• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

kyri děkujemééééééééééééééééééééééééééééééé :slight_smile:
14. srp 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik111 taky děkujeméééééééééééééééé :wink:

a hlavně díky za útěchu s tím monitorem jsem měla úplně špatné spaní
14. srp 2007 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpaslička chtěla jsem se zeptat n aty zeleninové polívky. Jsem mu zkoušela dát mrkev a brambor a plival mi to.Děláš kašičky nebo polívky? A jak si začínala? Jen mrkev? A určo nesolíš anei nesladíš že?! A vaříš to v kojenecké vodě? Předem moc děkuji :wink:
14. srp 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik: na míči cvičíme, ale to nám pomáhá spíš se zádovýma svalíkama a držením hlavy, a to už teď zas tak nepotřebujem. On ten muj pacholík potřebuje pochopit, že se má na tom bříšku o ty ruce opřít a ne je roztáhnout jak křídla a mávat s nima jak o život...Ale díky všem za rady :wink: Zkoušíme všechno a cvičit nepřestanem-včera jsem mluvila s jednou známou-vede cvíčo pro maminky s dětma a říkala, že jí tam chodí hodně dětiček, co na tom byly jako Honzík a díky tý Vojtovce se daly rychle dohromady-jen to chce vydržet. Tak se budem snažit.
Zatím papa, jdu si natáhnout hřbet-malej usnul, tak toho musím využít, neb od tří měl zas povídavou a nějak už se mu nechtělo hajíkovat :angry: Tak snad mu to teď chvíli vydrží :sweat_smile:
14. srp 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta:poslala jsem ti zprávu na IP.
U nás nic nového.Ve čtvrtek jdeme na to očkování,tak jí to snad už konečně píchnou.
mady:vše nej k 5 měsícům.To to utíká hrůza.
14. srp 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, jsem tu pár dní nebyla, manžel měl dovolenou, tak jsme furt někde trajdali a byli na dovči na horách, bylo to super, byli tam i manželovi rodiče, tak se starali a já oddychla :sweat_smile: až na tu noci, malej je zvyklej spát sám v pokojíčku, takže byl co 2 hoďky vzhůru, no katastrofa :angry:

Jinak dnes měl Damiánek dostat poslední pichanec, ale nedostal protože od včerejška má 38, asi nám rostou zoubky, nebo co :confused: Jinak doktorka malýho zvážila a máme už neuvěřitelných 8,810 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Trpaslička, zase jsme o něco lepší
:grinning:
14. srp 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Girl přesně ja píšeš hlavně, že jsou zdravé, vždycky nám doktorka napíše velké zdravé dítě :grinning: :grinning:

Taky přeju Mady k 5měsícům :wink:
14. srp 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinka2 děkujeme za přáníčko máš pravdu utíká to děsně rychle máme už 2 zoubky :wink: a dneska baštil mrkev. Teda nebaštil ale plival. Hold velkej kluk :wink:
14. srp 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica: super váha :slight_smile: A jestli už to jsou zoubky tak chudáček malej to prý tak bolí,že si to ani prý neumíme představit :frowning2: Taky jsem zvědavá kdy se mám vyklube ten první :fearful:

jinak Verča je dnes dosti protivná,ani mi ted po koupání nejedla,jen se napila čaje a usla.Tak doufám,že jí nic není.Teplotku nemá,tak snad dobrý :astonished: Ale jsem taková nervozní....Doufám,že jí hladeček probudí dřív jak v těch jejích 5h :confounded:

včera mi bylo děsně špatně,takový tlaky do břicha že jsem měla pocit že jsem snad těhu. No a rano jsem začala trochu špinit.Tak jsem si už myslela že jsem to dostala a odpol už nic.Břicho mě furt rve jak prase,ale nikde nic.Tak teda nevím co to bylo :astonished: Měla jste to některá????No uvidím jestli se to třebas ještě rozjede,ale.... :frowning2:
14. srp 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak čtu o těch dovolených a u kyri přímo o kočování, začínám se fakt těšit. nakonec asi pojedem vlakem přes den. musí těch 6-7hodin vydržet, třeba to bude sranda. když se něco děje, je štěstím bez sebe. dneska jsem si byla vyzvednout balík a pavlína vypadala, že by chtěla bydlet na poště :grinning:
a ráno mi vytrhla TRS vlasů! asi chce abych měla taky plešokolečko :slight_smile:
a co kočárky? máte kombinace, nebo budete taky pořizovat nový sedící? my máme starý model hluboký a doufám, že ještě 2 měsíce vydrží, je už trochu vyžilý :slight_smile: stejně chodím ven skoro pořád s šátkem, ale úplně bez kočáru bych se asi neobešla. nevím.
14. srp 2007 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

moni - já měla to samé, bolest břicha, špinění a za pár dnů, tj. od včerejška krámy jak za mlada :unamused: :unamused: :unamused:

petas - my měli stejný problém, malá sice držela na bříšku, ale rukama lítala, ani za boha se nechtěla opřít... no a včera na cvičení světe div se se z ničeho nic zapřela a lebedila si tak jakoby nic :sweat_smile: :slight_smile: já chodím do mateřského centra na zpívánkové cvičení kojenců a to nám asi pomohlo.

kočár máme kombinaci tak doufám vydrží až do příštího roku, i když, už teď je v něm ten můj koblížek na délku úplně akorát a to jsem kupovala nejdelší co jsem sehnala :sweat_smile:
15. srp 2007 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky delší dobu jsem tu nebyla.
Byla jsem pár dní v nemocnici s Tomem (4roky)
Měl moc vysoké horečky a nevěděli co s ním,naštěstí je už v pohodě doma a na antibiotikách.
Jinak Vojtík nám roste jako z vody včera byl na očkování naštěstí co jsem byla v nemocnici ho hlídala babča.

S tou menzes to mam podobné 14 dni jsem špinila a pak menzes.
Příští týden jdu na kontrolu na gyndu tak sem zvědavá jak dopadnu.
Ted mi našli špatné výsledky štítné žlázy tak budu jezdit po doktorech. :cry:
Jinak máte nějaké probémy po porodu?
Mě hrozně padaj vlasy.
15. srp 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně trápí od těhotenství hemeroidy :unamused: každá velká strana je pro mně porod :rolling_eyes:

a taky mně pořád bolí jizva po císaři, sice jen na dotek, ale i tak to otravuje
15. srp 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarka: s tou jizvou mám taky občas problém. Jak mě to zpočátku nebolelo vlastně vůbec, tak teď mě to na dotek občas zabolí tak, až uplně syknu :unamused: Třeba když mě malej při kojení kopne...
A napiš prosím nějaký tip, co tak s těma prckama cvičíte...teda jestli se to dá nějak popsat :wink:
15. srp 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me taky hrozne padaj vlasy asi od 3 mesice,ale myslim,ze se to trosku ustalilo,jinak menzes taky ach jo,a to kojim jak diva:slight_smile:
15. srp 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte:slight_smile:
já menzes zatím ne,uf!:slight_smile:
Vypozorovaly jste někdo, jestli začne po braní Cerazete???

Taky má Emily už 2dny 38 a trochu průjem,takže asi taky zuby..Ale už padám na hubu,přes den je to mazec!!A noci stále stejný mazec jako dřív...budí se 5-10krát.Ne na pití,to 3krát,ale jen tak,řve..Dám ji dudlíka a spí dál.Ale já než usnu:frowning2:

A vlasy mi taky padají!!!se divím,že na té hlavě ještě něco mám.A co nevypadne samo,to mi vytrhne malá :astonished:
Asi mi ale začly pomáhat takový ampule na padání valsů od JUSTU. Připadá mi,že teď už to začíná být lepší.

Krejci-a tak ty už nekojíš? nebo jsi malýmu odstříkala???
15. srp 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, ms nic, a doufám, že dlouho nic, se bojim, že by pak malý nechutnalo mlíko...

vlasy mi padaj odteď. jsem si myslela, že mě to mine, ale houby.

lottie, kde máš foto? se ti růžová paní zalíbila víc, nebo tě admini smazali?

lusinta: vydrž, teď si malá odbude krizi, a pak už bude spát, jako budulínek, a když ne, tak brzy už budem moc dávat na noc kašičky, a to si to pak pěkně vyberem, tyhle "přesčasy" :grinning:
15. srp 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusik...
vlasy padají je to katastrofa.....jizva mě po císaři vůbec nebolí a to mě malý kope jedna radost....
mady: poprvé jsem mu dala koupenou první lžičku(mrkev) pak jsem dala domací výrobu jen mrkev mixovamou a na to se mi vy..... :unamused: , ale pak jsem se naštvala a dala hned druhý den mrkev petržel a brambor a to jsem propasírovala. Na malé kousky nakrájím a převařuji v kojenecké vodě a pak pasíruji + 2lžičky olivového oleje. A je to spíše tekutější, ale tak středně (rozumíš, že?)...nesolím a nesladím......už mixuji veškerou zeleninu + maso.
janica: Honzík je teda na 3 místě.... :pensive: :frowning2: :wink:
15. srp 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUSINTA-Já pořád kojim jen na noc mu občas dám sunar mléko odemě mu na noc někdy nestačí.Víc se pak v noci budí.
Když jsem byla v nemocnici tak jen přes den od těch 9 do 19 tak to dostal Vojtík přes den asi 3 krát sunar on moc přes den nejí.A jinak kojim.
Jinak jsme zkusili mu už dát přesnídávku ta mu šla jak štakš,zkusili jsme k obědu 2 krát polivku tu snědl celou a pak sme zkusili jabko to nechtěl to prskal a jabko bylo všude. :grinning:
Jinak včera byl na očkování tak dnes prořval celí den no hrůza už sem myslela že vyskočím z okna. :unamused: :grinning:
Jo vlasy mi taky rve i malej jako kdybych jich měla na hlavě kdo ví kolik :grinning:
a hlavně se tomu směje když začnu křičet že mě to bolí když mi je rve.
Jinak ale na mě huláká když vidí že mam zmrzlinu to začne řvát jak lev abych mu též dala trošku na dudlík. :wink:
15. srp 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: smazali mě bez varování :angry: je fakt že jsem tam byla o 20let mladší :wink:
a psát adminům svoji historku s fotákem asi nebudu :grinning: docvakám posledních pár snímků a vyměním ji za úplně aktuální, tady jsem 14 dní po porodu a vypadám podivně :unamused:
lusinta: vydrž, zuby rostou jeden po druhém :grinning: dneska jsem zrovna viděla tak 6ti letou holku strašně brečet, že kousla do broskve a pecka jí píchla do díry po mlíčňáku :astonished:
ad cerazzete: týden po nasazení MS jak nikdy předtím, od té doby nic, ale zdá se mi, že je mi z těch prášků nějak blujno. Ale nechci strašit, čert ví z čeho mi tak je-dokud si ráno nedám kafe, chodím jak mátoha vyřízená. a pak už juchajda.
první mrkvovou lžičku mám v kredenci, ale chodím se na ni zatím jenom dívat :slight_smile: a vzorek kašičky s banánem už jsem zežrala já :grinning:
15. srp 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta:já měla menstruaci hned po šestinedělí a jak jsem začala brát Cerazete,tak jsem to měla po 10 dnech vždy tak 8 dní,tak jsem volala doktorovi a říkal,at je okamžitě přestanu brát.Od té doby nic zatím.Tak přemýšlím jakou jinou antikoncepci nebo jestli radši tělísko?Vlasy mi zatím naštěstí nepadají.
Krejcirice:tak to ti nezávidím,ale určitě se to uklidní.Mi jdeme na očkování zítra,tak jsem zvědavá,jak to malá zvládne.
15. srp 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpaslicka tak mi bylo porazeno že mám zkusit mu do toho šoupnout sunar. takže dneska měl mrkev a brambor a sunar a prvních 5 lžiček pohoda pak se šklebil ale zblajlz to. Těch 1 lžiček mám pár nakoupeno na horší časy. Na maso ještě máme čas ale jak si zvykne hned mu ho šoupnu. :grinning:

krejcirice tak ty uz davas jablicko? Nam bylo ovoce zakazano. Ze kdyz zkusi sladke ovoce nebude jist zeleninu a ta je s mlikem pro ne nejdůležitější. Ale někdy mám chuť mu zkusit nějakou přesnidávku :wink: A tu nemocnici Ti teda nezávidím. :frowning2:

A jinak všem :grinning: vlasy mi padaj taky moc dlouho a je to hrůza. A ms zatím naštěstí nemám. A HA mám koupenou a ještě jsem jí nezačala brát :wink: mám to dole pořád nějaký divný a k mudře se mi nějak nechce a le budu muset :frowning2:
15. srp 2007 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak o vlasech mi ani nemluvte.Padají jak blazní.No a Verča se taky občas postará abych jích neměla moc.Tak doufám,že se to zarazí nebo budu plešoun :grinning:

Jo a mě to špinění začalo pravě po vysazení Crazete.Už špiním tři dny,ale pořad se to nějak nerozjelo.Tak snad se to brzy nejak upraví.Za 14dni jdu na gyndu pro nornální atikon. tak snad pak to bude jak za starých času.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes jsme byly u mudry s malou,pač moc nepřibírá.Tak nám řekla že máme přejít na Nutrilon 2.Ale říkala,že s příkrmama mám ještě počkat,že není kam spěchat,Tak jsem se těšila a ono nic.Ale je fakt že ty ledviny dostávaj asi pěknej záhul,že????? :astonished:
16. srp 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
O vlasech mi ani nemluvte, šíleně mě začaly padat, ale fakt v šíleně moc, budu muset mrknout na net, jestli na to něco není, třeba nějaký vitamíny :unamused:

Lusinta gratulace k 5 měsícům :wink: Jo a s tím spaním taky u nás ěílený poslední dvě noci, asi fakt nám rostou zoubky, budí se co dvě hoďky, takže marast :angry:

Já ještě menstruaci nemám a vůbec mi to neva :sweat_smile:
16. srp 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lustina: jejda taky gratulujeme k 5měsícům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak vlasy jsem vyřešila návštěvou u kadeřnice, dostala jsem na to šampon do Revlonu a je fakt dobrej, a nechala jsem jim tam asi 10 cm. A už je prolém vyřešen :wink:
16. srp 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak první očkování máme zasebou.Malá byla statečná jen trošku kvíkla.Naušničky budeme dávat příští týden.Jinak máme 66,5 cm a 6730g.Chci se zeptat když jste měli první očkování neříkala vám doktorka že ten den nesmíte mimčo koupat?Mě to řekla jedna mamina,tak jsem se doktorky zeptala a říkala že můžu a kde jsem to prý slyšela.
16. srp 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me nic taky nerekla,ale radsi jsem ji taky nekoupala
16. srp 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak hlásím náš 1 zoubek.vepředu dole.jinak já sem menses ještě neměla a žádné problémy taky nemám.jediné co se po porodu změnilo,byla moje váha a to směrem dolů a od té se držim pořád na stejné váze :slight_smile:
16. srp 2007 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, mně dokotorka říkala, že ji nemáme koupat - je to kvůli teplotě, aby jim nevyskočila.
16. srp 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek