• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

jo, ještě jedna novinka - dnes se narodila neteřinka, 49 cm a 3,15 kg :dizzy_face: tak aspoň něco pozitivního za dnešek :slight_smile:
16. říj 2007 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky spime hruza,dva dny po hodine vzbuzena,dneska vkuse 5 hodin spanku,ale zase,hodinu byla vzhuru,proste vyspala, a v 6 vstavame.Doufam ze to jsou zuby,protoze jeste nemame ani jeden.jak davate to jablicko,syrovy a nastrouhany nebo uvareny a rozmackany?
17. říj 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauvec,

tak zítra jeme k mudře. Verča má mezi půlkama na prdýlce nevím co.je to přesně mezi půlkama.Prvně jsem myslela že je to opruzenina ale zdalo se mi divný to místo.No a dneska to zkoumám a teda mě to vyděsilo.Má to prasklé až do živého a okolo takové bílé jakoby stroupky.Tak nevím :astonished: Volala jsem jí a ona at radši příjdem.Vůdec nevím co by to mohlo být.Už mě napadají takový šílenosti jako plísen a tak.... Nevím jestli to není něco z bazenu :frowning2: Tak nám držte pěsti at je to jen nějaká prkotina..... :unamused:

sloník: my máme Verunku :grinning: Ale to nevááááá.... Ale dávám ji to po lžíčkách jen večer udělám takový husčí mlíko.Přidám do něj tu kaši a dávám jí to z flaše :wink: Jo a gratulace k neteřince :slight_smile:

jinak spíme jak kdy.Někdy v tahu do 5h a jindy třikrát za noc budíček. Takže pořád se to mění.....

no já dávám jablíčko nastrouhaný na skeněným struhadle a nevářím to. Vy jo??????????? :astonished: Jo a dnes uspěch s banánem.Ale nečekáný. Tatka si tak baští banán a Verča vyvalený kukadla a jazyk až na vestě.Tak říkám dej,já jí zkusím dát...no a ta baštila jak neurvalá :grinning:

no nic jdu na fotbal...to zas bude ostuda :grinning: :grinning:
17. říj 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik: Honzíkovi se na prdýlce udělalo teď něco podobnýho a prý to je asi reakce na kakání-jak začal baštit něco jinýho...tak to mažem Bepanthenem a zas je to lepší :wink:
A jinak my dnes měli prvně masíko-ani mu nevadilo, že v tom má brokolici,kterou předtím nerad :grinning: Vydlábnul odhadem 150 z misky a když jsem mu šla umýt papulu, koukal tak hladově po tom, co zbylo po mixování, že jsem mu dala ještě asi pět lžiček na stojáka u dřezu :grinning: :dizzy_face: No asi bude masovej, kluk jeden! Ale nevím, kde na to budu brát, jestli nic bezmasýho nesní :sweat_smile:

Jdu se taky koukat na ty rádoby fotbalisty... Ale kdo ví, třeba se na něco vzmůžou :astonished:
17. říj 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monik - promin, já myslela Trpasličku :pensive: Jasně že vím, že máte Verunku, my přece taky :grinning:
17. říj 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a děkuji za gratulaci k neteřince. Jinak dneska super baštila oběd a odpoledne i jablíčko s hruškou /to jsem jí teda povařila, tak z toho má přesnídávku/ a dávám jí do ručičky kus jabka, aby si ho žužlala - to miluje :dizzy_face: Taky se chystám na kašičky, asi taky do flašky. Kdy jim je dáváte? Před koupáním?
A když juknete do alba, tak uvidíte, jak Verunka hezky sedí a dokonce si i stoupla :zipper_mouth: :dizzy_face:
Tak se tu mějte a taky jdu koukat - zatím to vypadá nadějně :dizzy_face:
17. říj 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Honzíkovi dávám s flaše jen ranní mlíčko a někdy odpo. nebo dopo. mlíčko s banánem nebo piškotem....., ale ta savička je s větší dírkou. Jinak přesnídávky, ovoce, obědy, kaše lžičkou.
:slight_smile:
18. říj 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík, naše spaní taky nic moc, oblíbila si teď brzké ranní mejdany - tak od 3 do půl páté :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže hrůza, no, a včera šla spát hrooozitánsky unavená, usnula hned, ale kolem půl třetí začala kuckat, pak to vykuckala a nezřízeně se poblila (nám do postele, spí s náma totiž) takže jsme ještě uprostřed noci převlíkali postel, uf, no, a pak samo, byla asi hodinu vzhůru - takže už skorotýden spim tak po 2/3 hodinách, chjo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

do flašky jí nedávám nic, protože to s dudlíkem neumí :sweat_smile:

jo, máme novej fusak (emitex) už je v kočáře, tak se těšim, až za chvíli vyjedem ven :slight_smile: je super, moooc hezkej a teploučkej

slonik: taky gratulace!
jo, a to se teda malá postavila dost brzo, co?

holky a otáčely se vám mimča z bříška na záda předtím, než lezly, nebo až potom...
18. říj 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se neleze,je na kolinkach a houpe se,to ji bavi,nejvic ji bavi sedet,takze lezeni asi zatim nebude.
18. říj 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyri: tak s flaškou jsme na tom stejně-malej taky neví, co si s tím dudlem počít :sweat_smile:
Poupe: u nas se taky neleze, ale zato se plazí a kutálí o sto šest :grinning:
Slonik-taky zírám, jakou máte šikulu. Už se na to taky těším, až toho našeho prcka uvidím prvně stát na vlastních nohou :wink:

A Monik: nějak jsme včera ty naše fotbalisty podcenily, co? :astonished: :wink:

Jinak naše spaní je pořád takový všelijaký...Jednou to docela jde, že se vzbudí jen na jedno papání kolem druhý, ale jindy k němu vstávám i pětkrát. To sice nejí, dám mu dudlík a většinou si trochu fňukne a spinká dál, ale je to takový nanicovatý-aspoň pro mě, že se prostě pořádně v kuse nevyspím :unamused: No snad se to časem zlepší...
Asi by pomohlo, kdyby měl malej svůj pokojík, ale vzhledem k tomu, že máme 2+1, tak to asi nepůjde :confused: Zatím jsme ho v ložnici přesunuli na opačnou stranu, než máme postel my, tak se aspoň trošinku osamostatňuje :wink:
18. říj 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak u doktorky naštěstí o.k. Sice to má Verunka moc prasklé,ale nic vážného.NAŠTĚSTÍ!!!!!!! Dostaly jsme takovou zelenou vodičku/je to ten tekutej obvaz/.Je to prý blbé místo a špatně by se to hojilo.Tak to prý zabere-snad.

pet: No to teda.Vůbec bych neřekla že tak dobře budou hrát.Že by sli do sebe :grinning: :grinning:

kyri.mám se Verča prvně přetáčela.Prvně ze zad na břich a pak opačně.No a až pak začala lézt-no teda spíš plazit :grinning: :grinning: Ale už jsme i na kolenách,ale tak dvě tempa a konec.Ale to pohupování jak píše poupě,to je též aktualní a vždycky se u to šíleně řechtá :grinning:

jo ten fusak taky chválím .Též už je doma...ale ještě né v kočáru :grinning: :grinning:

tak čus holky a pusiny mimiškům
18. říj 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, trpasličko, děkuji za odpověď :slight_smile:, kyri děkujeme za gratulaci :dizzy_face: a petasce za pochvalu :wink:
u nás se taky začla nejdřív přetáčet ze strany na stranu a pak začala lézt, teď sedí a občas se o něco opřes a zkouší stát :sweat_smile: :dizzy_face:
18. říj 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky! Tak teda my nic :frowning2: pořád se jen převaluje ze strany na stranu, rotuje dokola a ode dneška trošku couvá. Ale náznak lezení žádnej. TBC se trošku hojí. Hnis teče pořád. A to nás pak čeká znovu 3x hexa :frowning2:
No jinak baští všechno vpohodě. Ovoce mu vařím ale i¨odšťavňuji a nepřevařuji. No a ode dneška mi trošku pije. V noci teda tahá i sunar. Přes den ne. Budí se mi 3x a dávám mu 120ml sunaru (teda Hami) :grinning:
18. říj 2007 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se první otáčel ze zádiček na bříško a pak se už překuloval. Teď už lezeme (plazíme-jak píše monik) parádně rychle, když něco chce ovšem :slight_smile: .A kolinka už taky přidáváme a dokonce sleduji, že pomaličku už zapojuje i ty lokty správně. Myslím, že Honzík dost sleduje svého (o 4 měsíce staršího) kamaráda a pak se to snaží udělat. Nevidrží mu to dlouho..je to ještě moc unavné.... :grinning:
Máme ještě od kámošky ten nafukovací válec a už ho pomaličku k němu přikládám...moc si ho oblíbil :dizzy_face:
18. říj 2007 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpasličko, Verunka taky už honí ten nafukovací válce :slight_smile:, jen mi není jasné, proč je na něm napsané od 12 měsíců :unamused: :confused:
19. říj 2007 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mi vubec nevalime sudy,otaci se jen ze zad na brisko,z briska na zada si seda,tak asi proto
19. říj 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že ten válec je dobrý už teď, ale píšou to proto od takového věku, že si s tím vyhrajou trošku sami....to já musím ještě stále s dohledem :wink: :slight_smile: . Zato dnes v noci se Honzík vzbudil a začal nehorázně řvát a nebyl k utišení...zoubky to 100% nebyly. Dostal teda čaj a posléze usnul mezi námi... no hrůza.... :unamused: dnes mám sraz spolužáků po 12letech a nevím nevím jak dlouho vydržím..... :pensive: :wink: :slight_smile:
19. říj 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, popolézáme taky, kejve se v kleku a teď zjistila, že si pro hračky (anebo kabely od pc nebo tak :grinning:) dopíďalkuje, vždycky zvedne prdelku ke stropu, a pak se odrazí nožičkama, je srandovní, ale funguje jí to :wink:
19. říj 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my popolézáme stylem-lokty co nejvíc dopředu a pak přitáhnout. Občas se k tomu odpíchne nohama, ale jako lezení to zatím moc nevypadá :sweat_smile: Na druhou stranu když mu to funguje... :wink:

Trpaslicka: Já něco podobného zažila dneska cestou z rehabky-malej je normálně v kočáře spokojenej, ale dneska z ničeho nic začal řvát jako tur a nebyl k utišení. Vzhledem k tomu, že u nás dneska prvně sněžilo a foukal nehorázný vítr, nechtěla jsem ho vyndavat ven, takže jsem s ječícím kočárem jela ještě asi čtvrt hodiny domů, pak se najed a dobrý. Ale když jsem pak chtěla jít nakoupit, jak jsem ho položila do kočáru, začal nanovo. Tak jsme to zabalili, odpoledne jsme jeli pro brambory a malej v autě usnul a spal skoro tři hodiny! To přes den není normální :astonished: Ale od tý doby je v pohodě. Tak nevím, co to bylo...Každopádně mi ho bylo líto, jak mu tečou proudy vody z očiček :frowning2:
19. říj 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Kyri: kromě kabelů milujem taky telefony a dálková ovládání od všeho možného :wink:
19. říj 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, a foťák a kameru a ták :slight_smile:

holky, spolužačka dělá výzkum, tak sem dávám odkaz, kdybyste se chtěly zapojit - je to na ŽENSKÉ STRATEGIE ZVLÁDÁNÍ HNĚVU :grinning:

http://ando.unas.cz/
19. říj 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hněv nezvládám, musím si zařvat :astonished: :astonished: :astonished: :wink:
19. říj 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, řev je taky zvládání :wink:
20. říj 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dotazník jsem vyplnila :slight_smile:, tak uvidíme :dizzy_face:
Dnes jsem po koupání namazali Verču Johnsonem, protože ty její noci už jsou docela vyčerpávající, tak jsem zvědavá, jestli to pomůže. A zítra dáme kaši :dizzy_face:
20. říj 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas taky nic nezabira,zkusili jsme vse,kase,dlouhy prochazky,vynechani odpoledniho spani....myslim ze to je v kojeni,takze vynecham jedno nocni(bude to hruza) :frowning2:
21. říj 2007 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s tím spaním máte pravdu, ty prďolky by si měly asi zvyknout, že v noci se spinká a nepapá...jenže to asi bude krutý boj :frowning2:
V pátek jsem se o tom bavila i s rehabilitační a ta taky říkala, že to chce v noci omezovat jídlo. Nejlepší je prý když mají svůj pokojíček a my jako mámy pak neslyšíme každý jejich heknutí, který nemusí nic znamenat, a my pak přesto startujem a dáváme jim papat...U nich to prý zabralo a obě holky co má, začaly krásně spinkat :wink:
21. říj 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
DLOUHO JSEM TU NEBYLA A NESTÍHÁM DOČÍTAT.jinak mi už lezeme po čtyřech,k obědu dávám malej polívku jinak stále kojim.občas odpol přesnídávku.miluje banán a jablka.už máme taky konečně nového tatínka který nás zbožňuje
22. říj 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem zapoměla že už se zvedá do stoje.sotva se má o co chytit tak si stoupne a stojí a kydž jí chytim za ruce udělá už pár kroků
22. říj 2007 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi mame fnukaci obdobi,nic nas nebavi.Snad to uz budou zuby.
22. říj 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, je to tak, ptala jsem se kámošky, co má 3 děcka, odkdy jí začaly spát celou noc v kuse a ona, že od tý doby, co je přestala kojit :grinning:
22. říj 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek