• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

sarkabrezen no jak píšou holky byl a je moc bledej :frowning2: teda o proti jiným prckům teda fest. No ale kapky mi nepředdepsala. Já jsem měla po porodu málo železa. Prý 3. měsíce mimčo má železo z matky a pak si vytváří sám. No a malej teď najede na brokolici a špenát tak snad to bude dobrý.

janica ten odběr z halvičky ti nezávidím. Malému to berou naštěstí z prstu. po druhé už ani nebrečel a první odběr jsem brečela s ním :wink:

Jinak peru v tekuté Lovele a jsem asi spokojená :grinning:

Jó a jinak už třetí den mi malej vstává co hodinu. Vždy ho nakojím a je klid. Ale včera to byl horor. ještě že manža má odpol. a ráno ho hlídá a já spím :frowning2: šel spát 19:30 a to měl sunar 90ml a moje mlíko a do 22h se vzbudil 2x pak ve 23,24,1,2 a pak byl do 3 vzhůru a pak sjem hopsala na balóně a pak ho strčila do postele a vydržel do 5h a pak do 7h a konec :frowning2: Nevím jestli to není hlady v noci jen kojím ale po zmáčknutí mlíko teče. Tak fakt nevím.

Jó a máte někdo blbou tu reakci na TBC? Jako my? Je to fakt hororvý.

Jó a malej je pořád šíleně osypanej. Se mi zdá že ho to aj svědí. Hele já nemůžu nic arašídek ani jeden, ani jahůdku, ani ostružinu, ani citrus ani nic. A teď nic nejím a je olezlej úplně hrozně. Fakt nevím co s tím. Mám obavy aby mu nezůstala špatná pleť když se mu to pořád dělá. Hlavně obličej a teď i hruď. :frowning2: :frowning2:
30. srp 2007 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ja neznam spat celou noc,tak mi to ani neprijde ze musim vstavat
30. srp 2007 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno.
Teda holky,že vás to baví pořád v noci vstávat :wink: :slight_smile: -já spím celou noc od Honzíkovích dvou měsíců :grinning: ...... ( :pensive: -kdybych mohla kojit-taky bych si ráda stěžovala :frowning2: )

TBC máme v pohodě a chystáme se na třetí očkování.
Peru v Lovele a ještě jsem měla Senza-a dobrý.

Jsem úplně vyčerpaná. V sobotu se stěhujeme do 3+1 (konečně), tak budu teď do vánoc v jednom kole :unamused: . To balení celého bytu s prďolou byla taky sranda-ještě, že mě teda v noci nechá krásně prospat :dizzy_face: .

Tak krásný den........ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. srp 2007 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dneska to byla opět rekordní noc. do půl 4 pití co 1,5 hodiny a od těch půl 4 se Adinka rozhodla, že už jsme vyspané a ukáže mi (a celému baráku) jak umí krásně výskat, křičet radostí a povídat. Kolem 5 se mi ji podařilo ještě na hodinku uspat. takže hned píšu taťkovi, ať spěchá, neb půjde odpoledne vozit ať se může maminka aspoň hodinku prospat :dizzy_face: (večer jsou četnické humoresky, na které se chci dívat, ne odpadnout hned jak malou uspím :sweat_smile:)

já teda taky ještě od porodu nespala ani jednu noc celou, ale už byla i doby, kdy se krmila jen dvakrát za noc...

aspoň útěcha, že jsme na tom koukám všechny stejně :slight_smile: (teda skoro všechny - trpasličko nepruď!!! :grinning: :grinning: ) ale obdivuju tě, já bych teď s malou nepřestěhovala ani kolo do garáže... :sweat_smile:

mady, my máme TBC taky špatné, příští týden jdeme znova na kontrolu k nějaké spešl mudře. to železo jsem měla právě taky po porodu špatné,tak mi dali prášky, ale já jsem ho přestala brát, protože jsem měla podezření, že z toho má malá zácpu, tak se teď děsím jestli toho nemá taky málo, když ode brát nemohla... ale tu moji stupidní doktoru to ani nenapadne zjišťovat :angry:
31. srp 2007 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
sarkabrezen no já brala po porodu železo a zácpu jsem měla já :grinning: a pak na wc jsem prožívala porod znivu a znovu

trpaslicka a kolik dáváš malému na noc aby spal? a Od kolika spí?
31. srp 2007 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Trpaslička tak to máš super, závidím, i když nám se spávaní taky zlepšilo :wink:

Krvička je ok, tak jsem ráda :sunglasses:
31. srp 2007 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky, už jsem docela hotová z toho mého nespavce :angry: Jak jsem byla zvyklá hezky se od jeho dvou měsíců vyspinkat celou noc, teď toho mám plný brejle :rolling_eyes:
Přesně jak píše Šárka-v noci buzení co půl hodiny, ale kdyby aspoň usnul, když dostane pápnout, ale to néé, prostě kecá a brebentí a pak je naštvanej, že si s ním nikdo moc povídat nechce-no komu by se taky chtělo třeba v půl druhý v noci :rolling_eyes:
Večer se okolo osmý normálně napapká a než usne natvrdo, tak si dá ještě tak dva tři zákusky. A taky je fakt, že při tom nočním probuzení není ani tak hladovej, jako spíš asi odpočatej a fakt si myslí, že si půjdem hrát a blbnout :rolling_eyes:
Tak fakt nevím, co s tím...potřebovala bych spát tak den v kuse!

Jinak taky peru v Lovele a zatím dobrý...
Jen po tom očkování se malému docela zhoršil ekzémek-kromě obličejíku už mu vyrazil i na těle :frowning2: Ale snad to zas odezní, až se přestane s očkováním...
1. zář 2007 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Mady: večer dávám normálně dávku kaše. Pouze rýžové, kukuřičné nebo obojí dohromady. Zatím bez ovoce. To jest 130ml + 4-5 lžic kaše. Spí cca od 19-20 do
6-7 rána. Někdy do 23hod. zabéká, ale přiletím mu dát dudlík a je klid

Jinak já závidím vám. Kojíte a to je to nejlepší!!!!

Tak už jsem zabalila celý byt snad do padesáti velkých kartonů :angry: - uf. S Honzíkem to byla fuška, ale držel se a tiše sledoval, co se kolem děje. (né vždy). Teď už od odpoledne vegetím u rodičů a po dlouhém přemlouvání mě zde otec na chvilku pustil :slight_smile: :dizzy_face:

Jinak náš Honza ze zoubků nemá horečky jen to i 3x denně prokadí..... :wink: :sweat_smile:

:grinning:
1. zář 2007 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak my jsme měly taky dvě noci po dvou hodinách - tlačily se zoubky, ale pořád tam má dva bílé hrbolky, ale lžička pořád nic, tak do Vánoc času dost :grinning: zatím plně kojíme, 70 cm a 7,1 kg, usíná v 19:00, pití v noci ji víceméně dávám já, protože by mně jinak praskly prsa :confused: myslím, že by to zvládla i bez jídla (když se mi nechce, tak to taky jde bez nočního krmení :grinning: ). Pereme taky v tekuté Lovele + máchání navíc.

Sisinka2 - šampon je od Revlonu, je ho 400 ml, stojí 185 a já ho koupila přímo u kadeřnice. A myslím, že je dobrej :dizzy_face:
1. zář 2007 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, nevím, která jste tu o tom psala... Nějaký přípravek, co pomáhá při zoubcích...?
3. zář 2007 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsme poslední dobou noční strašidlo, vypadá to většinou tak, že já pak ve 4 ráno zoufale hopsám na míči s t. v náručí, což většinou zabere, a zase další HODINKU spíme :angry: :angry: :angry:

dneska jsem přišla na to, že je to asi rýmou, kterou ode mě chytla - tak snad to bude za pár dní lepší, ještě držim, ale dlouho nebudu, chjo, taky je to horší, než v šestinedělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a taky popolejzáme, opírá se o nožičky i ručičky, ale couvá :grinning: dopředu to zatím nende :sweat_smile:
3. zář 2007 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
petaska...nam zabira babydent, pak je jeste calgel, ale mala se z toho osypala koprivkou
kzyri...nejde mi to spustit...blog
3. zář 2007 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
kyri :grinning: sorry
3. zář 2007 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda! Omlouvám se za tu prvotní stručnost bez pozdravu...ale po čtrnáctidenním několikanásobným buzením se v noci začal být malej pořádně protivnej i přes den a přestože mu v pusince ještě nic nebují, fakt myslím, že už to ty zuby budou-furt si totiž v papulce šmejdí, heká u toho jak blázen, hrát si moc nechce, spát už vůbec ne, papá ale furt stejně, tak hlady to hekání nebude :unamused:

Tak jsem si vzpomněla, že tady některá z vás psala, že si koupila NĚCO-nevím, jestli si nevymýšlím, ale snad se to napatlá na dásničky a trochu je to obrní proti bolení...?
Tak kdyby se na to upamatoval ještě někdo kromě mě, prosím písněte :wink: já to tu nemůžu najít a ani čas-resp. můj malý dráček mráček Honzíček-mi to nedovolí...
3. zář 2007 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Petaska já malýmu mažu dásničky tím calgelem a pomáhá to :wink: se vždycky pěkně zklidní :wink:
3. zář 2007 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
janica díky! Když to nepřejde samo, budem si pro to muset k doktorce.
3. zář 2007 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
petas, my mažeme Babydentem, kapky - jedna až dvě kapky se vmasírujou prstem do dásní... ale já mám zkušenost, že nejvíc pomáhá, když malé prostě strčím prst do pusy a masíruju jí to přímo ty dásničky prstem. je z toho úplně hotová a pořád si cpe můj prst do pusy, dělá jí to hrozně dobře, ani u toho nedýchá...

hlásím se k těm, co už padají nevyspáním na hubu! já už dokonce oddělala jednu stranu postýlky, snížila jsem lůžko postýlky na úroveň mojí postele a dala tu postýlku tím prázdným bokem k mojí posteli - máme tak s malou takové letiště. nemusím ji tak mít u sebe v posteli, stačí jí, že se přitulíme a já mám dost místa, prostě oboustranná spokojenost :dizzy_face: a s tím, že už tím pádem nejbližší dva roky nenaučím ji spát samotnou jsem se smířila, teď mi jde o každou minutu spánku! :slight_smile: tak bojujte, papa
3. zář 2007 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj SARKABREZEN-To si udělala super s tou postýlkou asi to též udělám.
Malej se mi též často budí v noci a tak ho musím mít u sebe v posteli jinak se nevyspím a to ráno vstávám v 5.30 do práce. :wink:
3. zář 2007 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Sarka s tím prstem to taky dělám, doporučila mi to i doktorka ať masíruju dásničky :wink:
3. zář 2007 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
krejcirice - no je to vážně paráda, spíme tak od soboty a nemůžu si to vynachválit, kdykoliv uklidním, pohladím, přitulím se, nakojím... aniž bych musela vstávat nebo si brát malou do postele, což jsem se vždycky vůbec nevyspala, protože ona se hrozně rozvaluje tak jsem se krčila na kousku místa... (mám fotku v albu jak to vypadá :slight_smile:)

dneska jdeme na kontrolu očka TBC, neměli jsme to dobré, tak jsem zvědavá...

taky vám prckové tak výskají? naše malá je šílená, řve úplně ze všech sil hodinu v kuse až úplně chraptí, sousedi si musí myslet, že ji tady mučíme a ona to přitom dělá z radosti ze života :slight_smile:
4. zář 2007 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Šarka: díky za tip. Akorát si už zas těma zoubkama nejsem jistá :unamused: I když poslední dobou si nejsem jistá ani jestli náhodou nespím za chůze :sweat_smile:
4. zář 2007 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a to výskání-aaaaaaaaaa ííííííííí íííííííííííjjjjjj jaíííííííííí :grinning: :grinning: Ale fakt mu neubližuju!!! :wink:
4. zář 2007 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky - takový neestetický dotaz :sweat_smile: na plně kojící maminy - malé se v poslední době hrozně změnilo kakání, doteď měla pořád jen "hořčici" prakticky bez zápachu a teď posledních pár dnů to má úplně tmavé a smradlavoučké :fearful: přitom pořád jen kojíme, takže jí pořád to stejné... nepozorujete to taky? nebo máte pořád hořčici? no a prdíky jí taky děsně smrdí, což do teď taky nebylo :confounded: (ledaby se začly projevovat geny po otci :grinning: :grinning: )
4. zář 2007 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás je to pořád hořčice a typický jemný,miminkovský smrádeček.Myslím,že dokud nedáváš nic,ani čaj,mělo by to tak být.Já jsem do ní jednou nalila trošinku čaje a hned to bylo na stoličce vidět.Radši bych zavolala doktorce...pro Tvůj klid.Co se týče prdíkového aroma je to někdy síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Taky taťkovi říkám,že to má po něm :slight_smile:
4. zář 2007 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
zítra jdeme zrovna na třetí očkování, tak se na to raději zeptám, taky mi to přijde divné když nejíme nic jiného :confused:
4. zář 2007 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak držím palce,ať očkování dobře snáší :wink: .Malá v pohodě,ani necekla.Teď řeším sezení...Pořád se snaží zvedat,jakmile uvidí ruce tak chňap a uz se snaží dostat se nahoru.Vodorovná poloha nehrozí a nějaké klubíčko a opření se o mně už vůbec ne,hned protestuje...nechci to uspěchat.Všude píšou,že to není dobré nechávat je sedět,pokud to nezvládnou sami...tak nevím... :confounded: Ve čtvrtek jdeme na první plavání,tak jsem zvědavá na reakci :slight_smile:
4. zář 2007 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
díky, doteď obě očka v pohodě, takže snad bude i zítra. u nás jsou rovná záda taky velmi aktuální :slight_smile: přesně jak píšeš - pořád se šponuje, ať ji mám na sobě nebo posazenou na klíně, jen rovně sedět, všechno vidět, hlavně neležet, okamžitě si pomáhá do sedu :slight_smile: taky jsem z toho nesvá, protože sedět zatím nemá, ale malá je "dobře stavěná" má už určitě přes 8 kilo, takže snad jí to neublíží... myslím, že je to nebezpečné hlavně u menších dětí, které nemají ty zádíčka tak pevné... s plaváním ještě počkám, ale určitě chci taky chodit, tak pak napiš co a jak!
4. zář 2007 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Malá měla 9kg v 5.měsících,takže dobře stavěná je určitě :slight_smile: :slight_smile: .Snad to ty její záda zvládnou.Je to malá čertice a chvíli se nezastaví,tak myslím,že už má ty záda dostatečně vytrénované :slight_smile: Určitě dám vědět,jak proběhly naše první plavecké tempa :grinning:
4. zář 2007 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
vrrr... navlíkla jsem malou chudáka do té zimy, vytáhla ji do deště, abych u doktorky na dveřích zjistila, že až do pátku neordinuje a to jsme byly pozvané... :angry:

štve mně to kvůli toho kadění, chtěla jsem se na to zeptat, jsem z toho nervózní, už je to zas několik dní co myška nekadila... a teď budu muset čekat až do pondělí...

rozhodla jsem se, že to vezmu do vlastních rukou a dala malé pár lžiček šťávy z jablíčka. pokud jí to na to kadění pomůže, začnu jí šťávičky pomalu dávat, ať se jí uleví
5. zář 2007 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všichni,

tak jsem vás dočetla a to s tím posazováním je i u nás aktuální.Jenže my máme jen 6,5kg tak jí radši často nenechávám.

sary: s tím kakáním to bude asi normální.Kamarádky taky plně kojí a malá jí někdy nekadí i týden.A pokud prdí a nemá bolení tak by to mělo být dobré.

jinak svatba v pohodě.Verča u našich vůbec neplakala,pěkně papala i spinkala.Sice jsem mámě volala co dvě hodiny,ale vše probíhalo úplně v pohodě.Tak jsem byla ráda.

No u nás hrozná kosa.Prší a je děsnej vítr.Takže podzim je tu.....ach jo.A za chvíli zima :angry: není nad to když je krásně co????? :wink:

jo holky to na tý dásně je bez předpisu?????Půjdu to taky Verunce koupit.Sice zoubek ještě nikde,ale chuderka pořád si ty dasně hrozně drhne a je protivná a naštvaná.Asi jí to tam nějak tlačí a svědí,nebo co :confused:
5. zář 2007 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek