• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

ahojky, kdyby pes, ale tady chcíp kůň ... teda koník :unamused:
my vedra snášíme dobře, na procházky chodíme ráno, dnes od devíti do půl dvanácté, Verunka je hodňoučká, tak už se to dá.

Krejči - gratulace ke 4 měsícům :wink:

Nám budou měnit v pátek okna, takže máme byt vzhůru nohama a přemýšlím, co dřív :unamused: tak se tady mějte a napište! Kdy se vůbec vrací Kyri?
18. črc 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! uff, právě jsem sežrala půl litru zmrzliny jen proto, že jsem ji nemohla vrátit do mrazáku, protože mi malá tady u mně zrovna usla, a kdybych ho otevřela tak se vzbudí a přece to nenechám roztéct :sweat_smile:

teda dneska ráno peklo - bobiš začla v 6 plakat a s malinkýma přestávkama vydržela až do půl 7, no mazec, jestli to byly zuby tak bych si na to měla asi zvyknout :confounded: no nic, odpo fičím do lékárny ať mi něco dají

včera jsme byly na kontrole jizvičky po očkování TBC a samozřejmě ne bez problémů :unamused: prý máme ještě puchýř, tak jsme putovaly k další doktorce, byla jsem z toho zas vyjukaná, ale ta nám napsala framykoin a to bylo všechno, tak to asi žádná hrůza nebude...

lotti gratuluju k sexování :sweat_smile: já to taky slavila, když se konečně povedlo, kdo měl ty řeči pořád poslouchat... :rolling_eyes:
19. črc 2007 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík :grinning:
pája tbc taky samo s komplikacema, ještě to není zhojené, ale k dětské nás s tím ani neposlali, stejně má dovošku a říkali omývat řapíkem. čajem z řapíku. já starý zahradník, nevím co to je, kde to koupím, v lékárně asi...
no možná na to vemu ten framykoin když říkáš.
19. črc 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mně říkala ta spešl mudra ke které mně z kalmetizace poslali po koupání natřít framykoinem a jemně vmasírovat...
20. črc 2007 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen:to tě tam poslala dětská?Mi tam máme červený flíček malinkatej.
Mě kolikrát ten koník nechce vůbec naskočit.
20. črc 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi: mi přišla pozvánka na korespondáku
ještě mě napadlo...řešíte plyšáky? ted když si ty mimina naše cpou všechno do pusy, napadlo mě, že někteří plyšáci jsou pěkně "nebezpečné zvířeta", oblíbený tulínek má silonové fousy, kráva zase takový roztřepený ocas, nechtěla bych to lovit z krku, a ani ty jemněplyšové zvířátka z hrazdy nejsou úplně košer, zkoušela jsem si jedno ožužlat( :grinning: ) a bylo to dost blé, blé
20. črc 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem musela na kontrolu jizvyčky před prvním očkováním :wink: malému se to hojí pod kůží takže žadnej puchýřek prostě to ma zavřený. prý se to po očkování může teprve rozjet. A asi se stalo. Má to o dost větší ale pořád od kůží. Prý by to mělo hnisat. Tak nevím. A to je moje mamka na plicním zd. setra :grinning: Ale tady chodím k jiné :wink: joj za 14 dní už jdeme na druhé očkování :wink: Dneska jsme zkusili bazén jen prstík namočit a malému se to nelíbilo. :grinning:

No a jinka jsme mu dala ve 4. měsících kanavit a ten se porvé děsně šklebil :grinning: :grinning: no sranda. Dneska jsem mu dalaolíznout lžičku se zmrkou :wink: a byl jak divej. Otvíral pusu jak rybička :wink: fakt se těím na krmajdu ze lžičky :wink:

No zrovna na zítra plánuju vyprat všechny plyšáky. Ale jestli je bude strkat do pusy tak to asi fakt není moc dobrý. Snad jen ty co jsou z toho mikroplyše či z čeho :wink: ty hladký :wink:
20. črc 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisi jak to popisuješ, tak to máme mi a tak je to dobře, máme to zahojený a na přeočkování půjdem až za 11 let :wink:
20. črc 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi, taky mi přišla pozvánka na koresponďáku jak píše lottie. a moje děsná mudra dětská nám píchla první očkování ještě před tou kontrolou :unamused: se docela ta na tom plicním divila :unamused: asi fakt zvážím výměnu dětské, už mně ta ignorantka stará nebaví :rolling_eyes:

na ty zoubky mi dali v lékárny Babydent a malé taky hrozně chutná, už jsme jí to dvakrát dávali a vykulí oči a saje si to, že si myslím, že je to stejně zbytečné, protože si to hned všechno slíže... prý je tam nějaká ovocná příchuť, aby to dětem nevadilo, jenže je tak dobrá, že ji hned snědí...

jo a na škytavku když je zrovna napitá a nechce pít ještě tak dáváme ten babský recept se lžičkou citronové šťávy (zředěné převařenou vodou), to nám pomáhá, a malá to slupne ani nemrkne! já když to zkusím jestli to nemá moc silné tak se křením a ona nehne brvou, ještě si po tom mlaskne :grinning: takže na krmení lžičky se taky děsně těším až budem zkoušet různé chutě :slight_smile:
21. črc 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženy!

tak vy už řešíte zuby! no, taisha si cpe všechno do pusy a hryže mě do cecku, ale říkala jsem si, že je snad ještě brzy...

očkování proti tubeře máme v pohodě, hnisání žádný, jen fialový flíček.

a sex se taky konečně povedl - předevčírem :grinning:
bez gélu a bez předehry, neb bych během ní asi usnula, ale za to přítelovo "už jsem tam" a výraz, jako kdyby byl na hodně dobrým tripu to teda stálo :grinning: :grinning: :grinning:
ani jsem nedoufala, a ono to vyšlo, sice ztráta panenství proti tomu hadr, ale dobrý :sunglasses:
akorát kazišuk taisha se nám přitom málem vzbudila, pořád se vrtěla, takže hrozilo, že budem muset té bohulibé činnosti zanechat a jít ji řešit.
což se ale nestalo, takže jsme to konečně podnikli a NAVOSTRO! takže doufám, že nebudu za pár týdnů zakládat duben/květen 2008 :grinning: :astonished:

ale ms pořád nemam, kojim jak zběsilá, takže takový thrill zas nehrozí... :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

v úterý jdeme na hexa - už jsem to zkousla, ale stejně mám bobky... kámoška mi říkala, jak byl její synek v pohodě, tady na koni to maminy píšou taky, tak si asi nebudu dělat hlavu...
21. črc 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, sarka, dík za ten tip s citronovou šťávou - neznám a zkusim, přisát se mi totiž nechce, když škytá a vůbec je kojení teďka děs, hrozně u toho blbne, ječí, když to hned nestříká, už to není uklidňovadlo, kde jsou ty časy, kdy jsem ji přiložila a stihla si během toho 2x carcason! grr :angry:
... ale zase co už toho umí, to je neuvěřitelný, jaký žvatlá "básně" a jak se mrská, hrozně vyrostla za posledních 14 dnů

jo, na dovče bylo o 5 týdnů mladší mimi (kámošky) a to byl takový rozdíl, taisha vypadala fakt jako obryně, samý špíček a ohromný tváře, bavila jsem se a samozřejmě si připadám jako opravdu "výživná" mamina, což mě blaží :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kyri, vitej :slight_smile: my tu citronku musíme mít dost silnou, aby to zabralo, ale pak nám to zabírá super a malé to nevadí, ba naopak. uvidíš kolik snese.

u nás kojení taky síla, mlíka mám myslím dost, ale musí párkrát potáhnout než se to pořádně rozteče, a to horor jak se u toho zlobí. pak už v pohodě, ale ten začátek, to je boj...

přejížděla jsem jí ty dásně a horní má hrozně ostrou, tak asi už fakt zuby :frowning2: ale nejdřív prý rostou spodní, tak nevím...
21. črc 2007 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ten začátek je boj, a pak, když už to málo stříká a musí tahat zadní mlíko, tak taky.

dnes se mi zdálo, že jsem těhotná, chjo, hrabe mi z toho, jak teď taisha blbě spí.
přišla jsem k doktorce, ta mi dala asi 4 testy, co vypadaly jako klacíky od nanuků a já se šla testovat, na každým tom klacíku pak svítily // růžový až běda a hrozně výrazný.

tak doufám, že to byl jen sen...
22. črc 2007 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kyri: omrkla jsem ti nové fotky, pěkné jste :slight_smile:
a jestli jsi těhotná, tak to je žůžo :grinning: :grinning: při jedněch plínkách jak se říká :grinning: hlavně nezakládej tu novou diskuzi a piš sem :grinning: to by byly historky, chvilku před porodem, 11ti měsíční taishátko...mno nic, dělám si řiť, nepřeju ti to a já bych to nepřežila ani ve snu :wink:
jo a to přisávání řeším někdy tak, že jdem "do stanu" hodím přes nás deku a už nečučí co kde lítá. ale taky to není stoprocentní, zase čučí na mě, trochu se napije, pustí,zeptá se kde to jsme, zas žužlá
a čím dál víc jí baví když opakuju ty její kvíkoty a pazvuky, asi mě chce naučit svoji řeč :grinning:
22. črc 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie: dík :slight_smile:
no, asi bych to přežila, ale zatim nevim jak. asi pujdu mrknout na kojeni.net, abych zvěděla, jestli existují podobné šťastlivkyně, co kojily, a přesto mají děti rok od sebe :grinning:

jo, to hlavní, dneska při obědě se přítel zvedl, šel k oknu a: "hele, co letí", tak jsme všichni koukali na ohromnýho ptáka... no, a on to byl ČÁP! :confused: :sweat_smile: :confounded:
...ale černej, tak ten asi nosí chlapečky :wink:
loni jsem chvíli před početím viděla bílýho :grinning:
22. črc 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri, nakukuju z dubnovek :wink: Můj brácha má chlapečky 13 měsíců od sebe :sweat_smile: Holt spoléhali jen a jen na kojení. Švagrová kojila plně a nejpozději po 4 hodinách a stejně do toho vlítla :grinning:
22. črc 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny,
dlouho jsem tu ne to,ale jak píše SISI, tak nekdy se sem nedá dostat nebo co! nějak to drhne.

kyri" tak to by byl mazec,to těhu.Já teda nevím jestli bych to zvladla.Ale asi jo,co jinýho :slight_smile: Ale kámoška má taky mimča po 14měsících a někdy je teda pěkně.... Ale zase to má při jednom :sunglasses:

Jinak my kyčle dobrý a dva měsíce na kontrolu jadýrek :slight_smile:

jo holky jak píšete,že chodíte na plicní na kontrolu TBC očkování,Tak tam nas snad ani nikdo nežene.Pač příští týden jdem už na očkování.Tak jsem z toho ted jelen :confused: :confused:

Verča taky teda pěkně řádí.Piští,křičí včechno strká do pusiny,takže plyšaky jsem teda zatím odstavila :slight_smile: Jinak už se koněčně otáčíme ze zad na bříško a je to prča jak se řehtá,že se jí to už daří :grinning: No je kouzelnááááá :slight_smile:

Jo a jak trénujeme to plavání,tak už se potápíme.A můžu říct,že jsem z toho teda byla dosti stres,ale Verča naprosto v poho.Prostě se jí to libí.Jo a někdo tady psal,že do vody jen do 35stupňů a v tehlé teplotě my koupem normálně.A musíme otužovat dál a zvykat až na 30stupnů.Aby v bázeně pak byla v pohodě.Takže plavko včem doporučuju.
Tak se zatim nějte hezoučky a zatim papa :slight_smile: :slight_smile:
22. črc 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé když jste u toho plavání, někdy někdo možná lusinta nebo janica nebo nějdo z dubnovek no já už fakt nevím, tu měl video s plaváním, asi ve vaně, to už taky nevím a mi nefungovala zvukovka a nepřehrálo se mi proto ani to video, už jsem to opravila akorát netuším, kde bych to video ted našla. u nás, v dubnovkách, stránka? trochu jsem se do těch otázek zamotala, kdyby třeba kyri věděla :grinning: , nebo ho měl někdo uložené...dík.
22. črc 2007 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
lottie-to měla v únorovkách lia,ale nemám to uložený. Tak jestli to má Kyri uložený nebo napiš do únorovek,třeba ti to pošle znova. Bylo to děsně dávnotakže dohledávat by byl mazec..

kyri-taky mám kámošku,která hned otěhotněla,při kojení.Ale snad ne..Já bych to teda taky nepřežila..používáme ty hnusavce kondomy,protože nechci uspíšit HA menstruaci.Ani si už nedovedu představit,že to ještě někdy budu mít :astonished:

kojení mám stejně jako vy...3minutový horor!
ale konečně jsem ji naučila dudel a fakt to někdy pomáhá,např.cestování byl doteď děs,protože málokdy usne.Ale s dudlíkem buď usne nebo se apsoŃ zabaví sama a je klid:slight_smile:
23. črc 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
magda: dík, tak za 14 dní letim do lékárny pro těhu test :grinning: :grinning: :grinning:
pak vám písnu, jak to vyšlo, jo? :wink:

lottie: uložené to mám:grinning: (tak písni melj, pošlu ti to kdyžtak:slight_smile:) bylo to v únorovkách, mady, nebo někdo našel stránku - tušim, že 334? :confused:

lusinta: kondom už by se do mě fakt nevešel, máme to totálně natěsno :grinning:
23. črc 2007 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau. já už jsem to tady včera v polospánku motala, ale koukám, že jste holky chápavé :wink:
kyri: tím mailem to bude úplně nejlepší, za 5 minut ho máš v ipce, dík
zítra kontrola kyčlí na jiném pracovisku, tak jsem zvědavá. jasně že nečekám, že mi řeknou, že je to o.k., ale snad se na to aspon pořádně mrknou tím sonem a taky si od toho slibuju nějaký slušivější model abdukční peřinky :sweat_smile:, ten co má ted je z minulého století,vůbec to nemusí být přes celé záda. minule jsem to nevěděla, ale za ty 3 týdny jsem probrouzdala net a jsem chytrá jak 3 doktoři, tak se nenechám odfláknout :wink:
zato jsem uzavřela příměří se svojí, totiž Pájinou dětskou. první očkování až za 14 dní, zvážila mi ji na 5,2kg, chválila mě jak mám báječné mlíko a krásné dítě (to na mě platí, takže skoro kámošky :grinning: )předepisovala sama od sebe ondřejovu mast na potničky, které už skoro slezly, pohoda.
a s tou antikoncepcí jsem z toho muflon, dávám si cerazette finišuju 3.plato a měla jsem MS jenom po šestinedělí a pak hned týden na to, při těch práškách a od té doby furt nic.
ale sex vypadá že se vrátí do původních frekvencí, nějak nás to zas yačalo bavit :grinning:
23. črc 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: a jak se potápíte??? já se bojim, i když si taisha trochu lokne při koupání v kyblíku...:astonished: jednou se nám začla hrozně kuckat, měla jsem o ni strach :confused: :confused: :confused:

lottie - to video má moc mega, poslat nejde, takže hledej, šmudlo :grinning: :sunglasses:

jo, dneska jsem měla plnou hlavu toho našeho nechráněnýho sexu + toho, co jte tu některé psaly, a přítel na to: "ty tě teda vyděsily, ty kobyly."

tak dobrou, kobylky :wink:
23. črc 2007 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
hlasím že jsme dnes u mudry navažily 5920g a 64cm.Tak už snad brzy přelezem tu šestku.Očkovaní jsme jestě o měsíc odložily,tak jsem i docela ráda. Ale zítra jdeme na krev,tak snad to Verča zvladne a budou dobrý výsledky.

kyri: potápíme když je na na břísku a jen zajedem pod vodu.Ale je to 2měsíčním treniku.Prvně jsme otíraly obličej mokrou rukou,pak kapaly vodu na hlavu a pak polévaly.Je to na delší proces ale ted je to znát.Jo a taky ji při tom potopení jestě polívam hlavičku,aby to nebyl takovej šok.Jo a hned od toho otírání jsme trenovaly signal a když ho řeknu tak ona zatají dech.Ale taky se mi parkrát nalokala :frowning2: .Hlavně zezačátku jsem byla taková neohrabaná a a Verča chudák pusu a nos ve vodě a ja to neregistrovala.Ale ted uz to zvladáme obě :grinning:

no nic,jdu za tou mojí princeznou a za chvily dorazí finanční poradkyně a musíme vyřešit nejaký spoření pro tu naší holčičku a taky nějakou tu urazovku.Tak pak písnu co je asi tak nej.No už je zde tak čavec
24. črc 2007 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááá hurááá! a ještě hurááá!
24. črc 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie: Tak to podle reakce dopadlo dobře :slight_smile: Tak to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky náš prďa je děsně protivnej :frowning2: pořád ňačí a u kojení hrůza. Prso neche a mi stříká jak blbé a u flašky se uklidní. To mě fakt štve. Přitom v noci pohoda. Nechápu :wink:

Jinak Kyri mi taky přerušujem do gumiček se nám nechce a HA mám koupenou a taky se mi do ní nechce takže doufám že taky nebudu těhu :grinning: by mě asi odvezli :grinning:
24. črc 2007 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,nezbláznila jsem se a to video jsem zatím nenašla i když jsem systematicky hledala :grinning:
...ale skáču metr vysoko, protože už nemáme chromajzlíka, ale normální miminko, které se může otáčet na bok a pěkně si to užívá..nový, hodný pan ortoped na to mrkl ultazvukem, všecko jak má být, a1 nebo tak nějak, jadýrka ještě mírně nedovyvinuté, genetické předpoklady blbé, takže 3plínky na noc a přes den at si třeba tancuje :slight_smile: kdybych šla na kontrolu k těm starým, tak větší peřinka bez řečí. hurá. už ji ani neumím bez toho nosit, ale já se to rááda naučím a pája taky, poleze po čtyřech, sedět bude. jsem úplně happy.

a jak dopadla poradkyně? já jsem měla doma jednu babu z avivy nabízela investiční spoření + pojistku, jmenovalo se to talisman a celkem se mi to líbilo, ale ona se mi nelíbila :slight_smile: ještě nemáme nic a do toho moje máti, že jí snad něco uzavře, tak vyčkávám. co je asi tak nej?
24. črc 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lottie to je super :wink:, posílám pusinku Pavlínce
24. črc 2007 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie-tak skvělý!!!! :wink:

spoření taky nemáme..včera jsem to zrovna na netu studovala,jenže oni nikde nepíšou přesný podmínky,takže stejně tam budu muset jít.

na plavání se taky těším!Od září už budem stopro chodit!
25. črc 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda, lottie, tak to je boží - já bych byla taky štěstím bez sebe:slight_smile:

monik: jak to , že vám to odložili o měsíc? my jdeme na očko dneska, za 2 hoďky už nás budou vopíchávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale uznali jsme s přítelem, že ta vakcína je celkem v poho, kámošek se staršíma dětma jsem se ptala, a prý ok, žádné horečky nebo něco, tak se snad nemusíme bát. ale připadám si jak blbec, když se nechám takhle do něčeho natlačit - a ještě k tomu jde o dítě:frowning2: jenže já fakt nevim, co je lepší, stát si na tom, že očkování ne, protože je to sajrajt, anebo se bát, že taisha něco fakt chytne, což by byl sajrajt ještě větší... a mudra blbá taky nemůže kváknout pár vět o tom, jaký to má pro a proti, s jakým reakcemi se u dětí setkala a jaká je třeba pravděpodobnost onemocnění bez očkování - na co ji teda máme, když se s náma normálně nebaví??? :angry:
25. črc 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek