• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

petaska: mně to taisha dělá taky, že se takhle šmrdlá u kojení, většinou je to tím, že ji tlačí nějaký zapomenutý krkanec od minule, anebo ze začátku tak hltá, že si vyrobí novej:grinning: a pak nemůže normálně pít.
jinak laktační krizi zatím taky nemáme, a snad ani mít nebudem, jsem stále jak pragolaktos a taisha jak otesánek, tak jídlo by nám šlo. )ale taky nemáme ještě ty 3 měsíce... :confused: )
5. črc 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem ráda, že to je asi normální-to vrtění u kojení. Ale asi se napije dost-teď jsem ho vážila a na to, že se před chvílí totálně vykák z podoby, až mu to zas všude teklo, tak má 6,6 tak zas od pátku nějakých čtvrt kila přibral :dizzy_face:
Kyri Taisha je fakt pořádnej kus ženský na její věk :wink:

Lusi-vrtí se i když kojíme v šeru a tichu a bez okolních podnětů... :unamused: prostě je to vrtichvost žížalovitý siréna hejkavá :grinning: původní jméno Honzík už vlastně ani nepoužíváme :grinning: :grinning:
5. črc 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
původní jméno taky nepoužíváme:slight_smile::slight_smile:
5. črc 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,

Andrea jasně přidej se :wink:

Tak malej papá pěkně, když kojím doma v klidu, ale venku to je šílený, už to dělám tak, abych byla na kojení doma, protože venku si jen cucne a sleduje vše kolem a to je na prd :unamused: , by pak pil každou půl hoďku :pensive:
5. črc 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica, to máš pravdu, kolikrát i doma musím poslat manžela do vedlejší místnosti, protože jí to prostě děsně zajímá :grinning: A před spaním a v noci bumbá úplně ukázkově - už je tma a jsme tam samy :confused:
Dobrou noc!
5. črc 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak se přidávám k vrtichvostům, dělá mi přesně to samé! chytne prso, pustí, otočí hlavu, otočí zpátky, chytne prso, pustí, otočí....

tak jsem si chtěla dnes odmočit kozy jak radíte :sunglasses: ale už to nedám, asi bych u toho usla a kozenky by se utopily :grinning:

laktačku taky nemáme (ťuk ťuk ťuk), mám mlíka pro trojčata...

jo a začla jsem poctivě odbrkávat (teda snažit se), protože jednak už jí to oproti prvním měsícům pěkně jde a druhak jsem zjistila, že když neodbrknem tak jí to dělá paseku, tlačí to a tak... dneska se z toho nakonec poblinkla...
5. črc 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petaska: jo jo, je to kus, a teď nám dokonce i do dýlky vyrostla :grinning: - hrozně se vytáhla, tak jí ze dne na den přestaly být bodýčka 62 a některý 68, takže už kupuju věci 74/80 :astonished: :astonished:

...a takový to bylo miminečko, to už je fakt dávno pryč. teď tady heká, experimentuje se zvukama, povídá, když žužlá prso, takže je to děsná sranda ji poslouchat - no, velký dítě, prostě

jo, včera jsme byli na výletě v botanický - před jízdou se tak vztekala, když jsem jí dávala do sedačky, že se z toho poblila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale pak ji v botanický hezky uspal vodopád :grinning: to bylo dobrý, jen jsme tam půl minutky stáli, kochali se a už byla ťuhýk :grinning:

a zítra jedem do orlických, na 10 dní - tanec, aikido, tantra, tak už se těšim, i když letos už to nebude tak free, jak ty roky předtim - pěkně hospůdka, koupáníčko, ohýnek až do rána... :sweat_smile:
6. črc 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kyri vy jste výletníci, to je super :slight_smile:

nekoukaly jste holky včera v 8 na dvojce na ten dokument? :confused: byl o nedonošených miminkách, no teda síla :pensive: ještěže máme ty naše buřtíky sedmikilové :sweat_smile:
6. črc 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarka: kousek jsem vyděla-na jednu stranu je to hrozný-jak ze začátku nevíš co bude, ale pak ta radost, když se ukáže, že je vše ok a může se jít domů. :pensive:

Kyri: přesně tohle se nám stalo asi před čtrnácti dny, že se malej zničehonic vytáh a do ničeho se nevešel :astonished: Taky už končíme s 68 a nastupujou vyšší kalibry :grinning:

S tím cestováním závidím-chtěli jsme na chatu-pěkně k řece,pohoda, ale dala se nám do ní nějaká zákeřnice houba, takže z toho nic nebude-vytrhaná podlaha není to pravé působiště pro rodinu s dětmi :rolling_eyes:
6. črc 2007 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my taky rosteme jak z vody - nejhorší jsou bodýčka - nejdou dopnout, i když by jí byly. A teď s tím širokým balením je to vůbec na prd. V noci se mi budí, protože i když večer dáme Sabík, tak má bolení bříška - to dřív neměla, teď jak má ten ranec, tak si nemůže zahejbat s nožičkama a trápí se. Ach bože, kéž by to za měsíc bylo dobrý - všechny dupajdy co jí byly, jsou jí najednou kvůli tomu ranci malý :angry:
6. črc 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik: tak dej to balení až na dupajdy :wink:
6. črc 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak mam chvilku čas tak sem mrknu :wink:
No už jsem se bála že jsme jediný kdo tak rychle roste ted sem musela přebrat Vojtíka věci už mu neni ani některé oblečení v 68 už dáváme 74 a něco i v 80.Jeto hrůza oblečení co bylo Tomáškovi v 7 měsících je ted Vojtovi.
Jinak dnes byl šíleně protivnej a měl i trošku teplotu a hlavně nechtěl ani moc jíst tak asi na něj něco leze i mě neni dvakrát nejlépe.A to zítra zas do príce ach jo. :confounded:
6. črc 2007 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky krejci, ty jsi teda ďábel :confused: takže ono to oblečení fakt oblečou děti v 7 měsících? Jsem si myslela, že si ze mě dělají srandu, s tím číslováním :wink:
lottie - já to zkusím, ale už teď jí to sotva dopnu, aby jí to nepadalo :confused: asi budu muset něco spíchnout :rolling_eyes:
6. črc 2007 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem!
ty brďo jsem tu chvliku nebyla a dočítám úplnej román.
Tak já jsem byla taky u kadeřnice i s barvou v salónu :wink: vyplajzla jsem 800,- a žádnej rozdíl :frowning2:

V úterý mi držte pěsti jdu na převážení. Mám obavy. Pořád mi hlady nepláče tak stále kojím bez toho přikrování. Dneska jsme opět vážili na digi váze spolu s námi a vyšlo nám pouhých 5,7kg což by znamenalo že nepřibral vůbec nic skoro za 14 dní. Tak snad to blbě váží :frowning2: jinak bych fakt musela začít s příkrmem :frowning2: Jinak vám řeknu že ta vel. oblečení mě pěkně štve. Malej má tolik krásných oblečení vel. 68 a najednou mu to začíná být malé. A v 74 nemám nic :frowning2: musím to vyměnit. A to už nemám předešlé věci kam dát.

Jó a Viki na svoje jméno asi nikdy neuslyší :wink: taky je to pro nás šiši, bobo, chlapeček atd. :grinning:

Se spaním problém nemáme. Spíme spolu každé dopl. úplně vpohodě. V noci se mi budí častěji na kojení. A do rána mi opět vytekla prsa :frowning2: jsem si už nedala podprdu s vložkama :frowning2: Malého normálně dám do postýlky a on sám usne nebo si hraje s hrazdou a u ní vytuhne.

Musím se pochlubit všchini mi chválí jak je strašně hodnej. On si fakt dokáže krásně hrát sám na hrací dece nebo s hrazdou v postýlce. :wink: Snad to ale není tím že je hladovej a nemá sil na plakání :frowning2: Ikdyž když má hlad tak si dovede zařvat. Jenže já ho kojím skoro pořád aby mi do úterka přibral tak nemá moc šancí :grinning: Ale bohužel toho míka zas asi tolik nemám. Prsa přes den mám jak prázdný pytlíky ale po zmáčknutí tečou :wink: tak nevím.

Jé já se rozepsala ale to je tím že jsem tu dlouho nebyla :grinning: Jó a začínám mít taky oaby z kontroly kyčlí :frowning2:
6. črc 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všici,
tak vy jste toho napsaly,že to byla fuška dočíst :sunglasses:

Tada začínam mit pěknej stres z těch kyčlí :frowning2: To je hrozný,že se to může tak zhoršit.Holky držím pěsti at to máte brzy v pořádku :wink: .Nevím jak teda dopadnem :confused: Už nás to čeká za 14dní.Bože snad to bude dobré :wink:

Jinak naše váha teda nic moc.Máme 5470g no a 62cm. Tkže to s tím přibíráním jde vážě pomalu.Ale mudr nic neříkala.Prý je to v normě.A to jsem už skoro na celé umělé stravě,pač mlíko je skoro fuč. :angry: :angry:

Jo holky je tu někdo kdo už nekojí????Nevim jistě ale myslim trpaslička.....Mohla by si mi poradit?????Kolik ti mimčo spapá????Mě příjde že Verča toho moc nesní.Pohybuje se to mezi 80-100ml.Není to málo????Někdy teda dá i 120 ale to jen vyjmečně. Dikyyyy :slight_smile:

Jinak jsme celý tři dny malovaly.No hrůza.Ještě že to už míme za sebou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se holky držte a at vám prckové pěkně papaj a rostou :slight_smile: Tak zatím
7. črc 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já myslím, že dokud nehubnou, tak by to mělo být OK, ne? :confused:
Tak jsem dnes v noci musela Veru sundat to široký balení, řvala jako blázen, to mi nikdy v noci nedělala, budila se co 10 minut a strašnej řev, tak jsem ji vzala do klubíčka a nakonec jsem jí to sundala a spinkala jako andílek do 7 :dizzy_face: přes den jí to naštěstí nevadí, noc předtím taky brečela, ale ne tolik - od tý doby, co jí to zase dáváme :frowning2:
7. črc 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím děvčátka... :slight_smile:
moni:Honzík je teda pěknej jelík...slupne 150ml 5x denně (750ml) někdy dostane o dávku víc, ale to se mi stalo jen 2x za měsíc. Je spokojenj. Váhu upřením po 11.7.-jdeme na očkování. Ale už to 100% bude přes 7,5kg :grinning:

Jinak velikosti (jak co) ale pod 68 už nejdem. Má jednu mikinku, ale to je jakésy divné číslování.

Stále spinká celou noc a vše je v poho-jsem strašně spokojená Máma!! :dizzy_face:

Koukám Honzíkovi do pusinky, jak řve hlady a co nevidím - takové malé (velikost špendlíkové hlavičky) bílé a v levo nahoře jakoby stolička. koukám na to jak blázen říkám si, že by zaschlé mléko? Šahám a to dolů nejde. No 11.7. frčíme na to očkování, tak se musím zeptat mudry. Doufám, že to není nic závažného. Stoličky přece lezou až poslední a až strašně za dlouho...tak bojím, bojím. Jinak Honzík je v naprosté pohodě akorát furt cpe do pusinky nervózně plenu.....
7. črc 2007 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpaslička: diky. Tak snad se Veřča rozpapá :wink: jinak to kliďo muže už být zoubek,páč jsem někde četla,že můžou klidně začít růst zadní zoubky a přední nakonec.Ale uvidiš co na to mudra :wink:

Jo Verča taky pořád žmoulá plínku a musím říct,že vůbec už nechce dudlík.tak snad jí to vydží.Myslím že ho nadradila palečkem-hihi :slight_smile:

Jinak jsem dnes prubla jízdu autem.Já totiž hrozně dlouho neřídila a s Verčou jsem se bála ještě vít,tak jsme dnes byly trénovat. No docela to šlo.

My v noci občas taky v poho.Většinou usne tak kolem deváté a budí se kolem čtvrté a pak v sedm. Ale někdy od té čtvrté pěkně po hodině.A to né hlady ale jen tak.Prostě si chce povídat :sunglasses:

Jinak pěkně křičíme a pištíme :grinning: :grinning: Je to super jí sledovat,ale někdy jí to drží i půl hodiny a to je teda mazec.

Holky mě je vas a mrnousů líto s těma plínama :frowning2: Moc vám přeju at už to máte dobrý.Chudáčci malinkatý. :frowning2:
7. črc 2007 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarka dívala jsem se na ten dokument na ct2, přesně jak píšeš byla to fakt síla.

Sloník malá si chuděra nemůže poprdět co v tom širokým balení :frowning2:

Trpaslička jen přes 7,5 :wink: a že by měl Honzík už zoubky?
8. črc 2007 v 05:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani:to víš, že né. Bude to 8kg, ale včera jsem měla dobrou náladu :grinning: :wink:

Zoubky? nevím...uvidíme. Tak jedině nějaký přdvoj. :unamused:
8. črc 2007 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha :grinning: :grinning: :grinning:už jsem se lekla, že jen moje mimísko nepřestalo přibírat :sweat_smile:
8. črc 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemate nekdo dobry tip na nakupovani kojeneckych vecicek pres internet?
8. črc 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky! Já vám ty váhy prcků závidím. Doufám že mi budeme¨mít aspoň přes 6kg a pokud ne tak hurá na Nutrilon :frowning2: Ach jo! Závidím závidím :frowning2:
8. črc 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se pochlubit - dneska se Verunka nádherně řehnila - a přitom taková blbost, člověk pořád vymýšlí, čemu by se smála, a ona se nejvíc řehnila, když jsem šustila s pytlíkem s meruňkama - dávala jsem je zmrazit a jí to přišlo děsně legrační - ale to je vám takovej zvuk, to stojí za to - se řehnila asi 5 minut, já na Jirku - natoč ji - a on stál úplněˇ"štajf", že určitě přestane,jak vytáhneme kameru, pak z toho Veru dostala škytavku, ale řehnila se dál - a to už jsme natočili :slight_smile: ale to předtím bylo stejně nejlepší - absolutně nečekaný :dizzy_face:
8. črc 2007 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko maminy :dizzy_face: tak my už druhý den spíme až do půl 8 nebo 8 takže supr, doufám, že to vydrží. prckové jsou teď boží co :dizzy_face: :dizzy_face: moje myška malinkatá (sedmikilová :grinning:) taky teď začíná objevovat svět, je to úplně úžasné a je s ní sranda, jak třeští oči na všechno nové, jak zjistila, že má ruce a půl hodiny si je prohlížela :grinning: jak se řehtá když jí pusinkuju na krku, no prostě nemůžu se jí nabažit a mám problém odložit ji večer do postýlky jak bych chtěla být pořád s ní :dizzy_face:

a ještě jedna u mně pozitivní novinka, konečně pořádný sexííííík :sunglasses: :sunglasses: minule jsem psala, že se do mně přítel nemůže vůbec dostat, jakoby mi s dělohou zašili i všechno, ale už to povolilooooo, slááááva :grinning: :grinning:

taky vám teď přijde divné, když vám partner laská bradavky? :sweat_smile: mně teda jo, vůbec mně to "nebere" a přijde mi to až úchylné, prsa jsou přece na kojení... :sweat_smile:
9. črc 2007 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe: já jsem toho hodně koupila na mimibazar.cz nebo mimiaukce.cz a pár hraček na babywelt.cz
9. črc 2007 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka, tak to mi prsa vynecháváme :dizzy_face:
9. črc 2007 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Dobré ránko! Verunka ještě spinká - dnes byla super noc, vzbudila se 1x! :dizzy_face:
9. črc 2007 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to Aduša spí už zase :grinning:
9. črc 2007 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
co naušničky? už v pohodě?
9. črc 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek