• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Lottie: To je mazec! Rychle to zkus jinde! :wink: A hodě štěstí :wink:
11. črc 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska je tu nějak mrtvo? :sweat_smile:
Lottie, zkus to i jinde, uvidíte :confused:
Tak se hlásím k těm, co začínají línat - vlasy máme uplně všude :confounded:
12. črc 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,

hlásím návrat s kyčlí a vše je ok, uf to jsem si oddychla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky mi začínájí pěkně padat vlasy a ještě k tomu malej pomáhá, protože se mu začaly hrozně líbit a tahá za ně :sweat_smile: auau

Trpaslicka nás čeká poradna zítra, tak jsem zvědavá, ale myslím, že vás opět trumfnem :wink: Čeká nás i druhý pichanec, tak doufán, že to proběhne jak minule bez problémů. Jinak naše doktorka má dovolenku tak jsem zvědavá co řekne zastujicí mudr na našeho obříka :sweat_smile:

Lotii tak to je mazec s těma doktorama, pak písni jak jsi dopadla :wink:
12. črc 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen dávám Nutrilon myslím že jedničku :wink: Taky bych raěji jen kojila ale fakt mám obavy aby přitom jak roste neměl málo. Aby měl třeba zdravé kosti. No manža bude mít teď 14 dni dovču tak oběháme kyčle, kontrolu železa malého a já musím na gyndu. Mám koupenou HA a ještě jí ani neberu :frowning2: mám to tam dole fakt nějaký divný. Takže po psychické stránce prostě nemůžu sexovat. Ach jo! Jsem zvědavá co mi řekne ale fakt se mi tam nechce :frowning2:
12. črc 2007 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica:tak jsem ti to poslala dneska odpoledne.
12. črc 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisi dík, jsem zvědavá jestli taky dostanu krámy, ale doktor, říkal že mám dost vysoko vaječníky, že bych je tak brzo neměla dostat, tak schválně :sweat_smile:
12. črc 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky, tak já už cerazette beru, protože sex konečně můžu, a doktor mi taky říkal, že bych krámy hned tak dostat podle mojeho vaječníka jednoho chudáčka osamoceného neměla, tak snad to ani po těch práškách nedostanu...

ale mám jinou depku :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: byli jsme dnes na kontrole kyčlí... sono nám dělal celou věčnost, už jsem byla nervózní, ale nakonec vynesl verdikt: dobrý, už chodit nemusíte. ulevilo se mi neskutečně a radostně vyběhla z ordinace... za hodinu telefon! volal mi ten doktor, že měl po nás 2 děti, kterým "to áčko vyběhlo hned" tak se na naše snímky znovu díval a uvědomil si, že Adunka už má skoro 3 a půl měsíce, což už je dost na ten stav, který tam je. že každé dítě by to mělo mít stoprocentně v pořádku do 4 měsíců, jinak se s tím musí něco dělat. takže by chtěl od nás ještě rentgen. takže za 2 týdny jdeme na rentgen a pokud to nebude stoprocentní budeme to řešit nějakýma pomůckama... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. črc 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dnes jdeme na kontrolu vážení+měření a k tomu očkování :cry:
Jinak nás čeká za týden další kontrola kyčlí tak snad budou v pořádku
13. črc 2007 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trpaslicka zase jsme lepší :sweat_smile: 8,310 a 69cm, i doktorka která nás viděla poprvé nic neřekla, jen že jsme velicí :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2007 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak už jsme přišli od doktorky tak máme 6960g a 64 cm :wink:
13. črc 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak my jsme byli včera na těch kyčlích taky a prý bychom s nima mohli na výstavu-v necelých třech a půl měsících prý jsme ukázkoví :dizzy_face: Tak se mi dost ulevilo, docela jsem se taky bála-díky vašim příběhům i tomu, co říkala ta neuroložka a té naší velké pohyblivosti v kloubech...Ale hlavní je, že už tam nemusíme :slight_smile:
Teď jsem už jen zvědavá na oficiální vážení za 14 dní v poradně. Včera jsem se s malým zkusmo vážila a vyšlo mi, že snad přeci jen přibral a má 6,8kg, což by docela šlo. I když na to, jak je dlouhej-už má asi víc jak těch 68cm :sweat_smile: A nožičku má 11cm-prostě se nám trochu rozrost chlapec :grinning:
Sarka:neboj, určitě to nebude nic hroznýho, když to vlastně původně ani nijak řešit nechtěl :wink:

Holky myslíte, že je možné, aby si malej vybreptal chrapot? Už asi tři dni má takovej jinej hlásek-pisklavej až chrapivej-ale že by ho třeba bolelo v krku se mi nezdá, ani nekašle...Tak si fakt myslím, že to bude tím, jak si pořát povídá a vejská.
13. črc 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, koukám, že už od včera je tu nějak "ticho"...Že by se i tady projevila prázdninová okurková sezóna? :wink:
Já teď právě zažívám něco, co už jsem asi dva měsíce nezažila-malej spí už dvě hodiny v kuse ve dne! Akorát mě štve, že jsem si nešla lehnout taky-jsem nějak přejetá-asi ty zmny počasí, či co :confounded: Jenže znáte to-říkám si:půjdu si lehnout a malej bude během minuty určitě vzhůru-jenže kdo mohl tušit, že mu to spaní takhle pěkně vydrží??? :rolling_eyes:
No nic, jdu se aspoň natáhnout-uvidíme na jak dlouho :wink:
13. črc 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petaska malej mi taky dnes spal dopoledne 2 hoďky se stal zázrak, ale já nelenila a šla taky, tak jsem si taky pěkně dáchla :sunglasses:

Jo a gratuluju ke zdravím kyčličkám :wink:
13. črc 2007 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Jani! Já to s tím spaní prošvihla-jak jsem se chtěla jít natáhnout v těch půl pátý...malej se probral, jen co jsem si lehla :angry: klasika :grinning: Takže závidím :wink:
13. črc 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj my mame taky po ockovani , jsme 60cm velci a vazime 5710g :slight_smile:
13. črc 2007 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak za hodinku jedem na návštěvu ke tchýni :frowning2:
Bude to hrůza na posledy jsme tam byli když Vojtíkovi byl týden a ted tam jedem po 3 a půl měsících samozdřejmě tam bude celá přítelova rodinka,no horor :unamused:
A k tomu mam začínající chřipku tak se cítím jak zbitá a Vojta je protivnej po tom očkování no určitě to tam bude super :wink:
14. črc 2007 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj krejči, to zvládneš :wink:
My jsme včera byly venku (když posčítám dopoledne a odpoledne) necelých pět hodin! Nohy mně z toho bolej ještě teď :grinning: musím víc trénovat :dizzy_face:
14. črc 2007 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcirice závidím Ti že jedeš ke tchýni po tak dlouhé době :grinning: já ji mám v baráku :frowning2: a zrovna včera jsem si omylem vyposlechla jak mě pomlouvá že jí nepljčuji malého přestože ona už vychovala tolik dětí. No já prostě nejsem schopna toho malého půjčit. Manža je buď v práci nebo vposilovně. Tady nikoho neznám. Jsem úplně v cizím prostředí. Nemám tu kámošky a ani rodinu. Kdežto tchýně tu žije celej život a má tu i 3 vnuky. No koníčky kromě četby žádný nemám. Prostě nemám potřebu malého půjčovat. V klidu si u něj uvařím i uklidím. Kromě toho tchýni je 69 let. Mám obavy že ho třeba vytáhne z kočárku aby se chlubila a může jí třeba vypadnout.Je sice statná a zdravá ale taky si často stěžuje na bolesti na hrudi a je po operaci ruky že se jí zkracovaly šlachy a na druhou ruku už nechce jít. Kromě toho ještě mám i obavy aby ho nepřehřála nebo ho nenalívala odvarem z vloček. Chudáček je totiž hladovej a minule při 30 stupních mi říkala že je zmrzlej a že mu mám dát ponožky. Já bych byla nejraději nahá a malej by měl nosit ponožky. Prostě jí ho nehci půjčit. Bych jí ho půjčila a pak bych doma seděla na gauči a jen v hrůze čekala kdy ho vrátí.

Ona má 3 syny a3 vnuky tak si myslím že si vození kčárku užila dost. No manžel je proti mě a tak máme teď docela dusno. Fakt bych odtud nejraději utekla. Ještě do mě reje jeho rodina proč ho nechci půjčit a tak. Zajímavé že naši to chápou. Dokonce taťka říkal že pokud nemám potřebu ho půjčovat ať si ho užiju. Že to uteče strašně rychle a bude velkej. A já si ho prostě chci užít. Už teď je mi po něm smutno :wink: a to jenom spí :grinning: Asi jsem blázen že?! :frowning2:
14. črc 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: nejseš, docela tě chápu, s tchýní v baráku bych nepřežila ani 2 dny :wink: my tu nemáme rodinu ani jednu, známých pár jo, ale dobří kámoši jsou taky až v ostravě. ti někdy chybí. jsem s malou 24 hodin denně, někdy mi z toho přeslakuje, ale taky bych asi nepůjčovala, ani kdyby to šlo. natož kdyby mě někdo nutil. na houby akorát je, že je manžel proti tobě, ale to pavel zvládá taky i bez tchýně :confounded: máme teď taky docela krizovku, jsme na sebe protivní jak psi, je v práci, pak příjde zpruzený, že nemá klid, přitom pavlína je úplně hodná! nenabrečí za celý den dohromady ani 20minut. nevím, co by dělal, kdyby byla nějaká vzteklina, nebo nespala v noci. No snad ho to přejde a vzpamatuje se chlap jeden praštěný.
14. črc 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, naprosto rozumím! S těma tchýněma je to fakt někdy vopruz :rolling_eyes: Nebydlíme sice v jednom byráku, ale zhruba sto metrů od sebe-takže...nebudu to rozvíjet :wink:
Lottie: s přítelem jsme taky teď nějak na štíru :frowning2: On je buď v práci, nebo maká na zahradě, kde se dokončuje nová chatka-není to tak úplně naše-zas jsou v tom ti tchánovci...O víkendu zajde na pinčes a pak na pivko, které se mu někdy trochu protáhne, takže druhý den odpočívá a chce klid, nikam nechodit, nohy nahoru...A trochu mu asi nedochází, že to taky není pořád úplně jednoduchý nemoct se od prcka hnout vpodstatě na krok, že z toho taky může občas pěkně šplouchat na maják. Takže na sebe taky skoro denně zvýšíme hlas...většinou je to kvůli úplný ptákovině, ale pak jsme naprdnutý až na půdu, nemluvíme spolu, děs :frowning2:
Ale dneska jsem po dlouhý době slyšela jednu písničku-že prý za všechno může zanedbaný sex :grinning: A myslim, že u nás na tom asi něco bude :sweat_smile:

No nic, jdu se konečně najíst-dneska jsem měla jen míchaný vajíčka s rohlíkem někdy v poledne...A teď jsem asi od pěti s minimálníma přestávkama kojila a kojila a kojila a kojila...asi žíža nebo co :sweat_smile:
14. črc 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky, taky se vám někdy stane, že se ráno vzbudíte a nejste si tak úplně jistá, jestli mimčo v noci papalo? Asi jsem cvok, ale stává se mi to docela často :sweat_smile: zřejmě "přepracování" :astonished:
14. črc 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,Jani: už vás asi nedoženem :pensive: ...budeme o krůček pozadu. Damiánek to bude mít po vás, ale já s Pájou jsme na tom ináč, tak se nám to asi už stopne. Uvidíme.....tak příští měsíc-ju? :grinning: :wink: pa
14. črc 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Trpaslicka těch pár gramů, to je nic, Damiánek nebyl vykakanej, tak maj stejně ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Petasko to se mi teda ještě nestalo, ale ráno bývám taky dobře misuge :sweat_smile:

Mady tu tvojí tchýni, ti nezávidím ani trošku, já mám tchýni super, možná je to tím, že je mladá má 44, ale bydlet s ní bych nechtěla, ani s otcem jsem už poslední roky nemohla bydlet, i když ho mám ráda, bylo to náročný, mám ráda svoje :sunglasses:
16. črc 2007 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petaska: to je normálka, že někdy nevím, jestli jsem v noci kojila, zato vím jistě, že se před kojením vždycky podívám na hodiny, ať mám přehled :grinning: :grinning:
16. črc 2007 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lottie dík, aspoň mi nehraboší samotnej :grinning: A na hodiny taky vždycky koukám-kojím u mobila, ať mám přehled, jak dlouho to moje prťe sosá :grinning: :grinning:
16. črc 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem! Tak ty vedra mě zničí a malého taky. Je protivnej a věčně na prsu. V noci snad co 1h max co 2h. :frowning2: Ještě že to nepotrvá dlouho a to zítra musím k mudře na převážení a ve středu na kyčlepokud tam bude doktor
:frowning2: no záhul. Jak to snášíte vy? Zítra snadmanža konečně napustí bazén :wink: Hele šli by jste s těma našima prckama do bazénu? Když ho chlórujem? :wink:
16. črc 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my vedra díkybohu v pohodě, malá je úplně v klidu, zdá se, že jí to nikterak nevadí. v kočáře je skoro nahá, vegetí si tam a vydrží celý den, ale vyhledávám park, kde je pod stromama super nebo stín, na slunce s ní nechodím vůbec

já se na hodiny koukám v noci vždycky při kojení, ale kdybyste se mně zeptali ráno, kolikrát a v kolik jsem kojila tak taky nevím :grinning: se mi to všechno slívá...

včera jsme měli srovnání s 8iměsíční holčičkou a byli jsme absolutně stejně velcí :grinning: :grinning:

v bazénu bych asi ani tak neřešila chlor, protože voda z vodovodu, ve které ji koupeme je taky chemicky ošetřovaná, i když bazén je určitě víc to je fakt, ale hlavně bych asi řešila teplotu vody, nešla bych s malou pokud by neměl aspoň 35 stupňů...
16. črc 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

jsem se chtěla zeptat, jsetli už jste některá z vás byla s mimískem na plicním, mě to čeká zítra, tak ať vím co a jak...

Jinak malej je taky v klidu, taky jsme celej den doma a máme tu max 25 stupňů, takže pohoda a až večer kolem 18hod jdu s malým ven :sunglasses:

Sisi včera mi došly ty prášky díky :wink:
17. črc 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my na plicním nee... ale zítra jdeme na kontrolu jizvičky po očkování TBC, tak to se snad jenom kouknou, řeknou, že je to v poho a fičíme dom :sweat_smile:
17. črc 2007 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcípl pes tady :grinning: ani se nedivím, koník nějak blbě běží i ted v noci :confounded:
na plicní to taky nějak nemáme v plánu. korespondák s TBC mi přišel dneska na čtvrtek a pája tam má furt červenou bobuli, tak doufám, že nemá zas nějaký průs.r :astonished:
u nás celkem nuda, novinky žádné, peřinka furt hřeje, potničkám přes celé záda nešlo zabránit a to ji máčím aspon ve vaničce 2 krát denně at je chvíli nahatá. k jiným ortopedům jdu, ale až za 9 dní (odpočítávám), aby nebyla duplicita péče, či co.
taky jsem dneska zkusila čaj, i když se to u toho kojení nemá, nejdřív se tvářila, jak kdyby to byl ocet s křenem, ale na druhý pokus už sosala, že jsem jí tu flašku musela zas sebrat at se napoprvé nepřepije. takže měla poprvé něco jiného, než to moje mlíko :grinning:
a já mám za sebou konečně ten sex! hurá. skoro po půl roce, jak jsem to mohla vydržet???? fyzický prožitek teda nic moc, nejdřív au au, potom už to šlo, ale sblížili jsme se pěkně (na chvilku :grinning: )
17. črc 2007 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek