• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

sarkabrezen:mi máme sice míchaná vajíčka,ale hosté a také pěkně smrdí a to kojím plně a nedávám čaj.Ptala jsem se na to minule doktorky i jsem jí to přinesla ukázet a říkala,že je to normální ikdyž jen kojím.Také mě to znepokojilo.Kadí tak 1 za 36 dny.Prdíky jí také smrdí.Mi se sezením to samé.Nechávám jí protože pak ječí,takže se snažím s ní moc nechovat když sedím.
5. zář 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: Babydent je bez předpisu určitě, Calgel taky, ale ne všude v lékárně ti ho dají...
5. zář 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem!
tak jsme byli dneska na kontrolu očkování TBC že to není dobrý. Sestřička se úplně zhrozila a jehlou a stříkačkou mu z toho vytáhla hnis :frowning2: ještě že byl s námi tatánek bych to nedala. JSem brečela i tak. No hned se mu to zase nalilo a vypdá to ještě hůř než před tím. No a 14 dní nesmí na očkování. A to nám chybí to 3 tak snad to neprošvihne.

Hele jsem se chtěla zeptat dáváte někdo prcky už do sporťáku. My jsme to jednou vyzkoušeli a je to super. kromě toho že se cítím líp že je malej ukšírovanej tak on ledí ven a je spokojenej. Mám sice plohovatelnou hl. korbu ale tady tohle je lepší. Samozřejmě nesedí a je vpololehu :wink: No a teď ale musím rychle sehnat bundu neboť má pořád ruky ven. Hele kupujete bundu na podzim a zimu zvlášť? A máte fusaky? Jsem měla loni jen zavinku do sedačkya nevím zda koupit fusak. Ale mám super zimní kombinézu a zateplené kalhoty. tak nevím raďte raďte :grinning:
5. zář 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó a malej spí tak od jedné se mnou taky v posteli. No dříve to bylo až tak kolem 5h ale teď se v postýlce kroutí a fňuká a jak ho položím vedle sebe je tuhej. A jak ho chci vrátit tak se vše opakuje :wink: Ale včera šel spát kolem 21h a spal se mnou pak až do 6h (mezi tím samo dlabal) pak byl hoďku vzhůru a pak spal až do 10h :grinning:
5. zář 2007 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady já zrovna dnes objednala fusak:sunglasses: Určitě ho kup :sunglasses: Bundu mám podzimní, dvě zimní a mám i kombinézu. Jinak ve sporťáku jezdíme a malej je taky maximálně spokojenej
5. zář 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, byla jsem tu, profil změnila, fotky přidala, všechno dočetla a úplně se vyřídila :slight_smile: okomentuju to od hovínek po fusaky, až se vyspím :grinning:
5. zář 2007 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co máte děti 5 měsíců staré jaká čísla bundiček na zimu kupujete?Malá má ted 74,tak nevím jestli kupovat 80 nebo větší.Jinak mám fusak připravený.Sporták ještě nepoužíváme.Teda to počasí to je teda mazec.
6. zář 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda my asi takhle-fusak jsme neměli, ale chystáme se ho koupit. Sice máme super oteplené lacláčky a bundičku, ale jenom jednu a ostatní tak teplé nemám-zatím nějak nemůžu sehnat to, co by vyhovovalo...tak myslím, že když mu dám do fusaku více vrstev mikinek...? :sweat_smile: Ale i zimní bundičku sháním dál-asi spíš větší-cca 80-aby se pod to kdyžtak ještě něco vešlo :wink:

Do sporťáku zatím nedávám-občas mu naklopím normální korbičku, ale většinou malej venku usne, tak zatím jezdíme naležato...
Ale co se týče sezení, tak se furt snaží-jak má jen maličko podepřená záda, hned se šponuje a tahá se za rukama, až se posadí-teda zatím to úplně sám nezvládne, přidržuju ho, ale ohromně se mu to líbí a hned se po všem sápe a do všeho okolo mlátí jak o život :grinning:

A počasí? Mám pocit, že začne sněžit :rolling_eyes: Za posledních pět dní teplota nevylezla nad dvanáct stupňů, prší, fouká, no hnus :confounded: ani nakoupit nejdem a musím prohledat mrazák, a následně vymyslet něco k obědu :unamused:

Jo a prdíky-fůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kakáme tak jednou týdně, ale zato pořádně-viz foto. A u kojených je to prý v pořádku, tak se neznepokojuju :wink:

A zuby se možná zas zasekly, neb malej spí maličko líp. Tak fakt nevím. Ale jedině dobře, že je zatím bezzubej-stačí, že mě při kojení štípe :angry:
6. zář 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas zuby taky nefrcej,bude po tatinkovi,takze pocitam 9 mesic,u nas uz taky skoro sedime,kadeni taky hruza,zacinam kupovat vecicky na zimu,penize litaj a to dostavame na malou 259kc,stat se vubec nezajima,ach jo
6. zář 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co máte holčičky s naušničkama,jak dlouho se vám hojili ouška po píchnutí oušek?Nám je píchli před 14 dněma to bylo v pondělí a pořád jí to hnisá.Čistím lihem a protahuji framykojinem.
6. zář 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tyden,pak dobry
6. zář 2007 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poupe: my sice máme na malýho dokonce o dvě stovky víc, ale i tak je to s tím nakupováním mazec!
A od novýho roku stejně přijdem i o to málo, co teď dostáváme...
6. zář 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zmenej i socialni davky?Nejak nejsem v obraze,vim,ze rodicak,ale socialky?
6. zář 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, mám zato, že na ně budou mít jen ty rodiny, jejichž příjem nepřekročí a teď nevím kolikanásobek životního minima, ale vím, že na to nebude mít nárok skoro nikdo...
6. zář 2007 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarka: koukala jsi na kojeni.net ? tam myslím bylo něco o hovňousech, barvě, smrádku a tak... mám pocit, že to tmavé by ale mohla být hladová stolice... :frowning2:
6. zář 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsme taky noční tulivec, už ji to samotnou v postýlce neba, kníká tam, nebo haleká, a jakmile ji dám k sobě, zachrupne a je klid. a já mám ráno tak ztuhlý záda, že sotva lezu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

myslela jsem, že je to zimou, tak jsem jí dala pořádnou teplou deku, ale moc se to nepohnulo...

a sporťák dáme asi až bude sama sedět, nebo alespoň lézt - a chci do toho sehnat takový ten fusak, co se jím prostrkují pásky - máme starýho beránka, ještě po mně,ale u toho to nejde...
6. zář 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jaké kupujete ty fusaky? se mi líbí od emitexu a red castlu z toho se dají drukama udělat nohy :wink: no i tak obojí přes 1000 Kč :frowning2: Vidím že jsem zavinku do sedačky koupila zbytečně. Jsem myslela že nebude fusak třeba :wink:
6. zář 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauko, mně se docela líbí tenhle:
http://www.ajuty.cz/shop/index.php?loc=detail&id_zbozi=653

nebo ten:
http://www.ajuty.cz/shop/index.php?loc=detail&id_zbozi=620

ale ty red castle dělají dobrý věci, tak jdu hned taky juknout:slight_smile:
6. zář 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem včera objednala ten od emitexu za 990,- :sunglasses:
6. zář 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož my máme beránka ještě po mně, tak fusak kupovat nebudu

sisi: my měli uši po nastřelení dobrý hned, žádná reakce

kyri, dík za tip, jdu ty hovínka omrknout na kojeni.net

sociálka - já nemám na malou ani kačku :unamused: - nějak mi v roce 2005 zapomněli předpovědět, že budu mít za 2 roky mímo, tak si mám šetřit peníze... nechápu, jak to můžou posuzovat podle 2 roky starého příjmu, teď jsem přece v úplně jiné situaci... no nic, škoda se rozčilovat
6. zář 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri ten první je bomba akorát ta cena mě nezaujala :grinning: ale takovej bych brala. No my máme od red castle klokanku a manža spokojenej není, že je jen na jedno rameno a že ho bolí. Tak jsme jí ani moc nevyužili.
6. zář 2007 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda to počasí je fakt na palici, včera už jsem to doma nevydržela a jakmile na chvilinku přestalo, vyrazila jsem s malou ven. samozřejmě do hodiny se zase rozpršelo jak sfiňa... nám dneska dokonce ani nešel celé dopoledne proud, obvolávám rodinu a známé, jestli jsou všichni ok... je to hrůza, takové extrémy, buď neprší vůbec nebo takhle 3 dny v kuse...

velký výběr fusaků, nových i použitých, je na mimibazaru.cz a pokud někdo nemusí mít nový, ceny jsou mnohem příznivější...
7. zář 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Mám chlapečka narozeného 6.března. Měl být teda v únorz, ale nechtělo se mu ven. Koukám, že řešíte stejný problém s fusakem jako my. Loni jsme měli jen zavinovačku do autosedačky a letos jsme koupili tady přes bazar na konikovi seper fusak od emitexu, jako novy za 400. K tomu dame teplou bundicku a bude to. V dece nemam narok malyho udržet. Pořád se odkopává.
8. zář 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Pho a všichni ostatní-i když je tu zas mrtvo :sweat_smile:
Tak s dekou jsme na tom stejně-musím malýmu koupit i takový ten spací pytel do pelíšku, jinak mu asi brzo odmrznou nožičky :sweat_smile:
A ten fusak taky sháním přes bazárky-na nový se asi nevzmůžem... :rolling_eyes:

Jinak kombinace toho šílenýho počasí a nevyspání(dnes jsem k malému vstávala co čtvrt hoďky :angry: ) to je fakt záhul!Nevím, jestli náhodou nespím :confused:
8. zář 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak fusak má po mně, moc parády asi nenadělá, ale důležitější je účel, že :wink: zatím mám představu, že bude mít kombinézku a zbytek deku, ale to je představa teď, v zimě už bude sedět, tak to bude o něčem jiném :confused: tak uvidíme.
9. zář 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, petaska.. :confounded: rostou mu zuby?

nojo, kombinézka... my nemáme snad ani jeden zimní obleček, tak to jdu hnedle zítra omrknout sekáč....
10. zář 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme za sebou všechna 3 očkování, sláva - a zase všechno v pohodě, dneska dokonce ani žádná reakce na vpich, jen se lekla, zakoulela očičkama a dobrý :slight_smile:

a hlásím aktuální váhu - 8,2 kg :dizzy_face:

na to kadění (minulý týden kadila za celý týden jen ve čtvrtek, a od té doby zase nic) mi doktorka řekla, že je to v klidu. prohmatala jí bříško a prý pokud je plně kojená, což je, tak se nic neděje. tak nevím :confounded: snad to tak je
10. zář 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po dlouhé době :grinning:
Tak u nás nic moc nového není,jen to že ve čtvrtek jdem na Vítání občánků :wink:
Jinak Vojtík nám leze ale dozadu :grinning:
Zuby zatím na obzoru nejsou naštěstí ale cpe do té pusy vše co mu přijde pod ruku. :wink:
10. zář 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to se zuby už brzo objeví, i když děti strkají věci do pusy, protože používají pusu místo hmatu. Tomáškovi vyrašily 2 zuby na začátku 5. měsíce a předtím teda hrozně slintal, všechno kousal a přejížděl si jazýčkem po dásničkách a taky bohužel přestal pěkně spinkat, což mu už zůstalo. :cry:

Jinak fusak jsme koupili od Emitexu tady z bazárku jako novej a bude potřeba. Deku si hned odkope. Včera měl deku a nánožník, deku v obchodě odkopal a vystrčil nad nánožníkem (ponožky taky odkopal) holé nohy. Koukali na mě lidi jak na sociálku. Doufám, že nevyhodí vrchem nohy i z fusaku. Nad kombinézkou jsem uvažovala, ale asi by ho dost znehybnila, což by se mu nelíbilo. Je fakt akční.

Jinak jsme byli včera na 6 měsíční prohlídce, tak vážíme 6,3 kg, měříme 71 cm a naočkovaní stále nejsme ani ednou, páč máume špatný ramínko po očkován í TBC, Prý teda snad za měsíc. Můžeme papat zeleninky, pít šťávičky a na noc dávat kaše. Maso prý až mezi 7. -8. měsícem. Kaši jsme dnes zkusili na noc. Za hodinu se ozval strašný řev a malej přděl a brečel o stopéro. No ale bude si asi muset zvyknout. Tak zatím.
11. zář 2007 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri: uf uf uf :grinning: ale zuby furt nic :unamused: Sice má všechny příznaky, ale trvá to už asi tři týdny a po zoubku ani památky...

Sarka:s tím kakáním to máme stejné-a podle poradny je to fakt u kojených dětí v normě. tak žádné stresy :wink:
11. zář 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek