• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

taky jsem dneska blbě jedla..na oběd těstoviny s rajskou z pytle(chudák malá,to má ale výživu:slight_smile:ale byl to první pytlákový oběd co kojím) a teď když jsems e snažila odolat jejímu řevu z pokojíčku jsem snědla další zdravou věc,2rohlíky s nutelou..Zítra si musíme uvařit nějakýho dobrýho šmakouna s kuskusem,abych to vyvážila zdravou pochoutkou:slight_smile:
4. črc 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo tak to já s malým někdy spím i do 11hod :sweat_smile:
4. črc 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lottie,všichni čekáme!!!Jen ty jediná senám ještě tajíš:slight_smile: A docela T závidím,že se ti účes líbí,já byla po sto letech taky a mám to úplně stejný jako předtím:frowning2: Takže za měsíc povalím zas,chci změnuuuuuuuuuuuuuuu...A taky si připadat krásně,jako si připadáš ty...
4. črc 2007 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusi, já budu muset prubnout toho šmakouna, když furt o něm píšeš
4. črc 2007 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta: to je fakt spešl uspávání. si to jenom představím a musím se chechtat :grinning: :grinning: :grinning:
na baloně už neskáčete? já nosím, zpívám a pak položím, většinou ještě s otevřenýma očima a chvilku hladím. vypadá to idylicky, ale dělám to i po obědě i dopoledne a vždycky to neklapne na první pokus :wink: hlavně to nošení a pohupování v kolenou už mě prudí, budu brzo zralá na ortopeda taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2007 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,mňamka:slight_smile:Pokud se teda dobře udělá...A robi jíš?
4. črc 2007 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, mi to živě nějak nejde, než se vykecám tak už jsem mimo. fota budou. vyvolat, naskenovat, ble ble, stařičký fotoaparátek.
co je sakra šmakoun, já su fakt mimo. ale kus kus je super :grinning:
4. črc 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás balón už je pasé, ale malej dělá pokroky večer usíná v pohodě a přes den už usnul sám 3x, jsem málem bouchala šampáňo :grinning:
ani robi jsem ještě nejedla to jsem vegetariánka co? :sweat_smile:
4. črc 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jediný,co pomáhá!!!Už mě z toho jebe!v kočáru na břichu,v kočáru na terasu-na břichu,do postýlky na břicho-a místo pohupování kočáru monotóní pláskaní do plínky:slight_smile:
Nejhorší je,když se jí ještě nechce spát a zvedne hlavu a pase koně...Nejlíp z celýho dne:slight_smile::slight_smile:
4. črc 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie :grinning: :grinning:
4. črc 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica-to teda jo!!!Tak ochutnávej,je spousta dobrot!:slight_smile::slight_smile:
lottie-no jo vlastně,ty máš ten foťák...Bysme Ti měly koupit k narozkám:slight_smile:ať s etaky můžeš s náma dělit o rodinné idylky:slight_smile:
4. črc 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a šmakoun to je taková "náhražka kuřecího masa" ze zdravých výživ. Moc dobrej.Nemám ráda spojení náhražka místo masa,ale nevím,jak líp to vysvětlit...
4. črc 2007 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lottie tak tak za chvilku budou vánoce, tak napiš ježíškovi
4. črc 2007 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinta budu to muset napravit a myslíš, že to prodávaj i v glóbu?
4. črc 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
achjo,nerada vás opouštím,když tady zrovna konečně někdo je live,ale asi musím do postele..včera jsem šla zase pozdě..Opět jsme řešili náš vztah(lottie....) Když jsme bez sebe,tak strašně stýskáme,když jsme spolu,tak je to na zabití..Taková válka roseových :astonished:
4. črc 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-to nevím,protože mamina má zdravou výživu,tak já nakupuju jen u ní :wink: ale zkus mrknout,možná jo.
4. črc 2007 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou já taky mizím, jsem zvyklá chodit spát v 21hod :sweat_smile: :sweat_smile:, tak dnes jsem to pěkně přetáhla
4. črc 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nááhodou, jsem nejedla maso taky asi 10 let. poslední 2 roky už zas jím, max jednou za týden. v těhotenství to nějak zmařily chutě, to jsem jedla i játra :grinning: a ted zas tak jednou týdně nějakou rybku. budeš damíkovi dávat tolik masa jak se říká, nebo bude taky veg.?
4. črc 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se kolektivně rozejdem do postelí..apsoň mi nebude líto,že tady kecáte beze mně:slight_smile: Tak dobrou noc!!!!
4. črc 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt se live nechytám... :wink: tak brou.
4. črc 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie- deš se rozejít s náma do postelí?:slight_smile::slight_smile:
Já teda určo nebudu tolik jak s eříká!!!Vždyť ot je děsně moc!!Nejsem teda vegoš a mimčo asi taky nebude(pokud ji bude maso chutnat teda).Ale abych dávala 5krát týdnně a ještě nějakýho hnusnýho králíka,jak býväjí ty přesnídávky,to teda neeeeeeeeeeeeeeeeee,blééééééééééééééé.Hezky si to nahradíme něčím jiným...
4. črc 2007 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě budu dávat malýmu maso, ale jestli bude jak můj chlap tak toho taky moc nedá, on jí nejvíc kuřeci a ryby a pak ten zbytek, jen vyjímečně, moc to nemusí :sweat_smile: No a jestli bude po mně, tak ve školce bude schovávat maso do kapes :grinning: :grinning:
4. črc 2007 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie-já se chytám,ale zato mám v každým slově překlep,tak nevím,co je lepší:slight_smile::slight_smile:
Tak dobrou noc,definitivně jdu:slight_smile:
Zítra paaaaaaaaaaaa :wink:
4. črc 2007 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky fakt mizím áááhojte
4. črc 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vy uz asi spite ale nenasla jsem nikde miminka zacatkem brezna,ale me narodil driv a spravne se mel narodit konce brezna....muzu se k vam pridat?
4. črc 2007 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Andry, klidně se přidej:slight_smile: Sice se diskuze jmenuje přelom měsíců,ale jsou tady mimča i zkraje března. Kde bydlíš? Jsi docela mladá maminka,ještě o rok mladší než já:slight_smile:(pokud teda 84 znamená ročník narození)
5. črc 2007 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Na chvíli jsem vypadla a přibyly tři stránky! Jak jste psaly o laktačních krizích, tu sice nemám, ale zato bojujeme s kojením-Honzík se u každýho kroutí jak žížala-prdama to není-to mu jde samo mezi řečí-pije vkuse asi jen pět minut a pak se vždycky pustí,otočí ode mě, ale pak se zas bleskově přitočí zpátky, potáhne, zas pustí a tak dokola :unamused: tak nevím, co to má znamenat...Takhle už to jde asi třetí den...Asi zkusím pročistit mlékovody, jak psala Lusi, i když se mi nezsá, že by to málo teklo.

Andrej, vítej a piš, myslím, že uvítáme nové členy a jejich zkušenosti :wink:
5. črc 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky vítáme nové členy - jen mně napadlo, když se juknete na začátek těchhle stránek, tak je tam taky dost lidí, co se tu už neukážou :confused:
mrňka u kojení taky zlobí, ale už delší dobu. Jinak tu údržbu zkusím udělat dnes večer :slight_smile:
5. črc 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíte,nakonec budu poslední,kdo si tu hygienu udělá:slight_smile::slight_smile:
5. črc 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petaska-taky to tak máme..možná je to tím,že se víc zabývají okolím,protože když s eněkde něco šustne,hned se otáčí a že už nepije jí vůbec nevadí...
5. črc 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek