• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP březen 2007 - možná začátek dubna :-)

Tak Michalce přejeme krásný start do života. :slight_smile:
Koukám, že už nedržíme pozici ani na třetím místě..... Když se Honzík narodil měl nejvíc a teď se pohybujeme snad kolem páté příčky..... :fearful: :angry: :wink: :grinning:
30. lis 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Petaska nechci být sprostá ale Viki má být nejvyšší :grinning: :grinning: :grinning: tak nechápu co si to dovolujete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Viki má tatínka 205cm a maminku 173cm tak jakto že není nejvyšší :grinning: :grinning: :grinning: CO TY tomu Honzíkovi daváš za růstový hormony?! :grinning: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mady: nevím, kde se to v něm bere, táta má 186, já 165, ale děda měl dva metry :sweat_smile: :grinning:
Baští v podstatě tabulkově-nepřecpává se, ráno mm, dopol. ovocná sváča, obídek masozeleninka, odpol. sváča ovocná a večeře kašová a pak ještě mm na noc... No s jídlem fakt problémy nemáme :wink:
Taky nevím, kam poroste, a hlavně jestli nakonec bude levnější ho živit anebo šatit :astonished: :grinning: :grinning:
Ale na druhou stranu je to i blbý-měl by teď co nejdýl vydržet na čtyřech a nesedat si a nestavět se, aby si pořádně zpevnil zádové svaly, aby ho unesly a pak v budoucnu neměl problémy s páteří :unamused: Jenže uhlídej ho, aby nešel vzhůru! Teď si zatím jen kleká ke stolku v obýváku, k židli a tak, ale je asi otázka chvilky, kdy zjistí, že má pod těma kolínkama ještě kousek, na který se dá postavit :wink:
1. pro 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,mi ted chodime do poradny jednou za dva mesice,kolik vam deticky pribiraji za mesic?
3. pro 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poupe: třičtvrtě kilča :astonished:
3. pro 2007 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky hlásím cca 800 g
4. pro 2007 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejne je to zahada,my 300g,pritom jime vsechno,presnidavky,cerstve ovoce,masozeleninovy prikrmy a kazdy den vecer kasi.
5. pro 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to my jeden mesic 450g a druhy jsme meli jen 150g asi podle toho jak nam chutna :wink:
5. pro 2007 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slonik: koukám, že taky pěkně přibíráte :wink:

Jinak jsem včera zjistila, že dvojka nahoře předběhla dvojky dole a už kouká :grinning: Takže hlásím pět viditelných a dva neviditelné zoubky :wink: :grinning:
5. pro 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty dolní dvojky předběhla i druhá dvojka nahoře...No takže už ne pět, ale šest koukajících zoubků a dva klubající se zlobivý zuby!
6. pro 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že to tady nějak vázne :zipper_mouth:
No jen chci ohlásit, že včera se malej začal stavět na nožičky a o chvíli později i sedat z kleku přes nohu dozadu :grinning: :wink: Je to sranda, jak to zkouší :grinning:
A jinak jsme trošku nedobrovolně uvízli na návštěvě u babičky v Táboře, protože se nám protáhla oprava autíčka, které jsme sem vezli v pátek na seřízení motoru a místo v sobotu to bude až v pondělí, takže nás tu táta nechal na nakupování dárků, že si nás v sobotu s autem vyzvedne a ouha-domů pojedem až zítra. No ale malej to kupodivu v neznámém prostředí zvládá celkem dobře. Na jeho nespaní to vliv nemá-horší už to být asi stejně nemůže :angry: :sweat_smile: a babi si ho aspoň užijou-teda babi a prababi...Ale už se těším domů a malej asi taky, protože furt mele tátatátatáta :wink:
9. pro 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Honzíka asi chytla ta viroza, protože od soboty jsme v horečkách. Dnes jsme byli u doktorky a nic na hrudníčku neslyšela dala jen kapky na kašel (trošku kuckne tak 3x za den) pokud se to zlepší, tak ani nemusíme na kontrolu...ale já si myslím, že to možná budou další zoubky...dnes začal hrozitánsky slintat, ale není zase moc nervozní...tak nevím.
Včera prospal celý den budili jsme ho jen na jídlo a dnes nezamhouřil od rána oko až teď koooonečně...mám veget. Nedalo se nic :angry:

Petaska:tak náš Honzík už krásně stojí a pěkně si i ze stoje sedá a začal mi uřadovat v kuchyni.....Vytahovat ze šuplíků věci a ze stříněk hrnce a dózy..... to ti je tak sledké :dizzy_face: , ale když do nečeho kopnu..už mi to tak sladké nepřipadá....nestíhám už ho zároveň hlídat a vařit :unamused: .
A necelý týden tomu začal taky s tatou, ale u nás to začlo s "Ťaťa" :grinning: už je i tata. O jídlo si říká- (ham mam a baba, protože mu vždy říkám, že dostane baštu) :slight_smile:
Dnes jsme si ho u doktorky zvážily a dělá to 10kg cm..nevím až v lednu :confused:
Tak papa.....všechny moc zdravíme... :wink: :sunglasses: :slight_smile:
10. pro 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trpaslicka: to s tím kramařením důvěrně znám :wink: Kam dosáhne, tam všechno vytahá. Nejenže do všeho kopu, ale taky nemůžu najít jednu vařečku-prostě fakt netuším, kam jí mohl zašantročit! :angry: :grinning: Ale jinak doufám, že ještě chvíli vydrží spíš lézt, než jen sedět a stát a chodit-kvůli těm zádům a taky když si to nepokazí, tak už nebudem muset na rehabku :wink:
S těma kilama už vás asi brzo doženem a nedejbože i předeženem, když jsem v těch osmi měsících měli 9,7... :astonished:
No jak jsme teď byli na té návštěvě, tak každý, kdo ho viděl, tak se skoro děsil, jak je velikej :sweat_smile: Ale mě to ani nijak nepřijde, když tady čtu míry od ostatních :wink:
A hlavně všude klepu, ale nám se marození vyhýbá. Jen zuby nám lezou o sto šest-vypdá to na dolní čtyřky! Má to tam pěkně naběhlý a bělavý :unamused: A to mu pořád nevylezly ty dolní dvojky, o trojkách nemluvě...
10. pro 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.ahoj,ahoj,
kouká,že tady trochu mrtvo.Ale chápu.Vánoce na krku a dětičky akčnější a akčnější.Teda aspon ta naše.... jak píšou holky výtahne kde co a o vytahanejch skřínkách nemluvě.Proste už sranda.naše verča už taky pěkně stojí a už pěkně ťapká jak se něčeho chytne.Takže stále ve střehu aby nebyla modřina nebo tak něco podobnýho.
jinak už jsem krom opakováného tata,tata už zaslechla konečně i mama.Sice ještě moc nechápou co vlastně říkají ale i tak to bylo krásný.Slyšet to!!!!!!

No včera u mudry. máme 8kg a 71cm.Což znamená že jsme za měsíc vůbec nevyrostly.Tak asi bude prcek po mamince :grinning: .Ale prý je to normální.Pak zase může za měsíc vyrůst i 2cm. Tak uvidíme v unoru-to jdem zase na prohlídku.

no a jak píše trpaslicka,tak Verča si občas o jídlo taky řekne ham, ale i mam. Postaví se v postýlce a řve mam,mam,ham. No je to sranda :slight_smile:

jo a začalo nám zase hnisat ouško.Tak opět čistíme lihem a mažem framikoinem.Tak snad to bude brzy o.k.

holky,tahají si vaši mimča vlásky???? Naše Verča pořád u jídla.Ale úplně si je pomalu rve.Sice mudra říkala,že to děti dělají,že je to takovej zlozvyk,kterej je přejde, ale nevím.Jo a taky si někdy drhne obličejík a očička.
14. pro 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak náš Honza si zase občas rve ouško. Tak si s ním i trošku točí...nevím proč. Či je to nedočkavost nebo nervozita??? :unamused:
A když si drhne obličejiček a očička je čas spánku.
Jinak :wink: vše v pořádku zatím...... :wink:
15. pro 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Verunka si při jídle taky "drhne" obličejík a očička, v závěrečné fázi přidá vlásky :slight_smile:
15. pro 2007 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík když si začne šudlat očička, tak už má všeho dost a chce jít hají :pensive: A jak hned není po jeho, doprovodí to s náležitou parádou pěkným pískotem a kňouráním :rolling_eyes: Takže ručička na očičku je jasný signál-hurá do hajan :wink:
15. pro 2007 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, když je takhle zima, chodíte s mrňouskama ven? A komu se už děti staví, budete dávat botičky? A když jo, tak jaké?
19. pro 2007 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak my moc ven ted nechodíme,pač mame pěknou rýmu.Tudíž jsem ráda že jsem tenkrát objednala tu odsávačku na ten vysavač.je to fakt super.krásně to ty soplíky odsaje.
Jinak my už se stavíme o sto šest a pěkne ťapeme když se máme čeho držet.Ale botky zatím nekupujem.Jak jsme chodily na rehabku,tak mi tam mudra říkala,že boty až bude pěkně chodit,že to je pro nožičku špatný když se jim dávají boty brzo.Tak nevím....... Zatím máme jen takovy hadrový vyteplený.
Ale taky už pomalu zvažuju jaký boty pořídit.... :astonished: :astonished:
19. pro 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moniku, já si to myslím taky a děkuji za potvrzení :wink:
19. pro 2007 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme teda dostali od rehabilitační jinou radu-jak se začne stavět, musí mít botičky pořád, aby měla nožička oporu a nekroutila se. A má mít takový ty klasický kožený kotníčkový s podpatečkem-prostě první botičky na chození...Tak my je teda dáváme a je to znát-když je bez nich, vždycky se mu tam ty tlapky tak nějak pokroutěj, než je srovná, ale ta botka mu ten kotník pěkně drží, tak si ho nezvrkává...
No nevím :confused:
20. pro 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja tedy tky nevím.Ono vážně je to ruzný .Co doktor to jinej názor.Ale je fakt že asi už taky nějaký pořídím. At už si zvyká na botky.
Akorát holky,jsem asi debil,ale jak je to stěma číslama.Já vím,že jsou očíslovaný 1,2,3,....,ale jak tu botu koupit.Máme asi nožičku 12-13cm.Já vím že to musím vyzkoušet,ale verča ty prsty vždycky zkroutí a vím prd.
21. pro 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu poprvé, tak se dovolím taky připojit.Moje štěstíčko se jmenuje Lucinka, narodila se 20.3.2007 ( proti vašem dětem je drobounká-nejsme totiž velcí jedlíci-lépe řečeno-nejraději bysme byly pořád jen kojený a to ostatní jí musím mooc přemlouvat- v 8 měsících 74 cm a 7 800 g).Jinak je to pěkný éro-leze,sedí, na nohy se zatím ještě nestaví- celý den je v pohybu a rejdí sem a tam- nejraději olizuje koberec a podrážky bot( nejlépe špinavých) a tak stále jen lítám, zvedám a dávám věci do výšky. Je neuvěřitelně rychlá !!!Zatím máme jen 2 zuby, ale nateklé dásně jak blázen, tak si myslím že to bude lavina. Omlouvám se, že jsem vám skočila do diskuse, téma první botičky mě taky zajímá- i když my je zatím nepotřebujeme.Já jsem slyšela, že doma by děti měli být při chození bosi, tak nevím . Má tu ještě někdo problém NEJEDLÍKA ? Někdy to beru sportovně a někdy jsem z toho na nervy- mám pocit že Luci vydá 3 krát tolik energie než kolik sní. Jinak je zdravá a přibírá ( od narození přibírá pomalinku, ale na váze nikdy nestála- do 6-ti měsíců plně kojená, potom s příkrmy ale v podstatě kojení je stále tak 80procent příjmu) U nás na vesnici stejně staré děti holky už nekojily vůbec nebo jen ráno a večer a jsme obklopeni samými jedlíky ) -já nechci přestat kojit, jen by toho mohla sníst víc okolo. Četla jsem jen posledních pár stránek, tak nevím jestli se něco podobného třeba už neřešilo, zatím čau a díky
21. pro 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi v 8 měsících 73 cm a 8480 g.Tak mi zatím pořádně nemocný nebyly,ale kašlík jsme mely.Malá ještě ani nesedí,neplazí se a nechodí.Jen zvedá prdku do výšky když je na bříšku a točí se dokola.Zuby také nic,ale dásně má nateklé.Janak přeji krásné vánoce a štastný nový rok.Malá jí zatím vše kromě piškotů a bynánů a těstoviny jí noc nejedou.
22. pro 2007 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalu: vítej !!!!!! No s tím jídlem to znám.Sice jsme kojily jen do tří měsícu,pač pak mlíčko zmizelo.Ale co ted máme za boje kvůli jídlu.... Kdybych jí nenutila tak jí snad jen 2x za den.No hrůza.Vzteká se u toho a je to teda boj. Je fakt že nakonec to někdy sní,ale ten cirkus.Jinak je taky pěkně akční. Vleze všude a včechno stahuje.

No inak dnes jedeme po návštěvách tak to zase bude. Ale já se tak těším na zítra ja Verča bude reagovat. Jsem jak mala,ale jsem z toho úplně poprděná :grinning:

Jo holky co dáte mimčům na papu???? Jako večeři...... :wink:
23. pro 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja udelam bramborovou kasi a uvarim ji kousek kureciho,jinak mi papame vse krome syrovych veci,mrkev,jabko.
23. pro 2007 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.....
Přejeme všem krásné Vánoce....a náderné nenahraditelné první vánoční zážitky :slight_smile:
Kalu-taky tě tu s Lucinkou vítám a zdravím..... :sunglasses:

Botičky už máme, ale střídáme to někdy hoď. někdy dvě hoď. co druhý den. A velikost máme 19 a to je akorát... :sweat_smile:
A večeřet bude Honzík jako obvykle kašičku.....nebudu mu zatím nabourávat režim...... :zipper_mouth:
Tak já už jdu zdobit stromeček ať má Honzík radost jak ráno vstane papapa :grinning:
23. pro 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po dlouhé době se hlásím.jak u vás probíhal štědrý večer?malá byla unešená ale zatim to všechno ještě moc nechápe,příští rok už to bude úplně o ničem jiném.panenky jí nezajímaly nejvíc se jí líbí autíčko.

jinak mi botičky dáváme akorát když jdeme ven,jinak ne.máme docela problém sehnat vyhovující jelikož má malá strašně velký nárt :unamused: :unamused:

je to strašný jak to letí,dnes je nám 9 měsíců a než se nadějeme tak pude do školy.jinak spí už celou noc cca od 10h tak do 9h,dřív se nikdy nevzbudí.přes den spí tak 1-2x.Kaše nám moc nejedou,jinak sní všechno.ještě kojim takže když se málo nají tak se ještě potřebuje dorazit ceckem.

koukala sem že se vám taky tahají za uši.to je u nás taky,vždycky si s nim kroutí že mam pocit že jí upadne,ale to je většinou když se jí chce spát.

přidala sem nějaké fotky tak se můžete juknout. Jinak pěkný zbytek svátků a šťastný nový rok :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
25. pro 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
girl.misel : moc pěkné fotečky.... Natálka je moc šikovná :slight_smile:

Taky jsem dala nové foto..prvních Vánoc. :dizzy_face:
25. pro 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
trpaslička malej je rozkošnej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
26. pro 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek