• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

mady:také mi usíná na boku na zádech usne jen v kočárku.Na dnešek mi spala už bez ní,ale uspat jsem ji musela u sebe v posteli na boku.V postýlce na boku usínat bez zavinovačky nechce.Také jsem měla nadváhu před těhotenstvím,ale hubnout uačnu až nebudu tolik kojit.Před porodem jsem měla99 kg a ted se mi to zastavilo na 80 kg a chtěla bych tak 65 kg.Holky co používáte na padání vlasů?
25. srp 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my taky stále jen kojíme, ale někdy je to těžké, vydržet ten její pohled když jíme :slight_smile: oblečky mi ani nepovídejte, musela jsem udělat revizi ve skříni, polovinu oblečení, co jsem měla odložené na půl roku - rok už oblečeme teď. a spí taky se zabořeným obličejem do něčeho měkkého, nejlépe mého polštářku nebo oblíbeného plyšáka. no jsem z toho nervózní, jestli má průchodný nos, ale když ona se potřebuje pořád tulit, mazlík můj malý

váhu už mám o 3 kg míň než před těhu, bez cvičení ani nějakého hubnutí, šlo to naštěstí nějak úplně samo... ale břicho děs (ale to jsem měla i předtím :sweat_smile:)

na vlasy nepoužívám nic, zatím mi (ťuk ťuk) nepadají, jen co mi malá vyrve :slight_smile:
25. srp 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisinka2 ty brďo to máme skoro podobný :wink: Já měla před těhu 86,5 kg a před porodem 94kg s porodnice jsem měla 90 kg a teď máme 79 kg a už jsem měla 77kg ale zase to mám zpět :grinning: no a v dubnu jdu kámošce na svatbu tak bych chtěla těch 68 kg no ikdyž těch tvých 65 bych brala taky :grinning: jó aměřím 173cm :wink: no ale i tak jsem macek :wink: a když se dívám na fotky ze svatby tam mi je úplně na blitku :angry: mám tam hlavu jak meloun :frowning2: no teď tu máme krmáš takže se cpu koláčema ale pak bych už na to najela ať to do dubna stihnu :wink: Sice kojím ale už přikrmuji :wink:
25. srp 2007 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady chci se zeptat,kolik jste pribrali za mesic od 4 do 5 mesice,Diky
25. srp 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe dívám se do očkovacího průkazu a poslední 2 údaje mám 26.6.2007 5740g a 31.7.2007 6740g a jinak jdeme v úterý tak ti dám pak vědět :wink:
25. srp 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ze jsem nekde cetla ze dokrmujes,me prave prirala za mesic 320g a mezi 3-4 jak pises o pulku min nez ty a mudr nic nerika,mame 6,240kg,zda se mi to malo.kdyz tady ctu o 7,8,kilovych detech
25. srp 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo poupe já jsem musela přikrmovat že je hubenej a dlouhej :frowning2: od 4. měsíce jsem dávala 3x denně po jídle 60ml Nutrilonu a od 5. měsíce dávám zeleninovu kaši a večer kaši instantní (ty mu jedou úplně neskutečně) a ráno a večer příkrm. Ráno 60ml a na noc 90ml a to dávám hajaja to prý líp zasytí :wink: a v noci jen kojím asi 3x a přes den tak průběžně. Ale malej se fakt spravil. Má už takový pěkný nožičky :wink: No on má určo přes 70cm. No v úterý Ti to napíšu jak to vypadá papapa
26. srp 2007 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik: hodím fotku, kterou jsem pořídila ve čtvrtek-malej nechtěl být ani na minutu sám a já musela fakt už něco uvařit, tak jsem si ho dala do kuchyně do sedačky. Jenže když se mi po pěti minutách zdál nezvykle hodný, mrknu na něj a...výsledek vidíte na fotce-utírala jsem to asi půl hodiny, potah ze sedačky šel hned do pračky a malej byl v tu chvíli nejspokojenější mimi na světě :grinning:

S váhou jsem na tom docela ok, resp. jsem na stejným jako před těhu-63, takže jsem někde nechala asi čtrnáct kilo :grinning: ani nevím jak-cvičit jsem přestala, jak malej přestal i přes den spinkat. Ale cvíčo bych potřebovala-to břicho se mi fakt nelíbí :confounded:

Jinak oblečení dáváme většinu už v 74, fakt je to děs, jak rychle roste! Zítra jdem konečně na očkování a jsem zvědavá i na míry...Doma mi vychází asi 7,5 kg a nějakých 70cm...

Jo a jsem ráda, že jsem vydržela s tím cvičením Vojtovky-malej už se zase začal vesele otáčet na bříško sám a je to fakt den ode dne lepší :slight_smile:
A lezení? Myslíte to, jak si sune čumáček po zemi, když se odpichuje nožičkama, ale packy ho ještě nenesou? Tak to my teď děláme často :grinning:
26. srp 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám zase smůlu!!! :frowning2:
Včera Honzíka utěšuji dělám vše možné jen ať se mu uleví (lezl mu 2 zoubek)nakonec usnul a v noci jsem k němu hoď. po 5-10 min. vstávala a co se stane ráno?
Dám malému baštu a jdu si hodit relax do vany Honzu dám k Pavlovi do postele a co se stane? :fearful: :pensive:
"he he máš zase smůlu".....našel jsem druhý zoubek...... :cry: :cry:
Tak já dělám co můžu a tata zase slíznul smetanu. :angry:
Stalo se to už někomu?

Teď nosíme velikost 74-80.

A to lezení-petaska: to je i u nás je to super jak se snaží.... :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:

Má váha je stále šokující: musím dát dolů ještě 15kg. Před těhu. 62kg konec 92kg po porodu 82kg nyní...76kg. Nejde to dole. :cry: :cry:
26. srp 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, dnes ta účast nějak vázne :fearful:
No hlásím konečně očkování-píchli nás asi před dvěma hodinama a zatím dobrý, malej jen udělal eh eh eh, pusinku stáhnul do podkůvky, ale jinak v poho, tak to snad tak zůstane. Jen jsme dostali Fenistil, kvůli ekzému...prý se může zhoršit.
A jinak máme opravdu těch 70 cm a 7,32 kg-no jsme v mezích normálu, příkrm zatím nemusíme :slight_smile:

A holky, jak je to s těma šatama za zoubky? Nějak mi asi unikla podstata věci :sweat_smile:
27. srp 2007 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čavec všici,
no tady ani noha,vlastně ruka.... :grinning:

tak u nás asi nějakej tem růst.spr. nebo co .Verča jí snad po dvou hodinách. Buď dohaní to co nechtěla celý ty měsíce nebo nevím.No jsem ráda že jí chutná.
Jinak jsme včera zkusili dát kaši Od Nutrilonu/jablečná/,ale moc jí nejela. Byla krásně zapatlaná.Docela jsme se nasmáli :grinning:

jo zítra jdeme asi naposledy na rehabku.Tak nas asi už propustí.Takže jak píše petaska,je dobře že vůbec ta Vojtovka existuje.Verča se taky náramě zlepšila.Hold má to něco do sebe..... :wink:

jinak já jsem teda ze sebe zoufala.Myslím z toho těla.... Jelikož jdeme v sobotu na svatbu,tak jsme byli v Olomouci pořidit nějakou róbu. No a horor. Všechno malý přes kozy. Prostě jsem ve všem pěkným byla jak balon :angry: Pěkně jsem zuřila :angry: :angry: :angry: Takže jsem nakonec vytvrdla na bilejch kalhotech a černej haleně-prostě klasika :frowning2: Hold nebudu za hvězdu... :grinning: Ale máj tak pěkný hadry.....chjo..... :frowning2:

pet: taky mi to s těma zubama a šatama nějak uniká....ale snad že když najdeš první zoubek,tak dostaněš na šaty....ale od koho???? to netuším :unamused:

u nás očkování proběhlo bez problemů-žadné horečka ani nic- tak přeju i všem ostatním miminečkám to samé :wink: :slight_smile:

zoubky u nás zatím nikde... :wink: ....ale pořád kouše do všeho možnýho i nemožnýho.... jenže si vše strká až dozadu. Je možný že by jí rostla třebas stoličká???? :fearful:

Jinak zítra jedu na gyndu,tak doufám že vše bude v poho,pač mě tak bolí břicho.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: někdy mám pocit že mi tam nechali nějakou kudlu :grinning:

No tak nic...mějte se hezky,pohlazení mimiškům a dobrou noc :slight_smile:
27. srp 2007 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: nám taky rostou první asi stoličky, šmrdlá si prstama skoro až v krku,a tam, kde jsou 4., má na každý straně malinký bílý hrbolek:slight_smile: a oba jsem objevila já :grinning: :grinning: :grinning:
jen se teď čeká na to, až se ukáže, že jsou to fakt zuby a ne nějaký pupínky :sunglasses:
28. srp 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si myslím že šaty má koupit manžel :grinning: aspoň mě je koupil :wink: čepku, bundičku, kalhoty a halenku :grinning: jsem našla 2 :grinning: Já tu pověru taky neznala ale hodí se mi :grinning:

Tak dneska jsme byli na 3 očkování. Bohužel se nekonalo. Máme blbou reakci TBC která se rapidně zhoršila po těch 2 očkováních. Takže musíme první opět na kontrolu na plicní. Pak má malej málo železa takže opět odběr krve neboť už dlabe zeleninu takže by to mohlo být lepší. No pak jedem opět na nohy neboť jsme bez jadérek. Asi mě prdne :grinning:

No jinak máme 7300g a 70cm.
28. srp 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady a jak prosím tě zjistili, že má malej málo železa? Předpokládám z krve, ale to mu ji brali jen tak preventivně?
29. srp 2007 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka:taky nám doktorka zjistla málo železe asi ve 4měsíci a to tak, že se jí zdál dost bledý. Poslala nás na krev a pak předepsala kepečky.
29. srp 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík se teda taky v puse obstojně šťourá, ale po zubech ani památka. S tím pravidlem o zoubcích a šatech to budu muset teda taťkovi nějak taktně naznačit :wink:
A jinak očkování jsme fakt přežili v poho, akorát se mu asi o tom zdálo, protože se v noci furt vrtěl a hekal úplně stejně, jako u doktorky :sweat_smile:
A s tím železem-mě se prdík zdá taky dost bledej, ale doktorka nic neříká, tak je to snad dobrý. I když já měla před těhu a pak ke konci železa taky málo...a teď nevím, na krvi jsem nebyla...
29. srp 2007 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, no tak mi jdem taky zítra na odběr, skrz to, že se mudr. zdál taky bledej, ale jdem na odběr z hlavičky to bude mazec auauauau :frowning2:
29. srp 2007 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojvec,

petaska: vše nej k 5měsícům :slight_smile: :slight_smile:

mám taky brala mudra krev,tak před měsícem:taktéž kvůli tomu že jsme bledule,ale v poho. :wink:

jinak dnes významný den.....Verča přišla na taktiku jak se sunout vpřed...takže sranda jak bojuje,je to naše lezkyně.Tak jsem jí to hned zaznamenala do jejího deníčku.Sice to není ještě to pravý ořechový,ale.....velmi slibné náznaky.Takže jsem dnes lítala s kamerou a fotákem jak tydýt :grinning:

jinak máme na zádíčkách takový červený suhý flíčky.Už jsme to mazali vším možným a pořád se to vrací.Tak nevím jestli nezměnit prášek na praní.Mám Lovelu a ta prý není nic moc.V čem perete?????? :wink: :confused:

no a včera jsem Verču vážila a máme 6390g.Takže jsme začaly konečně přibírat :slight_smile:
29. srp 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky jsem včera byla na tý gyndě a mám zánět močáku.Sice nechapu z čeho,když byly vedra jak prase,ale i to je možné......Tak pozor na prochladnutí :wink:
29. srp 2007 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já peru taky v Lovele a v pohodě, žádné reakce. já jsem dostala opět krámy, takže Cerazette definitivně přestávám brát, už mně to neba.

moni, naše pokusy o lezení spočívají v tom, že nohama jede jak drak, šine se, ale tak, že ryje rypáčkem v podložce, protože nějak zapomíná, že má i ručičky :sweat_smile: je to u vás podobné nebo Verča je profík? :slight_smile:
30. srp 2007 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my pijem už několikátý den v noci co 2 hodiny, už jsem z toho úplně vyřízená, horší než na začátku ty jo... začínám vážně uvažovat o večerní kašičce... potřebuju se vyspaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat!!! :frowning2:
30. srp 2007 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás je to asi 14 dní úplně stejné....Taky je na mně přisátá a já jsem jak mátoha.Ptala jsem se doktorky na poradně a ta mi říkala,že pokud přibývá na váze (a to přibývá pořádně,už má 9kg a 72cm),tak nemám dávat nic.Prý mám vydržet,že se to upraví samo a kojení je to nejlepší,co jí můžu dát....Říkala,že to můžou být zuby,že některým dětem se prořezávají i 2 měsíce...To asi nepřežiju :frowning2:.Takže vydrž!!!!! :slight_smile:
30. srp 2007 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo s tím spaním jsem to měli před 14 dny celý týden, co 2 hodiny vzhůru no hnus, ale teď 3 dny to jde, buď se vzbudí 2 x za noc, nebo dnes jen jednou, holky vydržte, taky jsem už chtěla dávat kašičky, ale fakt je to asi těma zoubkama, on aji plakal v noci, co nikdy nedělal :unamused:
30. srp 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sary: jo je to podobný,ale už parávě začíná zaměstnávat i ty ručičky což doted jaksi zapomínala :grinning: jsou to jen pokusy,ale jsem vždycky ze všeho tak nadšená....ale to jsme včichni :slight_smile: :slight_smile:

je to užasný jak se ty naši drobečci zdokonalují :slight_smile: už se těším až se posadí a tak všechno.Prostě je to fakt nádhera jak se učí a pokouší se o všechno možný.Včak to znate,to se nedá ani popsat...... :slight_smile:

jo holky asi fakt zuby.Pač Verča už je na Nutrilonu a dělá to samý.Pořad papkáme po 2-3hodkách.A to byly doby kdy jsme jedly i po 5h.Já kaši zkoušela ale nejak jí nejede,tak to prdím.Dokud jí to stačí tak taky vyčkám :wink: Jinak v noci se mi taky probouzí s pláčem ale za chvíli zase usne,takže se asi v pusině pomalu něco klube-no uvidíme :wink:

tak nás čeká v sobotu ta svatba,vdává se od přítele segra.Verča bude u našich a já asi umřu steskem.Naštěstí je tam docela z¨vyklá,ale stejně.Celej den ají noc.Tak nevím jestli to psychicky zvládnu.Nejhorší je že ta svatba je v jíným městě,sice je to 30km,ale stejně.Tak uvažuju že to zabalím dřív,snad mě neukamenujou :grinning:
30. srp 2007 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj malej se taky pokouší o lezení je to prča :sweat_smile:
30. srp 2007 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen:také tak Adélka leze jako ta vaše.Jinak peru v klasickém prášku,který používám i na naše něci a dobrý.Zatím se budí jednou max.dvakrát za noc.Kamarádka mi říkala,že to bude horší,že se mi pak bude budit častěji at si to ted užiji.Jinak jsem byla včera na gyndě skrz tu menstruaci co mám každou chvilku a jelikož plně kojím,tak mi nemůže dát hormony,takže bud přestat kojit nebo čekat až se to samo upraví.Samozřejmě budu radši kojit.Chtěla jsem tělísko je za 1200 kč na 5 let a to mi dát také nemůže mohla by se mi ta mestruace ještě zhoršit,takže musím počkat až se mi to upraví.Nemají to ty chlapi jednodužší?!Ty takové problémy nemají.
kyri:také se smrdlá skoro až v krku až někdy z toho napíná.
Jo holky po jaké době po druhém očkování se chodí na to třetí?
Slonik:kde se dá koupit ten sampon na to padání vlasů a kolik stojí?
30. srp 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisi: my jdeme na 3. očkování po měsíci od druhého.

tak já teda vydržím, když říkáte, že se to upraví... ale jestli ne! :slight_smile: :slight_smile:

moni - to stejně nevydržíš, do večera jsi doma :wink: :grinning:
30. srp 2007 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to právě taky měla 3 týdny v kuse a teď po týdnu klidu znova! rok to člověk nemá a pak takové extempóre... no doufám, že když přestanu brát prášky tak se to zklidní nebo lépe zase odejde :sweat_smile: moje ségra dostala poprvé mens. 11 měsíců od porodu! sem si myslela, že to tak budu mít taky :unamused:
30. srp 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Moni za přání :wink:
Sarka: tak jak s lezením, tak se spaním a nočním papání a máminým totálním nevyspáním jsme na tom úplně stejně! Kde jsou ty doby, co spal malej celou noc?! A když už teda někdy v noci pil, tak zas u toho hned usnul. Teď je čilej a chce si povídat :rolling_eyes: No taky doufám, že se to zas srovná. Zuby ani náznakem, prdíky jdou v poho jen tak mezi řečí...nevím, možná zas nějaký růst-od poslední prohlídky vyrost o 3cm.

A menstruace? Zatím nic a jsem šťastná jak blecha :grinning: Akorát se vůbec netěším na sebemenší náznak :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždyť takhle je to tak pohodový!!!
30. srp 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata vůbec nestíhám sem chodit ted sem si přečetla vaše poslední příspěvky a jsem moc ráda že s některýma jsem na tom podobně.

U nás s lezením je to podobné nohy jdou ale ruce ne tak reje nosem do země :grinning:
Jinak taky s tím spaním v posledních asi 4 dnech je to na nic strašně často se budí na jídlo a tu mu dávám na noc sunar :frowning2: Zkusila jsem mu dát sunar hajaja že je dobrej na spaní a je to to samé vzbudil se asi 4krát nakonec ho musím mít v posteli jinak se vůbec nevyspim.
30. srp 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek