• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ahojky všici,

tak dnes si to užívám.Verča není ani chvilku v klidu.Takže pořád jsem v pozoru.A to jsem už uprostřed obýváku vytvořila Verče takovej pěknej chlíveček.Dala jsem na zem vlněnou deku ,okolo polštáře a peřinu abych vytvořila mantinel a stejně prd platný.šla jsem trochu poklidit a příjdu se juknout co vyvádí a ona už skoro u dveří.Tak nevím co vymyslím.Ono jí asi baví překonávat překážky nebo co.No už je to mazec.....Máte někdo nějakej fígl.Nějak se mi nechce pořizovat tu ohrádku.Příjde mi že se pak ty děti posádí do ohrádky jäk do "vězení"

pet: ja totiž jak přišla o mlíčko a nekojila,tak jsem přestala brát tu antik. při kojení. No a začala jsem asi za 4dny špinit.Ale jen tak dva dny a nic.No a šla jsem k mudr at mi napíše teda normalní antik.Jenže jsem musela počka na menses.A po potížích co jsem měla před tehu jsme se obavali že to zase samo nepříjde.Tak proto vyvolávačka.Ale naštěstí je to o.k. Až moc :wink:
Ale asi dokud budeš kojit,tak budeš mít klid :wink:

jinak ten porod doma musí být asi zážitek,ale já jsem srab asi bych do toho nešla.Jsem ze všeho hned vyplašená a bála bych se že se může něco pokazit.A po tom mým porodu bych to už ani neriskla.Ale obdivuju holky co se nebojí a jdou do toho.Taky až KYRI budeš znát nějaky podrobnosti,tak jsem taky zvědává co jak probíhalo.Nejak si to ani nebovedu představit :confused:
23. zář 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik: dík, takhle bez je to fakt pohoda...
A s tou ohrádkou-napřed jsem myslela, že jí taky pořídíme, ale lepší bude dát potenciálně nebezpečné věci mimo dosah a nechat malýmu volnost-tím, že se pokouší přesouvat a dosáhnout na vše nové, tím jednak posiluje svalíky, který bude potřebovat při dalším vývoji a jednak se posouvá i psychicky-chce poznávat nové věci- a ta ohrádka by ho akorát brzdila. A teď malé přiznání-není to tak úplně z mojí hlavy...rehabilitační sestřička povídala :wink:
Ale něco na tom je, si myslím...Takže na ohrádku prdíme a radší sháníme polici na kytky a vázy a kameny a všechno, co se nám válí nebezpečně blízko u země...
23. zář 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet: máš pravdu,jen at proskoumávájí co je na svetě věcí :slight_smile: Jen mám strach aby se třebas nepraštila do hlavy když už nemůže a lehá si na zada.někdy jí ta hlava spadne na tu deku nebo polštař a je to dobrý ale třeba na podlahu to už by byl průser...No jo hold už musíme být ve střehu :wink:
23. zář 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik a to ti jako uz leze?To nase holcicka se prevaluje a toci,ale nejake vzdalenosti neprekonava
24. zář 2007 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no docela jí to už jde.Prvně se taky jen točila na místě,ale ted jaksi přišla na to jek se sunout vpřed a nedá si ani chvilu pokoj.No prostě z toho má radost jak je to bezva že mě už "nepotřebuje".jasný že to není jěště uplně to pravý lezení po kolenách ale na to taky přijde... :wink:

jinak opět v noci co hodina vzhuru.Tak já nevím.Pořád si říkam,že ty zuby,ale pořád nic nevidím. Jo ale já si dnes užiju zubaře.Bude mi trhat moudrák.Se asi pos.ru :frowning2: NESNÁŠÍM ZUBAŘE!!!!!!!!!!!! :angry:

jo holky,Verča má od včerejška takový tuhy hovínka.Myslíte že je to po té mrkvi s bramborem????? Pač jinak teda nevím. :astonished:
24. zář 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
moniku: ty tuhy hovinka jsou po mrkvicce s bramborem., Taky to tak máme :wink:
24. zář 2007 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nám už Honzík leze. Ale nemyslete si, že jede jak rus. Pohne se jen za hračkou nebo věcí co ho zaujme. To ten zadek je hned v pozoru a jede. První bylo snažení a vždy se posunul dozadu, teď to jde i dopředu.
A tlačí se mu pravý horní zoubek..... :unamused: ...hrozně nérvózní.
24. zář 2007 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé trpaslička gratuluji k lezení a k zoubku nahoře. My nelezem a zuby máme jen dole 2.

Ale dneska jsme byli na kontrole TBC a zase mu odebírali hnis. Ten tak strašně plakla. Má to ještě horší než před tím. Tak snad se dá doktorům věřit :frowning2: Celej den byl smutnej. Jó a přišli jsme tím pádem o 3 hexavakcínu a jdeme na všechny znovu což mě štve. Asi se to nikomu nestalo že?!
24. zář 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: to je mi líto :frowning2: No je fakt že takový trable jsem u nikoho neslyšela.Je to teda strašný.Ale snad doktoří vědí co dělají.Chudáček malej :frowning2: Ale držíme pěsti at jste brzy fit :wink:

no holky jsem si u toho zubáky teda užila.Nějak to nešlo ven,tak jsem potila víc jak ten zubař.Mo díru tam mám jak do pr.ele a začíná to pěkně bolet.... :frowning2:
24. zář 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé moniku111 to Ti fakt nezávidím. Já se zubaře šíleně bojím. a taky mi říkala že by to chtělo osmajdy ven :frowning2: ale to bych asi nedala :grinning: :grinning: Si fakt statečná :wink:
25. zář 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik: malej taky nejdřív při otáčení na záda doslova mlátil hlavou o zem,ale rychle se naučil pokládat jí pěkně opatrně a pomalinku :wink: jojo, jsou na sebe opatrný!
A o trhání osmičky raději pomlčet-zažila jsem to asi před šesti lety-osmička mi totiž rostla přímo doprostřed sedmičky, takže ve finále musely ven oba zuby-hrůza a děs, zubař si málem vykloubil rameno a mě urval hlavu :confounded: Týden jsem byla na kašičkách, nemohla otvírat pusu a nejhorší bylo asi vyndavání stehů, když mi násilím museli otvírat zatuhlou pusu...brrrr...nevzpomínat!

Mady: snad se vám to co nejrychlejc dá do pořádku! O ničem podobném jsem u nikoho neslyšela-je to něco! Foukáme na bolístku :pensive:
25. zář 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě-včera jsem provedla pokus, jako že by malého chvíli venčila babi (přítelova mamka), když má tu dovolenou...Malýho jsem předala usměvavýho, v klidu, byl zralej na spaní. A šla jsem na poštu, že se pak hned zas sejdem-otázka deseti minut. To stačilo, aby se ten prďolík rozeřval a byl hodinu k neutišení-nejdřív zřejmě strach, a pak naštvání...To by ještě ale nebylo to nejhorší-babi mě totiž totálně zarazila, když řekla, že ho klidně bude vozit dál, že jí nevadí, že tak řve! Jenže to vadí mě, sakra!!! Prý že si jen vynucuje chování a přeci se s ním nebudu tahat! No tak nevím, jestli jí ho ještě kdy půjčím...když by ho klidně nechala řvát jak o život, dokud by asi úplně neodpad, chudinka muj malej!
25. zář 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady: jak už jsem psala, stalo se to mojí ségře, teda malému, ale když mu to ruplo a vytkl hnis, tak od té doby měl klid, až takhle daleko to nešlo.

zubař a gynekolog, nejhorší ze všech hrůz. já zažila resekci zubního kořene jedničky nahoře, kterou mi dělal medik z Afriky a skončila tak, že mám jizvu přes 4 zuby, umělou korunku a trvalou bolest, se kterou už jsem se smířila a žiju s ní.
25. zář 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tím jsem chtěla říct monik cítím s tebou a moc přeju, ať už je to pryč, hlavně, že už to máš za sebou
25. zář 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak hlásím dalšího zuba.už 5!máme 3 dole a 2 nahoře.a strašně teď skřípě zubana.asi jak jí svědí dásínka,je to hrozný.dnes je nám půl roku.strašně to letí.přijde mi to jak včera když se narodila.plně kojíme ale včera jsem jí zkoušela dát mrkev a tu snědla až sem se divila.menses stále nikde což je fajn.lezeme o stošet a teď už i sama sedí
25. zář 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Girl: a to se ti do toho sedu sama zvedne? Jinak teda gratulace k půl roku! :wink:

A taky koukám, že jsme tady jedni z posledních bezzubých...i když jedině dobře-stačí, že při kojení občas pěkně štípe :angry: :sweat_smile:
25. zář 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak pusa mě bolí,ale naštěstí je venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky bych se na to vyprdla ale on mi ten zub rostl do boku,takže jsem měla prokousamou tvář.No a to trvalo celý těhu,no hrůza ta bolest a při každým kousnutí jsem si snad ukousla i kus tváře.No pak po porodu byl chvili klid a ted znova.Tak jsem mu dala sbohem.Ale holky jak píše Šary: zubak a gynďas´= moční můra!!!!!!!!!!!!a díky za soucit,ale koukám,že jste si zubáka taky pěkně užily. :angry: Tkže přeju at tam musíme co nejmíň.
jo a taky už jsem tam Verču zaregistrovala,tak se prý mame přijít po novým roce ukázat...

girl: gratulace k půl roku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: Jo a vy teda jedete s těma zoubkama.U nás stale ani ň. :frowning2:

jo holky co máte holčičky....jak jste mely dlouho namočené naušničky v lihu??????
25. zář 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky furt holá huba!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

monik: pár hodin... (ty naušničky)
26. zář 2007 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas taky nic,ale zase sedime,ale zase se neotacime z briska na zada,jen ze zad na brisko,asi ji to neba,zatim jen stale ruckuje.mame 3 nedele prikrmy,hodne jsme nabraly za tri tydny 400g a za 12 dni vcera v poradne 30g vaha dolu,mate s tim nektera zkusenost?
26. zář 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

tak jsme dnes byly na kyčlích.Naštěstí vše o.k a jadýrka už taky máme :slight_smile:

poupe: my jsme taky měly období kdy jsme na váze šly dolu,ale po týdnu se to zlepšilo.Ale musely jsme chodit co tři dny na převážení.Tak neboj určo to bude dobrý. :wink:

tak sláva konečně jsem koupila ty naušnice.Nebyla jsem schopná je koupit,pač se mi furt žádný nelíbily.Ale sláva. Takže jdeme v PO na očkování a asi v PÁ na píchnutí.Tak si chuderka ten příští týden vytrpí :frowning2: .A já s ní :cry:
26. zář 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petasko jojo už se sama zvedne a sedí.je to moje zlatíčko.děkujeme za gratulace k půl roku.vážně to letí strašně letí.ještě nedávno sme si psaly žážitky z porodů a teď už slavíme půl rok.mějte se všichni krásně :sweat_smile:
26. zář 2007 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak sem přidala nějaké fotky z plavča,tak můžete juknout
26. zář 2007 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
girl.misel a jak se zveda pres kolinka nabo z boku?me sedi sama bez opory,ale jen kdyz se pritahne za rucicky
27. zář 2007 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poupe, přesně na to jsem se chtěla zeptat Girl taky-jak se zvedá? Malej by totiž taky seděl, ale jen po přitažení za ručičky, ale to máme zakázaný-musí se zvednout úplně sám z toho boku nebo kleku...Tak ho sedět nedávám...a on zuří :sweat_smile:
27. zář 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Girl.misel:Tak to je mala sikulka :wink:
Koukala jsem na fotky a moc ji to na plavcu slusi,kam chodite?My chodime na Lochotin,ale zatim jsme tam nemeli nikoho aby nas vyfotil. :confounded:
27. zář 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
na plavčo jezdíme do klatov.jinak se zvedne z boku a sedí.když leží tak to se ještě nezvedne.jsem ale ráda že se zvedne aspoň z boku.zapře se ručičkou o sedačku a zvedne se
27. zář 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, mě taky posílají na 8 (zuby) a prý se mám rozhoupat co nejdřív, aby tam ten chirurg ještě byl, že prý jde do důchodu a mladý zubaři nejsou!!! :grinning: :confused:
jenže já se nebyla schopná ještě objednat ani na tu gyndu, dneska mám navíc pěknou sra*ku, takže sedim co chvíli na wc a taisha řve v postýlce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale je to zlato. hrozně hodná na procházkách, spinká a já odpočívám a koukám lidem do zahrad :grinning:

girl: krásný plavací fotečky!!!
27. zář 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mame za sebou třetí plavčo.Ale můžu říct,že to počásí je humus.Teda alespon u nás od rána prší jak sviňa.A já nesnáším jezdit za deště.Takže jsem dnes jela jak po.rana..... :unamused:

jinak jsem dnes dala Verči brokoličku a ta jí teda jede.Mrkev nic moc ale brokolice...tu zblajzne raz dva. :slight_smile:
akorát teda zjištuju,že to co jí udělám já jí teda moc nejede,ale ty kupovaný sklinky jí chutnají víc.A z toho teda moc nadšená nejsem,pač jsem se těšila jak jí to budu pěkně mixovat a tak... No a on mi na to prdí.Tak snad jí to časem taky zachutná.Pač nejsem zastánce krmit mima jen těma koupenýma sklinkama :frowning2: :angry: Tak uvidíme ....no snad :sunglasses:

kyri: tak to nezávidím-ty zuby-ale vlastně ani tu srajdu :grinning: Ale dej je radši pryč,pač to jsou pěkný mršky a dokážou pěkně otrávit život :wink:
27. zář 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
monik111 u nás je to naopak malej baští jen dělaný a taky to není nic moc. Když jsme někde pryč musím dělat zásoby :wink:
27. zář 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my zatím nepřirmujem, ale za týden už asi začnem. Chci počkat po druhé dávce hexa, aby toho nebylo na prdíka moc-posledně se trochu osypal... Ale tuhle jsem viděla nějaký testy těch hotových příkrmů ve srovnání s doma dělanýma a ty hotový z toho vyšly lépe. Musejí totiž splňovat dost přísné normy, kdežto zelenina a masíko-pokud není bio nebo z vlastní zahrádky-je nacucaná vším možným. Tak nevím...Ale začnem s mrkví z vlastních zdrojů, cuketu taky máme a pak se uvidí :wink:
Girl: malá je šikulka! A to plavčo vám všem fakt závidím :frowning2: Jenže s těma mýma rukama to fakt nejde a mám strach, že kdybych to riskla, tak se mi to horší i jinde-navíc jako malá jsem měla bazén zakázanej-chlór jeden za.ranej :angry:
27. zář 2007 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek