• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Trpaslicka: stříkačku jsme zkoušeli taky, mm je ok, ale cokoli jiného opět prská, takže na prd :angry:
Hrneček zkoušíme obyč i s tím pítkem-máme jak jednu dírku tak tři, ale nechytá se ani ta ani ta...
Výšku taky neřeším-jednou měříme víc, po druhé míň, furt sebou šije, tak je to holt nepřesné :wink:
Včerejší orientační váha doma-9400 :astonished: Otesánek! :grinning:

Sarka: to je děs!Tak ať je malá co nejdřív zase v pořádku!

Jinak malej taky začíná pěkně lumpačit! Dneska na sebe vylil vodu na kytky, tak se pěkně lek, ale evidentně ho to nijak neodradilo od dalších průzkumných výprav po bytě a strhnul ze dveří od záchodu tapetu, kterou nedávno táta dolepil, protože jí podrápala kočka...vyhazuje hlínu z květináčů...no je to něco!!! :wink:
9. lis 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky se nám stalo tohle-ať to nemusím psát dvakrát...kdyžtak mrkněte...
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=39336&vGroupOffset=0
9. lis 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásíme další zuby.máme jich už 8.jinak už stojíme a když se má čeho držet tak si dojde kam potřebuje.po 4 leze jak drak,přímo běhá
10. lis 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda, Petaska, to je mazec :confused:
Sarka, to je děs, s tím bazénem, hlavně, že už jste OK
My pořád žádnej zub. Chci se zeptat - dáváte už někdo samotný jogurt místo svačinky? Nebo zatím jen trochu přimíchat k ovoci? Já ji ho dala jen tak olíznout, a zdá, se že bude chutnat :slight_smile: jinak přes den pije čajík z lahvičky s pítkem od Aventu a vypadá to, že žádný problém.
Holky, jak je učíte paci paci pacičky? Pořád to s nima omýlat?
10. lis 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak 2 dny dobrý a dneska to začlo znovu :frowning2: :frowning2: ale byla jsem rozhodnutá, že to musíme zvládnout doma, do nemocnice už mně nikdo nedostane, tak jsem naběhla do lékárny, nakoupila smectu a kulíška, smectu hned vyzvracela, ale kulíška jsme do ní nakonec dostali a nevyblila ho, tak se to uklidnilo. teď už spinká, hrozně ji to vyčerpalo bobiška mojeho, byla hotová. už pila i mlíčko a dobrý, zůstalo v ní.

uff, začínám se bát, co to v sobě myška moje má a jsem naštvaná na tu nemocnici, že jí nepomohli, všechno to trápení zbytečně... příští týden mají být výsledky podrobnějších rozborů, tak se i docela bojim, jak to dopadne. ale naběhnu na mudru hned v pondělí, to přece není možné, aby jí nedokázali pomoct.

koukám jak už jsou ty vaše šídla šikovné, girl 8 zubů! a už vám i lezou... no to my néé, my si dáváme na čas. a aktuální váha 8,5 kg :slight_smile: myslela jsem, že je to dost, ale koukám petasko, že není :slight_smile:

a použila jsem dnes poprvé flašku :frowning2: neměla jsem z toho radost, chtěla jsem se jí úplně vyhnout, ale potřebovala jsem do ní dostat tekutinu, tak nebylo zbytí... tak už asi rovnou začnu dávat i čajíky.

jogurt jsem zkoušela, ale kyselý, takže šklebení, zatřepání a konec. tak zkusím ještě tu sladkou activii, světle zelenou, tu snad bude.

petas s tím chrastítkem to je síla, to náš taťka z tohohle má hrůzu už od začátku, pořád kontroluje všechny hračky a pořád nějaké potenciálně nebezpečné vyřazuje...
10. lis 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Šari, to je mi vás líto :pensive: Nenech se od doktorů nijak odbýt, něco vymyslet musí!
No ta naše váha mě taky dostává-zdá se mi, že přibírá snad každou hodinu :grinning:
K tomu chrastítku-taky kontroluju všechno několikrát, ale tohle se opravdu zdálo úplně ok :unamused: No, chyba v úsudku...
Slonik: tu aventku máme taky, ale úspěch žádnej :angry: Fakt nám to nejde z ničeho...
11. lis 2007 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no koukám,že se dějí teda šílené věci.

šary: ježiši chudinečka mala.To snad ani není možný,aby ty mrňousové mely takový trápení.Hlavně je brzy v pořádku a od doktoru se nenech vážně oblbnout.Držíme pěsti.

pet: no a to stím chrastítkem taky hrozný.Já teda taky všechnou zkoumám a kontroluju,ale fat člověk nemůže věřit ničemu. Neustále ve střehu!!!!!!!!

jo chci se zeptat.Když měříme teplotu v zadečku tak se odéčíta tech pět stupňu.Ale kdesi jsem četla nebo už nevím,že se to odečítá jen do půl roku.Je to pravda?????páč se mi to zdá jako blbost!!!!!
11. lis 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
po pul roce pry třičtvrtě stupně :sunglasses:
11. lis 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lottie, kde je tě konec? nebo se mi jen zdá, že jsi tu dlouho nebyla? :slight_smile:
11. lis 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak malej už leze jak drak..dokonce se mi i opřel o sedačku a postavil se. Zouby ještě nemáme, ale už má Lukášek dole dvě velé červené hrčky na dásních, takže to bude už asi brzo. Večer se mi pořád probouzí, ale poslední 3 dny s obrovkým pláčem a kolikrát už nechce ani prso..My jsme koupili skládací židličku nas papání od babypoint-Bambi.Je skvělá a popravdě si nedokáži představit krmit malýho bez ní. Stála okolo 2.500,-, ale dá se dobře složit i do auta..Sedačku taky budeme asi muset koupit novou, máme sice do 13 kg, ale malej je dlouhej a už mu začíná být malá.
12. lis 2007 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarkabrezen tak to je tedy sílá chudáček malej si vytrpěla a co teprve ty.A už je Adélka vpořádku ?!

No já jsem se chtěla zeptat jak to máte s mixováním?! Já malému mixuji vše ale četla jsem že od 8. měsíců by si měl zvykat na mačkání a do 1 roku nejpozději naučit. Jsem malému jen nastrochala jablíčko a mrkev na jemném struhadle a se mi šíleně nadavoval. Už jste někdo přecházeli z mixování na mačkaní?! A zkoušeli jste dávat rohlík? No jinak mně se malej budí asi tak 3x 4x na sunar. Dávám mu 150ml a musím ho aj přebali. Z hrnečku ni nechce taky pít. A celkově čaj odmítá. Naštěstí zase začal sunar i přes den.

No a jak poslouchám teda čtu tak Vikošek je nejlínější :frowning2:
12. lis 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petaska tak to je taky dobrá síla. Já mám pořád obavy z toho kdyby malej třeba ukousl dudlík.No mám ale pocit že jsem o tom ještě neslyšela. Teda větší děti asi jo. Kamarádka měla věčně okousanou špičku dudlíka ale od staršího prcka. No snad mám kvalitní a nejde to nějak urvat.

Jó nám se stalo to že jsem manžovi ukazovala něco na pc a nechali jsme malého v krmící stoličce a na stolku zapoměli ubrousek papírovej na utírání pusy. A samo zachvilku slyšely kuckání a malej plnou pusu papíru. A pustit to nechtěl ani náhodou. Jinak věčně vdechuje sliny a tekutiny z čaje apořád kucká a slzy v očích. No jsem z toho vždy hotová a buším mu do zad. :wink: :frowning2:
12. lis 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady, my teda zatím nebumbáme nic než mm přímo ze zdroje, ale zakucká se stejně :sweat_smile:
Jinak co se papání týče, v kupovaných hotovkách kousky jsou, není už to hladce umixované, tak i když mu dělám něco doma, rozmačkám to a jde to :wink:
Jen včera jsem mu nastrouhala hruštičku, sladká jak cumel, a mladej ani ťuk-takhle se snad mimina nešklebí ani po citronu :angry: :grinning: Tak holt zůstanem zatím na banánu a přesnídávkách z jablíček, meruní a broskví...

Startt: To jsem ráda, že jsi se židličkou spokojená, my jsme tu samou včera taky objednali :wink: Tak už se na ní těším!
12. lis 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petaska tak jak jste na tom se sedačkou,objednaly jste jí?malá je teď nemocná,takže nepudeme ani na plavání.jinak je to hrozný šídlo,po 4 přímo běhá a nejvíc jí zajímají kytky
13. lis 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak my už víme, co nám je. :pensive: si představte - včera jsem naběhla ke svojí doktorce, popsala jí všechno co a jak se stalo, předala zprávu z nemocnice a doplnila, že v sobotu se to vrátilo. doktorka se podívala, jestli jí nerostou zuby, prý to může být klidně z toho. pak poznamenala, že nevypadá, že by jí něco bylo, že je veselá a teploty nemá. prý se asi napila té slané vody na koupání a to jí rozhodilo žaludek. no ale jelikož jsem se nedala :slight_smile: napsala nám aspoň žádanku na odběr krve, že prý ve středu (!) si tam máme zajít. ale že mám normálně přikrmovat zeleninou jako předtím. :angry:

dneska ráno mi volala doktorka, co nás přijímala v nemocnici, že už má všechny rozbory, a že jsou pozitivní na rotaviry. ty způsobují odloučení sliznice střeva a není to sranda. :unamused: v žádném případě jí teď nemám nic dávat, jen kojit a hodně zavodňovat (čajíky a tak). máme ji držet v klidu, brát Hylak a příští týden znovu na odběry, jestli už to bude negativní.

no a jelikož jsou to ty rotaviry, tak je vysoce pravděpodobný zdroj ten bazén, kde jsme byly plavat.

to jsou věci co :fearful: no hlavně, že už aspoň vím, co to je a léčí se to. to je pozitivní.
13. lis 2007 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Girl: Sedačka by nám měla zítra nebo pozítří přijít :wink:
Sari: to je teda něco! Aspoň doufám, že třeba v tom bazénu udělají kontrolu, nebo tak něco-aby to nepotkalo i další prcky :pensive: Malé přeju co nejrychlejší uzdravení a tobě pevné nervy :wink:

Nám se dneska stal taky tak trochu malér-vylomila se nám úchytka mezi konstrukcí kočáru a základnou, na kterou se přidělává korbička, takže jsme nepojízdný :frowning2: :angry: Vůbec nevím, jestli to půjde opravit a hlavně kde...kočár je kupovaný přes inzerát a nebyl úplně v místě našeho bydliště, no bude to něco :unamused: Jsem z toho docela špatná, už jen proto, že nikam nemůžu. Počasí je tady sice hrozný, ale i tak...
Malej ještě 15 kg fakt nemá, tak nevím, proč to pod ním křuslo :rolling_eyes:
13. lis 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady:já někdy mixuji někdy ne.Papáme zeleninku o sto šest a kuře nám také chutná.
petaska a sarkabrezen:no to je děsný až z toho mám husinu. :astonished:
sarkabrezen:mi také ještě nemáme,ale je protivná jak noc,tak možná něco bude.
petaska:co jsi si objednala za sedačku?
Naše miluje čaje.Má fenykl,maminčino pohlazení ke zklidnění a heřmánek.
13. lis 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sisi: Multimax :wink:
Jak to děláte, že vám ty ratolesti ten čaj pijou??? :angry:
13. lis 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petas, já jsem musela malou naučit na flašku akutně když ji bylo tak špatně a potřebovali jsme do ní dostat nějaké tekutiny a myslela jsem, že to nedám, vůbec nevěděla, co s tou flaškou dělat, ale nakonec jsem to vyřešila úspěšně tak, že jsem ji dala dudlík, ona ho tahala a pak jsem ho rychle vyndala a rychle ji strčila flašku. tak zjistila, že to má tahat a bylo to v pohodě, od té doby pije z flašky. tak jestli Honzík nemá dudlík tak to zkus s prsem... nevím, možná už ti to holky radily, nečetla jsem dozadu, ale mně to pomohlo :slight_smile:
13. lis 2007 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mady, já budu od 9. měsíce taky mačkat místo mixování, ale nevím, nevím jak to bude probíhat, zatím se jakýmkoli i malinkatým kusíčkem zakucká...
13. lis 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se zase po delsi dobe hlasim :slight_smile:
Sarkabrezen:chudak mala takhle trpet at se brzy uzdravi.Je to fakt neco :rolling_eyes:
U nas zatim zadny zub neni na obzoru :slight_smile: Mala ted uz leze je to sranda,nejvic se ji libi na chodbe :slight_smile: mame tam plovoucku tak tam chodi mlatit hrackama,na koberci to nedela takovej hluk :grinning:
Zaciname trochu prichazet a chut tomu ovoci,ale musi to byt se susenkou a nebo s jogurtem.Zatim ji jeste nedavam vecer kasi ale chci zacit.Jen nevim kdy,jestli po koupani a nebo pred.Jak to delate?Jo a davate ji normalne lzickou?Nedovedu si to predstavit protoze mala nechce jist kdyz uz je ospala a to vetsinou v dobe koupani uz je :unamused:
Zkousime pit z hrnicku s pitkem,obcas neco vypije a nebo to kouse,jak kdy :wink: Kolik vlastne mali vypit kojene deti?
To je fakt ono by se melo ponalu uz prejit na kousky,to jsem na to zvedava :grinning:
14. lis 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonča: dej jí raději kašičku až po koupání. S plným bříškem to nebude asi nejlepší koupání. Teda nevím zda ti ve vaně nevyvádí... :wink: :slight_smile:
ale pak bude i spokojeněji spinkat.
14. lis 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je taky fakt,jeste by se mi tam poblinkala :sweat_smile: ve vane je jak ve svem zivlu :slight_smile:
14. lis 2007 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. lis 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ to je přesně ona! Hodila jsem foto do albíčka, tak můžete juknout :wink: a nejen na autosedačku :wink:
15. lis 2007 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petaska máte pěknou barvičku tý autosedačky,tak ať jste s ní spokojeni jak mi.
15. lis 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, to hlavně aby ladila s autíčkem :grinning: Doufám, že budeme spokojení-zatím jsme, tak to tak snad i zůstane :wink:
A dnes nám přišla židlička, tak už papáme trošku kulturněji-ne v leže kde se dá, ale v sedě v kuchyni u stolu :wink: A malej z ní má ohromnou radost-kuk do alba!
15. lis 2007 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonca, teda Nikolka je krásně vlasatá a jak se nádherně směje :dizzy_face: girl.misel a petaska - máte krásný autosedačky :slight_smile:
k té kaši - vy ji dáváte po koupání? my teda před, protože kdybychom ji dali po, tak ji stejně budu muset znova vykoupat a převlíknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. lis 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím vás mám plné album fotek kde si můžu vytvořit album nové aby se tam vlezlo hodně foteček: Samozřejmě zdarma :grinning:
17. lis 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já taky dávám malýmu kaši po koupání,ve vaně by mě to vyblinkal.Vždycky ho obleču do pyžámka,položím do postele a dám mu kaši. Vypije 230 ml a u toho usne, tak ho chytnu,dám odgrcnout a položím už spinkajícího do postýlky. Taky jsme měli problémy s čajem, ale furt jsem mu ho nabízela a ted po jídle mu ho dám a on se napije. Vypije sice za den jen 100 ml,ale alespon to. Jinak včera jsem se naštvalä, po 22 hod. semi každý 2 minuty probudil, tak jsem se rozhodla ho vyplakat. Nechala jsem ho 15 minut řvát a když jsem došla do ložnice tak v postýlce stál, uplně uplakanej, tak jsem ho pochovala a tak silně mě držel, že mě až tekly slzy..no už to víckrát neudělám. Zkoušeli jste taky svý dětičky vyplakat?A jak to probíhalo u vás?Zafungovalo to u někoho?
17. lis 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek