• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahojky mně neříkali o koupání nic a normálně jsem koupala :wink:

Jó dneska jsem si po dlouhé době koupila Blesk a myslela jsem že mě omejeou. Psala tam ženská že se jí málem otrávil 4. měsíční synek z kaše Nutrilon. Fakt super. Naštěstí kaše od Nutrilonu nemám ale Nutrilon mléko dávám. Teď mám pěkne strach. Fakt děs. :frowning2:
16. srp 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě že Blesk nečtu :wink:
16. srp 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: to snad ani není možný :frowning2: A jako jak se jí málem otravil??
16. srp 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: jak otrávil? přejedl?
když už jsme pořešily ty MS mám ještě jednu intimní otázku. Stíháte vařit? :grinning:
já se přiznávám, že spíš ne. někdy klohním po večerech a jíme to druhý den. něco velmi nenáročného občas, když Pája po obědě schrupne, ale dneska jsem třeba hodila do hrnce špagety, bez soli, vzbudila se a když jsem si na ně vzpoměla byly na kaši a ještě připálené :pensive:
16. srp 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: to o mléčku v jídle jsem slyšela-jj i tak se dá. Já to nepotřebovala.

Tak já nové šaty mít nebudu!! :frowning2: Dnes nám taťka našel první zoubek! Tak jsem to chtěla být já! :angry:
Honzík to prožívá statečně-zatím jsme bez teplot.

Vařit stíhám, ale ne každý den-když to jde střídáme se s taťkou.
16. srp 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já teda vařit nestíhám,tak to řeším tak že si obědy zatím nechávám vozit.Výjde to na dva obědy i s dovozem 90kč a výběr z pěti jídel.Takže supr.Každej den polévka a něco jíneho jako druhý chod.Takže zátím jsem spokojená.Ale až to půjde budu zase vařit.Není nad to když si sama uvařím :wink: Jinak vařím jen o víkendu. :slight_smile:

Taky je u vás dnes tak hnusně??? :angry: Tady teda jo,že ani nejdem na prochajdu,Tak snad odpol.
17. srp 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lotynkooo, co to vidim, máš nový foto!
už jsem koukala včera na tý "osamělý" diskusi, ale jsem nestihla už nic napsat sem, neb jsme měli obvyklý večerní rituálky a navíc jsem vařila (místo šoupnutí mražený pizzy do trouby:grinning:)

ad očko: koupali jsme a může se to

monik: já bych taky nespěchala, ale prý se dá dávat mimču "rýžová polévka" (asi 3 hodiny rozvařená rýže, je v tom dost minerálů a podle číňanů právě rýže ledviny posiluje)
17. srp 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, tak to jsem ráda, že taky nevaříte!
nám tak 5x do týdne vaří babi, občas si udělám radost a něco upeču, ale to je málokdy - se bojim, abychom nevyhořeli:grinning:

slonik: vidíš, a nám mudra řekla akorát, že nemáme po očku sportovat:grinning:

mady: to je nějaká kachna, ne? s tim nutrilonem:confused:
no, zlatý doma dělaný jáhlový kaše...
17. srp 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: ja to té rýži taky kdesi četla,ale teda nevím jesti to je vůbec k jídlu.prý je ale ají možný to použít misto koj.vody a mlíko rozpustit v tom vývaru.No nevím ale jestli do toho jít..... :unamused:
Máte s tím někdo zkušenosti??????????? :wink:
17. srp 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..dík za gratulace..utíká to,co?za chvíli budou mít půl roku,pak Vánoce a rok je tady:slight_smile::slight_smile:
se docela těším..Sice si vychutnávám i teď,ale těším se, že to snad bude větší pohoda. že se malá víc zabaví sama. teď jsem stále nosič:slight_smile:

zuby ještě nemáme,ale dva dny 38 a půrjem.tak jsem myslela že už,ale další dva dny proběhly a zoubek jen bílý pod kůžičkou a to má už 14dnů:slight_smile:

Vaření?neřeším:slight_smile:z mrazáku, někdy mamka,někdy babička,někdy manža:slight_smile::slight_smile:já tak 1za týden a to něco velice primitivního:slight_smile:Já nikdy moc nevařila,nebaví mě to.
Se právě těch příkrmů děsím!se vám divím,že už do toho jdete. Zlatý kojení.Jen vytáhnu kdykoliv kdekoliv prso a je to.

A zmrzlina na dudlík v 5ti měsících???mě snad omejou :confused:
my nebudem papkat zmrzku ani v 5ti letech,natož teď!!!!
17. srp 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak málá má po tom očkování horečku 38.3.tak snad ji to rychle pustí.Jinak jsem ji včera radši nekoupala.Jinak holčiny mám na vás dotaz.Měla některá mateřskou od 2.3.nebo datum tak nějak okolo a do kdy jste ji měly?Mě už 3 holky říkaly,že mi to špatně na účtárně spočítala,tak nevím už jsem to podala na sociálce.Měla jsem ji od 2.3.a napsala mi to do 18.8.a já si to vypočítala do 15.9. a kamarádky co mají mimča,tak mi říkaly také do září.
17. srp 2007 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinka2: tak to ti to opravdu spočítala blbě. já jsem na mateřskou nastupovala 19.3., což máš jen o dva týdny později, a mám ji až do 30.9., takže tobě by odpovídala tak půlka září.
17. srp 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: no, v tý kuchařce podle 5 elementů píšou, že se to dokonce může dávat i novorozencům (smíchaný s kravským mlíkem - převařeným, třebas, když máma nemá mlíko vlastní, anebo jen slabý) ... já to najdu, a až bude čásek, tak to sem hodim. budu přikrmovat podle toho, ne podle "evropy" protože s léčbou stravou podle číňanů mám dobrý zkušenosti, tak si myslim, že i začít taishu krmit podle jejich (2000 let staré) tradice bude dobrý, než dávat třebas banány, nebo bílým cukrem slazený přesnídávky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: tak to budeš hodná,docela mě to zajímá,pač ten banan ja jablko mě taky trohu odrazujou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky.Ted mán docela stres.jdu Verču přebali,pač posrana až někde.No a utíram,utíram.mezi pysačkama a jak ji utíram kolem pochvičky tak krev.Nornalně mě malem mrsklo.Tak znova a zase kapka na tom kapesníčku.No asi pětrkrát takova kapička se vsakla.Tak volám mudre co jako dělat. Tak mi řekla že jsem ji asi škrábla nebo co.Ale pokud by se ta krev ještě objevila,tak mame zajet do špitalu-radši.Tak chudinku ted furt kontroluju a nic ,tak doufám,že jsem ji vážně jen škrábla jinak by mě asi hráblo,kdyby to fakt něco bylo.Tak nám držte pěsti :wink:
17. srp 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj., nebude to vazne zraneni. asi jsi ji fakt skrabla, nebo nejaka mikroprasklinka..paju jsem nechala 5 minut samotnou, mela cerstve ostrihane nehty a poskrábala si celou tlamicku ze vypada jak fredie noční můra :astonished:
kyri: jo, nová fotka, ale nezvykejte si, brzo bude zas zmena protože se si na ní nelíbím.
činani: nemam dost info, čínská medicína asi o.k., ale zůstanu ve středoevropských pomerech, takže mrkev i jabko se mi líbí. banán moc ne. a přidám trochu sveho vegošského mínění a králíka nebo tele určitě ne. ble :grinning:
17. srp 2007 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já docela vařit stíhám, ale to musí mít malej dobrou náladu :sweat_smile: Trpaslička gratulace k zoubku a my už máme taky, jsem dnes vzala lžičku a už konečně škrtá :sunglasses: Moni jak píše Lottie bude to určitě v pohodě :wink:
17. srp 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky a naštěstí se už nic neobjevilo,tak už se uklidnuju.Ale fakt dost nepříjemnej pocit.Já jsem hned hotová.Mám o ní takovej strach,/ale to všichni,co milují svá mimnčátka :slight_smile: / ale někdy jsem fakt plašan....

ty brďo,vám všem lezou zoubky??To budu muset taky skouknout :slight_smile: Ale myslím,že nic.Sice si furt rve plínu a vše co je kolem do pusy,slintá ja bernardýn,a je někdy protivná ...,ale zatím jsem si nevšimla.No uděláme po koupačce větší průzkum :wink:
17. srp 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta:krásná holčička.Nahodou to bylo po lévé straně jak se stránky načtou.
monik111:to by jsi měla at dostaneš na nové šaty :slight_smile:
17. srp 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky s tou kaší Nutrilon to bylo tak že tam na spodku našla nějaké hrudky a prý to byla nějaká plíseň. No a asi z toho se přiotrávil No a Nutrilon jako omluvu posla dvd nějakého lékaře a nějaký vzorek či co. :grinning: Jó dokonce jí prý někdo tel. vyhrožoval aby do toho nešťourala :wink:

Jinak já vařím každej den. sice to nemám uvařeno na 12h ale tak na 13-14h
:wink: ikdyž tento týden jsemměla trošku odpočinek a byla jsem asi 2x u tchýně :wink: Malej je strašně hodnej a ještě hodně spinká a sám si dokáže taky hrát. A jelikož máme v mražáku pouze kuřecí tak je to vždy rychlovka. Většinou jíme rýži nebo brambor a to je taky rychlé :wink:

Jinak dneska malej kakal celej den. Bobek to měl tak tuhý že tam měl i trošku krve. Asi mu musím dávat více pít. jenže já mu dívím prso často na pití a asi budu muset dávat čak když ho už krmím tuhou stravou :wink:

lusinta: já jsem i docela ráda že jsem do toho šla. Je to nepopsatelný zážitek vidět malého když vidí lžičku a mističku :grinning: je to úplněj kapr. A ten měsíc už nás nezabije. Pořád lepší než od všech poslouchat jak je hubenej :frowning2: teď je už fajnej a každej to říká. Mě to hodně deptalo. Ikdyž na kojení nedám dopustit. Je to fakt pohoda. :wink:

Jó a manža už mi nové šaty koupil :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: taky mi poslali to dvd a vzorek, že by preventivně :astonished: :grinning:
šaty jsem si koupila vcera, super sleva letni hadry a zubky ještě v nedohlednu :wink:
17. srp 2007 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lottie :grinning: :grinning:
17. srp 2007 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinka-dík:slight_smile::slight_smile:
18. srp 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam vsuvku k ty dovoleny,tak me se nikdo na nic neptal,jestli ji chci proplatit nebo vybrat,prisel mi papir z prace,ze po matersky zacinam cerpat dovolenou a tim padem mam posunuty rodicovsky prispevek,tak takhle.
19. srp 2007 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe: nemáš ho posunuty. máš na něho nárok od toho dne kdy ti skončila mateřská a tu řádnou dovolenou čerpat současně. fakt. je to vychytávka a mám to od soc. pracovnice, zběhlé úřednice.
19. srp 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Dneska jsem v Pardubicích potkala Zuzku od Vás.
Pořád jsem si myslela,že mám velký dítko :grinning: ..............ale její holčina je pomalu větší a to váží s Ádou stejně. :sweat_smile:
19. srp 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je vsechno hezky,ale ja mam na potvrzeni od zamestnavatele pro urad prace datum az po dovolene,ach jo.
19. srp 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm. tak to už asi nic nenaděláš :unamused: když ti to tam napsali. já tam vlítnu ted během týdne a dohlídnu na ně, at mi to ukončí ještě před dovoškou :wink:
19. srp 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot: super. jak jste se poznaly? podle fotek z koňa?? :grinning:
19. srp 2007 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj karot!
no já nejdu přehlídnout :grinning:
a to jsi třeba ještě nevidě¨la Honzíka od Trpasličky :grinning:
20. srp 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi jsme asi nejmensi,6,300kg,64cm
20. srp 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek