TP březen 2007 - možná začátek dubna 🙂

Ahoj děvčata! Najde se tu některá, která má termín ke konci března či začátkem dubna?
slonik
16. říj 2007
jo, ještě jedna novinka - dnes se narodila neteřinka, 49 cm a 3,15 kg x-) tak aspoň něco pozitivního za dnešek 🙂
poupe
17. říj 2007
my taky spime hruza,dva dny po hodine vzbuzena,dneska vkuse 5 hodin spanku,ale zase,hodinu byla vzhuru,proste vyspala, a v 6 vstavame.Doufam ze to jsou zuby,protoze jeste nemame ani jeden.jak davate to jablicko,syrovy a nastrouhany nebo uvareny a rozmackany?
monik111
17. říj 2007
Čauvec,

tak zítra jeme k mudře. Verča má mezi půlkama na prdýlce nevím co.je to přesně mezi půlkama.Prvně jsem myslela že je to opruzenina ale zdalo se mi divný to místo.No a dneska to zkoumám a teda mě to vyděsilo.Má to prasklé až do živého a okolo takové bílé jakoby stroupky.Tak nevím :-o Volala jsem jí a ona at radši příjdem.Vůdec nevím co by to mohlo být.Už mě napadají takový šílenosti jako plísen a tak.... Nevím jestli to není něco z bazenu 😞 Tak nám držte pěsti at je to jen nějaká prkotina..... :-|

sloník: my máme Verunku 😃 Ale to nevááááá.... Ale dávám ji to po lžíčkách jen večer udělám takový husčí mlíko.Přidám do něj tu kaši a dávám jí to z flaše 😉 Jo a gratulace k neteřince 🙂

jinak spíme jak kdy.Někdy v tahu do 5h a jindy třikrát za noc budíček. Takže pořád se to mění.....

no já dávám jablíčko nastrouhaný na skeněným struhadle a nevářím to. Vy jo??????????? :-o Jo a dnes uspěch s banánem.Ale nečekáný. Tatka si tak baští banán a Verča vyvalený kukadla a jazyk až na vestě.Tak říkám dej,já jí zkusím dát...no a ta baštila jak neurvalá 😃

no nic jdu na fotbal...to zas bude ostuda 😃 😃
petaska
17. říj 2007
Monik: Honzíkovi se na prdýlce udělalo teď něco podobnýho a prý to je asi reakce na kakání-jak začal baštit něco jinýho...tak to mažem Bepanthenem a zas je to lepší 😉
A jinak my dnes měli prvně masíko-ani mu nevadilo, že v tom má brokolici,kterou předtím nerad 😃 Vydlábnul odhadem 150 z misky a když jsem mu šla umýt papulu, koukal tak hladově po tom, co zbylo po mixování, že jsem mu dala ještě asi pět lžiček na stojáka u dřezu 😃 x-) No asi bude masovej, kluk jeden! Ale nevím, kde na to budu brát, jestli nic bezmasýho nesní :-N

Jdu se taky koukat na ty rádoby fotbalisty... Ale kdo ví, třeba se na něco vzmůžou :-o
slonik
17. říj 2007
Monik - promin, já myslela Trpasličku |-| Jasně že vím, že máte Verunku, my přece taky 😃
slonik
17. říj 2007
a děkuji za gratulaci k neteřince. Jinak dneska super baštila oběd a odpoledne i jablíčko s hruškou /to jsem jí teda povařila, tak z toho má přesnídávku/ a dávám jí do ručičky kus jabka, aby si ho žužlala - to miluje x-) Taky se chystám na kašičky, asi taky do flašky. Kdy jim je dáváte? Před koupáním?
A když juknete do alba, tak uvidíte, jak Verunka hezky sedí a dokonce si i stoupla :-x x-)
Tak se tu mějte a taky jdu koukat - zatím to vypadá nadějně x-)
trpaslicka
18. říj 2007
Já Honzíkovi dávám s flaše jen ranní mlíčko a někdy odpo. nebo dopo. mlíčko s banánem nebo piškotem....., ale ta savička je s větší dírkou. Jinak přesnídávky, ovoce, obědy, kaše lžičkou.
🙂
kyri
18. říj 2007
čusík, naše spaní taky nic moc, oblíbila si teď brzké ranní mejdany - tak od 3 do půl páté :-p takže hrůza, no, a včera šla spát hrooozitánsky unavená, usnula hned, ale kolem půl třetí začala kuckat, pak to vykuckala a nezřízeně se poblila (nám do postele, spí s náma totiž) takže jsme ještě uprostřed noci převlíkali postel, uf, no, a pak samo, byla asi hodinu vzhůru - takže už skorotýden spim tak po 2/3 hodinách, chjo 8-( 8-( 8-(

do flašky jí nedávám nic, protože to s dudlíkem neumí :-N

jo, máme novej fusak (emitex) už je v kočáře, tak se těšim, až za chvíli vyjedem ven 🙂 je super, moooc hezkej a teploučkej

slonik: taky gratulace!
jo, a to se teda malá postavila dost brzo, co?

holky a otáčely se vám mimča z bříška na záda předtím, než lezly, nebo až potom...
poupe
18. říj 2007
u nas se neleze,je na kolinkach a houpe se,to ji bavi,nejvic ji bavi sedet,takze lezeni asi zatim nebude.
petaska
18. říj 2007
Kyri: tak s flaškou jsme na tom stejně-malej taky neví, co si s tím dudlem počít :-N
Poupe: u nas se taky neleze, ale zato se plazí a kutálí o sto šest 😃
Slonik-taky zírám, jakou máte šikulu. Už se na to taky těším, až toho našeho prcka uvidím prvně stát na vlastních nohou 😉

A Monik: nějak jsme včera ty naše fotbalisty podcenily, co? :-o 😉

Jinak naše spaní je pořád takový všelijaký...Jednou to docela jde, že se vzbudí jen na jedno papání kolem druhý, ale jindy k němu vstávám i pětkrát. To sice nejí, dám mu dudlík a většinou si trochu fňukne a spinká dál, ale je to takový nanicovatý-aspoň pro mě, že se prostě pořádně v kuse nevyspím :-| No snad se to časem zlepší...
Asi by pomohlo, kdyby měl malej svůj pokojík, ale vzhledem k tomu, že máme 2+1, tak to asi nepůjde =-) Zatím jsme ho v ložnici přesunuli na opačnou stranu, než máme postel my, tak se aspoň trošinku osamostatňuje 😉
monik111
18. říj 2007
Ahojda,
tak u doktorky naštěstí o.k. Sice to má Verunka moc prasklé,ale nic vážného.NAŠTĚSTÍ!!!!!!! Dostaly jsme takovou zelenou vodičku/je to ten tekutej obvaz/.Je to prý blbé místo a špatně by se to hojilo.Tak to prý zabere-snad.

pet: No to teda.Vůbec bych neřekla že tak dobře budou hrát.Že by sli do sebe 😃 😃

kyri.mám se Verča prvně přetáčela.Prvně ze zad na břich a pak opačně.No a až pak začala lézt-no teda spíš plazit 😃 😃 Ale už jsme i na kolenách,ale tak dvě tempa a konec.Ale to pohupování jak píše poupě,to je též aktualní a vždycky se u to šíleně řechtá 😃

jo ten fusak taky chválím .Též už je doma...ale ještě né v kočáru 😃 😃

tak čus holky a pusiny mimiškům
slonik
18. říj 2007
ahojky, trpasličko, děkuji za odpověď 🙂, kyri děkujeme za gratulaci x-) a petasce za pochvalu 😉
u nás se taky začla nejdřív přetáčet ze strany na stranu a pak začala lézt, teď sedí a občas se o něco opřes a zkouší stát :-N x-)
mady
18. říj 2007
AHojky! Tak teda my nic 😞 pořád se jen převaluje ze strany na stranu, rotuje dokola a ode dneška trošku couvá. Ale náznak lezení žádnej. TBC se trošku hojí. Hnis teče pořád. A to nás pak čeká znovu 3x hexa 😞
No jinak baští všechno vpohodě. Ovoce mu vařím ale i¨odšťavňuji a nepřevařuji. No a ode dneška mi trošku pije. V noci teda tahá i sunar. Přes den ne. Budí se mi 3x a dávám mu 120ml sunaru (teda Hami) 😃
trpaslicka
18. říj 2007
Tak u nás se první otáčel ze zádiček na bříško a pak se už překuloval. Teď už lezeme (plazíme-jak píše monik) parádně rychle, když něco chce ovšem 🙂 .A kolinka už taky přidáváme a dokonce sleduji, že pomaličku už zapojuje i ty lokty správně. Myslím, že Honzík dost sleduje svého (o 4 měsíce staršího) kamaráda a pak se to snaží udělat. Nevidrží mu to dlouho..je to ještě moc unavné.... 😃
Máme ještě od kámošky ten nafukovací válec a už ho pomaličku k němu přikládám...moc si ho oblíbil x-)
slonik
18. říj 2007
trpasličko, Verunka taky už honí ten nafukovací válce 🙂, jen mi není jasné, proč je na něm napsané od 12 měsíců :-| =-)
poupe
19. říj 2007
Tak to mi vubec nevalime sudy,otaci se jen ze zad na brisko,z briska na zada si seda,tak asi proto
trpaslicka
19. říj 2007
Myslím, že ten válec je dobrý už teď, ale píšou to proto od takového věku, že si s tím vyhrajou trošku sami....to já musím ještě stále s dohledem 😉 🙂 . Zato dnes v noci se Honzík vzbudil a začal nehorázně řvát a nebyl k utišení...zoubky to 100% nebyly. Dostal teda čaj a posléze usnul mezi námi... no hrůza.... :-| dnes mám sraz spolužáků po 12letech a nevím nevím jak dlouho vydržím..... |-| 😉 🙂
kyri
19. říj 2007
jojo, popolézáme taky, kejve se v kleku a teď zjistila, že si pro hračky (anebo kabely od pc nebo tak 😃) dopíďalkuje, vždycky zvedne prdelku ke stropu, a pak se odrazí nožičkama, je srandovní, ale funguje jí to 😉
petaska
19. říj 2007
Tak to my popolézáme stylem-lokty co nejvíc dopředu a pak přitáhnout. Občas se k tomu odpíchne nohama, ale jako lezení to zatím moc nevypadá :-N Na druhou stranu když mu to funguje... 😉

Trpaslicka: Já něco podobného zažila dneska cestou z rehabky-malej je normálně v kočáře spokojenej, ale dneska z ničeho nic začal řvát jako tur a nebyl k utišení. Vzhledem k tomu, že u nás dneska prvně sněžilo a foukal nehorázný vítr, nechtěla jsem ho vyndavat ven, takže jsem s ječícím kočárem jela ještě asi čtvrt hodiny domů, pak se najed a dobrý. Ale když jsem pak chtěla jít nakoupit, jak jsem ho položila do kočáru, začal nanovo. Tak jsme to zabalili, odpoledne jsme jeli pro brambory a malej v autě usnul a spal skoro tři hodiny! To přes den není normální :-o Ale od tý doby je v pohodě. Tak nevím, co to bylo...Každopádně mi ho bylo líto, jak mu tečou proudy vody z očiček 😞
petaska
19. říj 2007
Jo a Kyri: kromě kabelů milujem taky telefony a dálková ovládání od všeho možného 😉
kyri
19. říj 2007
jj, a foťák a kameru a ták 🙂

holky, spolužačka dělá výzkum, tak sem dávám odkaz, kdybyste se chtěly zapojit - je to na ŽENSKÉ STRATEGIE ZVLÁDÁNÍ HNĚVU 😃

http://ando.unas.cz/
petaska
19. říj 2007
Hněv nezvládám, musím si zařvat :-o :-o :-o 😉
kyri
20. říj 2007
no, řev je taky zvládání 😉
slonik
20. říj 2007
tak dotazník jsem vyplnila 🙂, tak uvidíme x-)
Dnes jsem po koupání namazali Verču Johnsonem, protože ty její noci už jsou docela vyčerpávající, tak jsem zvědavá, jestli to pomůže. A zítra dáme kaši x-)
poupe
21. říj 2007
u nas taky nic nezabira,zkusili jsme vse,kase,dlouhy prochazky,vynechani odpoledniho spani....myslim ze to je v kojeni,takze vynecham jedno nocni(bude to hruza) 😞
petaska
21. říj 2007
No s tím spaním máte pravdu, ty prďolky by si měly asi zvyknout, že v noci se spinká a nepapá...jenže to asi bude krutý boj 😞
V pátek jsem se o tom bavila i s rehabilitační a ta taky říkala, že to chce v noci omezovat jídlo. Nejlepší je prý když mají svůj pokojíček a my jako mámy pak neslyšíme každý jejich heknutí, který nemusí nic znamenat, a my pak přesto startujem a dáváme jim papat...U nich to prý zabralo a obě holky co má, začaly krásně spinkat 😉
girl.misel
22. říj 2007
DLOUHO JSEM TU NEBYLA A NESTÍHÁM DOČÍTAT.jinak mi už lezeme po čtyřech,k obědu dávám malej polívku jinak stále kojim.občas odpol přesnídávku.miluje banán a jablka.už máme taky konečně nového tatínka který nás zbožňuje
girl.misel
22. říj 2007
a ještě jsem zapoměla že už se zvedá do stoje.sotva se má o co chytit tak si stoupne a stojí a kydž jí chytim za ruce udělá už pár kroků
poupe
22. říj 2007
To mi mame fnukaci obdobi,nic nas nebavi.Snad to uz budou zuby.
kyri
22. říj 2007
jo, je to tak, ptala jsem se kámošky, co má 3 děcka, odkdy jí začaly spát celou noc v kuse a ona, že od tý doby, co je přestala kojit 😃

Začni psát odpověď...

Odešli