• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

jo jo, vypadá to dobře, ještě to teda pravidelně čistíme - nevíš jak dlouho? Já myslím tak týden, ne?
9. črc 2007 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! O víkendu toho bylo nějak moc...Vybírali jsme kuchyň, stěhovali bráchu, v sobotu večer divadlo...A včera na návštěvu k pradědovi...no byli jsme utahaný jak koťata!
Prvně jsme byli bez malého za kulturou! Hlídal děda, a ani skoro neměl co-malej v devět vytuhnul a spal až do půl sedmý :grinning: Musíme to praktikovat trochu častěji-je to paráda vyrazit jen ve dvou :wink:
Mady: s tím přibíráním jsme na tom podobně-malej má podle společnýho vážení zase už 14 dní 6,5 kg a na kontrolu jdem až koncem července :unamused: tak taky nevím...
9. črc 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak dnes sme si byly konečně nechat píchnout uši.malá řvala jak tur.a celý den pospává,má horečku ale snad to bude dobrý
9. črc 2007 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, dneska je tady živo :grinning:
Ještěžě my náušničky nedáváme :grinning: I když slyšela jsem na porodnici o nezvyklém přání jednoho dědečka nechat vnoučkovi píchnout náušničku :confounded: Nechápu nějak tu mámu, že s tím souhlasila :unamused:
S tím smíchem je to fakt super! Přišli jsme na to minulý týden po koupání-když jsem Honzíkovi osušovala podpaží-začal se úplně zajíkavě řehnit :grinning: úplně vejskal :grinning: :grinning: A teď už stačí mu jen přejet po bříšku a už má pusinu dokořán a vejská o sto šest! Je to fakt paráda, taky se ho nějak nemůžu nabažit. I když tuhle jsem ho měla docela plný zuby, když se ve tři ráno probudil a začal povídat a nemínil s tím přestat-najed se, v šest na deset minut usnul a pak brebentil až do jedný, půl hoďky spánku a zase grrrr a jej a abúúú a heheee no prostě do večera usnul ještě dvakrát, ovšem pouze na deset minut-hrůza! ještě o půlnoci jed a když mě v šest probudil, byla jsem totálně hotová. A to jsme pak byli celej den v Budějicích-jednak objednat tu kuchyň a pak přítel pomáhal bráchovi se stěhováním. Večer jsem na tom divadle měla trochu těžký oko a když jsem v půl jedný lehla do pelechu, během vteřiny jsem spala jak dudek a ve sejný poloze jsem se vzbudila v šest ráno, když se ozval prcek. Takhle tvrdě už jsem dlouho nespala!
Jejda, nějak jsem se rozepsala. No nic, musím vymyslet něco jednoduchýho na zítra k obědu-dneska jsme odmontovali linku, takže v kuchyni mám jen sporák a nezapojenou myčku...potřebuju umazat co nejmíň nádobí a ani nemám plochu na nějaké tvoření :unamused: Jdu se inspirovat na nějaký vařicí server...

tak brou :wink:
9. črc 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petaska tak to je u nás v černo bílém, jak se někam druhý den chystáme, chci se dobře vyspat, tak malej jak kdyby to vycítil a nespí tak pěkně jak vždy :sweat_smile:
10. črc 2007 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, taky mám pocit, že ti prckové jsou dost sensitivní :dizzy_face:
10. črc 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, sloník přesně ja píšeš :grinning: :grinning:
10. črc 2007 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, slonik, taky jsem líhovala ty ouška tuším tak týden...

teda petas, vy si užíváte :grinning: já se chystám s kamarádkou do kina, ale přítel je z toho tak nervózní, že budu tak "dlouho" pryč, že nevím nevím jestli nakonec půjdu :sweat_smile: on totiž se stará super, přebaluje, bere ji sám do parku ať se můžu trochu vyspat (nebo uvařit a uklidit :grinning:), ale když je zle, když je malá protivná a nejde utišit, tak to je okamžitě nervní a sykne "ber si ji prosím tě" trpělivost nula nula nic...

jinak včera mi přišla knížka Respektovat a být respektován tak už jsem se do ní začetla, chytla mně hrozně, je o tom jak vychovávat ne k slepé poslušnosti, ale k vlastní zodpovědnosti... jak vychovávat jinak než jsme to většila zažila od svých rodičů, formou příkazů a zákazů ve stylu dospělý to ví nejlíp, co ty dítě můžeš vědět... no nechci tady dělat reklamu :sweat_smile: ale jsem z ní tak nadšená, z té knížky, že jsem se musela podělit :sweat_smile: akorát ještě musím nějak přinutit přítele, aby si to taky přečet a hlavně abychom se pak pokusili podle toho jednat, on je hodně vznětlivý a bojím se, že bude všechno řešit impulsivně a ne v klidu s rozmyslem :cry: výchova je už tak těžká a já mám strach, že se ještě budeme kvůli tomu neustále hádat mezi sebou...
10. črc 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik: no my se mírně žerem už teď, pavel si totiž myslí, že mimino by přece mělo usnout i u jakéhokoli kraválu :angry: a že jsem musela udělat něco blbě, když jsem ji "naučila" usínat při úplném tichu. respektovačku objednám taky, už jsem četla ukázky a vypadá to dobře :wink:
10. črc 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se dá koupit normálně v knihkupectví?
sarka- dnes jsem koukala na ouška a vypadá to dobře, už to jen tak preventivně vždycky máznu, tak to snad bude OK
10. črc 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik: asi jo. já ji objednávám na stesticko.cz, je asi za 270kaček
jo a to bych nevěřila, kolik toho stihnu, když nezapnu kompjůtr :wink: tož zas mizim... :grinning:
10. črc 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrrr, ten kůň zas padá... tak ještě jednou: :slight_smile:

myslím, že v knihkupectví to asi není, já to objednávala mailem přímo u autora phdr. kopřivy na koprivovi.spirala@tiscali.cz

lotti, nám ze začátku malá taky spala jak dřevo u čehokoli, mohli jí v postýlce dřevo řezat... ale teď už potřebuje taky ticho. četla jsem o tom, že to je normální, že novorozenci mají hodně tvrdé spaní, ale postupem se jim "zlehčuje" a teď už by to měli mít zhruba jako my a my bychom taky nemohli spát v nějakém kraválu...
10. črc 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosíííím, zkuste někdo změřit prckovi tlapku! mně se zdá, že ji má Aduša hrozně velikou, tak mně uklidněte, že nemám doma obryni, a že máte taky 10 cm od palečku po patu... ??? :sweat_smile:
10. črc 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šarčo: Honzík má taky deset cm.no možná 9,5.... :sweat_smile:
10. črc 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej má taky 10 cm :wink:
10. črc 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, jdu to změřit :slight_smile:
11. črc 2007 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si myslela, že máme tak 8, a máme taky 10 :grinning: :wink:
11. črc 2007 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
díííky holky, to se ni ulevilo :grinning: :grinning:
11. črc 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Dlouho jsem tady nebyla.Byla jsem u rodičů na severu u Varnsdorfu 3 týdny.Bylo tam super nechtělo se mi zpět.Tady nikoho nemám z rodiny to mi dost chybí a ani kamarádku.Mi máme tlapku také 10.Jo mám na vás dotaz.Berete některá antikoncepci Cerazette?Dneska jsem volala na gynekologii,že mám měsíčky po 14 dnech tak 8 dní v kuse a hodně,tak je musím okamžitě vysadit a zbyli mi 2 celé platíčka,tak bych je prodala obě za 200 kč.Mě jsou na nic.Zaslala bych je poštou na dobírku.
11. črc 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
SIsi já bych si je vzala, jestli se ti ještě nikdo neozval, protože já neberu nic, doktor mi je sice napsal, ale nebyla jsem si je schopná vybrat v lékárně, tak s manžou riskujem :sweat_smile:
11. črc 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak vítej zpět :wink:
11. črc 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica:napiš mi adresu na mou IP adresu a já ti je pošlu na dobírku.Taky ted budeme riskovat zkusím asi tělísko.Děkuji za přivítání.
11. črc 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok máš ji tam
11. črc 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi: :astonished: :astonished: já jsem po týdnu braní cerrazete taky dostala hodně silnou menstruaci, teda ne 8 dní, asi jenom 5, ale dr mi řekl že o.k., ted dojídám druhé platíčko a od té doby nic. to je taky divné.
sarka: popelka moje má 8,5cm
11. črc 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pozorte: :grinning:
Kontrola u doktorky proběhla i s očkováním hexa a je to zatím v pohodě (když máme teda ty homeopatika)nevím jak bude večer....

Jani: tak se ukaž Honzík má 8,235kg a 68cm. :grinning:
tentokrát doktorka neřekla, že je v nadprůměru jako doposud každou prohlídku, ale že je na samém vrcholu všech tabulek..... :unamused: :wink:
11. črc 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak jsme včera byli na kontrole s váhou. Tak bobek přiblral z 5740g na 6124g :wink: za 14 dní a jen z kojení. Přibral sice krásně ale pořád to je málo. Má totiž 68cm. A jak píše trpaslička její Honzíl má stejno uvýšku ale o dost více jak Vikošek. No ale Honzík byl vlastně obr už při narození :wink: No a tak sjem to vzdala a raději dokrmuji. 3x denně po kojení 60ml. Odpoledne to ani nedopil jinak zatím jo. Nechci mu nějak ublížit tím že rychle roste a nestačí přibírat. Ikdyž mě se líbí takovej jakej je. TeĎ spí ale zítra mu změřím tu nohu :grinning:
11. črc 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky nestrašte s tím cerazette, já jsem to taky začla brát, ale krámy teda ještě rozhodně nechci :confounded: doufám, že to z toho nedostanu jako vy...

sisi: ahojky, vítej a piš :slight_smile:

Honzík je macíííík :slight_smile:, ale je fakt, že je z nás skoro nejstarší a to dělá hodně. my už máme taky první hexa za sebou a úplně v pohodě, reakce žádné...

my jdeme zítra na kyčlíky :frowning2: tak nám držte palce :pensive:

mady a co dáváš? nutrilon? my to teda nepotřebujem, ale chtěla jsem si něco koupit domů do zásoby, kdyby byla nějaká krize ať mám něco po ruce...

jo a dnes mi přišlo vyjádření z úřadu, zamítli nám žádost o přídavek na dítě, nedostanem ani korunu, vrrr, svi+ě... :angry: nechápu, jak to můžou posuzovat podle příjmů z roku 2005! to je přece rozdíl, jestli člověk normálně pracuje nebo má 3měsíční dítě a je na mateřské...
11. črc 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: jo, je to debilní, já to navíc řeším všechno poštou i porodné korespondence plzen - ostrava, všechno trvá 100let a z příjmama 2005 taky nemám nárok....
a s těma kyčlema, neboj, dneska jsme byli u očního, (oči o.k. byla to preventivka dělají to u nedonošených dětí a dětí s nízkou porodní váhou) a potkala jsem tam ženskou s roční dcerou, která chodila na ortopedii tam jak my a dcera měla abdukční peřinku od třech do osmi měsíců, v těch osmi měsících šla jinam a řekli jí že dítě má kyčle perfektní, proč to furt nosí :astonished: :astonished: to je hnus, tyrani tyranosauři jsou to, jdu jinam okamžitě hned zítra to překontrolovat!
11. črc 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarka: zitra jdem taky na kycle, tak jsem taky zvědavá :unamused: Tenkrát na tý neurologii nám mudr řekla, že je malej jako hadrovej, že má dost velký rozsah v kyčlích. No v praxi to vypadá asi jako žabák :sweat_smile: Tak snad to bude ok! Taky držím palečky :wink:
A s těma dávkama je to fakt něco-taky nám je zamítli :angry: Ale těžko říct, s jakým příjmem bysme na to vůbec měli nárok. V roce 2005 jsem si totiž tři měsíce hledala práci-přestěhovala jsem se z jiného města za přítelem a pak jsem z nouze vzala úplnou hrůzu a jako gymnyzistka, co nechala po dvou letech vejšku, jsem nastoupila za sedmičku do pekárny v Hypru :confounded: Nikdy víc!Jakmile byla možnost úniku, šla jsem od toho. I když to trvalo skoro rok...Jó práce tady není, a když jo, tak se stojí fronty, kde na prvním místě je příbuzenstvo, pak známí a pak možná veřejnost :rolling_eyes: Tak fakt nevím, kolik bych musela na ty dávky brát...Přítel tenkrát dělal na živnost, ale byl to nějak mizernej rok, takže z toho taky moc nebylo :unamused:

Mady:jsem zvědavá, jak na tom budem s váhou my. Ale na prohlídku jdem až koncem měsíce. Malej je taky spíš dlouhej než cvalík...Zatím přikrmovat nechci-má totiž velký předpoklady k alergii, tak bych chtěla do těch šesti měsíců fakt jen kojit. Snad to půjde :pensive:
11. črc 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky lotti, určitě jdi i jinam!! doktoři jsou dneska hrozní...
11. črc 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek