• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahój Zuzu! :grinning: :grinning:
Já když už jdu po městě,tak čumím po všech lidech a zvášť po maminkách-jaký mají kočárek a mimčo.Všimla jsem si,že takhle ujetá nejsem jenom já. :sweat_smile:
Taky mi do kočáru čučí kde,kdo. :wink:
Ale Tebe bych fakt tady nečekala. :sweat_smile: Fakt jsem přemýšlela,jestli mám halucinace nebo ne,tak jsem se musela jít podívat blíž. :grinning:
Ten den jsem měla opravdu štěstí na lidi.Po Tobě jsem ještě potkala PA,která mě rodila a známý,kteří u nás byli před týdnem. :slight_smile:
Jó Honzík fakt vede,..............to máš pravdu. :wink:
20. srp 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, jsem se chtěla zeptat, když vám propáceli dovolenou, tak i za tento rok? Mě teda nee, tak nevím :unamused:

Zuzu a kolik Terezka váží?

Jen pro upřesnění :grinning: Honzík je v březňátkách až 3 největší :sunglasses:
20. srp 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poupě aspoň tě nebolí záda :sweat_smile:

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, když vašim mimískům rostou zoubky, tak jestli se taky v noci tak často budí, já jsem už kantáros, malej se mi od 20hod do 22,30 zbudil pětkrát, tak jsem to už vzdala a vzala si ho do postele, sice se taky budil, ale nezačal tak plakat a za chvilku zase usnul :rolling_eyes:
20. srp 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
me proplatili celou letosni dovolenou,u nas zuby nefrcej,ale vidim ze se mam na co tesit
20. srp 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm mě se to právě nějak nezdá, že by poropláceli jen loňskou a co s letošní, že? A kolik to dělá dnů za letošek?
20. srp 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me to dela normalne 20dni+5,takze za cely rok a to jsem byla na nemocenske od zacatku rijna
20. srp 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janica: mě mateřská končí 23.8. a pak jsem si musela oficiálně požádat o proplacení řádné dovolené-celkem 28,5 dne-těch 8,5 jsem měla z loňska a letošek mi tam napsali sami. A tak by to podle mě mělo být-měli by ti dát i letošní.

Jinak zoubky nám ještě nerostou, i když od včerejška je malej pořádně protivnej, furt chce chovat nebo jíst- teda spíš mít prso jako dudlík :angry: -v noci se mi dvakrát vzbudil, a to usnul až po desáté a od půl šestý je zas vzůru :confounded: Ale když jsem mu prozkoumala papulu, nic jsem neobjevila, ani náznak...tak nevím. Spíš to asi bude tím, že jsme o víkendu byli na chatě a já se mu prakticky pořád věnovala, protože za mě makali jiní :grinning: Jenže teď si ani sám nevydrží chvilku hrát :angry: vzdálím se na dva kroky a je zle :frowning2: :angry: A řve jak když ho na nože berou, úplně ječí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jakmile jsem u něj a hrajem si spolu, anebo v kočáře-je to zas uculený zlatíčko-vyčuránek jeden!
Teď naštěstí na chvíli usnul, tak se aspoň můžu mrknout mezi vás :wink:
20. srp 2007 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha ha ha-už se vzbudil...
20. srp 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
petaska: jo, taisha si už taky uvědomuje, že občas jsem hned vedle, a občas se vzdálim, tak mě občas hlídá:slight_smile:

monik: nám se zase asi před týdnem stalo, že taisha vykakala krvavý hleny - a docela dost, ale bylo to jen jednou, pak už kakala normálně a na kojení jsem se dočetla, že to může občas být z podrážděný sliznice (ani nevím, co jsem ten den jedla...) - někdy je to i při rýmě.
za mudrou jsme nakonec ani nebyli, ale taky ve mně dost hrklo, hrozně jsem se začala bát, co se to děje... :confounded:
ale taisha se chovala normálně, teplotu zvýšenou neměla, další kakání už bylo dobrý, takže asi v poho...
20. srp 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takže celých 20 dnů za letošek? fakt?
20. srp 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
na 100%
20. srp 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo tak to jsou sviňě, hned na ně vletím, protože mi prej proplatí jen 12 dní zbylé dovolený za minulý rok.
20. srp 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: Verča už pak byla taky v poho.Naštěstí.Ale je to hnusnej pocit,když vidíš u svýho mimáška krev.No ještě že jsou v pořádku :slight_smile:

holky,to s tou dovolenou je fakt???? Ale tu letošní proplatí až na konci roku né???????

jinak Verča je dnes protivka.Nechce jíst,nechce spát.Pořád se chce chovat.Tak nevím co jí trápí :unamused: .Možná ty zubiska,ale nic tam nevidím.Tak uvidím. :confused:
20. srp 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja cerpam dovolenou po matersky
20. srp 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik: s tím neustálým chováním a jedením nejedením to máme stejný-ale zuby zatím taky nevidím...
A s tou dovčou je to fakt-normálně dalších dvacet dnů-budem bohatý :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo dneska jsem to porpvé dostala :frowning2: Už jsem asi byla zvyklá že jdem bez toho a tak mě to překvapilo. Ach jo :grinning:
20. srp 2007 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj!!!!
Na Morave bourka bourici...velika. Ale jeste nevypli proud... :grinning:

Elina je protivna uz 3 tydny...ja mam zada na padrť od toho vecnyho noseni...ona proste nebude lezet, ani na posteli, ani v kocarku....

Zuby!

Koupila jsem ji zubni kartacek...je to na prst takova oláčka silikonova se silikonovyma stetinkama...tu si natahnu a masiruju dasnicky a ty dva zoubecky mrnavy, ale uz celkem vyrostly...pak vyfotim a dam do albika...jak se mate prdelky????
20. srp 2007 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, ja se spletla...ja vlezla k vam, misto k nam...hihi...pardon...ale stejne...jak se mate, prdelky?
20. srp 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo holky! Tak malej je zase osypanej. Mě z toho asi hrábne. Teď nevím jestli to má z mrkve co jí a nebo z těch 4 malých lesních jahůdek nebo těch pár ostružin před tím nebo snad z rajčat co jím já. Ach jo!

A včera jsem si dala 2 hrušky a malej měl brutální bolení břicha. Tak já snad brzo umřu na nedostatek různých chutí z těch žblufů co jím aby se malej neosypal. :angry: :angry: :angry:
21. srp 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Mě dovču proplatili celou sami od sebe už v dubnu jelikož mi u nich smlouva skončila 31.3.2007.Za 13.5 dne jsem dostala 10 000.Tu mateřskou mi nespočítala špatne volala jsem jí a řílkala,že záleží jak dlouho jsem u nich dělala a já tam dělala rok a z toho jsem vyloženě makala4 měsíce pak jsem byla na nemocenské.Včera jsme byly píchnout malé naušničky.
mady:hrušky nadýmají to mi říkali v porodnici.
Menstruaci mám každých 10 dní,takže mi to nepřijde příští týden jdu skrz to na gyndu.
21. srp 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
januska: :grinning: :grinning: :grinning:
čauko, já si řikám, estli tě nechali v dubnu samotinkou, či co?
prdelky se maj dobře;)

dávám si závazek, že se zítra objednám konečně na gyndu - ještě jsemse k tomu, já křovačka, nedokopala :sweat_smile:
jenže dnešní nevydaření pokus o sexík už mě dohřál natolik, že to asi začnu řešit - chjo, buď mě zašili moc, anebo mam infekci... :fearful:
21. srp 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: viděla bych to na ty jahůdky a ostružiny :unamused:
já jsem byla na osobním včera a ta paní nebyla střízlivá :astonished: tak nevím. to je síla, co se ve fabrice může dít :confounded:
kyri: good luck! než jsem na gyndu šla, připadala jsem si zdravě :grinning: objevili ale nějaké netvory a od té doby nejdou zničit a množí se :angry:
21. srp 2007 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,po dlouhe dobe jsem si vas precetla a koukam ze vsechny mate tak velke deti to ten nas drobek bude mit necelych 6 kg,alespon se s ni nemusim tahat:slight_smile:
Sisinka:Jake bylo pichani nausnicek?nas to teprve ceka tak jsem na to zvedava.
Jinak zuby zatim nemame ale poslednich par dnu porad place a v noci se budi po dvou hodinach.tak nevim ale mozna to bude tim.
Jak vam prckove sedi?Nekdo řika ze se nemaji posazovat moc brzo aby se jim nebortila pater,tak ja nevin.Na chvili ji posadim protoze se uz sema pritahuje a libi se ji to.Resi to tu nekdo?
21. srp 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Cermonco, my máme necelých sedm (možná už celých) a když někdo načuhuje do kočárku, tak furt - ta je nějaká drobná :angry: už mně s tím docela točej, přitom je normální váha pro 5měsíční mrně 7-8 kg a pět měsíců ještě nemá - až zítra :grinning: ale mně to nevadí, aspoň ze všeho tak rychle nevyroste a záda mně nebolej :wink:
naušničky - nejhorší je to píchnutí, fakt, ale pak se to dá, hlavně hodně čistit a za týden, nejdýl za 14 dní to bude mít OK.
Sezení - seděla by furt, ale já ji nedávám, říkají, že holčičky by kvůli pánvi neměly sedat dřív, než začnou samy, takže já se jí snažím mít spíš v pololehosedu
21. srp 2007 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych rekla,ze kojeny holciccky jsou drobnejsi(kyri je vyjimka :slight_smile:),ja ji davam obcas posedet na sedacku oprenou o pelest,myslim,ze je to stejny jako kdyz je oprena o me,ale ona stejne uz nevydrzi,predklani se a vsechno taha co je pred ni
21. srp 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonca: neboj jsme na to stejně. Taky mame jen 6100g.A kolik jste mely porodní???

jo holky,když jsme u těch naušnic.Nechávaly jste píchnout nebo nastřelit????
Já zvažuju to píchnutí,sice bolestivější ale přesnější né???? Tak nevím pořád váhám.....
21. srp 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik, my jsme je nechávali píchnout, u nás je na to šikovný pan doktor a nastřelení ani nevím kde dělají.
21. srp 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky, my jsme plně kojení a máme 8 kilčo :sweat_smile:

naušničky jsme nastřelovali, sice méně bolestnější, to bylo v pohodě, malá ani nezačla brečet, jen se spíš lekla, ale zato máme jednu pěkně křivě :unamused: kosmetičce asi uletěla ruka :angry:

krámy mám už tak 3 týdny v kuse :rolling_eyes: střídavě silnější slabší. asi z toho Cerrazette. tak nevím jestli to dál brát...

naše malá chce sedět furt. teda sama ještě ne, ale pořád se předklání a když ji polopoložím hned se šplhá a pomáhá si do sedu. taky myslím, že je to ještě brzo, tak se ji snažím opírat nebo alespoň podsazovat pánev

a už třetí den nekadíme :unamused: tak já nevím, jestli je to kvůli mně, že jsem zas něco snědla... já už fakt nevím co jíst... to zas bude nářez až se to spustí :sweat_smile:

a v posledních pár dnech chce nějak častěji pít, v noci zase třikrát :confounded: sem myslela, že se to bude zlepšovat a to noční kojení ustávat, ale nám se zase vrací, se nějak vracíme k porodu :sweat_smile:
21. srp 2007 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ještě jeden návrat - sem začla zase uspávat. nějak se mi Adouš zasekla a sama už neusne. ale mně to nevadí, je to většinou fajn. jednou jsem ji zkusila nechat v postýlce a být tvrdá a dopadlo to tak, že se rozplakala k neutišení a já jsem z toho byla týden špatná. a už to nikdy neudělám. já vím, že všichni varují, že toho budu časem litovat, ale já ji prostě nemůžu nechat tak dlouho plakat, nejde to a ani nechci. jsem smířená s tím, že budu každý večer uspávat :sunglasses:
21. srp 2007 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: máme to podobně, jednou usne sama a jindy ani náhodou. pohoupat, zpívat položit, pohladit. neboj, až to nebudou potřebovat tak to poznáme:grinning:
cermonca: v pátek jdem na váhu, posledn bylo 5,3 asi před třemi týdny, tak jsem zvědavá. vidím to taky těsně pod 6kilo. nosí se pořád dobře. zato nějak roste do délky. je to žížala. měním oblečky zase.
sedání: vytahuje se za ty ručičky, ale vyloženě sedat ji nedávám, maximálně k sobě zády na chvilku, jakoby na klíně. zatím si to nijak nevynucuje. a ty nohy pod sebe děsně strká na břiše. nevím jestli je to dobře, ale vypadá to jak pokusy o lezení,
kyri píšeš tu bodymind diplomku?
21. srp 2007 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek