• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

lotynko, nepíšu!
ale už pár dnů hledám ty skripta, abych si početla o tom, jak to má jako s tím pohybem být, a rovnou si to prohlídla na taishince :grinning:
22. srp 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri: :grinning: chlamu se, ale nevím, co si počnu já od září ve škole :wink:
22. srp 2007 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme prave prisly od doktorky,6,240kg a 65cm,mame zacit s prikrmama
22. srp 2007 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonca:Píchnutí dobrý.Nejvíc brečela jak ji projela jehla pak už jen pofnukávala.Píchla nám to uplně stejně.Ted dávám framykoin a protahuji jí to.
sarkabrezen:zavolej si k doktorovi a on ti řekne jestli je vysadit nebo ne.Já je musela vysadit a ve středu tam jdu dá mi nějaké prášky aby se mi to srovnalo.Nejdéle můžeš krvácet 10 dní pak musíš k doktorovi.Kamarádka krvácela 14 dní pak tam šla a doktor ji sjel,že nepřišla dřív,že se jí může něco stát.Já to mám tak 8 dní a to se mi ten 8 den motá hlava.Tobě to nic nedělá?Jinak mě se malá budí 2 krát za noc.
Jinak mi už také padají pěkně vlasy.Malá si také sedá,ale nechávám ji jen chvilku když ji mám na sobě jinak ne.
slonik:z toho si nic nedělej mě to říkají také,že je nějaká hubená.Každý má představu,že to mimi musí býc cvalda.Mi jsme akorád 6700g.
monik111:myslím,že je lepší píchnutí je to přesnější.
Já mám nastřelené naušnice 2 páry a vím jaké to je,tak jsem zvolila jehlu.
22. srp 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinka: no jo, je mi pěkně blbě celou dobu, jsem slabá, motá se mi hlava a břicho mně taky bolí... ale to může být i z nevyspání... já to nemám vkuse silné, jen špiním a jen některé dny jsou "normální"... no asi tam budu muset vážně zavolat :zipper_mouth:
22. srp 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mej te se tady pekne,pa pa
22. srp 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarka u nás se spaní v noci, taky pěkně pokazilo,kde jsou ty časy, kdy se budil jednou a teď se budí taky tak 3x,no je to pěkná otrava.

No nám zas každý říká, vy jste nějací velcí :sweat_smile: už mě to taky neba
22. srp 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera jsem malý objevila 2 zuba.zkoušela sem jí mrkev s masem od hami a moc jí to nechutnalo
22. srp 2007 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
girl: paráda, ta natálka je vůbec rychlík :slight_smile: okukovala jsem jí album a ta fotka s o 7měsíců starší kámoškou je tak na poslání do nějakého časáku :wink:
22. srp 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta fotka fakt nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2007 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teď už vážíme i víc než malý kamarádka.tý bude v říjnu rok a má 9kg a 73cm.a malá má 9 kg už teď.strašně to letí.v so malej bude 5 měsíců.všichni řikají že vypadá tak na půl roku :unamused: :slight_smile: :wink: ,no co,má bejt po kom velká.přidám další fotky až bude trochu času
23. srp 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik:porodni vaha 3.15 ,a v pol roce to bude asi tech sest.Hlavne ze mudra je spokojena tak ja take:slight_smile:
Jinak take se vic budime nekdy i po dvou hodinach,a ze zacatku jsme spali celou noc,ach jo.
23. srp 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janico: my máme 71cm a 7.12kg. Prostě macóšek, no. Ale hlavně čára.
Janibaboo: jen se vetři, my se máme dobře a co ty??? Eli vyrostla...no já jsem tu dlouho nebyla, tak jsem jí naposled viděla když měla tak měsíc:grinning:
girl: tý jo, 9kg, to se musíé dobře nosit, co. A zuby my naštěstí nic.

když je Honzík až třetí tak kdo je 1. a 2.??? Natálka a že by někdo předběhl Honzíka? Damiánek? :wink: :-P
23. srp 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

tak jsme dnes dostaly první očkovaní.Verča ani nepipla,beruška moje statečná.Zatím je v pohodě tak uvidím večer.Mudra říkala,že si mám koupit nějakej sirup na horečku,kdyby náhodou.Ale prý je to jen výjmečně.Tak jsem zvědavá jak to milaček zvládne.Koupila jsem Panadol,ale snad nebude třeba...

jinak váha 6300g. :sunglasses:
cermonca: tak to jsme na to skoro stejně.My měly porodní 3450g :wink:

jo holky koupaly jste po očku???? Někde se to už řešilo :confused:
23. srp 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: já jsem normálně koupala
23. srp 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzu trefa 1. Natálka, 2. Damiánek a 3. Honzík :wink:
23. srp 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: ty váhy fakt dobrý. No jo my jsme až někde na konci seznamu... :wink:

jo ještě se chci optat....kdy se chodí na druhý očkování???? My jdem až 3.10. což je měsíc a neco. je to možný???? ja myslela,že se chodí po týdnu. Jsem si toho ted všimla,že to tak dlouho.Nebo se sestra přepsala a má to být 3.9.?????? :confused: :astonished: :confused: :fearful:
23. srp 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik nejdřív se může po měsíci :wink:
23. srp 2007 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak píše janica, chodí se po 4 týdnech :slight_smile:

my už máme taky 8 kilo! :sunglasses:
24. srp 2007 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda mame 6,240kg,a uz pomalu zaciname s prikrmy,co vy?
24. srp 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojjjjjj,

tak my s příkrmama ještě nic. Sice už měsíc nekojíme ale stejně .... Počkám až do toho 5měsíce.A taky jsem někde četla,že s příkrmama by se mělo začít až má mimčo dvojnásobek porodní váhy.Což mám chybí ještě 700g :slight_smile: Tak možná začnem až v půl roce :grinning: Pač Verča trošku dietářka :slight_smile:

jinak po očkování jsme stale bez teplot,tak myslím že dneska se to snad už neprojeví-doufám :wink:

jo díky za info.nevím kde jsem na tom byla že se chodí po týdnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik:mi máme přijít za měsíc.
Holky dáváte ještě některá zavinovačku na spaní?Já jí ještě dávám bojím se jdyž ji nedám aby se mi v noci nepřetočila na bříško.Protože jak ji položím na záda,tak během 2 vteřin je bříšku.Já také ještě nepřikrmuji chtěla bych vyloženě kojit 6 měsíců jak to doporučují.
24. srp 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi: já už zavinovačku nedávám dlouho. A Verča někdy taky spí na břichu. Ona někdy prostě na břichu chce spát a někdy ne. Ale já někdy počkám až usne a pak jí otočím. :wink: A já teda myslím,že už ted na bříšku můžou v pohodě spinkat né???? Ona Verča už totiž na záech nechce být skoro vůbec.Teď se totiž projevují pokusy o lezéní.Moc jí to nejde směrem v před,ale dokolečka jede jak fretka :grinning:
24. srp 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam je 5 mesicu a tyden a nez pry prikrmovat UM tak mame zacit s prikrmama
24. srp 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak ted jsem měla pohotovost.

nechala jsem Verču na dece na zemi,dám pod ní pap. deku a že jí nechám rozbalenou. jdu vyházet nádobí z myčky a ted se podržte.
Jdu na ni mrknout co jako vyvádí..... no a málem mě omyli. Verča uplně mimo tu papírovou podušku,posráná až na hlavě. Všude od toho zamazaná,deka pokajděná a Verča si v tom lebedí. No vůbec jsem nevěděla kde začít. Tak jsem ji vzala do vany,pač to nemělo smysl utírat,pač to měla všude. No to byste musely vidět. :slight_smile: :slight_smile:

no je to sranda s těma prckama :grinning:
24. srp 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi: přesně jak píše monik.
dej Adélce volnost i večer :wink: .
24. srp 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pohoda :sunglasses:
24. srp 2007 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik111:tak to je mazec.U těch miminek je to sranda pořád co vyvádějí.Také se nán točí když chce zkoušet lést.Dávám ji za nožičky ruku a ona se odráží.Ležet moc na zádech nechce už.Holky co jste z Brna a okolí nevíte kde je v Brně nějaký dobrý bazar na oblečení na mimča?Jakou velikost oblečení používáte?Malá má 66,5 cm,ale už některé věci jí dávám 74.
24. srp 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už taky dávám 74. Mě se ají víc líbí když ty věci má verča volnější. Je taková frajerka :grinning: :grinning:

normálně jsem včera probírala věci co už jí jsou malý a zjistila jsem,že něco neměla ani jednou na sobě :frowning2: A na těch věcičkách je vidět jak ty naši prďolové rychle rostou :slight_smile: Když jsem měla v ruce to v čem jsme frčely z porodnice a bylo jí to ještě velký,tak to ani není možný.... :slight_smile:

holky,jak jste na tom s váhou???? Už jste na svým???? Ja se asi zblázním,ještě nějakejch 8kg.Se asi picnu.Hlavně ten břuch a ty kozeny...no hrůza pohledět :angry:
24. srp 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinka2 já dávám ještě zavinovačku :wink: malej aby usnul tak potřebuje být stáhnutej a pka jak unse mu ji rozbalím. Jenže když jsem to zkoušela baz ní tak nechce spát a peřinu odkope :grinning: Jinak malej rád spí na boku a obličej zabořonej tak že mám strach že se udusí a k tomu dudánek v puse :grinning: :grinning:

monik111 já mám váhu dole už dávno ale před těhu jsem měla nadváhu takže mám ještě co zhazovat. Bořicho a prsa jsou fakt děs. Ted jsem viděla těhotnou Alenu Šeredovou a to je fakt kočka a nebudu ani mluvit o Bendové která po měsíci má zpět svoji figuru :wink: No jo já na cvičení nikdy nebyla.

Hele neštvěte mě s těma váhama :grinning: :grinning: počkejte v úterý třeba to některým nandáme :grinning: :grinning: ale 8 to asi nebude a 9 už vůbec ne ! :grinning: :grinning:
25. srp 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek