• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

ahojte holky..my zuby taky nic..Ale konečně se nám spravilo spaní!!!!5,5 měsíce se budila 6krát a víc za noc. Teď už jen 2-3krát. tak doufám,že už to bude jen lepší...Už jsem vážně nemohla! Ale dneska pro změnu ve 3oči a hodinu a půl si hrála, pořád nás štípala a dožadovala se, abychom si hráli s ní:slight_smile: Takže taky nejsem moc vyspaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
po delší době mam zase chvilku tak nakukuju.máme už 3 zuba. 9150g a máme za sebou 2 očkování.od 19 začínáme chodit na plavání s prckama tak sem na to zvědavá.jinak je malá strašně čižná,pořád musí něco dělat,chvíly nevydrží v klidu.pořád kojíme,spíme celou noc tak do 9h.nevim co ještě nap už mi nic nenapadá
13. zář 2007 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak nám prasklo očkování TBC. Jak jsem myslím psala tak nám ho vytahovali stříkačkou. No a pak se zase podebralo a bylo fakt nekecám tak 1 cm na výšku a tak 2cm na šířku. A pak to prasklo. Plno hnisu fakt hnus. No teď mu to vytéká a má to tak o polovinu menší. Díky tomu nejsme po 3. očkování.

Jinak malej baští zeleninu, maso mu nechutná a dlabe přesnidávky a kaše. Kojím už jen minimálně protože si raději vyřve flašku :frowning2: což mě fakt mrzí.

Dneska jsem byli na cvičení s dětma a moc se mi to líbilo. Akorát básničky a písničky fakt už neumím :grinning:

Nelezeme ani trošku jen rotujeme a sudy válíme jen trošku. Je to lenoch :wink:
13. zář 2007 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak vám spějí miminka přes noc?Nám se začala budit po 2 hodinách.
15. zář 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

mady - můj synovec měl to samé, prasklo mu to při koupání, ségra taky říkala, že to byl hnus, samý hnis, ale pak už to bylo v pohodě akonečně se to zahojilo, takže to pomohlo. a na cvičení já taky otvírám pusu na prázdno jak kapr :grinning:

sisi - je nás tady myslím víc takových, asi mají ti naši bobiši nějaké období či co... já mám problém se spaním přes noc malé už několik dní a už jsem fakt troska :confounded: furt čekám, že se to zase zlepší, ale ono nějak pořád ne a ne :sweat_smile:
15. zář 2007 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vás všechny zdravíme.

my máme za sebou první plavání v bazenu.Musím říct naprosta bomba.Verča úplně unešená.Vůbec nebrečela a byla v sedmým nebi.Pak dám nějaký fotky.Dokonce jsme se už ají potopily.A naprosto v pohodě.Takže holky hurá do bazenu.

jinak my se taby budíme v noci podezřele často.Asi vážně nějaký poznávací období :grinning:

mady: to je hrůza.Ti to věřím.Švagrová to měla s malým to samý.A první očko měly až v 7měsících :frowning2: Ale neboj bude to v pohodě.

jinak u nás váha asi tak 6,5 kg a cm nevím Jdeme až 3.10. k mudře tak jsem zvědavá.

no nic jdu žehlit,mam toho tu jak..... :angry: :angry:
15. zář 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak to TBC se fakt superně zmenšuje. Už aby to bylo zahojený :frowning2: No jinak s buzením to máme stejné. Akorát mě štve že malej nechce prso. Mlíko mám a malej nechce pít. Za to zeleninu, kaši nebo přesnidávku dlabe jak vzteklej a o sunaru raději nemluvím. Děkám ho i v noci třeba 3x po 90ml ale nevím jestli se a to nemám vyprdnout a upsat ho bez sunaru. Já prsotě nevím zda pláče po jídle nebo jen tak.
15. zář 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak my už to s tím spaním máme zas o maličko lepší-vstáváme místo po čtvrthodinách jen dvakrát nebo třikrát :wink: No ale furt to není to co dřív-celá noc prospaná :angry: Už bych to fakt potřebovala, neb jsem jak zombie :rolling_eyes:
Mady-taky nevím, jestli se budí hlady-prso kolikrát nechce, když mu dám, tak si jakoby z povinnosti cucne a okouní okolo...ale my zatím jen kojíme. A někde jsem četla, že děti nad čtyři měsíce, který přibírají a mají víc jak 6 kilo, už v noci jíst nepotřebujou a budí se pouze ze zvyku. Ale copak ho můžou nechat po nocích hekat??? No píšou, že to chce zkusit s taťkou, aby ho šel uchlácholit-nemá spojitost s jídlem-a zvykne si v noci nejíst. No nevím, nezkoušela jsem a doufám, že to nějak dopadne samo :unamused:
Na plavčo bych ráda chodila, ale s mým ekzémem to asi nepůjde, a malej má tu kůžičku taky citlivou jak blázen...škoda, koupání vyloženě zbožňuje :pensive: Kvůli tomu mýmu ekzému mi teď kožařka předhazuje, ať zvážím další kojení, aby mi mohla konečně nasadit něco, co mě toho zbaví. Je sice fakt, že mám ruce popraskaný do krve, osypaný, svědí to jak čert, ale zas je to jen na těch rukách...Tak nevím, ale nejspíš to dopadne tak, že teď od šesti měsíců začnem přikrmovat a nahrazovat mlíčko jinýma dobrotama a uvidíme...Nechci ho prostě odstavit naráz. A já to s tím ekzémem snad ještě vydržím.

Jinak se kutálíme o stošest-tuhle tátovi vykramařil ze skříně trenky, když se mi odkutálel za roh z dohledu. Ale prý by to dělat neměl-aby se naučil lézt dopředu. A taky máme zákaz sezení-malýho to sice pěkně štve, furt se pachtí nahoru, jen co má trochu podepřený záda, ale prý dokud si nesedne sám z toho pololehu, polokleku, tak ho posazovat nemám ani na chvilku-kvůli zádíčkům, aby neměl hrb...Tak se vztekáme a jenom hajáme :wink:
15. zář 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Petasko to musí bolet že?! No tak hodně zdaru aby Ti to co nejdříve poléčili.
My teda už jíme jako blázni. Sní 130 ml kaše a stejně se v noci budí. Tak pak přesídlí do postele k nám :wink:
15. zář 2007 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my už se taky 2 noci po sobě vzbudili jen 3x. ale u naší malé je to myslím vážně hladem, pije hodně i v noci.
16. zář 2007 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše se dneska vzbudila jen jednou trošku si cucla a spala dál.Dala jsem ji na spaní už klasickou dětskou deku,tak si říkám jestli jí třeba nebyla zima když dneska tak pěkně spinkala.
16. zář 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik: super foto:slight_smile:
taky máme za sebou první bazén - bylo to super, taisha byla nadšená, taky ani nebekla, líbily se jí hračky, co tam měli, tak se vyžívala ostošest...

holky, už vám určitě chodí rodičák - jak jste o to žádaly? který datum se píše do té žádosti - hned další den po skončení mateřské?
17. zář 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri:mě ho tam dopsala na sociálce sama ta pracovnice.Jinak jsem si na sociálce byla pro papír na rodičovský příspěvek.Ten vyplníš a druhý papír necháš potvrdit v práci.
17. zář 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zázrak :grinning: malej se mi už druhou noc vzbudil jen 1x a spí až do 8h rána :grinning:
17. zář 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Héééééééééj kde jste kdo? :frowning2:
18. zář 2007 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: a jak jsi to dokázala? mně se zase dneska budila snad každou hodinu, jsem na ni tak nas... teď už je ospalá a ne a ne zachrupnout, tak ji nechávám uřvat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2007 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky u nás se spustila pěkná bouřka.Tma jak v noci a pěkně prší. Takže máme po prochajdě.Verča ted usla tak snad tak hodku pospí.

jinak se už naše princezna pěkně rozlezla.Docela jí to jde.Jen ten zadek moc nezveda,ale na to příjde ....bobeček náš malej.A jak píšete o tom spaní nespaní,tak to je to samé.Někdy spí krásne jen jednou se probudí.A někdy i 4x.Tak nevím,ale třebas už ty zuby nebo fakt nevím.Takže většinou skončí u nas v posteli.

jo holky,některá jste tu psala že budete objednávat ten fusak od Emitexu.Já ho asi taky objednám vypadá dost slušně a ají ta cena docela jde.Tak písněte jestli fakt dobrej :wink: :wink:

no ještě dotaz.Jestli už některá přikrmujete,tak poradte CO??? Ja zkusila prvně 3tavu z mrkve a neuspěch,pak jsem mrkev uvařila a rozmixovala a taky nic.No a včera jsem jí zkusila dat mrkev s bramborou a taky nic.Tak nevím,ono jí snad nic nechutná.A nechci moc ovooce to by už tu zeleninu nejedla asi vůbec.Jo a když se mi do ní podaří něco dostat,tak stejně pak chce ještě mlíko.Tak já nevím co dělám blbě!!!!!!Ale už by něla začít i s něčím jiným,né???? CHJOOOO.....

kyri: to stím uspávaním ospalýho dítěte dobře znám.Někdy už nevím co...Vidím na ní jak se jí chce spát a nemůže zabrat.Tak je protivná a zteklá.Ale docela pomáhá,když si kní na chvíli lehnu a poplácávam po zadečku.Nebo jí dám plínku,ona se do ní zachumlá a za chvíli spí jak andílek. :slight_smile:
18. zář 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik z toho fusaku jsem úplně nadšená :wink:
Krásný fotky z plavča, já budu chodit s Damiánkem od 16týho už se těším :sunglasses:
Jinak včera jsme byly na půl roční prohlídce a už máme 9,460 a měříme 74 cáků, no mazec :sweat_smile:
18. zář 2007 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri s tím spaním hlavně v noci nedávej pokaždý prso, když se vzbudí, malej to taky na mě zkoušel, budil se i 4x, ale teď se budí 1x max 2x :wink:
18. zář 2007 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem zapomněla, že je malej pěkně nerudnej, leze nám druhej zub, ještě že jen ten calagel, vždycky ho to pěkně zklidní a už spí přes dvě hoďky.
18. zář 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brďo,vy už budete mít snad všicí zubiska.Mám teda ani Ň. A to prý nekojeným dětem rostou dřív....tak jsem zvedava.Když už přes měsíc nekojím :frowning2:

janica.Dobrá váha....tiše závidíme. :wink: :wink: :slight_smile:

v sobotu jedem do Olmika koupit verči nějaký fešný naušnice.Už těším až je bude mít.Pač jak není v ružovým,tak je jak kluk :grinning: :grinning:
no nechame asi píchnout,tak to snad přežiju.Mě asi pukne srdíčko....,ale musí to být přeci princezna...
Jak jte to ustaly vy????A nechaly jste píchnout nebo nastřelit??A jakej byl průběh???Hojení a tak....????
18. zář 2007 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kyri dokázala jsem to tak že malej spí s námi :grinning: já se tlačím na kousínku a on se krásně rozvaluje :grinning: teď zase spí s manžou :grinning:

monik111 tak našemu malému taky nechutnalo a tak jsem do toho vždy přimíchala Nutrilon :grinning: a to pak baštil. Začala jsem mrkev + brambor (nezkoušela jsem jednu a pak druhou) pak jsem přidala cuketu a teď dávám mrkev, brambor, špenát, brokolici, maso, cuketu :grinning: už teda bez Nutrilonu a bští to krásně (i tenhle mišmaš :grinning: ) Dneska měl poprvé jugurt a do něj jsem mu dala uvařéné jablíčko a hruštičku :grinning: A dávám normálně přesnidávky i ty co jsou v nich ovesné vločky a ještě mu dávám ty dětské sušenky a na noc kašičku (jahodouvou, banánovou, meruňkovou, jablíčkovou, jemné zahardní ovoce, jogurtovou - tyhle všechny druhy mám a každej večer má jinou ) :grinning: :grinning:

Jó na fusak od emitexu právě čekám. Objednala jsem černo-šedej a prodala jsem tu zavinku do autosedačky tu od emitexu. (tak jsem trošku ušetřila :grinning: )

Jinak hlásím 6. měsíční prohlídku 7980g a 71cm no Janica teda my máme dvoumetrového tatínka a oproti vám jsme drobci :grinning:

Na plavání bych strašně ráda taky chodila ale bohužel máme škaredé to TBC a chybí nám 3. očkování. Musíme ho dostat do konce tohoto měsíce jinak budeme muset na všechny znovu :frowning2: Máme tu jizvu ještě hodně živou tak vůbec nevím. Zítra jdeme na plicní na kontrolu. Ale aspoň chodíme cvičit a pak třeba až se to zahojí tak budem choidt plavat. Fakt vám co chodíte závidím :wink:
18. zář 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: díky za rady :slight_smile: Zkusím tam přidat to mlíčko.A to tam přidáš jen ten prášek a nebo v tekutém stavu??? :confused: :confused:
a držím pěsti ať jste brzy zahojení.Je to trápeníčko... :frowning2:

tak hned zítra taky ten fusak objednávám.Tak snad brzy příjde už se na něj těším.... :slight_smile:
18. zář 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik, jani: tak to já jsem dneska byla nadšená, že se mi vzbudila JENOM 4x :grinning: takový to bylo krásně spavý miminko, ani ne na konci šestinedělí spala i 7 hodn v kuse, a teď...:angry:
ale s tím prsem je to recht, někdy jí dám jen malíček na dudlání a je hned klid. a tu plínku na muchlání vyzkoušim...

a už mi skoro leze! akorát se vždycky moc odrazí nožičkama a padá na kokos :grinning:
19. zář 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, abych nezapomněla: včera mi psala kámoška, narodila se jim zdravá krásná holčička - a rodili doma! :dizzy_face:
19. zář 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my se už dva dny budíme "jen" čtyřikrát za noc, což je oproti minulým dnům úspěch, ale pořád je to prakticky co 2 hodiny :unamused: Ale vyzkouším co radíte - nebudu dávat vždycky prso (což teď dělám). I když nevím, jestli se ten můj malý otesánek nechá ošulit. Ona vždycky skutečně pije, není to jen tak, že by chtěla přitulit k prsu.

monik - já sice ještě příkrmy nedávám, ale je myslím přirozené, že ti to malá ze začátku nechce, je to pro ni úplně něco nového, nevzdávej to :slight_smile: časem se jí to zalíbí. jo a u naušničky - u nás nastřelení a v pohodě, jen se lekla toho nástřelu, jinak v klidu, já jsem nakonec trpěla mnohem víc než ona, zavři oči a nedívej se :slight_smile:

na bazén už se strašně těším, ale počkám až budem mít 6, pak to začnu řešit

včera jsem byla přítelem donucena objednat Ergo, tak jsem zvědavá... doteď jsem žádné nosítko neměla, ani šátek, tak snad se to malé bude líbit, bylo to pekelně drahé... on totiž se teď dvakrát za sebou vrátil z procházky pořádně vytočený s malou na rukách :sweat_smile: že ji nese už od parku, protože v kočárku pořádně protestovala... tak jsem to raději koupila, aby mi neodmítal chodit ji venčit :sweat_smile:
19. zář 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zuby děs! už dva dny malá jen mrčí, mrčí a mrčí... :unamused:

sotva skončily prdíky tak zuby - skončí jim to trápení někdy bobínkům našim?? :confused:
19. zář 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás proběhla včera první lžička a malýmu teda chutnala, no ani se nedivím, je to malej nažranec :grinning:

Kyri kámošce blahopřeji a obdivuju, bych do toho nešla.
19. zář 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik111 ze začátku mlíčko a pak jsem na to kašlala a přidala jen prášek.

Tak holky to TBC máme špatný. Musíme v pondělí znovu na kontrolu a nesmíme podstoupit 3 očkování takže se bude muset očkovat odznovu :frowning2: :frowning2: Něco nám totiž z té jizvy vyhřezlo a jelikož tam dneska nebyla doktorka tak v po musíme znovu a asi nás pošlou do nemocnice :frowning2: :frowning2: mám strach ach jo!

Jó a ztratila jsem zlatý zásnubní prstýnek což mě štve taky. nějak se mi smůla lepí na paty. Alespoň máme vyvinutá jadérka ale zase ten náš křivej prstík co má již od narození se nám nelepší :frowning2: :frowning2:
19. zář 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, taky obdivuju a tiše závidim, bych si to bývala dala taky, to nerušený intimčo s právě narozeným mimískem, žádná nevrlá dětská sestra, žádný fofr na sále... no, je to super, když se to povede

sarka: přesně stejnou otázku mám taky... :grinning:
19. zář 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek