• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Ja na sebe davam pozor, ale vcera jsme se citila skvele, zacala jsme odmrazovanim lednicky a skoncilo to celkovym uklidem....samo, ze me pritel pomohl, ale rikal, ze si myslel, ze pred mym odjezdem, ze spise neco podiknem.....
11. pro 2006 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se tyce tlaku v konecniku, nekdy se mi stava, ze mam tlak, kdyz sedim, ale jak pises, je to v dobe, kdy se male pohybuje a je to prave hlavicka, ktera tlaci na streva
11. pro 2006 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
trochu jsi mě uklidnila. já jsem na riziku a spíš ležím a někdy to cítívám taky. je to jen nepříjemné.tak snad to bude OK.možná by nějaká akce s přítelem byla lepší :wink: :wink:

dobrou noc
11. pro 2006 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, ale my byli na vylete v sobotu a ja si rekla, ze pred odjezdem jeste uklidm byt, i kdyz se zde vratim az v dubnu, pokud vse pujde v pohode.

Odkud jsi? dobrou
11. pro 2006 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik, ahojky jak psaly holky, tak tvrdnutí se projevuje u každé asi jinak. Mě tvrdne bříško většinou když ležím, ale stalo se mi to i ve městě. Břicho mi ztvrdne jako kámen. Když si sáhnu, tak místo dělohy mám prostě šutr.... doktor mi říkal, že někomu může tvrdnout jen část, někomu celé břicho. Když jsem byla minule u něj na kontrole, tak zrovna ztvrdlo a to opravdu celé... šponuje to, ale netrvá to dlouho.... alespoň mi dr řekl, že takhle probíhají kontrakce... :wink:
12. pro 2006 v 01:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
monitor dechu - my jsme ho chtěli koupit, ale bohužel jsme teď meli jiné výdaje a tak si ho asi nebudeme moci dovolit. Nicméně tchýně s mamčou, když jsme o tom mluvili, mě né zrazují, ale konstatovali, že my jsme bez monitoru taky vyrostli a že pokud bych mimču neuměla dát v tu chvíli první pomoc, tak než bych ho odvezla do nemocnice, bylo by už asi stejně pozdě. Nechci to přivolávat, doufám, že se nic takového nestane. Ptala jsem se dr i na názor, říkal, že je to výborná věc, to ano, ale finančně docela náročná a že záleží jen na mě, zda si ho pořídím, ale že i bez něj to jde. Já tedy opravdu nevím, jestli ho pořídíme, ale nejspíš to vypadá, že ne.... :frowning2:
12. pro 2006 v 01:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za odpovědi :slight_smile:. A jak se daří dva týdny před Vánocema? Já jsem teda gruntování zazdila, na to se mám ráda - docela sama sebe překvapuju - takže většinu věcí dělá manžel, ale mýt okna se mu nechce - že prý je stejně venku tma, tak není vidět, že jsou špinavá :grinning:. Tak naštěstí to největší máme za sebou a teď už jen drobnosti (cukroví, prach, prádlo...). Tak se mamky šetřete!
12. pro 2006 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak jsem psala, vygruntovala jsme, ale asi mela to stesti, jelikoz tyden predtim jsem se nemohla ani hnout, mela silene bolesti, ale ted jsem ok, mohla bych chodit po horach.......
Zitra si jdu pro vysledky diabetes, tak snad vyjdou ok......
12. pro 2006 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
kocourku, musíš se taky trochu šetřit!!

já taky noc nedělám - nemůžu, manža umyl i okna, ale s ostatním jsme na štíru:wink:

jinak já jem z jihu čech - z č. budějovic a ty?
12. pro 2006 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hankah, ja jsem z Frydku. Ted zrovna v MAdridu vychutnavam zimu.

Vim, ze se misim setrit, jsou dny, co moc toho nemuzu, jen se pohybuji po byte, ale jindy je mi skvele a toho je treba vyuzit....zrovna dnes jsem byla u matrony, tak se jmenuje osoba, ktera ti zde ve Spanelsku vede veskerou dokumentaci, neco jako porodni baba a rekla mi, ze jsem v nejlepsim mesici, ze je treba si vse vychutnavat...ze brzy zacnu pribirat, budu se kolebat atd........
12. pro 2006 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ja mam termin 19.3.07 tak uvidime.Ma to byt holcicka.Nechali jste si taky rict co to bude?? :grinning:
15. pro 2006 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kaci.k, říct jsem si to nechala, mám mít taky holčičku, ale raději se na to moc neupínám, člověk nikdy neví co z toho vyleze :slight_smile:
15. pro 2006 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja mam termin 15.3. tedla dle gyndy ve Spanelsku a v CR 18.3., chapete to?? Ma to byt chlapecek, ale uvidi se......a jak prozivate predvanocni nakupy a klid, ktery ted mame mit? A co testy diabetes, ok???Snad ano.
Preji hezky posledni predvanocni vikend. :astonished:
15. pro 2006 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, na diabetu jsem ještě nebyla, ale prý to není nic příjemného, je to pravda? Dneska mi hrozně ztvrdlo břicho :frowning2: takže to beru jako varování a hodlám už nic nedělat vánoce nevánoce :slight_smile: Jinak já mám zase jiné termíny podle UZ a posledních měsíčků, beru více vážně ten podle UZ, protože odpovídá mému podezření na početí, tak uvidíme...

hezký víkend a šetřete(me) se! :slight_smile:
16. pro 2006 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy čekatelky, jsem ráda, že čtu, že ten vánoční úklid také některé vzdáváte....no, ono to s tím rostoucím bříškem jde hůř a hůř, takže i já jsem letos rezignovala:slight_smile:Také se objevuje tvrdnutí bříška, ale není to tak často, spíš mě pobolívá břicho na stranách...prostě se nesmím nikam vydávat na delší procházky, pak je dobře....spíš mě bolí záda v kříži a nebo již zmiňované hemeroidy....prostě každé tělo se s tím mimískem vyrovnává po svém, každopádně to zvládeme:slight_smile:) a hlavně, že jsou naše malé poklady v pořádku!!!
Já jsem první termín měla také na Josefa 19. 3., ale podle UZ je to spíše až 21. 3.. Jinak my jsme si nechali překvápko, zda-li to bude holka nebo kluk...i když paní doktorka nás dost nalákala, protože ona řekla, že už to ví...tak zatím jsme to vydrželi, tak uvidíme....
S tou cukrovkou se to dá vydržet, ale je to nepříjemné, mě se udělalo slabo až po těch druhých odběrech a to až doma, neboť člověk nesmí nejen před tím prvním, ale i během těch dvou hodin na druhý odběr nic jíst a nic pít..a to byly pro mě muka, po té sladké vodě či čaji jsem měla strašnou žízeň a pořád jsem cítila to sladko.....
Opatrujte se a posílám pohlazeníčka pro vaše rostoucí bříška:slight_smile:)

PS: Ten monitor dechu také kupovat nebudeme, také jsem se na to vyptávala a názory jsou různé....
16. pro 2006 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak ja teda taky nijak zvlast negruntuju,ne ze by mi bylo spatne nebo neco,ale proste se mi nechce,jen jsem trochu neco upekla a vytahla vanocni vyzdobu,tim koncim :slight_smile:
Kocurek - kdy uz jedes domu???
Jinak diabetes nam dopadl dobre,pro me bylo nejhorsi nalacno vstat a dojet do ty laboratore a tam to cely o hladu preckat...ale po vypiti toho cukrovyho hnusu jsem pak mohla pit vodu az do tech dalsich odberu,vypila jsem asi 2litry :grinning: :grinning:
Zda se mi to,nebo tady cekame skoro vsechny holcicky??? :slight_smile:
16. pro 2006 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko-------------------a tehulky,,,,,,,,,,,preji nadhernou posledni predvanoci nedeli...ja pomalu balim, v utery letim do CESKA::::::::::::::::::::: :slight_smile: papapa

:sweat_smile:

ja cekam chlapecka!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

A diabetes, nis prijemneho to nebylo, ale dalo se to vydrzet.......
17. pro 2006 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocurek: Přeji hezký a pohodový let! Jsi statečná, to já mám už i respekt z auta...jsem hrozná....Tak to VÁNOCE budeš trávit tady, to je fajn:slight_smile:)
18. pro 2006 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kata74, ahojky, let snad zvladnu, mam stesti, ze jsme zvykla litat letadlem....a auto mi nedela neplechu. tak papa vsem tehulkam :slight_smile:
18. pro 2006 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
O Vánocích myslíme na ty, na kterých nám opravdu záleží. Jsou jako bílé vločky, snášející se na naši rozehřátou dlaň. I kdyby se nám nepovedlo všechny tyto vločky pochytat a pošeptat jim tiché vánoční přání na dlani, stále můžeme svá přání pošeptat do zimního vánku a ten je roznese do všech koutů k našim blízkým. Posíláme jedno malé přání ... :slight_smile:

VESELE VANOCE VSEM...JDU NA LETISTE A FRRRRRR DO CR
19. pro 2006 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny.Jsem tady dnes poprvé,tak vás zdravím a přeji příjemné předvánoční období.Ráda se k vám připojím v diskusi,když čekáme ty "březňátka" :sweat_smile:
19. pro 2006 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivo,koukam ze mame podobny termin... :slight_smile: A taky cekame holcicku..
:dizzy_face:
19. pro 2006 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lucijo,to je skvělý.My se to dozvěděli teprve před týdnem jistě,že to bude holčička-Andrejka/Jaký jméno dáte vy?Taky se mi líbila hodně Denisa,ale manžel protestuje :confounded: Podle ulz je malá o týden menší,takže 2TP 6.3.A jak se cítíš,poprvé těhulka?
19. pro 2006 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my to taky nevime dlouho,nechtela se nam 'mrska' ukazat :grinning: Jmeno jsme jeste nerozhodli,momentalne to vypada na jmeno Léa, ale neni to definitivni... Tak me napadlo,kdyz jsi taky takhle na hrane unor/brezen,klidne se ukaz v unorovkach.. Jsou tam moc fajn holky pokud si budes chtit kdykoliv popovidat,tak tam to opravdu "zije" :grinning: :grinning: Zatimco v breznu jen par prispevku denne..
19. pro 2006 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já přijdu do ůnora..ještě tady koukám,že je tady "Sonepka" taky z ČB,TP skoro stejný a taky čeká holčičku..docela příjemná náhoda,ještě se můžeme potkat v porodnici ČB.. :wink:
19. pro 2006 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to je pravda. Ja sem kazdy den nakukuju a kdyz tady nikdo neni tak huraaa do unora :grinning: tam to zije tak ze to az nekdy nestiham sledovat :slight_smile:
19. pro 2006 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem.
Tak mně tvrdne bříško každý den - vždycky ale jen na chviličku,není to nic vážného. Při prvním porodu si nepamatuju, že by mi takhle tvrdlo - nepřipomíná mi to kontrakce...Ty byly podobné spíš tlaku tam "dole", jako by se vám chtělo na velkou.
Poslední dobou jsem nějak víc unavená a to vánoční úklid nepřeháním ! Uleví se mi, až nebudu chodit do práce..
Už jsme se konečně pravděpodobně dohodli s manželem na jménu pro našeho druhorozeného syna - budeme mít Jonáše.
Mějte se!
20. pro 2006 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem...taky jsem sem přestala chodti,protože se tady nic moc neděje:slight_smile:
Jonáš je krásný jméno!
Taky mi tvrdne bříškoa je to prý úplně normálka-děloha je sval, který aby rostl,taky potřebuje trošku cvičit:slight_smile:Není to sice moc příjemný-třeba na ulici-ale zase je to přípravka na porod:slight_smile:Většinou si to hezky rozdýchám..
už se bojíte porodu?
Já se bojím..ale na druhou stranu se tsrašně těším na mimi!!!!Už máme kočáreka jak postupně vše dokupujeme,taks e těším čím dál víc:slight_smile:A manžels e strašně moc těší,tak mě tím vždycky nakazí:slight_smile:
Bojím se jak budu zvládat ze začátku ty probdělé noci a tak,ale mylsím,že ten pocit,až ten ukopaný raubíř bude venku z bříška a budeme se tulit spolu nahatí na postýlce nebo ho budu pozorovat jak spinká a dělá u toho ksichtíka ze snů,to bude nádhera:slight_smile::slight_smile:
21. pro 2006 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem hlavně zvědavá, jakej bude Jonášek spavec. Matěj mi spal od 6 neděl celou noc! Neznám probdělý noci...Bojím se, jestli jsme si to už nevybrali předem... :slight_smile:
21. pro 2006 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme byla na gynde, vse ok a mimi uz mam otocene hlavickou dolu, i kdyz je mozne, ze se jeste nejak do porodu otoci......mam radost :slight_smile: a co vy??????????????
22. pro 2006 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek