slight_smile:

Dneska jsem se stala poprvé tetou! Mé sestře se dnes v 6:40 narodila holčička EMA (3,10kg a 49cm ).Panence se ale nechtělo na svět, strkala ven nejdřív ručičku, hrozilo, že se budou muset použít kleště....ale nakonec všechno dobře dopadlo - klepu!!!Zítra se na ni jedeme podívat do porodnice.Jsem moc ráda, že když mám předurčený ty dva kluky,budu trošku víc rozmazlovat malou neteřinku :slight_smile:
8. lis 2006 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě ...nepřijde vám, že je kolem vás moc těhulek maminek? U nás vím teď minimálně o 7 a z toho je jedné 38 ( čeká čtvrté mimi) a druhé 40 let ( čeká 3.)a pak že vymíráme :slight_smile:
8. lis 2006 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všechny zdravím....
omlouvám se, že jsme tu tak dlouho nebyla, ale měla a mám ěnjaké zařizování ohledně auta a miminka...
prostě frmol....
ale jinak vše o.k.... za což jsem moc a moc ráda.....výsledky dopadly moc dobře a panu doktorovi dělám radost, prý jsem učebnicový příklad, tak se musím smát.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
co vy??? nějaké novinky?
9. lis 2006 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já mám termín 26.3.2007 chystám se rodit nejspíš do plzně. :slight_smile:
29. lis 2006 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky breznovky,kde jste porad vsechny??? Ja se uz pred nejakou dobou presunula do unorovek,ale vas nikde neni videt,jak se mate??? :slight_smile:
30. lis 2006 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija76: ahojky, já teda když budu mluvit za sebe tak se mám výborně, konečně přešly ty největší výkyvy nálad, manžílek si oddechne :slight_smile:, miminko kope jak divé, bříško roste, ale ne moc, tak akorát. Přibrala jsem 4,5kg, tak to není tak hrozné, ještě mě maximum čeká... ale už se na toho drobečka hrozně těším... bohužel stále není vidět, jestli je to holka nebo kluk, ale absolvovali jsem 3D ultrazvuk a náááádhera... kdo chce vidět, podívejte se do našeho alba. Měla jsem vybranou Cortinu X3(Tris)Revolution, ale když jsem ji viděla live, zas tolik se mi nelíbila... jsem ujetá na trojkolky ale favorita už nemám... pohlazení na bříška posílám... :wink:
30. lis 2006 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravíme březnovky, tak my už asi víme, kdo nám to spinká pod srdíčkem, ale nepovíme :pensive: , má to být překvapení pro všechny. Za poslední dobu jsme s drobečkem absolvovali let letadlem, výlet po Itálii, a co je horší, přivezli jsme si chřipku, takže se teď dáváme do kupy. Jinak přibírám až až, už mám 10 kg, sestřička už se na mě divně dívala, ale pan doktor je v pohodě. Dokud je miminko v pořádku, dobře roste, nemám kontrakce a nemusím do nemocnice tak to nehodlám řešit. Bohužel mám ve svém okolí dost maminek, které na prvním místě řešily svoji váhu a příbytek v těhotenství a od 23. týdne ležely až do porodu v nemocnici. Děkuji, to nechci. Tak se mějte krásně, užívejte si kopání, je to super :wink:
30. lis 2006 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzu: krasny albicko!!! :slight_smile: Tu trojkolku od Chicca co mas v albicku jsem malem koupila,akorat pak jsme zjistili ze se nam nevejde do kufru u auta,tak nic ...Ten 3D je opravdu paradni,co?My ho absolvovali vcera a jsem z toho porad jeste uplne namekko :grinning:
Slonik: tak se pekne kuryryj,ja taky byla nachlazena,je to naprd,clovek si ani nemuze vzit zadne leky,to leceni pak trva dyl.. Jinak vitej v klubu,ja uz mam +13kg,ale s tim se proste nic neda delat,ja z toho byla v pocatku trochu v soku,ale zjistila jsem ze plno mych kamaradek a znamych pribralo 20 a vsechny jsou uz jako predtim,nektere i hubenejsi :slight_smile:
Tak se mejte holky krasne,a objevte se casteji :dizzy_face:
1. pro 2006 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také vás zdravím, maminy! Souhlasím se Zuzu - nálady byly u mě na denním pořádku, také mám pocit, že jsem se zklidnila, byla jsem hodně nervozní.Mimísek u nás taky čile kope.Zatím chodím ještě do práce, zvládám to, jen spát chodím kolem 22.hodiny.Déle bych asi nevydržela.Začalo mi trochu tvrdnout břicho, dostala jsem od paní doktorky takové šumivé nápoje, které obsahují hořčík, tak je to lepší. Občas mě v noci ve spánku "chytne" malá křeč do lýtka,ale jinak O.K. Už se při chůzi pěkně kolíbu a funím...Ještě nemám pro mimíska nic připravené, teď podruhé jsem nějaká míň hrr. Největší nápor chystání čekám po Novém roce.Na MD půjdu pravděpodobně 19.ledna, takže v práci budu ještě cca 7 týdnů...to to letí...Kočárek mám vybraný Peg-Pérego (Anice),jen doufám, že manžel bude mít po ruce dostatek penízků... :frowning2:
Mějte se!
1. pro 2006 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím březňátka a hlásím novinky. Přibrala jsem už 7.5 kg, vypadá to stále na holčičku. Byli jsme na 3D UTZ, ale bohužel u nás bylo víc vidět na normálním než na 3D. Takže nemáme ani fotku :frowning2: Jinak jsem děsně v pohodě, žádný problémy zatím nemám - jen trochu s rovnováhou :grinning:
Kočárek už máme objednaný Cortinu X3 evolution, postýlka už je půjčená, vanička taky, hromadu oblečení jsem nakoupila na mimibazaru a zbytek až po novém roce.
1. pro 2006 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravíme všechny maminy, chřipka (nachlazení) už je lepší, ale pořád to není nic moc. Zítra už se chystám zase do práce. Dnes jsme vyrazili (já, manžel a budoucí babičky s dědou) na první nákup pro mrňouska, takže hlásím, že máme autosedačku, přebalovák, molitan do vaničky - pořád nevím, jestli je lepší vzít menší nebo větší vaničku ?, deku a nějaký drobnosti. Příští týden jedeme ke druhé babičce, kde budeme probírat oblečení, které jsme zdědili, tak uvidíme :dizzy_face: . Za hodinku jdeme na cvičení s bříškem, takže zatím vše OK.
Jen se mi zdá, že mi v sobotu nějak rychle narostlo bříško, dokonce už mám pod prsy takový hrbol :pensive: , jak tam "zprudka" začíná bříško :sweat_smile: . Už máme i vyhlídnutý kočárek, ale v tomhle jsem "konzerva", kočárek má být až to poslední, tak bude... Mějte se a pište!
4. pro 2006 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny těhulky, ráda bych se přidala k Vašim diskuzím, snad mně přijmete :sweat_smile: . Mimiška čekám úplně na konci března, vypadá to na holčičku, ale jméno ještě vůbec nevím, nemůžeme se nějak s mužíkem dohodnout :unamused: . V těhotenství už mně postihlo snad úplně všechno negativní, od zvracení až do pátého měsíce, přes šílenou únavu a náladovost až po migrény a teď nejnověji pálení žáhy a hemeroidy :frowning2: . Tak doufám, že se mi to třeba vrátí v dobrém porodu... Koukám vy už nakupujete, já čekám co se vyvrbí z vánočních dárků :dizzy_face: a pak budu postupně dokupovat.

slonik: o vaničkách jsem četla zrovna včera, myslím, že je lepší menší, protože mimišek nemá kolem sebe tolik volného prostoru a není z toho tak nervózní... jinak bříško mám pocit, že mi teď roste každou hodinu! Jak jsem doteď neměla skoro nic, tak teď to děsně nabývá a hrbol pod prsy už mám taky :confounded:
5. pro 2006 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen - tak to mě uklidnilo, že mi neroste abnormálně bříško :wink: , jinak přeji, ať už je to jenom lepší a lepší, zdá se, že sis opravdu užila co se dalo. S tou vaničkou to asi bude tak, jak říkáš. Jinak my jsme do včerejška taky nic nekupovali, ale protože jsem se bála, že kdybych nedej bože musela kvůli něčemu do nemocnice a už tam zůstala, tak abysme doma měli aspoň něco. Hezké úterý!
5. pro 2006 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek