• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

a k tomu jídlu - my jsme matky, tak konečná volba je na nás.
27. lis 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s tim jidlem v tom mam taky bordel,ale Slonik ma asi pravdu kazda si to musime udelat tak jak uzname za vhodne.Nazory se strasne lysi :slight_smile: Ja male prevazne davam detske susenky ale parkrat mela j piskot podle nasi mudry se muzou taky :slight_smile: No a jogurty nam take doporucila i kdyz kojime :slight_smile:
Porad nam nejede ta kase ach jo,asi ji vzdam a zkusim to az nekdy dyl :slight_smile:
rohliky nevim nekdo je dava a nekdo ne :confused: My jsme ho zatim nechutnali nevim jestli na nej neni brzo,no ale kdyz uz je lepek v piskotech tak proc ne rohlik :confused: Nebo co jineho vadi na rohliku?
Co kupujete detickam k jezisku?
27. lis 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zpráva č.1, taky nám rostou 4 zuby najednou-horní jedničky už prosvítaj a dolní dvojky si zatím páčí prstíkama...
A zpráva č. 2: včera mi ukradnul z ruky kus chleba a než jsem cokoli stihla, měl ho puse. A jak si pomlaskával :grinning: Sice by ho asi ještě neměl, ale ten kousíček mu snad neublížil a hlavně byl evidentně šťastnej, že papá něco, co jím i já :wink:

A Zpráva č. 3: začínáme lézt!!! Je to úžasnej pohled, jak se snaží ťapkat po všech čtyřech a moc mu to nejde :grinning:
27. lis 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petaska, tak to jsou samý hezký zprávy :slight_smile:
27. lis 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cermonco, na rozhlíku asi nevadí nic /kromě toho lepku/. Spíš je ještě zajímavý sledovat spor - bílýxcelozrnný - taky každej říká něco jinýho :unamused:
27. lis 2007 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já vyčetla, i alergoložka mi kdysi říkala, že celozrnnýma radši nezačínat-moc nových věcí najednou, to zrní prostě může vadit a navíc se ty tmavý rohlíky občas "dotmavujou", né úplně chemicky, ale něčím-nevím čím, co by mohlo taky vadit a dítko by to nemuselo dobře ztrávit...
No my zatím zůstaneme u kašiček, banánů, ovocných přesnídávek, masíka a zeleninky a sušenek...
Zajímavý je, že když malýmu dám syrovou hrušku, tak nenene, ale jak je trochu rozklofaná v teplý vodičce, je to mňam...
No ale to nejsou žádný velký problémy, horší je fakt to spaní. Už je to děs. A přitom přes den je naprosto spokojený dítko :unamused:
A navíc asi budem muset koupit novou pračku-té "staré" je pět let a jde do háje :angry: Fakt povedenej měsíc, ten listopad!
27. lis 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na kočár furt čekáme, tiskárna je reklamovaná, taky čekáme, video je v opravě-jestli to vůbec ještě bude mít cenu opravit a lux asi taky budem muset koupit, protože na ten náš nepasuje zatím žádná univerzální hadice :angry: :angry: :angry:
27. lis 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím aktuální míry 10,85kg a 74,5 cm.jinak máme 8 zubů a skoro už chodíme
27. lis 2007 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no petaska máš pech :grinning:

hele holky malej dotaz na mixování jídla. Malej se mi pořád nadavuje. Dneska kámoška dávala malému poprvé mačkanou zeleninu vidličkou a vpoho a prý ať to zkusím se mi opět nadavoval a to co měl v pusy vyplul.Co mám dělat. Nechci ho trápit. Ale naučit se to musí. No prý se každej naučí kousat. Jó a stěma rohlíkama mě mudra říkala posušit rohlík nebo chleba. Aby nebyl hlavně ten gumovej. A já jiný rohlíky ani neznám.

no ji nak mi pořád nic. Pořád rotace na břichu. Teď proi změnu se mi osypal na hrudníku. Možná z rajčátka. Tak nevím. Volala jsem mudře a ta říkala že záleží na mě zda ho ukázat. Pořád nejsme na očkování :frowning2: no říkám taky děs běs

a hračky mám nakoupené za 1500 a končím. Kraviny a kraviny samé. Takovou tu tyčku jak jsou na ní ty kroužky, takové ty kelímky jak se skládaj na sebe, umělé kostky na stavění, nějaké prase co jezdí a kvičí a taky panáčka co jezdí na vemenu a bučí to a pak ještě policejní autko a knížku se zvířátkama, pak výukovou blbůstku co říká barvy a a nástroje asi 5, pak ještě zvířátka asi 8 po zmáčknutí vydává zvuk, autka do vody a ještě kaču co jezdí po vodě no teď se mi to zdá málo. Ach jo tu není žádnej výběr no?! :grinning: Tak snad ještě něco dostané od prarodičů. Ale děda už pro něj má auto co jezdí, zpívá a vyplazuje jazyk :O)))
27. lis 2007 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady, tak s tím jídlem neporadím...Malej dlabe v podstatě všechno jak o život kousky nekousky-kouše všechno a to má zatím furt jen dva zuby :grinning:
Ale jak píšeš o té vyrážce na hrudníčku-taky se mi minulý týden osypal úplně stejně a vůbec nevím po čem-nic nového jsme nejedli...

Jinak hračky pod stromeček-zatím vím o těch navlíkacích kroužcích od jedné babi, druhá má zatloukací tvary s kladivem-to bude mít úspěch :grinning:
A taky máme koupenou tříkolku s takovou tou tyčí-a je už pro děti od osmi měsíců, když už samy sedí :grinning:
No a táta chce sehnat nějakýho obrovskýho medvěda-prý ho musí mít :wink:
A ještě jsme neskončili, ale ještě nemáme úplně jasno.
Hlavní dárky jsou autosedačka a židlička-každé od jedněch prarodičů, tak už fakt čekáme jen drobnosti-i když těch asi bude taky dost, jak je znám-host první vnouče :grinning:
28. lis 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děcčata hl¨ásím se po delší době.

PETASKA-nejsi sama co se doma vše p.....o :grinning:
Nám se rozbila tiskárna,počítač,dvd a žehlička :unamused:
Tak že podobné co u vás.

Jinak co je u nás nového Vojtíkovi roste první zoubek a to špičák nahoře :grinning:
Takže asi malej upírek.
Jinak má 9,3 kg a 71cm
Museli jsme mu už koupit chodítko jinak se nedá uhlídat začal nám chodit (nějak brzy)tak ho mám,e na to tata všude.
Jinak ten starší šel konečně do školky uvolnilo se místo taky bylo už na čase.
Tak je doma dopoledne klid když je tam do oběda a já se aspon víc věnuju Vojtovi.
Jinak je to u nás zatím vše co je nové.
28. lis 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krejcirice: Ne snad, že bych to někomu-tobě- přála, ale aspoň vidím, že se ty katastrofy nedějou jen u nás :sweat_smile: :grinning: Je to fakt děs, takhle před Vánocema :angry:
28. lis 2007 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chceme koupit mluvici hrnec,mame koupeme auticko Bleska :sweat_smile: take chci koupit takove ty kulicky od FisherPrice neco v nich je ale uz nevim co.No jeste to musime okouknout.Jeste mam dotaz kamaradka koupila pro stejne stare ditko jako mame my takove ty boby pro nejmenci maji sedatko a pasy :sweat_smile: Tak nad tim premyslim jestli na to neni brzy,jestli prcek nemuze nastydnout :confused: Jinak neni to spatna vec :slight_smile:
28. lis 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cermonca, myslim, že když se pořádně oblíkne... Ale to víš, je to přeci jen jiné, když jen sedí a nehýbe se. Ale na druhou stranu, když byste nebyly venku na bobech moc dlouho, mohlo by to jít a mít i úspěch-zas jinej pohled na svět :wink:
28. lis 2007 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave docela mi to laka n o ale nevim jestli neni na to mala,no jeste uvidim :slight_smile:
28. lis 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jedna nemilá věc se mi přihodila krom všech těch výše jmenovaných katastrof...Po roce a půl už zase dorazila červená :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bylo snad to jediný, co jsem opravdu vůbec nepostrádala!
A jako na potvoru jsem byla na dnešek objednaná na gyndu na kontrolu...
28. lis 2007 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam co se u vas deje.My jsme asi nejmensi 7,250kg a 70 cm.
28. lis 2007 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, koukaly jste na srpen 2008?
je tam fakt moooc dobrá zakladatelka, ji ooobdivuju... :confused: :confused: :sweat_smile:
28. lis 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyri tak to je fakt mazec. Ještě že nám se to stát nemůže :grinning: my bychom měli jistých 8. měsíců po :grinning:
28. lis 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. lis 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,Tady se už probírá věcí.Ada má z kaší nejradši Sunarku hlavně s pšenicí a vlastně všechny ty obilné a od Hami a od nestlé 2.Vesměs sní co jí dám jak ovoce tak zeleninu.V lekárně ji kupuji 4 kelímky frutapura se to jmenuje to miluje.Maso jí dávám 6 krát týdně,občas dám rohlík na žužlání nebo kůrku chleba.Dokotorka říkala,že kromě tvarohu můžu dávat vše.V jednom časáku to také psali a v jiném zase,že se to nesmí,tak oni pořádně sami nevědí co jo a co ne.Já jí dávám co uznám za vhodné.A je fakt,že jí nové chutě nevadí dávám jí jen třeba ochutnat.Jinak čaje má také ráda.Už máme novou autosedačku měli ji v akci.
kyri:fakt mazec.Mi až za 5 let.Celozrné pečivo prý až ve 3 letech.Na kolik let si budete dávat ten rodičovský příspěvek?
29. lis 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poupe.nejmensi nejste :sweat_smile: my jsme meli presne v osmi mesicich 6470g a 66 cm :sweat_smile:
29. lis 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jste drobci :slight_smile: rodicak urcite na 3,to by jsme nic nezaplatili.
29. lis 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já možná na 4 - abych stihla vpohodě dostudovat + nemusela hnedle do práce na plný úvazek + stihla další dítě :grinning:
ale ještě nemám jasno...
29. lis 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: prosim jsk vam vysla citologie po porodu?Me ted vysla uz druha spatne... :unamused: a dalsi kontrola za 4 mesice....brr
29. lis 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja budu take na tri :wink:
Kaci.k:Delala mi citologii po sestinedeli a dobry no a pak rekla ze az za rok protoze kdyz se koji tak je to zkresleny,treba je to ono :slight_smile:
30. lis 2007 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo ale ja kojila jen 5 dni :frowning2: ....
30. lis 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jsem nevedela,v tom pripade nevim.Snad to budes mit uz dobre :wink:
30. lis 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásíme míry v osmi měsících: 9700 g a 78 cm :astonished: :grinning: :grinning:
Jinak jsme dostali babydent a nurofen sirup, ať to na noc vyzkoušíme a třeba se i vyspíme :wink:
30. lis 2007 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě: dneska se kamarádce narodila Michalka, má 2600 g a 45 cm :dizzy_face:
30. lis 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek